Plaats een KOERÏERTJE In Banton en Acryl. Waanzinnig veel.Ya. f 10.-. Peek&Cloppenburo Familieberichten ALLEEN CE BECO - H ANDELSR A AD GEROUTINEERDE PONSTYPISTE Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er "s avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Heden werd plotseling uit onze familiekring weggenomen onze lieve Schoonzuster en Tante Annie Burgerhout-Stavleu echtgenote van S. P. Burgerhout, op de leeftijd van 52 jaar. WIJ zullen haar erg missen. Katwijk: J. Burgerhout J. B. Burgerhout- Haasnoot P. Burgerhout T. Burgerhout-Peet G. Hofkes-Burgerhout A. Hofkes Rijnsburg: Ch. de Mooy-Burgerhout D. de Mooy Katwijk: J. Burgerhout M. Burgerhout-Timmer Hillegom: J. Veenstra-Burgerhout Joh. Veenstra Rijnsburg: L. H. Visser-Burgerhout S. Visser Berkel-Enschot: J. Gillebaart-Burgerhout D. Gillebaart Katwijk: Th. Burgerhout J. Burgerhout-van Driel J. Roelofsen-Burgerhout W. Roelofsen en neven en nichten 21 oktober 1974. In Jezus ontslapen mijn lieve Man, onze Broer Zwager en Oom Antonie Cornelis van der Niet ln de ouderdom van 81 jaar. Namens de Familie: C. J. van der Niet-Stelma. Noordwijk, 22 oktober 1974. Hoogwakersbosstraat 15. De begrafenis is vastgesteld op vrijdag 25 ok tober om 14.15 uur op de Algemene Begraaf plaats te Noordwijk. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Heden overleed nog geheel onverwacht mijn geliefde Zuster Alida Huberta Petronella Zwaan geboren van Biezen op de leeftijd van 90 jaar. J. van Biezen Rijnsburg, oktober 1974 'Huize Avondzon'. Kamer 57. Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God. mijn God. de bron van vreugd; dan zal ik juichend stem en snaren ten roem van Zijne goedheid paren, die na kortstondig ongeneugt mij eindeloos verheugt. Ps. 3 4. oude ber.). God nam tot Zich. mijn lieve Man, onze zorg zame Vader en Grootvader Martinus Zielhuis eerder weduwnaar van Klasina Disselhoff op de leeftijd van 69 jaar. Rijswijk: J. B. Zielhuis-Oussoren Mijdrecht: M. M. van Dam-Zlelhuls G. H. van Dam Zevenhuizen: G. Zielhuis D. E. Zielhuis-Bol Gapinge: D. Louwerse-Zielhuls J. Louwerse Rijswijk: E. M. Buiter-Zielhuls H. Bulter Kleinkinderen en verdere familie Rijswijk Z.H., 21 oktober 1974. Beetslaan 58. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard ln het rouwcen- trum Honor Postremus, Emmastraat 11. Rijs wijk Z.H. Bezoek van 2-4 uur. De teraardebestelling is bepaald op donder dag 24 oktober om 1 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Sir Winston Churchill- laan te Rijswijk. Vertrek vanaf het rouwcéntrum om 12 45 uur. De Kerkeraad Algemene Zaken en de Evan- gelisatieraad van de Gereformeerde Kerk te Enschede hebben met droefheid kennis geno men van het overlijden van hun Predikant Drs. A. Broek Met dankbaarheid denken zij terug aan de jaren dat hij in hun midden leefde en werkte. Trooste de Heere zijn vrouw en kinderen. Namens de Kerk. Alg Zaken: J. A. Sybrandi, scriba Namens de Evang. raad: S. Kuitert, secretaresse. De dankdienst wordt zaterdag 26 oktober te 11.30 uur gehouden ln de Grachtkevk aan de Lieve Vrouwenstraat te Amersfoort. Heden nam de Heere van ons weg onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Neeltje Maria Huigen in de leeftijd van 85 Jaar, echtgenoot van Huibrecht Arie de Koning, Oud Alblas: H. J. Huijgen Capelle a.d. IJssel: C. A. Huijgen-van Haeringen Rhoon: A. M. Huijgen-Barendregt Rotterdam: M. N. Barendregt-Huijgen Rhoon: W. L Barendregt-Visser P. Barendregt Hazerswoude A. Visser M. Visser-Vrijhof Rotterdam: B. Visser P. Visser-Goudswaard en Neven en nichten. 21 oktober 1974. Heden heeft de Heere, na een geduldig gedra gen lijden, tot Zich genomen, mijn innig ge liefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder en Oma, onze beminde Dochter, Schoonzuster en Tante, Anna Cornelia Otte geb. de Vries in de leeftijd van 66 jaar. Gij hebt mijn rechterhand gevat. Ps. 73 23 b - onber. W. Otte Schevenlngen: A. P. de Vries-Otte C. de Vries Papendrecht: J. Otte T. Otte-van Gemerde Papendrecht: J. Otte M. J. E. Otte-Jansen en kleinkinderen Papendrecht. 