139.- Grote voorraadpot Moccona Roodmerk 60 ct. in prijs verlaagd. ROMAN OMNIBUS Comfortabel corduroy met royale korting. Prijsverlaging Moccona FAMILIEBERICHTEN Het prijsverschil in de Bijenkorf Dat is goed nieuws! Moccona lekker pittige korrelkoffie van Douwe Egberts ffjjJj TROUW/KWARTET DONDERDAG 10 OKTOBER 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer moge- lljk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw -f Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Piet Dieleman Bonaventurastraat 85a, Rotterdam. Ineke Langendoen Anna van Saksenstraat 13, Alphen aan den Rijn. Wij trouwen op 17 oktober 1974 om half twee in het Raadhuis van Alphen aan den Rijn. Wij beginnen ons huwelijk met God in de Salvatori- kerk, om kwart over twee. waar Ds. M. van Harmeien de dienst leidt. U bent van harte welkom op onze receptie tussen half vijf en half zeven in Hotel Toor' bij het station, Ons adres wordt: Viskaarweg 276, Poortugaal-Zalmplaat. Heden nam God tot Zich, voor ons onver wacht, mijn innig geliefde Man, Vader, Broer, Zwager en Oom Martinus Heuvelink in de ouderdom van 71 Jaar. Ik zeg tot de Here, mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God, op wie ik vertrouw. Psalm 91. N. Heuvelink-Kraak F. D. Heuvelink. Rotterdam, 7 oktober 1974 Terbregseweg 99. Geen bloemen Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. Gelegenheid tot bezoek aldaar: donderdag- en vrijdagavond van 7-7.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden zater dag 12 oktober op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gem. „Oud Kralingen", Kralingse- weg 334 te Rotterdam. Vertrek vanaf de rouwkamer om 11 uur. Aan komst in de kapel om 11.30 uur. Psalm 84 6 (oude berijming). Het heeft de Heere behaagd tot Zich te nemen, in de volle zekerheid des geloofs, geheel onver wacht. onze lieve, zorgzame Vrouw, Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Pietje Elizabeth Schellevis echtgenote van Leendert Vellekoop. op de leeftijd van 80 jaar. 's-Gravenzande: L. Vellekoop Driebergen: J. Rijpstra-Vellekoop 's-Gravenzande: C. Vellekoop A. Vellekoop-Sonneveld Driebergen: J. F. Haaring-Vellekoop J. Haaring 's-Gravenzande: M. Vellekoop H. P. Vellekoop-Flikweert Leiden: E. P. Vellekoop Alkmaar: M. Vellekoop 's-Gravenzande: G. Vellekoop N. S. Vellekoop- van der Hout Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenzande, 9 oktober 1974. Naaldwijkseweg 138. Gelegenheid tot condoleren donderdag en vrijdag van 19.30—20.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 12 oktober a.s. om 11.00 uur in de aula op de al gemene begraafplaats te 's-Gravenzande, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Psalm 56 4 (berijmd) Geheel onverwacht nam de Heere tot Zich op de leeftijd van 73 jaar onze lieve zorgzame Moeder en Oma, Zuster. Behuwdzuster, Tante en Nicht Leuntje Keus-Toet weduwe van Arie Keus. Mede namens verdere familie: M. Parlevllet-Keus D. Parlevllet Helen en Angela Schevenlngen, 7 oktober 1974. Koppelstokstraat 145. Condoleantiebezoek 's middags van 34 uur. Correspondentie-adres: Dunantstraat 747, Zoe- termeer. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 11 oktober om 12.30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf huis om 12 uur. „Welzalig hij die de God van Jacob tot zijn hulp heeft". Psalm 146 5. Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid geheel onverwacht van ons weg mijn geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Schoonvader en Opa Freerk Roelfsema in de leeftijd van 69 jaar. Mede namens kinderen en kleinkinderen, I. Roelfsema-van Tongeren. Oud-Beijerland. 8 oktober 1974 Burg. Hammerbaan 20. