TROS strooit nu kwistig met 'educatief en 'informatief Tien vingers EO-tv zendt ook op dinsdagmiddag uit Dagrecept kjAM*m£&:MÊÈÈÊÈm Even puzzelen Flinke voorraad dramaprodukties uit 'eigen huis' Voor aan huis gebonden mensen Venkelschotel wengol is goed voor uw wengé meubelen De waarheid lidv n ki te let IUl Paul Brand Chirurg in India Extra krediet van bijna 4 miljoen openbaar vervoer Sommige TROUW/KWARTET DINSDAG 24 SEPTEMBER 1974 BINNENLAND T4-K6UAE SMIDJE VERHOLEN Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Met de dreigen de schim van de strenge minis ter van CRM op de achtergrond, die goed op zal letten of de TROS voortaan genoeg cultuur, informatie en educatie in zijn programma's stopt, heet het spelprogramma 'Ren je rot' voortaan het 'educatieve' spel programma. Een verkeersru- briek op vrijdagavond heet nu 'Informatieve half-uurs rubriek, die 'het verkeer' in de ruimste zin des woords tot onderwerp zaL hebben'. Verder zal een nieuw cultureel-do- cumentair pakket voor televisie eens ln de zeven of acht weken als alternatief moeten staan tegenover het te verwachten voetbal op het andere net. 'Nadere informatie niet beschikbaar, gezien het prille stadi um van voorbereiding'. Wordt daar bij in aanmerking genomen de eer dere uitspraak in de persinformatie dat de TROS zich al geruime tijd heeft voorbereid op een uitbreiding van haar televisiezendtijd, dan mag de conclsuie worden getrokken, dat de TROS onder de ministeriële dreiging hier en daar wat culturele, informatieve en documentaire pro gramma's-extra tussen het winter- schema heeft gestopt. Tot de andere nieuwe programma's in genoemde sfeer behoort de kunst rubriek voor televisie onder sa menstelling van de van de AVRO overgekomen Hank Onrust. Eens in de vier weken besluit dit program ma de donderdagavond. Aan een flinke voorraad dramapro dukties uit eigen huis wordt al een hele tijd gewerkt onder leiding van Jan Keja. Op de zaterdagavond, waarop eens in de vier weken wordt uitgezonden, worden kluch ten uitgezonden (naar VARA-idee - red.). Enkele titels zijn: 'De grote versierder' met Joop Doderer. 'Ik hou van uw vrouw', met Luc Lutz en echtgenote Simone Rooskens. en 'Van hand tot hand' met Anne-Wil Blankers. Eigen dramaprodukties van zwaar dere aard worden verwacht voor de zondagavonden, eens in de vier we ken, wanneer de TROS uitzendt. Op het programma staat 'Straatje om' van Leo Derksen. Op zo'n zon dagavond komen ook af en toe muzikale eigen programma's, varië rend van Renate Tebaldi tot John Woodhouse. De documentaires 'op uw gezondheid* op zondagavond worden uitgebreid met onderwer pen die naast de medische kant ook de andere welzijn-zaken be lichten. 'Music all in' van Pirn Ja cobs. Rogier van Otterloo en Ralph Inbar. besluit eens in de vier we ken de vrijdagavond. Tevens zal het op woensdagavond een plaats krijgen in het radioprogramma clo- se-up. Ook al krijgt de TROS met ingang van 1 oktober de maandagavond als vaste uitzendavond (een dag met een geheel andere sfeer dan de vrijdag, die de TROS nog éénmaal heeft om te vullen) het karakter zal in het nieuwe seizoen niet veel verschillen. Het programma na acht uur wordt beurtelings begon nen met een van de vier amuse- mentsprogramma's. Met de 'infor matieve rubriek Aktua' onder ande re gepresenteerd door Wibo van de Linde wordt de avond besloten. Het middengedeelte wordt in de ko mende maanden gevuld met de En gelse dramaserie in negen delen 'De liefdes van Napoleon', met de Engel se acteur Ian Holm in de rol van de Franse keizer. Daarna de FBI. De vier amusementsprogramma's zijn: de revue van André van Duin 'Dag dag, heerlijke lach'. 