21 oktober 1974. Wilhelminastraat 11 Geen bloemen Onze vrouw, moeder en oma is opgebaard in de aula bij de Algemene Begraafplaats aan de Admiraal de Ruyterweg alwaar gelegenheid tot kondoleren donderdagavond van 7.00 tot 7.45 uur en na de begrafenis. De begrafenis is bepaald op a.s. zaterdag na de rouwdienst welke om 10.30 uur in de Ned. Herv. kerk aan de Kerkbuurt zal aanvangen. Diegenen die hierbij aanwezig willen zijn wor den verzocht om 10.15 uur aldaar te komen. Werpt al uw bekommernissen op Hem, want Hij zorgt voor u. I Petrus 5 vers 7. Ook voor ons nog onverwacht is maandag avond 21 oktober zacht en kalm ingeslapen, mijn lieve, trouwe Man en onze zorgzame Va der en Opa. Pieter Speets echtgenoot van Margje Vonk. in de leeftijd van 66 Jaar. M. Speets-Vonk Rinie Wim en Anny Inez en Jur 's-Gravenhage, oktober 1974 Sibergstraat 44. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Diakonesseninrichting 'Bronovo'. Bionovo- laan 9. Bezoek van 1.30 uur tot 3.30 uur n.m De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 25 ok- tobeb a.s. omstreeks 11.00 uur op de begraaf plaats 'Nieuw Eykenduynen', ingang Kamper foeliestraat, voorafgegaan door een rouwdienst in de kapel van de Diakonesseninrichting 'Bronovo' die aanvangt c/m 10.00 uur en ge leid wordt door de Weleerwaarde heer Ds. D. Veldkamp. Voor ons onverwacht heeft God tot Zich ge roepen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader en Opa Dirk de Bruyn, op de leeftijd van 72 jaar. 's-Gravenzande: J. de Bruijn-Zijlstra Barneveld: A. van Boven-de Bruijn D. van Boven *s-Gravenhage: C. M. Voorbergen-de Bruijn H. Voorbergen en kleinkinderen 's-Gravenhage. 21 oktober 1974 Escamplaan 190. Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis "Leyenburgh", Leyweg 275. Bezoekuren van 57 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in de aula van de begraafplaats „Nieuw Eikenduynen", Kamperfoeliestraat 2a, op vrijdag 25 oktober a.s. te 11 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatshebben. Niets, o Heer, dan Uw genade Niets, Heer Jezus, dan Uw bloed Dat alleen mij wies van 'tkwade troost en heiligt mijn gemoed. Heel mijn ziel, vol hemelvrede, rust in U, mijn Heer en God. Oorzaak en bewerker mede van mijn eeuwig zalig lot. Heden nam de Heer tot Zich in Zijn heerlijk heid onze lieve zeer zorgzame Moeder. Groot moeder en Overgrootmoeder, Zuster en Schoon zuster ELISABETH LEMKES geboren Vellekoop op de leeftijd van 81 jaar. Alphen a.d. Rijn: H. J. Lemkes H. M. G. Lemkes- van Brummen W. van Dijk-Lemkes P. A. van Dijk J. A. Lemkes A. Lemkes-van Dam Montery (U.S.A.)G. J. van der Bijl-Lemkes W. van der Bijl Bergen (N.H.): G. Munting-Lemkes J. Munting Utrecht: B. Lemkes J. Lemkes-Vos Alphen a.d. Rijn: J. C. Lemkes W. Lemkes-van Wijk W T. Lemkes P. Lemkes-van Beij eren Klein- en achterkleinkinderen Familie Vellekoop Familie Lemkes Leidenschendam, 22 oktober 1974. „Huize Schoorwijck". Correspondentie-adres Planetensingel 11, Alphen a.d. Rijn. De begrafenis zal DV. plaatsvinden op zater dag 26 oktober op de Oosterbegraafplaats te Alphen a.d. Rijn. Aankomst aula 12 00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het gebouw ..Nabij", Van Len- nepstraat. Voor uw hartelijk bewijs van deelneming en mede leven betoond bij het overlijden van onze lieve Moe der en Grootmoeder, Adriana Molendijk geb. Brand betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: L. Molendijk Dordrecht, oktober 1974 TROUW/KWARTET WOENSDAG 23 OKTOBER 1974 Allen en het zijn er velen die op enigerlei wijze belangstelling hebben getoond, deelneming hebben betuigd of daadwerkelijk hulp hebben verleend ge durende de ziekte en na het overlijden van mijn lieve Man Pieter Ravensbergen wil ik langs,deze weg daarvoor hartelijk danken. Mevrouw P. Ravensbergen-van Egmond. Katwijk aan den Rijn, 23 oktober 1974. Hiermede betuigen wij u onze welgemeende dank voor de vele blijken van medeleven ons betoond na het plotselinge overlijden van mijn innig geliefde Man en onze zorgzame Vader en Grootvader Hendrik Henzen Uw belangstelling is ons tot grote steun geweest. Chr. Henzen-Sira Kinderen en kleinkinderen Leiden, oktober 1974. Van Speykstraat 23. DS. J. VAN DEN BLINI DAGBOEK VOOR PERSOONLIJKE MEDITATIE Schriftwoorden, overden kingen en gebeden; een kostelijk boek voor het eigen geloofsleven. Verkrijgbaar ln da boekhandel f 15,50 ZOMER KEUNING WAGENINGEN Nationale coöperatieve aan- en verkoopvereniglng voor land- en tuinbouw ga. Op onze afdeling Mechanische Administratie kan geplaatst worden een die tevens belast zal worden met de leiding van de ponskamer. Gegadigden dienen over voldoende ervaring te beschikken. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring te richten aan Cebeco-Handelsraad, afd. Personeelszaken; telefonische afspraken onder no. 010/142211, toestel 152. Colpullover-raëe. BijP&C.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10