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 11 ok tober a.s. n.m. 3.00 uur op de Algemene be graafplaats te Oud-Beijerland. Geen bloemen, geen toespraken. RECTIFICATIE Vanpacht ging van ons heen onze lieve, on vergetelijke Opa Riko Henderikus Zwaving Utrecht: Attie, Renske, Ad. Joke. Wim. Martien, Riko Bussum: Marry, Riko. Heieen. Sander Nleuw-Vennep: Attie. Christina, Edith. Riko Amsterdam: Riko Wllma. Rlnse-Jan 8 oktober 1974. Dank U, dat Gij hebt vergeven alles, wat ik heb misdaan. Volkomen bereid, heeft God tot Zich geno men, na een ernstige ziekte, mijn lieve zorg zame Man, mijn allerbeste Vriend Tom Warnaar op de leeftijd van 53 jaar Pietje Warnaar-Slootweg Dien Oldenziel Amstelveen, 9 oktober 1974. Barend van Doornweerdelaan 17. Geen toespraken Gelegenheid tot afscheldnemen vrijdagavond van 7—8 uur in de aula van het Nicolaas Tulp ziekenhuis, Groenelaan 12 (ingang van de aula aan de achterzijde van het ziekenhuis). De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 12 ok tober te 12 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied" aan de Amsteldljk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in een der ontvangkamers van de begraaf plaats. Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd; dan zal ik juichend, stem en snaren ten roem van zijne goedheid paren, die, na kortstondig' ongeneugt. mij eindeloos verheugt Psalm 43 vers 4. Na een moedig gedragen lijden is in Jezus ont slapen onze lieve Broer en Zwager Tom Warnaar op de leeftijd van 53 Jaar. Ferwerd: K. van Mourik-Warnaar W. van Mourlk Loenen a. d. Vecht: J. C. Bootsma-Warnaar K. Bootsma Nijkerk: E. Kok-Wamaar N A. Kok Reeuwijk: J. T. Warnaar M. C Warnaar-Verburgh Swammerdam: W. G Warnaar „en mij, hiertoe door U bereid opnemen in Uw Heerlijkheid." Overtuigd dat deze woorden voor hem waar heid zijn geworden, doen wij bericht van het overlijden van onze Zwager Tom. Johannes Jacobus Warnaar gewoond hebbende te Amstelveen. Zijn geduld en opgewektheid zal ons steeds een voorbeeld zijn. Benthuizen: G. C de Vrij-Slootweg Waddlnxveen: W. de Bas C. G. de Bas-Slootweg Hazerswoude: C. H. Slootweg C. Slootweg-van Wieringen Hazerswoude: P. Slootweg N. Slootweg-van Aalst Hazerswoude: W. Slootweg W. L. Slootweg-van Bockel Hazerswoude: J. Slootweg A. Slootwcg-de Gelder Hazerswoude. 9 oktober 1974. Ps. 130 3. „Ik blijf den Heer verwachten; mijn ziel wacht ongestoord; Ik hoop. in al mijn klachten, op Zijn onfeilbaar woord." Dankbaar voor hetgeen God mij in hem hèeft geschonken, nochtans bedroefd, geef ik ken nis van het overlijden van mijn geliefde Man Gerrit Mulder Emeritus predikant van de Gereformeerde Kerk. Ereburger van de gemeente Alphen aan den Rijn, op de leeftijd van 74 jaar. S. Mulder-Boersma Alphen aan den Rijn, 9 oktober 1974. Ambonstraat 46. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. za terdag 12 oktober om 12 15 uur in de Salvatorl- kerk Willem de Zwijgerlaan te Alphen aan den Rijn, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Oosterbegraafplaats. Aankomst aula 13.30 uur. Gelegenheid tot con doleren na de begrafenis in zaal II van de Salvatorlkerk. Geen bezoek Geen bloemen De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Alphen aan den Rijn geeft hierbij met droef heid kennis van het overlijden van zijn eme rituspredikant Ds. G. Mulder Vele jaren heeft hij met grote liefde en trouw in onze gemeente gewerkt. Hij is daarbij ve len tot steun en troost geweest. God schenke in het bizonder zijn vrouw Zijn kracht en bijstand. Namens de kerkeraad: Ds. M. van Harmeien. h.d. praeses. Dr. H. Scholtens, scriba. Alphen aan den Rijn, 9 oktober 1974. In plaats van kaarten Het heeft ons zeer goed gedaan, dat zo talloos velen, vervuld van gevoelens van dankbaarheid, genegen heid en respect hun medeleven toonden en tonen na het zo plotselinge overlijden van onze onvergetelijke Man, Vader en Opa dr. Jan Schelhaas Hzn. Het is zó overweldigend, dat het mijn kinderen en mij niet mogelijk is U anders dan op deze wijze onze gevoelens van dankbare erkentelijkheid te betuigen. Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen. A. Schelhaas-Sllngenberg. Ede, oktober 1974 Stationsweg 92, Flat 210. Voor Uw medeleven tijdens de ziekte en na het over lijden van onze Moeder, Grootmoeder en Overgroot moeder Grietje Korbee-Hoek betuigen wij U onze hartelijke dank. Namens de familie: mej. A. Korbee. Noordwijk aan Zee. Oktober 1974. Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de enorme belangstelling bij ons hu welijk ondervonden willen wij dit langs deze weg doen. A. de Bruln-Huizer P. de Bruin Dordrecht, oktober 1974. Vijveriaan 48. Een pak voor mannen die van makkelijk zittende, maar toch stijlvolle kleding houden. Het jasje heeft de klassieke blazervorm met rugsplit. De pantalon heeft brede riemlussen, steekzakken en een achterzak met een lummeltje. Zwart, bruin of navy. Maten 44 t/m 54, ook in lengtematen. Normaal 198.-, als tijdelijke prij swinner Afd.herenmode Algemene kennisgeving. Psalm 27 7 Heden behaagde het de Heere. na een langdurige ziekte, nog geheel onver wacht uit ons midden weg te nemen, mijn geliefde Man en onze Vader, Be huwd- en Grootvader Jacob Plug op de leeftijd van 67 Jaar. S. Plug-BerkhelJ L. v. d. Pias-Plug C. v. d. Plas A. Plug J. Plug-v. Asperen J. J. Scheepmaker-Plug J. v. Beelen K. v. Duijn-Plug D. v. Duljn J. J. Schaap-Plug A. B. Schaap P. Plug L. Plug-Slp J. Plug en kleinkinderen. Katwijk aan Zee, oktober 1974. De Waal MalefJJtstraat 47. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehou den worden zaterdag 12 okt. 1974. des nam. 1.15 uur in het herv. kerkel. centrum. Voorstraat 74. waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden om streeks 2 uur op de nieuwe begraafplaats 'Dulnrust' aan de Parklaan te Kat wijk aan Zee. Heden overleed onze lieve Schoonzuster en Tante Tannetje Vegter-Oranje weduwe van Hendrik Jacob Vegter. „Zalig zijn de doden, die in den Here sterven". Op. 14 13. Breukelen: M. E. Oranje-Rozemond Rotterdam: J. A. Oranje-Vinke Velp: M. C. Oranje-Morhee Neven en nichten. Groningen. 7 oktober 1974. Getroffen door de diepe gevoelens van medeleven ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Petrus Gerardus van Styn willen wij u allen, die zo naast ons gestaan hebben in die voor ons zo moeilijke tijd dank zeggen. U zult misschien nauwelijks kunnen beseffen, wat uw deel neming in welke vorm ook. voor ons heeft betekend. U heeft ons steun en liefde gegeven, waaruit wij de kracht zullen kunnen halen, die wij in de toekomst zo nodig zullen hebben. A. C. van Stijn-Koppers Kinderen en kleinkinderen Valkenburg (Z.H.). oktober 1974. Burg. Lotsystraat 13. ard< jftli alle drie soorten alle drie formaten prijs verlaagd 200 g Roodmerk nu f 7,60 200 g Dessert nu f 9,60 200 g Coffeïnevrij nu f 8,80 altijd 40 waardepunten op de 200 grs pot voor de prachtige DE geschenken en nu tijdelijk in vierkante stopjles. ALLE HENS AAN DEK Vernieuwing van de maatschappij is geen loze kreet Er wc hard aan gewerkt, zowel nationaal als internationaal. We op weg, al gaat het lang niet snel genoeg. De christelijke vakbeweging roept daarom alle hens aan d Geen man en geen vrouw kan worden gemist als het erom g mee ts bouwen aan een nieuwe maatschappij die meer de normen van het evangelie voldoet. De koers is: billijke verdeling van een welvaart over alle mensi rechtvaardige verhoudingen in de maatschappij inrichting van de samenleving op basis van naasti liefde en gerechtvaardigheid. Doet u ook mee? Meldt u dan aan bij: POSTBUS 2475-UTRECHl Gebrandmerkt Een erfenis in de Pruikentijd Vöe vrouw ui» 't Wynval BAREND DE GRAAFF Drie meeslepende romans van een groot verteller in één fraaie omnibus 512 bladzijden, gebonden f 19,50 ZOMER Er KEUNING - WAGENINGEN VERKRIJGBAAR IN DE BOEKHANDEL

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14