cket-Spellen al vanaf 4.75 volpension in 2-sterren-hotel enverderalles inbegrepen: Familieberichten PLAATS EEN PIJLTJE administrateur van der Meulen/Wezeman Co. cs O O CS «c cc 119.- 795 105 355? nXL 22.50 6.95 3.95 #enqqkqpzatehqag\ loden heren-coat 115: Naarde ullezon ajorca TRANS/MA HOLLAND U bent er helemaal uit voor een all-in prijs VROOM DREESM ANN De nieuwste rage: 8 slimme spelletjes voor pientere spelers.Upaktzezómee. TROUW/KWARTET VRIJDAG 18 OKTOBER 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijü. maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer moge lijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven In welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Psalm 4 6b. Beden, 18 oktober, gedenken wij, M. Koster en G. W. Koster-IIagendijk met onze kinderen dat het 40 jaar geleden is dat wij in het huwelijk zijn getreden. Wij willen dit 19 oktober in familiekring vieren. Barendrecht, Voordijk 372. Met dank aan God delen wij mede. dat onze Ouders en Grootouders G. de Wilde A. de Wilde-Booy op 25 oktober 1974 a.8 ge denken dat zij 50 Jaar gehuwd aljn. Dat z ljnog lang gespaard mo gen blijven ls de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. iktober van 15.00 tot 17.00 uur en 's avonds vanaf 19.00 uur, in het Klokkenhuis, Groenmarkt 2, Meppel. 't Hofje 6. Meppel. Op 16 oktober overleed tot mijn groot verdriet mijn vriend, de Heer H. van den Berg Met grote dankbaarheid denk ik terug aan de vele jaren dat ik met hem als ouderling mocht samenwerken tn de Geref. Kerk van Capelle a. d. IJssel. In Zijn ondoorgrondelijke wijs heid zette God hem nu over van de strijdende in de triumpherende kerk. Geve God zijn vrouw en kinderen de kracht om dit onvoorstelbare verlies te dragen en trooste Hij ook zijn vele vrienden in de Ker kelijke Gemeenschap, die nu zijn gelovige in breng moeten missen. Capelle a d. IJssel, 16 oktober 1974. J. de Geus, Annemoonstraat 14. De Heer is mij tot hulp en sterkte. Psalm 118 7. Heden werd uit ons midden weggenomen onze geliefde Vader en Grootvader Hendrik Johannes Veenstra weduwnaar van Elisabeth Christina Johanna Pollmann, in de ouderdom van 85 jaar. Familie Veenstra Noordwijk, 17 oktober 1974. Dahliastraat 70. De begrafenis zal plaatsvinden, maandag 21 oktober a.s. op de Algemene Begraafplaats te Noordwijk. Vertrek van Dahliastraat 70 om 14.00 uur. Op bijna 82-jarige leeftijd in Jezus ontslapen Jan Willem Somsen echtgenoot van mevrouw J. F. Somsen-Kemink Zijn vriendschap en spontane hartelijkheid zullen wij blijven gedenken. Namens zijn vele vrienden: Naarden: J. de Vries. Dinxperlo. 16 oktober 1974. „Mijn genade is u genoeg". Heden ging van ons heen onze zorgzame Va der, Schoonvader, Groot- en Overgrootvader Jan Groen weduwnaar van Adriana Spinhoven, op de gezegende leeftijd van ruim 90 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 17 oktober 1974. Huize „Haegenburgh", Vredehagen 1. Corr.-adres: fam. H. Groen. Bas Jungeriusstr. 217b. Gelegenheid voor condoléance en rouwbezoek in huize „Haegenburgh", Vredehagen 1, za terdag van 14.00 tot 14.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden maan dag, 21 oktober a.s. op de begraafplaats van de Herv. Gem. IJsselmonde, Benedenrijweg om 11.45 uur. „Vaste rots van mijn behoud". Heden ontsliep in vrede, op de gezegende leef tijd van 86 jaar, onze innig geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Johanna Fijan weduwe van J. H. in 't Veld Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Moerkapelle, 16 oktober 1974. Beatrlxlaan 14. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bleuland-ziekenhuis te Gouda. Gelegenheid tot condoléancebezoek op vrijdag 18 oktober a.s. van 19.00 tot 20.30 uur Beatrix- laan 14, Moerkapelle en op zaterdag 19 okto ber a.s. van 15.00 tot 15.30 uur in het Bleu land-ziekenhuis ingang Biichnerpad te Gouda. De begrafenis zal plaatshebben op maandag 21 oktober a.s. tussen 13.00 en 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Moerkapelle. De Kerkeraad van de Gereformeerde Gemeen te te Emmeloord deelt u mede, dat het de Hee- re behaagde uit dit leven weg te nemen, haar Emeritus-herder en Leraar Hendrik van Kootén in leven predikant van de Gereformeerde Gemeente, in de ouderdom van 77 jaar. Met grote liefde heeft hij de gemeente ruim 4 jaar op hoge leeftijd mogen dienen. „Zalig zijn de doden, die in de Heere sterven, van nu aan. Ja, zegt de Geest, opdat zij rusten mogen van hun arbeid, en hun werken volgen met hen". Openbaring 14 13 De Heere trooste zijn vrouw, kinderen en klein kinderen in dit smartelijk verlies. Namens de kerkeraad der Gereformeerde Gemeente te Emmeloord: B. Bijman, praeses M. Verbruggen, scriba Emmeloord, 16 oktober 1974 Heden heeft de Here tot Zich genomen na een kort ziekbed mijn lieve zorgzame Man, Broer, Zwager en Oom Hendrik Matthezing echtgenoot van Marretje Schuurman, op de leeftijd van 73 jaar. Psalm 73 12 en 13 (oude ber.). M. Matthezing-Schuurman J. Matthezing en verdere familie. Putten, 16 oktober 1974. Vlkariënweg 3. Geen bezoek aan huis Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de aula, Mo lenstraat 33 te Putten. Gelegenheid tot condo leren aldaar zaterdagavond van 19.30—21.00 uyr en na afloop van de begrafenis. De teraardebestelling zal plaatsvinden, maan dag 21 oktober a.s. op de oude algemene be graafplaats te Putten om 14.00 uur. Aanvang rouwdienst in de aula om 13.15 uur. Met grote verslagenheid vernamen wij het plotse ling overlijden op 16 ok tober van Mejuffrouw M. Piekaar op de leeftijd van 73 Jaar Haar grote trouw en mee leven gedurende het 22 Jaar lidmaatschap van ons koor houden wij ln dank bare herinnering. Chr. Gem. Koor Aaaf J Terlaak. voorz. Mej. J. Vermeer, secr. De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 21 oktober a.s. ln de Lucas- kapel. Hobbemastraat 1 om 11 uur. waarna om 12 uur de begrafenis plaatsvindt op Westduin. Ockenburgh- straat 27. Heden ontsliep na een langdurige ziekte, onze ge liefde Broer. Zwager en Oom Klaas Wagter V/ Wagter N. Wagter-Krijgsman B. Wagter J. Wagter G. Wagter-van Delft G. Hoek Neven en nichten. Katwijk aan den Rijn, 16 oktober 1974. Molentulnweg 27. De overledene ls opgebaard ln de rouwkamer. Zuid straat 103 te Katwijk aan Z»e, alwaar gelegenheid zal zijn tot condoleren zater dag 19 oktober a.s. 's avonds van 7-9 uur. De rouwdienst zal gehou den worden maandag 21 oktober as. des nam. 1.45 uur in het Dorpshuis aan da Kerklaan te Katwijk aan den Rijn. waarna de begra fenis zal plaats vinden om streeks 2.30 uur op de al gemene begraafplaats aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn. Dankbetuiging Hiermede betuigen wij onze oprechte dank voor Uw medeleven betoond tijdens de ziekte en of bij het overlijden van onze geliefde Broer, Zwager en Oom Lubbert Kuiper Uit aller naam: m. Kuiper Ermelo, oktober 1974. Nijkerkerweg 14. Langs deze weg