Plaats een KOERIERTJE Advertenties op deze pagina vallen hoegenaamd niet op. voor mannen PERSONEEL voor diverse werkzaamheden omgeving PERNIS-HOOGVLIET FAMILIEBERICHTEN 90: 110: K22 Langs deze weg willen wij allen hartelijk dank zeg gen, voor de vele blijken van medeleven, na het plot seling overlijden van onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Cornelis Zwanenburg Uit aller naam: N. Zwanenburg Katwijk aan Zee, november 1974, Vuurbaakplein 7. Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve Man, onze lieve Vader en Grootvader Hermanus Vermaat betuigen wij hierbij aan allen onze welgemeende dank. Uit aller naam: A. Vermaat-Hummelman. Maassluis, november 1974 Seringenstraat 175. <;ootI nieuws voor mensen met aambeien, Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen I»Un kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling vcrdwtJnt. w«t*nvhap kent t'jcn- vroonilif een middel dat do btl- Tondere eigenschap beeTt aam- telen te doen •we^drosea'. De pun etopt. De iweLllajr ver dwijnt. Dit middel heet Sporti Preparation II? Met Spertl Preparation H rtr- echrompelen ook hardnekkigs aambeien. Spertl Preparation H le mild en ontsmettend. Voor dlrelcte, snelle, afdoende behandeling van aambeien le er maar één mi '.del; Spertl Pre paration H zx\l en mplllen—Handelsmerk VOOR TERSTOND GEVRAAGD Voor vervoer wordt gezorgd. Hoog loon. Inlichtingen: C. NOORDIJK B.V. Burg. van Duynstraat 44. Pernis. Telefoon 010-168680. Dit was een advertentie Dank u Een publikatievan het Centraal Bureau yr/ce 2572 mvoor Courantenpubliciteit Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Diep bedroefd geven wij kennis, dat op 29 ok tober 1974 plotseling van ons is heengegaan, onze zeer geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante, Mevrouw Elizabeth de Vries-de Korver op de leeftijd van 63 jaar. Dordrecht: M. Groeneveld-de Korver H. Groeneveld en kinderen Edmonton (Can.)J. Kroon-de Korver B. Kroon en kinderen Dordrecht: F. W. de Korver H. J. de Korver-Kiestra en kinderen Plotseling heeft de Here weggenomen van zijn vrouw en kinderen en uit onze familiekring, onze Broeder en Zwager Marinus Zoutewelle echtgenoot van C. van Es. in de leeftijd van 61 Jaar. M. A. Zoutewelle-Dikken F. Zoutewelle- Groenendijk E. Wilschut-Zoutenwelle J. Wilschut G. Verschoor-Zoutewelle G. Verschoor Jac. Zoutewelle F. A. Zoutewelle-Rolfing A. A. Postma-Zoutewelle K. Postma A. Zoutewelle F. Zoutewelle-Verbeek Rotterdam, 29 oktober 1974. Op het Godslam rust mijn ziele, vol bewond'ring bidt zij aan; Alle. alle mijne zonden heeft Zijn Zoenbloed weggedaan. Nog rustig en kalm heeft de Heer in Zijn on eindig grote genade tot Zich genomen, op 64- Jarigé leeftijd, mijn innig geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Dina Romtfn-van Melle Psalm 23. W. C. Romljn C. W. Romijn C. A. Romijn-Lammens Iz. Romijn M. Romijn-Heystek A. E. Koper-Romijn F. Koper W. Romijn H. Romijn-v. d. Vecht D. Crans-Romijn J. Crans M. E. van Nood-Romijn R. van Nood en kleinkinderen. Dordrecht. 30 oktober 1974. Loudonstraat 157. