FAMILIEBERICHTEN de onverwoestbare kindermode van C&A ZEEHENGELEfl UV JUFFROUW Chriofelijke Scholengemeenschap Voorburg FRANS TROUW/KWARTET WOENSDAG 30 OKTOBER 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk.' ATTENTIE! gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Donderdag 24 oktober 1974 is geboren Judith Marsje Elise Giena van de Weg-Trip Rob van de Weg Ermelo, de la Reystraat 53 GETROUWD: B. H. C. Nieuwenhuis-Koster Ir. L. W. F. Joankneclit Oranjelaan 292, Dordrecht. ENIGE KENNISGEVING P. Sies S. Sies-van der Leer hopen op 7 november a.s. 40 jaar getrouwd te zijn. Gelegenheid tot feliciteren van 20 tot 21.30 uur in gebouw „Jonathan", Montaubanstraat 10, Zeist. ^eist, Da Costastraat 5. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Maar Gode zij dank, die ons de overwinning geeft door onze Here Jezus Christus. 1 Cor. 15 17 Onverwacht nam God op in zijn heerlijkheid, op de leeftijd van bijna 74 jaar, onze lieve Moeder en Grootmoeder Elisabeth Goede van den Berg- Lindeboora ridder in de Orde van Oranje-Nassau sinds 11 juli 1961 weduwe van Johannes van den Berg. Dankbaar gedenken wij wat zij voor vader en voor ons allen in hartelijke liefde, zorg en belangstelling betekend heeft. Amstelveen: J. van den Berg J. van den Berg- Hummelman Toos Jan Evert Anne-Jaap Annette Zeist. 26 oktober 1974. Flatgebouw De Oldenborgh, Arnhemse Boven weg 16. Correspondentie-adres Claes Persijnlaan 12, Amstelveen. Op donderdag 31 oktober zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Berg- singelkerk, Bergsingel 150 (hoek Bergselaan) te Rotterdam, aanvangende om half één. Na deze dienst is in het kerkgebouw gelegen heid tot condoleren. In aansluiting hierop vindt de begrafenis in de kring van de familie plaats. Maar Gode zij dank, die ons de overwinning geeft door onze Here Jezus Christus. 1 Cor. 15 17 Heden nam de Here onverwacht tot Zich, op de leeftijd van bijna 74 jaar onze zeer geliefde Zuster en Tante Elisabeth Goede van den Berg- Lindeboom ridder in de Orde van Oranje-Nassau sinds 11 juli 1961 weduwe van Johannes van den Berg. Zij was het hartelijk middelpunt van onze uitgebreide familiekring. Wij verliezen veel in haar. Zwijndrecht: Amsterdam: Haren (Gr.): Utrecht: Hooghalen: Rotterdam: Huizen (N.H.): Dordrecht: Enschede: W. F. M. Lindeboom A. Lindeboom- van der Brugge G. A. Lindeboom C. S. Lindeboom- Kruysveldt J. H. Lindeboom-Wiersma H. C. W. de Bruyne- Lindeboom A. M. Lindeboom A. G. Lindeboom-Bakker F. T. Diemer-Lindeboom E. Dlemer W. F. M. van der Linden- Lindeboom L. A. van Alphen- Lindeboom H. J. van Alphen L. G. A. Bremmer- Lindeboom R. H. Bremmer neven en nichten Zeist. 26 oktober 1974. Flatgebouw De Oldenborgh Arnhemse Bovenweg 16. Correspondentie-adres Adriaen van Ostadelaan 139. Utrecht. "Rust mijn ziel uw God is Koning' In vrede ontslapen onze lieve Vader, Schoon vader, Groot- en Overgrootvader Willem Harman Meyler wedn. van R. Schuring in de ouderdom van 85 jaar. BerkelenRodenrijs: Ch. H. Meijeler-Gulik Rotterdam: Krimpen a. d. IJssel: K. W. van Bockel-Meijler J. van Bockel J. de Boom-Meijler S. de Boom Klein- en achterklein kinderen Rotterdam, 29 oktober 1974 'Atrium'. Karei Doormanstraat 143 Corresp. adres: J. van Bockel, Teijlingerstraat 73d, Rotterdam Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van de O.R.V. aan de Voorschoterlaan 51 te Rotterdam. Bezoek donderdagavond van 7.30-8.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 1 november a.s. in de conversatiezaal van 'Atrium' om 12 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats Crooswijk circa 1 uur. In volle vrede is vandaag van ons heengegaan onze geliefde Vader, Schoonvader, Grootvader en Overgrootvader Johannes Munnik weduwnaar van Jeanne Hasper Hij bereikte de leeftijd van 85 Jaar. Wie hem hebben gekend, zullen weten wat .wij nu moeten missen. „Wie maar de goede God laat zorgen, is bij Hem veilig en geborgen". Rotterdam: J. Munnik L. W. Munnlk-van Keulen Velp: H. A. Munnik A. M. Munnik-Mesman Baarn: C. J. Hofman-Munnik L. P. Hofman Mississauga (Ont. Canada): Don Mils (Ont. Canada): Utrecht: Nijmegen: W. G. Munnik E. Munnik-Sprey J. Dalton-Munnik J. Dalton E. Munnik M. Munnik H. M. F. A. Pütz Klein- en ach terkle inkinder en Baarn, 29 oktober 1974. Emmalaan 7. De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 1 no vember a.s. om 10.30 uur in het Blindentehuis „Sonneheerdt" te Ermelo. In aansluiting daarop zal de teraardebestel ling tegen 11.30 uur plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Ermelo. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. GEEN TOESPRAKEN. Heet bestuur en de directie van de Vereniging Christelijk Blindentehuis Sonneheerdt nam met ontroering kennis van de Oud-Directeur Johannes Munnik Ridder in de Orde van Oranje Nassau Met grote dankbaarheid gedenkt de Sonne heerdt gemeenschap zijn totale inzet voor de belangen der blinden. Voor het bestuur: Ds. D. A. Zijlstra Mr. D. L. Rang Voor de directie: J. Spruijt A. C. v. d. Wolf Ermelo, 29 oktober 1974 In volle overgave des geloofs, na een zware strijd ging van ons heen, onze Moeder en Oma Krina Looyé geboren Vader, op de leeftijd van 82 jaar. Gorinchem: A. Kroes-Looyé C. W. Kroes Veenendaal: A. Looyé J. Looyé-Klok Heenvliet: S. E. Spaans-Looyé P. D. Spaans en Kleinkinderen Veenendaal, 27 oktober 1974. Correspondentie-adres: Castor 24, Veenendaal. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 31 oktober a.s. om 14.30 uur op de Al gemene Begraafplaats te Veenendaal. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde Brugkerk aan de Kerke- wijk, aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdag 31 ok tober van 15.3016.00 uur in het bijgebouw van de Brugkerk. "Gij hebt mijn ziel beveiligd voor de dood" In Christus ontslapen onze lieve Man, Vader en Grootvader Reinder Abbringh op de leeftijd van 66 jaar. Groningen, 26 oktober 1974. Van Iddekingeweg 21. E. M. Abbringh-Vahl Biggekerke: A. M. Valderpoort- Abbringh G. M. Valderpoort Groningen: P. J. Abbringh H. Abbringh-ten Brink J. J. Abbringh C. J. Abbringh-ten Brink Nuenen: F. J. G Abbringh M. H. T. Abbringh-Polee en kleinkinderen Op donderdag 31 oktober zal om 12 uur een rouwdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats Selwerderhof te Groningen- Noord, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer op de begraafplaats. Liever geen bezoek, geen bloemen. God nam van ons weg onze Vriend en Oud- Collega P. D. Petersen Zijn doordacht en wijs oordeel was voor ons van grote waarde. Studenten, collega's, oud-collega's en directie Ped. Akademie "Groen van Prinsterer" Doetinchem Doetinchem, 29 oktober 1974. „Als God vóór ons Is, wie zal tegen ons zijn" Rom. 8 31 b De Here nam. voor ons nog onverwacht, tot Zich mijn lieve Man, onze lieve Vader, onze geliefde Broer, Zwager en Oom Gerrit de Stigter op de leeftijd van 58 jaar. J. C. de Stigter-Vermeulen Ineke en Eddy Anneke H. A. Nuijens-de Stigter en verdere familie 's-Gravenhage, 27 oktober 1974 Loosduinsekade 362 Bezoek aan de rouwkamer Van Diemenstraat 167 dinsdag en woensdag van 18.00-19.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden donderdag 31 oktober om 10.30 uur in de Valkenboskerk, Loosduinsekade 359, waar na de begrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2A te 's-Gravenhage. Vertrek van de Valker - boskerk om 11.15 uur. Geweldig in de trend met een zwarte f lannellen trenchcoat Meesterlijk grote kraag en nieuwe knielengte. 152- 120.- ^/erschrikkelijk goed Jasje ,van imitatie leer, helemaal jnsafaristijlen warm gevoerd. 152-176 110.- De broek die er een pijlsnelle kombinatie van maakt, is van smalle rib met velvet inzetstukken. 152-176 40.- C&M- U tbcA yfa/tdatiyeH.1 ikttfii Het hoort écht allemaal bij elkaar. Het grof gebreide sjaalkraagvest met hertmotieven, de dunne effen koltrui en bijpassende trikot pantalon. Drie-delig. 98-116 6 5.