JZSSSSL TEL. 05765-424 Familieberichten SPOORTJE SPELEN UV SPOTKOOPJE! vrijstaande recreatie-bungalows TROUW/KWARTET DINSDAG 1 OKTOBER 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags beslaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de f.ehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet, alsmede de gewenste breedte. 1924 1 Sam. 7 12B 1974 A. Tukker M. Tukker-Vis Op vrijdag 11 oktober 1974 D.V. hopen onze ouders, groot- en overgrootouders de dag te herdenken waarop zij voor 50 jaar in de echt werden verbonden. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Zij die het gouden echtpaar hun gelukwensen willen aanbieden, zijn hartelijk welkom op vrijdag 11 oktober a.s. van 16.30-18.00 uur in het parochiehuis „de Engel". Herenweg te Lisse. Sassenheim, oktober 1974. Frank van Borselenstraat 10. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Hiermede geven wij u kennis, dat in volle vrede is ontslapen onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader, Broer en Oom Leendert Spek weduwnaar van Maria Johanna Bol in de ouderdom van 95 jaar. Zaanslag (Zld.): M. J. Blij leven-Spek D. A. Blijleven Leiderdorp: J. Kossen-Spek A. P Kossen Dordrecht: M. Spek Australië: A. Jansen-Spek A. Jansen Wassenaar: C. Bijland-Spek A. A. Bijland Klein achterkleinkinderen en familie Leiderdorp, 28 september 1974. Bej.-centrum „De Dillenburg". Mauritssingel 29. Corr.-adres: mevrouw J Kossen-Spek, Tuin straat 16, Leiderdorp. De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 2 oktober a.s. om 2.45 uur op de al gemene begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. In de Dillenburg liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bloemen Het bestuur van de Anti-Revolutionaire Par tij, Evangelische Volkspartij, heeft met ont roering vernomen dat nog onverwacht is over leden van het adviserende lid van het dagelijks bestuur J. Smallenbroek De A.R.P. herdenkt met dankbaarheid de vele en belangrijke diensten, die hij de publieke zaak en de partij heeft bewezen. Christelijke politiek was voor hem streven naar de bevordering van de komst van Gods Koninkrijk. Zijn leven werd daardoor be heerst. Den Haag, 29 september 1974. Het partijbestuur- J. de Koning - voorzitter; D. Corporaal - secretaris. Met verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze zeer gewaar deerde Voorzitter de heer J. Smallenbroek Hij heeft zich met grote toewijding en zorg ingezet voor het werk van Dr. A. Kuyper- stlchting en voor allen, die bij dit werk betrok ken zijn. Wij zijn dankbaar voor de ons geschonken periode van zijn voorzitterschap. 's-Gravenhage, 29 september 1974. Namens bestuur'en medewerkers van de Dr. A. Kuyperstichting M. G. Geellarken. W. C. D. Hoogendijk. Hiermede geven wij u kennis dat geheel on verwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame Vader. Opa. Broer en Oom Christiaan Reinier Hendriksen weduwnaar van Clasina Margaretha Hendrika Wijnands op de leeftijd van 81 jaar. Yerseke: R. W. Hendriksen C. Hendrlksen- van der Maas Chris Leiderdorp: W. Chr. Hendriksen J. H Hendriksen- de Klerk Wim, Janet, Mieke, Yvonne H. A Hendriksen J. Hendriksen-Onderwater Ine C. R. Hendriksen C. Hendriksen- Schellingerhout Richard-Wouter en familie Leiden, 28 september 1974 Hoge Rijndijk 271. Corr.-adres: W. Chr. Hendriksen. v. d. Valk Boumanweg 200, leiderdorp. Vader is opgebaard in hel rouwcentrum Hoge Woerd 162 te Leiden. De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 2 oktober a.s. om 11.30 uur op de al gemene begraafplaats 'aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Thuis en aan het rouwcentrum, geen bezoek Gelegenheid lot condoleien na afloop van de teraardebestelling In de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden behaagde het de Here nog geheel on verwachts van ons weg te nemen onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Pieternella van Egmond weduwe van Arie van Kooten in de ouderdom van 77 jaar. Krimpen a. d. IJssel: L. Heuvelman-van Kooten P. Heuvelman Rijnsburg: T. Kromhout-van Kooten Jac. Kromhout Krimpen a. d. IJssel: H. van Rooyen-van Kooten J. G. van Rooyen G. van Kooten P. van Kooten-Benard M. van Kooten C. M. van Kooten-Schouten N. van Kooten W. van Kooten-de Bode Rijnsburg: L. van Delft-van Kooten C. van Delft Kleinkinderen en achterkleinkind Krimpen a. d. IJssel. 