rayonleider Een nieuwe sigaret is nèt een nieuw gezicht. Doetje iets of't doetje niets. Denver doetje iets. 25 voor 180 Zo gaat het bij mensen De buitenkant geeftde eerste indruk. 'nVrouwofeen man dieje iets doet. Dan de kennismaking Verbergt het uiterlijkeen boeiende, waardevolle persoonlijkheid, of niet? Met'n sigaret gaat het ookeen beetje zo. Een aardig pakje zoals Denver i wekt jeinteresse Maarwatziterin? Je steekt je eerste sigaretop. Een beetje nieuwsgierig.Ofmet een routines- gebaar \hlt niet tegen Denver is miki, maar heeft wel karakter: Doetje iets. Had eigenlijk best twee gulden mogen kosten. Nou da's dan mooi meegenomen 15 surprisecheques in eenboekje. Voor 100 gulden aan Sinterkassabonnen. de Bijenkorfj^J FAMILIEBERICHTEN Uitgeverij LEMNISCAAT BOEKHOUDER/ ADMINISTRATEUR De krant is nooit weg. De krant is nooit weg. Metaal- en Kunststofindustrie B0MAR B.V., Gendt (Gld.), Uw eerste Sinterklaasverrassing Elke chequeis goedvoor een onverwachte surprise. Hoe krijgt u uw verrassing? Hofleverancier van bt. Nicolaas TROUW/KWARTET DONDERDAG 7 NOVEMBER 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Heden nam God tot Zich Zijn kind Willem Oostenbrink Hij mocht 60 jaar worden. „Zonder Mij kunt gij niets doen". Joh. 15 5b. Hoogeveen: M. Oostenbrink-Zomer W. Oostenbrink G. W. A. Oostenbrink- Kroesen Marije Coevorden: D. Oostenbrink H. Oostenbrink-de Jonge Willem en Maarten Amersfoort: A. A. Oostenbrink T. A. Oostenbrink- v. d. Wal Kampen: Els en Klaas Groningen: Mieke Hoogeveen: Henk Hoogeveen, 4 november 1974, Alteveerstraat 151. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrij dag 8 november a.s. om 14.00 uur vanuit het Herman Bavinckhuis, Hoofdstraat 97, Hooge veen. Gelegenheid tot condoleren van 13.00 uur tot 13.30. Aanvang rouwdienst 13.30 uur. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. Heden is ontslapen in haar Heer en Heiland mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Be huwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Wilhelmina Rosbergen echtgenote van L. Vermeer in de gezegende ouderdom van 90 jaar. L. Vermeer C. C. van der Meer-Vermeer W. van der Meer A. Vermeer M. C. Vermeer-van Erkel S. van Driel-Vermeer C. van Driel J. Vermeer J. M. Vermeer-van der Meer J. A. van Laren-Vermeer W. H. van Laren klein- en achterkleinkinderen. Capelle aan den IJssel, 6 november 1974 Ranonkelstrat 4. De begrafenis zal plaats hebben zaterdag 9 november op de H.H. begraafplaats „Oud-Kra lingen", Kralingseweg 334 te Rotterdam. Aankomst in de kapel om circa 11.00 uur. Vertrek vanaf het woonhuis 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kapel. Het bestuur van de Vereniging voor Geref. onderwijs 's-Gravenhage Zuid en het perso neel van de scholen, die van haar uitgaan, geven met ontroering kennis van het over lijden van de heer E. Hartman die vele jaren voor onze scholen als bestuurs lid. penningmeester en secretaris werkzaam is geweest. Met grote dankbaarheid herdenken wij, hoe hij zich met hart en ziel inzette voor het Christelijk onderwijs. De Here sterke zijn vrouw en kinderen bij dit grote verlies. Namens het bestuur: C. van 't Leven, voorzitter K. F. Witt, secretaris 's-Gravenhage, 5 november 1974. Allen die mijn afscheid van het onderwijs voor mij en mijn gezin tot een onvergetelijke gebeurtenis hebben gemaakt, langs deze weg onze hartelijke dank Familie P. Kuijt, Karei Doormanlaan 32 D, Katwijk aan Zee. Psalm 42 onberijmd. Heden behaagde het de Heere na een lang durig, doch moedig gedragen lijden van ons te nemen mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader en Opa Leendert Kooiman op de leeftijd van 65 jaar. B. Kooiman-Zoon Kinderen en kleinkinderen Zwijndrecht, 6 november 1974, Schimmelpenninckstraat 18. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond en vrijdagavond a.s. van 7.30-9 uur Schimmel penninckstraat 18. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 9 november a.s. om 10.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van onze Vriend en Medefirmant, de heer L. Kooiman Na een samenwerking van bijna 48 jaar zal zijn nagedachtenis bij ons in dankbare her innering blijven voortleven. F. B. van Ingen-Schenau D. van Ingen-Schenau Wessel Zwijndrecht, 6 november 1974. Met ontroering geven wij kennis van het over lijden van onze hooggeachte Directeur, de heer Leendert Kooiman Zijn grote vakkundigheid en medemenselijk heid zullen wij node missen. Personeel Scheepswerf en Machinefabriek Gebr. Kooiman B.V. Zwijndrecht, 6 november 1974. 