'Op losse groeven,' gepresenteerd door Chiel Montagne, de kwis 'Alles of niets', gebracht door Bert de Vries. Als opvolger van 'zevensprong' is een nieuwe spelshow in de maak. Nieuwe radioprogramma's zijn on der andere een muzikaal-poëzie- programma van Ellen Vogel en Joop Stokkermans op zaterdaga vond en coulissen met reportages over voor-premières van film, caba ret. toneel en interviews met artiesten. Eens in de veertien da gen wordt op zaterdag een hoorspel uitgezonden met als spelers Kees Opname uit 'de liefdes van Napoleon' (negen delen), die de TROS gaat uitzenden. HILVERSUM Met ingang van het nieuwe seizoen krijgt de EO- televisie ook op dinsdagmiddag een half uur zendtijd, van drie uur tot half vier. Verder is de EO-televisie op dinsdagavond te zien en eens in de zes weken aan het begin van de woensdagavond. 3 venkelknollen zout, 1 citroen 10 gr. boter 200 gr ham 1 dl. koffieroom peper, paprikapoeder peterselie Kook de schoongemaakte knollen' in ruim water met zout en in schijfjes gesneden citroen ongeveer 25 minuten. Laat ze uitlekken en halveer ze in de lengte. Leg ze in een beboterde, vuurvaste schaal. Strooi de heel fijn gesneden ham erover en begiet dit alles met de met zout en peper op smaak ge brachte koffieroom. Strooi paprika en peterselie over het gerecht en plaats de schotel voor twintig mi nuten in een matig hete, voorver warmde oven. Menutip: Kippesoep, venkelschotel, gebakken aardappelen, bitterkoek jespudding. Op dinsdagmiddag wordt een infor matief programma gebracht voor mensen die aan huis zijn gebonden, zoals chronisch zieken, bejaarden, huisvrouwen. Dit gebeurt onder de titel 'Van hart tot hart'. Vervolgens is er de rubriek 'Voor u gezien' met medische, en sociale informatie en tot besluit een muzi kaal optreden van Gert en Hermine Timmerman. De EO-kinderkrant krijgt een nieu we eigengemaakte poppenserie 'Daan Daalder en zijn buren'. Die buren zijn Floor Fluweel, Loe Lob bes en Roel Ratjetoe. De waarde ring voor de kinderkrant bleek in het afgelopen seizoen uit de tien tot vijftienduizend inzendingen op de kinderpuzzel. De EO heeft de NOS naar aanlei ding van deze inzendingen ge vraagd te onderzoeken uit welke milieus de kinderen kwamen. Uit de enquête bleek, dat bijna de helft uit de hervormde en gereformeerde kerk afkomstig was en twintig pro cent buitenkerkelijk was. Kleine percentages komen uit hervormd- gereformeerde kringen, vrijge- ADVERTENTIE Waar is die fraaie zijdeglans van uw v/engé? Een doekje met Wengol geeft uw wengé meubelen een ander "gezicht". Wengol voedt, beschermt, is snel drogend en niet vet 't is groots 't is van Kleine Brusse. Ellen Vogel, Guus Hermes en Coen Flink. Nieuw op woensdagmiddag is het jeugdprogramma 'sport voor sport'. De programma's 'Tros sport' en T.S.T. van Theo Koomen en Cees van Nieuwenhysen blijven bestaan. Tenslotte brengt de TROS een ei gen top-dertig, waarover in de co- missie die de coördinatie van de omroepprogramma's moet bevorde ren. het laatste woord nog niet is gezegd omdat er nu eenmaal ook een nationale top-dertig is. maakt-gereformeerde en evangeli sche kringen en geloofsgemeen schappen, aldus de EO. 'Muziek motief' wordt een nieuw programma dat eens in de vier tot vijf weken uitkomt. Het staat onder regie van Franz Arnold. Carel Heinsius ontvangt vocalisten uit binnen- en buitenland. Deze week donderdag is de eerste aflevering waarin Gert en Hermien optreden. De EO zet zijn themaprogramma's voort. Als onderwerpen worden ge noemd 'De club van Rome'. 'Pro blematiek' met vragen als bedrei gen deze zaken de toekomst der mensheid, leven we in een apo calyptische tijd. Er zijn interviews ondermeer met dr. A. H. Boerma. directeur-generaal van de Wereld Voedsel Organisatie, prof. dr. ir. E. Schuurman, hoogleraar te Delft en drs. A. Schouten, lid van de Tweede Kamer voor de AR. 