23 september 1974. Huize „Tiendhove", Nieuwe Tiendweg 13. Corr.-adres: P. Heuvelman, Zwaluwhof 33, Krimpen a. d. IJssel. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Tiendhove". Gelegenheid tot con doleren aldaar, dinsdagavond van 7.30 tot 8.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 2 oktober a.s. om 11.15 uur in de zaal van Huize „Tiendhove", waarna de begra fenis zal plaatsvinden om ongeveer 12.15 uur op de algemene begraafplaats te Krimpen a. d. IJssel. Geen bloemen In haar Heer en Heiland ontslapen mijn ge liefde Vrouw, onze zorgzame Moeder en Groot moeder Johanna Fakkel echtgenote van II Ravensbergen in de leeftijd van 70 Jaar. Rijnsburg: H. Ravensbergen J. v. d. Valk-Ravensbergen J. v. d. Valk M. Schaap-Ravensbergen C. Ravensbergen E. Ravensbergen- v. Donkersgoed J. Ravensbergen H. Ravensbergen- v. Kooperen Voorschoten: J. Ouwehand- Ravensbergen T. C Ouwehand Katwijk aan Zee: T. v d. Llnden- Ravensbergen T. v d. Linden Rijnsburg: H. Ravensbergen J. Ravensbergen- v. Duyvenvoorde en kleinkinderen Rijnsburg. 30 september 1974. Kanaalstraat 32. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.30- 9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op don derdag 3 oktober a.s. om 2.30 uur njn. in de Ned. Herv. Kerk te Rijnsburg. waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Liever geen bloemen De direktie en personeel van TRANSPORT STOLK B.V. geven hierbij kennis van het over lijden van hun medewerker de Heer C. Benschop Direktie en personeel zullen hem zich steeds herinneren, als een man met grote belangstel ling en interesse voor zijn werk en zij zullen in dankbaarheid gedenken zijn trouw en toewij ding in het bedrijf Direktie en personeel TRANSPORT STOLK B.V. Bergweg noord 23, Bergschenhoek. En zie, ik ben met u alle dagen, tot aan de voleinding der wereld. Heden is in vrede ontslapen, onze lieve Schoon zuster, Tante en oud-Tante Adriana Neeltje Hanemaaijer op de leeftijd van 74 jaar. L. C. van der Lelie S. van der Lelie-Koopman Wageningen-Hoog: H. Haasbroek-van der Lelie W. M. Haasbroek Guda H. I. Ambacht: W. de Moei-van der Lelie J. de Moei Lutine Rlanne Rotterdam, 28 september 1974. Gashouderstraat 3b Correspondentie-adres Mevrouw H. Haasbroek-van der Lelie Dassenboslaan 20, Wageningen-Hoog. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van de C.V.U. aan de Heemraadssingel 278 bij de Nw. Binnenweg te Rotterdam. Bezoek: dinsdag van 19.00-19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden woens dag 2 oktober a.s. op de Ned. Hervormde Be graafplaats 'Oud-Kralingen' aan de Kralingse- weg 334 te Rotterdam. Vertrek van de Gashouderstraat 3b om 14.30 uur. Aankomst in de kapel circa 15.00 uur. De begraafplaats is te bereiken met de bus van van Gog, welke vertrekt vanaf Centraal Stationsplein. Psalm 62 4 (berijmd) God riep tot Zich, onze lieve, zorgzame Moe der, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Kniertje Hoogendyk-Groen weduwe van Arie Cornelis Hoogendijk in de ouderdom van 79 Jaar. J. de Zwart P. B. Spaans-Hoogendijk M. Spaans klein- en achterkleinkinderen Scheveningen. 29 september 1974. Wieringsestraat 2a. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren: 's avonds van 7-8 uur in de Pniëlkerk, Tesselsestraat 69. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 3 oktober te 1.15 uur in bovengenoemde kerk, waarna de teraardebestelling zal plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 2.30 uur. In zijn Heer en Heiland ontslapen, na een langdurig, smartelijk, geduldig gedragen lij den, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorg zame Vader, Behuwdvader en Opa Dirk Vreugdenhil echtgenoot van Geertje Roskam eerder gehuwd geweest met Jacoba Gerarda van der Ende op de leeftijd van 66 jaar. „Jezus Uw verzoenend sterven, blijft het rustpunt van ons hart". Monster: G. Vreugdenhil-Roskam 's-Gravenzande: I. van Velden-Vreugdenhil J. P. van Velden Monster: G. Vreugdenhil N. H. A. Vreugdenhil- Vellekoop Poeldijk: J. Verbaan-Vreugdenhil D. Verbaan Zuldland: M. J. H. Quak-Graafland L. Quak Hoek van Holland: A. Westra-Graafland J. Westra Den Haag: D. M. van der Deijl- Graafland J. A. van der Deijl on kleinkinderen Monster. 