wil ik u hartelijk danken voor het medeleven, betuigd bij het verlies van mijn lieve Man, zorgzame Vader en Grootvader 1 Jacob Katsburg Familie Katsburg-Rosier Kerkstraat 26 Oudewetering Meint Hendrikus Lambertus Zuidersnia ontvingen wij zeer veel blijken van deelneming en vriend schap. die ons bijzonder heo- ben getroost. Mede namens de gehele familie zeg lk U voor Uw medeleven hartelijk dank. J. Zuldersma-van Ketten Een van onze relaties is een aannemings bedrijf in het Noorden' van het land. Voor dit bedrijf zoeken wij een administrateur. Van hem wordt verwacht dat hij in staat zal zijn de gegevensverwerking zodanig te organiseren dat een snelle en frequente informatieverstrekking mogelijk wordt. Belangrijk daarbij is de informatie omtrent de produktie en de resultaten van de verschillende bouwprojecten, als hulpmiddel bij het beleid. Een op handen zijnde automatisering van de administratie zal een groot deel van zijn aandacht vragen. Gezocht wordt naar een dynamisch persoon met een goede scholing op bedrijfs economisch en administratief- organisatorisch gebied. Ervaring in een soortgelijke funktie en in automatisering bij een bouwbedrijf strekt tot aanbeveling. Schrifte'ijke sollicitaties onder nr. 16.06 te richten aan ons kantoor Groningen t.a.v. de heer Kuijer. organisatieadviseurs Groningen, Ossenmarkt 7 Utrecht, Maliesingel 56 LU O vrijdag voordeel vrijdagvoordeel vrijdagvoordeel vrijdagvoordeel vrijdagvoordeel vrijdagvoordeel vrijdagvoordeel vrijdag voordeel Agfa computer batterijflitser Een AGFA 200 CB volautomatische flit ser. Met 4 penlight bat terijen kunt u tot 250 keer flitsen. Interval 8 sek. Richtgetal maar liefst 26 bij 21° Din. Kleur (20 bij 18° Din) Nappaion dames handschoenen Een heerlijke, soepe le handschoen met fantasie op de bovenhand en war me voering. Keus uit 2 modellen. Kleuren: zwart, bruin of marine. "VAff In S. M. L Dames onderblouse 100% katoen. Jacquard gebreid. V-hals model met korte mouw. Kleur wit. Maten 40 t/m 48. Slechts Zit- of slaapbank Komfortabele poly ether bank overtrok ken met sterke zwart/wit ruitstof. Met een handgreep van zitbank tot 2-pers. bed. (bijp. rugkussens Damespyama Een 100% katoenen damespyama (inter lock) met lange mouw, in een apart dessin met een kon trasterende panta lon. Kleuren: rood en blauw. Maten S-M-L Haardroger Sterke 400 Watt haardroger, die bij oververwarming automatisch afslaat. Gemakkelijk in de hand liggend model met aan- en uitscha kelaar en blaastuit voor snel PA drogen. Open weave Grof geweven moderne stof, die als gordijn of zo maar als dekoratief ele ment gebruikt kan worden. Verkrijgbaar in naturel en kleuren. 130 cm Breed p.mtr. Wolmousse baby-maillots Ribgebreid, dus zeer elastisch en heerlijk warm. In wit, groen, marine of rood. Maten 0,1 en 2 .J—L Deze sportieve jas heeft 2 steek- en 2 klepzak- ken. De sierstiksels accentueren het model tot in de finesses. Origineel loden, met wollen plaidvoering, dus echt een jas voor de herfst. Kleur: groen. Maten: 46 t/m 56 Nu extra voordelig VROOM DREESMANN brandstoftoeslagen, luchthaven belasting, reisverzekering tot en met annuleringsverzekering! Vertrekdata: 26 en 27 oktober 1974. Betaling gehele-reissom bij boeking. Vroom Dreesmann hostess ter plaatse aanwezig. Dit aanbod geldt slechts t/m 25 oktober, boek dus snel bij één van de 29 reisburo's van Vroom Dreesmann! VROOM DREESMANN

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12