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het Diaconessenhuis Refaja, Van der Steenhovenplein 1. Gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdagavond van 6.30 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 2 no vember a.s. op de Algemene Begraafplaats, om 11.30 uur. Vooraf wordt er een rouwdienst ge houden in het gebouw „Patrimonium", Lange Breestraat 24. welke aanvangt te 10 uur. Psalm 25 7 (berijmd). Heden nam de Here tot Zich, nog onverwachts, onze geliefde Zuster, Tante en Oudtante Johanna Blok in de ouderdom van bijna 90 jaar. Allen die haar gekend hebben, zullen besef fen. wat wij in haar verliezen. Mede namens de familie, A. den Dulk-Blok J. Blok Jacs. Blok Nichten en neven. Scheveningen, 31 oktober 1974 IJmuidenstraat 124. Condoléancebezoek van 2-4 en van 7-9 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 4 november om 1 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van wijkgebouw „Mar'anatha", Ge vers Deynootweg 25 om 12.30 uur. Dordrecht: Zwijndrecht: Dordrecht: Oevel, België: Dordrecht: Middelburg: Dordrecht: Uwe Genade is mij genoeg Heden nam de Heere plotseling uit ons mid den weg mijn innig geliefde Man, onze zorg zame Vader en Opa Arie van den Ent op de leeftijd van 64 jaar. De Heere trooste ons. in dit voor ons zo zware verlies. Koudekerk aan den Rijn: J. van den Ent-Kouwenhoven Woerden: M. Dirkzwager-van den Ent H. Dirkzwager Benthuizen: J. van den Ent A. F. van den Ent-Pijpers Hazerswoude: A. van Dolder-van den Ent M. van Dolder Koudekerk A. van den Ent aan den Rijn: J. van den Ent-Wolvers C. van den Ent I. van den Ent-Zuidam A. Moraal-van den Ent Leiderdorp: C. L. Moraal Kleinkinderen. Koudekerk aan den Rijn. 29 oktober 1974 Hoogewaard 102. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in „Nieuw-Poel- geest". De teraardebestelling zal D.V. plaats vinden zaterdag 2 november, nadat vooraf een rouw dienst is gehouden in de Ned. Herv. kerk, welke aanvangt "s middags om 2 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Met groot leedwezen namen wij kennis van het onverwacht overlijden van de Heer W. Kruit Wij gedenken met dankbaarheid de trouw en toewijding die hij gedurende een groot aantal jaren aan de Hervormde Gemeente Rotter- dam-Delfshaven heeft bewezen als lid van de kerkeraad van de wijkgemeente „De Oude Kerk", als bestuurslid, van het college van kerkvoogden en als bestuurslid van de commis sie kerk en evangelisatie. Onze gedachten zijn bij zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, die een toegewijd Man, Va der en Grootvader verloren. Namens de kerkeraad en wijkcollege van de wijkgemeente „De Oude Kerk" Ds. S. Kooistra, praeses. J. Witkamp, scriba. Namens het college van Kerkvoogden Drs. P. van de Linde, praeses. D. Markwat, w.n. secretaris. Namens de commissie „Kerk en Evangelisatie" Ds. S. Kooistra. praeses. L. Groen, secretaris. Voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen bij de uitgang uit dit leven van onze lieve Vader Abraham van Nuffelen betuigen wij heel hartelijk dank. Uit aller naam: W. D. van Nuffelen Arnhem, 31 oktober 1974. Unks: Groen, bruin, zwart geruit Gevoerd en met een grote teddy kraag. 2 steekzakken met drukknoop sluiting. De extra zware rits zipt dicht tot tegen de kin. Rechts: Ook wol in dezelfde ruit dezelfde kleuren. Gevoerd en met een bruine borg kraag. 2 steekzakken en 2 borstzakken met rits. Tot boven de kin sluitend met grote drukkers. Onder: Dezelfde winterse wollenstof met dezelfde ruiten. Gevoerd maar met een gewone kraag. Schuine steekzakken en twee borstzakken met kleppen. Leuke woudlopersknopen en winterwerende sluiting aan de voorkant De winter tegemoet Niet bang voor kou, met een wollen plaid jack. A la canada. Dik gevoerd en met een royale kraag. Zacht en warm van binnen, zacht en warm van bulten.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 22