29 september 1974. Madeweg 47a. Gelegenheid tot condoleantie van 3-5 en van 7-9 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 3 oktober a.s. om 2 uur n.m. in de aula op de algemene begraafplaats te Monster, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Jesu, joy of man's desiring Met ootmoedige dankbaarheid geven wij u ken nis dat tot Heerlijkheid is bevorderd Zijn moegeleden kind, mijn lieve Vrouw en der kin deren en kleinkinderen zorgzame Moeder en Grootmoeder Willemina Cornelia Steen-Singer in de ouderdom van 73 jaar. Rotterdam: C. Steen Den Haag: E. L. Steen A. Steen-Haverkamp Robertus Hinton (Canada)P. U. M. Steen J. Steen-Hernóndez Grand Rapids (USA)Elvia Hinton (Canada): Georg, Silvia en Jan, Rotterdam, 29 september 1974. Burgemeester F. H van Kempensingel 18. Liever geen bezoek aan huis - Geen rouwbezoek De bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden donderdag 3 oktober a.s. op de alge mene begraafplaats „Crooswljk", Kerkhoflaan 15 te Rotterdam. Vertrek vanaf de rouwkamer, Hoflaan 81 hoek Slotstraat te Rotterdam-Oost om 11.30 uur. Aankomst in de kapel circa 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Mijn Genade Is u genoeg. Nog treurende over het verlies van onze geliefde Vader. Groot- en Over grootvader. behaagde het de Heere toch nog onver wacht uit ons midden weg te nemen, onze lieve zorg zame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Aaltje Hartkamp weduwe van REINDER WAGTER, In de gezegende ouderdom van 90 Jaar. Rijnsburg: K. Wagter P. Wagter-De Kluljver A. van Zuljlen-Wagter T. van ZuUlen Katwijk: D. Wagter L. E. Wagter-Imthorn Klein- en achterkleinkinderen. Katwijk aan den Rijn, 29 september 1974. Kerkstraat 15. Geen bloemen. De begrafenis zal plaats vinden donderdag, 3 okto ber a.s.. des nam. 2.30 uur op de algemene begraaf plaats aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50-Jarlg huwelijk, dat wij 24 september 1.1. met onze kinderen en kleinkinderen mochten herdenken. G. Schilling W SchlUlng-Dudart Ellemare 250, Rotterdam 30-23. Even 'stoom afblazen' met ROMANTIEK EN TECH NIEKVAN HET MODEL SPOORBEDRIJF door H. F. Enter, staf medewerker van deN.S. Speels geschreven boek voor liefhebbers van mo- delspoorwegbouw. Be wonderaars van d'al- oude stoomlocomotief, smalspoorfans en en thousiasten voor grotere modellen komen ruim schoots aan hun trek ken. Vele voorbeelden, toepassingen en sug gesties voor zelfbouw. Kortom: een modelboekl Met tientallen foto's en tekeningen. Geb.f16,90 Verkrijgbaar bij uw boekhandel L.J. VEEN WAGENINGEN ZEER VEILIGE GELDBELEGGING OVERIJSSEL Zeer gemakkelijk te bereiken vanuit het westen. NU NOG TE KOOP: Met inventaris op eigen grond. Vlakbij uitgestrekte bossen. Goede verhuurmogelijkheden. Beheerder daarvoor aanwezig. Koopsom slechts 100,000, (vrij op naam). Dus géén notaris- en makelaarskosten, géén BTW. Eventueel ook AFZONDERLIJK te koop. Hoge hypotheek beschikbaar. Voor het maken van AFSPRAKEN voor bezichtiging en alle inlichtingen: BU geen gehoor: 08340-23617. Wat Trobisch in een Afrikaanse stad meemaakte tijdens en na zijn serie lezin gen over het huwelijk. Ontmoetingen met Miriam, Fatma, Maurice, Daniël en anderen - mensen met een andere huidkleur, maar met dezelfde proüemen als wij. Met de tekst van de prachtige lezingen. 160 bladzijden, paperback f 9,50 Van dezelfde schrijver: 'ik had een meisje Hef', een ontroerend» |Pa briefwisseling met Afrikaanse jonge mensen over problemen van yré de seksrele moraal. 96 bladzijden, paperback f 7.40 Verkrijgbaar in de boekhandel UITGEGEVEN DOOR ZOMER Er KEUNING - WAGENINGEN Het linker pakje van acetaat met zijdeglans heeft het ouderwetse peignoirkraag'e met de daarbij behorende opgevulde schouders. Klokkend schootje en rok over de knie. Rok gevoerd. (38-46) 90- Rechts, een uiterst soepel vallende acryl jersey met opdruk in nostalgische sfeer. Het jasje met dubbel kraagje, gerimpeld ingezette mouwen en lus-knoop-sluiting valt klokkend op de driekwart klokkende rok. Rok gevoerd. (38-46) JJjQ- TROBISCH ik ben met jou getrouwd

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14