- ENIGE ALGEMENE KENNISGEVING Op 25 oktober overleed te Dordrecht, onze ge liefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder, mevrouw Geertruida Adriana Wiebenga weduwe van Bastiaan van Buul (in leven notaris te Dordrecht) in de ouderdom van 81 jaar. Uit aller naam: B. van Buul Jr. Dordrecht 1974 Correspondentie adres: Blo is van Treslongstraat 13 's-Gravenhage De begrafenis heeft in stilte plaatsgehad op de Algemene Begraafplaats te Dprdrecht. Heden nam de Heere uit ons midden weg, tot onze diepe droefheid, onze lieve, zeer zorg zame Vrouw, Moeder en Behuwdmoeder, me vrouw Hendrika Bou man-Visser op de leeftijd van 58 jaar. Dordrecht: M. J. Bouman Breda: P. Schut-Bouman H. M. Schut en verdere familie Dordrecht. 26 oktober 1974 Reviustraat 15 Geen bezoek aan huis Geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaatshebben 30 ok tober op de Algemene Begraafplaats, vanuit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis te 12.45 uur. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer J. Smink voorzitter van de commissie van onze school in de Rustenburgerstraat. Wij zijn dankbaar voor de toewijding waar mee hij zich heeft ingezet voor deze school. Namens de Vereniging voor Christelijk Beroepsonderwijs O. Kooi, voorzitter. B. H. Jellema, secretaris. „Alle roem is uitgesloten, onverdiende zaligheen, heb ik van mijn God genoten, 'k roem in vrije gunst alleen!" Dankbaar voor alles, wat wij in "hem mochten ontvangen, geven wij met droefheid kennis van het heengaan van mijn Man, onze Vader en Grootvader Gerhardus Bernardus Onnink eerder gehuwd geweest met Arina van der Pas op de leeftijd van 78 jaar. Barendrecht: 's-Gravendeel: Barendrecht: Barendrecht: M. J. Onnink-Tack J. H. Visser-Onnink R. Visser I. C. Onnink T. Onnink-den Otter A. J. Onnink M. E. Onnink-de Klerk C. Vaandrager-Onnink G. Vaandrager H. Onnink J. A. P. Onnink-v. Drunen J. Onnink A. Onnink-Grandia B. Onnink D. Onnink-Monster M. Onnink C. A. Onnink-v. d.'Jagt R. Onnink J. Onnink-Vat W. Onnink G. Onnink-v. d. Heuvel en Kleinkinderen. Barendrecht, 28 oktober 1974. Kerkweg 4. Corr.-adres: Lindenhoevelaan, Barendrecht. Geen bloemen geen toespraken. Vader is opgebaard in de aula van de begraaf plaats te Barendrecht. Scheldestraat. Rouw bezoek aldaar donderdagavond van 20.00 21.00 uur. De begrafenis zal DV. plaatsvinden vrijdag 1 november a.s. te Barendrecht, 15.00 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de aula, welke aanvangt 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de aula. Onze hartelijke dank brengen wij aan allen, die bij onze 50-jarige echtvereniging op welke wijze dan ook van hun belangstelling hebben doen blijken. Mede hierdoor zijn het voor ons onvergetelijke en tot blijdsc' ap en dankbaarheid stemmende dagen geweest. G. Kooijman C. Kooijman-Smitshoek Blaaksedijk, oktober 1974 Blaaksedijk West 18 Na een langdurig, gedul dig gedragen lijden is he den van ons heengegaan onze Broer, Zwager en Oom Dr. Willem Lodewjjk Wolff Hilversum, 29 oktober 1974. "Wes terheem'. Fred, van Eedenlaan 29. De overledene is opge baard in de rouwkamer "Van Vuure' aan het Melk- pad 21a te Hilversum. Bezoekuren aldaar: dage lijks van 16 tot 17 uur en van 19 tot 20 uur. De rouwdienst zal gehou den worden zaterdag 2 nov. a.s. om 12 uur in de aula van de begraafplaats Zuiderhof aan de Kolhorn- seweg te Hilversum, waar na aansluitend de begra fenis aldaar zal plaats hebben circa 12.30 uur. Vertrek van de rouwstoet vanaf 'Westerheem', 11.45 uur. door Iwan Garayen Cor van Heugten Handboek voor het vli_ op kabeljauw, zeebaai makreel, harder, geep, bi echar, tong, enz. Met ei overvloed aan prakttecl aanwijzingen. Gebonden f 14,60 Verkrijgbaar In de boekhandel LI. VEEM WAGENINGE16 GEVRAAGD: voor eenvoudige kantoor werkzaamheden en Winkelverkoop. Leeftijd 18-21 Jaar. JUWELIER KIESTRA Poelestraat 56, Groningen. Telefoon 050-12461*. Rijnlandlaan 1 te Voorburg, tel. 070 - 86 65 04 vraagt voor vervanging wegens ziekte een docent voor 10 uur (2e of 3e graads bevoegdheid). Zo mogelijk telefonische reacties aan de rec tor. de heer J. C. T. Voogt, die tevens bereid is nadere inlichtingen te verstrekken. tót T fcchte T12/K1I

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16