1 Corinthe 13 13. Heden nam God van ons Jacoba Elisabeth Steenwinkel-Den Otter weduwe van M. Steenwinkel, op de leeftijd van 78 jaar. A. L. Westdijk-Steenwinkef C. Westdijk 's-Gravenhage. 6 november 1974. Correspondentie-adres: Westduinweg 1167. Aan huis geen bezoek. Bezoek aan de rouwkamer Fred. Hendriklaan 7, vrijdag van 19.00-20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 11 november om 11.00 uur in de aula van „Westduin", Ockenburghstraat, 's-Gravenhage/Loosduinen, waarna de begra fenis zal plaatsvinden. Vertrek van de rouwkamer om 10.40 uur. Bestuur, leraren en leerlingen van de Christe lijke MAVO-school „Kreeklaan" te 's-Graven- zande delen met leedwezen mee, dat plotse ling overleden is hun Leraar en Collega C. Ch. Michon op de leeftijd van 59 jaar. Wij verliezen in hem een bekwaam docent en gewaardeerd collega. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen Gods sterkte en troost toe. VIJVERLAAN 48 ROTTERDAM- KRALINGEN vraagt voor spoedige indiensttreding: PD/MBA of studerend daarvoor en in staat na verloop van tijd geneel ZELFSTANDIG onze boekhouding en bijbehorende administratie te verzorgen. Onze gedachten gaan uit naar een energieke man of vrouw, die gaarne in een klein team wil werken. Basissalaris 1600,2300,afhankelijk van opleiding en ervaring. Brandwaarborg Maatschappijen 1S50 1SS9 fcuropa Hotel te 's-Gravenha- ge (Scheventrigen) een bul- i-rigewone Algemene Vergade ring plaatsvinden. De deelnemers hebben recht van toegang mits zij tenmin ste 8 dagen tevoren hun polis -leponeren ten kantore, Re- gentesselaan 9 te 's-Graven- inee, alwaar ook de punten de agenda ter lezing lig gen. DE DIREKTIE De krant brengt u uitgebreid op de hoogte van het wereldgebeuren. En helpt u voor 't zelfde geld aan een nieuwe auto, een prima restaurant of een tweedehands fiets. Ziet u nou wel dat u 'm niet missen kunt? De krant brengt nieuws, da's bekend. Wereldnieuws. Plus al 't nieuws dat niet zo wereld schokkend is. Zoals: vergadering van de gemeenteraad, inbraak bij De Jong. En dat interesseert n toch óók? labrikante van aluminium ramen, binnendeurkozijnen, enz. voor de woningbouw vraagt op ZEER KORTE TERMIJN een voor het Noordelijk gedeelte van Nederland met enige ervaring in de bouwwereld. Kandidaat heeft de verantwoording over alle aktiviteiten in zijn gebied; zorgt niet alleen voor de verkoop, maar organiseert en begeleidt de projekten vanaf acquisitie tot uiteindelijke plaatsing. Uw schriftelijke/mondelinge reakties worden gaarne tegemoetgezien op onze afd. P.Z., Bomar B.V., Postbus 24 (Industrieterrein), Gendt (Gld.) Telefoon 08812-1654. Zoals elk Jaar hebben we ook nu weer zoveel mogelijk cadeautjes en sprankelende ideeën onder één dak bijeen gebracht 't Is een beetje traditie geworden. En behalve al die cadeautjes voor anderen hebben we ook al een eerste Sinterklaasverrassing voor uzelf: 15 surprisecheques in een boekje. Voor een gratis jutezak van Sinterklaas bijvoorbeeld. Met daaraan verbonden een wedstrijd zakversieren. Of 10% korting op levensmiddelen van 6 tot 14 december. Van de Astroflash computer krijgt u, als u wilt, een uitvoerige horoscoop voor 8.50. Voor één gulden een exclusieve Sinterklaasposter. Voor de helft van de prijs is er een cadeauverpakking. Voor één gulden uw initialen op een leren agenda of porte feuille. En voor niets uw voornaam in letterkraaltjes. En nog is het surprisecheque boekje niet leeg. Er is een cheque voor een gratis ski- en bergsport introduktie-avond. Voor een gratis gedicht van Sint's hofdichter. Voor 10 gulden korting op een ANWB Technokeuring. Voor kloosterkoffie in ons restaurant betaalt u één gulden minder. Last but not least zijn er dan nog drie geheime cheques. Die we nog heel even geheim houden. Let goed op onze komende advertenties! Voor elke 100 gulden aan Sinterkassabonnen geven we u een chequeboekje met 15 surprisecheques. Wees dus zuinig op uw kassabonnen. En laat u verrassen!

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10