'Nader bekeken' krijgt meer zend tijd ter beschikking en zendt iedere woensdagavond uit. Tenslotte staan een aantal streekprogramma's ge noteerd in het EO-winterschema voor televisie. De NCRV slaagde er als eerste in, de door de Sowj et-autoriteiten uitgewezen Lewitin-Krasnow te interviewen. In Wenen ondervraagd door Jules Huf, gaf de christen schrijver zonder terughoudendheid zijn ervaringen weer. Hij is naar het Westen gekomen om de waar heid te zeggen en hij neemt aan, dat de machthebbers in Moskou dit niet als een slechte daad zullen beschouwen. Doen zij dat wel, dan is de kans groot, dat zij Lewitins vrouw geen toestemming geven zich bij hem te voegen. Lewitln zei dat er een ongelooflijke ellende heerst onder de sectariërs. Volgens hem erkennen enige mil joenen gelovigen niet meer de officiële Russisch-orthodoxe kerk. Steeds meer van deze mensen be landen in strafkampen, waar zij beestachtig worden behandeld. De uitgewezen schrijver, die er ondanks zoveel jaren gevangenschap op het oog welvarend en veerkrachtig uitziet, vroeg ook aandacht voor de katholieken in de Oakraïene. Hoewel zij daar in de meerderheid zijn, worden zij vervolgd. Het verbaast Lewitin dat het Vaticaan niet protesteert. Volgens Lewitin bestaat er in Rus land wel degelijk een ondergrondse kerk, maar op zeer kleine schaal. Het zou interessant zijn geweest, als 'Hier en Nu' in de studio dr. A. van den Heuvel met deze uitspraken zou hebben geconfron teerd. Toen hij aan de Wereldraad van Kerken was verbonden, heeft hij zich verscheidene malen uitge laten over de situatie van de chris tenen in de Sowjet-Unie. Dekken de twee visies elkaar of niet? AVRO's Televizier Magazine gaf veel aandacht aan het Vlaamse ru moer rondom de priester Verschae- ve, wiens bewondering voor het Groot-Duitse Rijk in een toneelstuk aan de kaak wordt gesteld. We krijgen er hier opvoeringen van te zien in Amsterdam, maar ik kan me niet voorstellen, dat men daar voor te hoop zal lopen. Een aardig primeurtje was de kennismaking met de zeven kruisjes tellende gezusters Van Bruggen, wier jeugdportret is afgebeeld op de nieuwe kinderzegels. De PTT heeft trouwens alle beelden deze keer ontleend aan het familie album. Het zal mij niet ver wonderen. als de televisieserie met Doris Day door veel mensen graag wordt bekeken. Tot dusver heb ik er echter niet veel bewonde ring voor kunnen opbrengen. Doris is nooit een groot actrice geweest en nu doet haar spel ook nog krampachtig aan. De ver haaltjes blijven mager en worden op de routine in elkaar geflanst. Van het uitwijken naar het eerste net heb ik geen spijt gekregen. Integendeel, 'De Stille Kradht' kreeg mij opnieuw te pakken. Dat zegt wel iets, zo kort na de eerste vertoning. Niet omdat we hier Couperus ten voeten uit zagen, want dat was niet het geval. Ook niet omdat hier Indië werd ge toond zoals het was, want het was in vele opzichten anders. Maar qua acteren en als televisie presentatie behoort Walter van der Kamps prestatie tot het beste dat in ons land is gerealiseerd. TON HYDRA BENSCHOP De heer B. T. de Ruiter uit Benschop is overleden nadat hij door een dronken auto mobilist was aangereden. De heer De Ruiter fietste in zijn woon plaats. toen hij van achteren werd aangereden en in een sloot beland de. 133. Nauwelijks had smidje Verho len de woorden bijlen en houwelen uit zijn mond laten vallen, of een zenuwachtige drukte maakte zich meester van het anders zo rustige en deftige slot. Het waren geen kalme en waardige schreden meer, die geluidloos over de dikke tapij ten voortbewogen.neen.het waren nerveus bonkende voeten van hollende en dravende slotbe- woners, die op zoek waren naar bijlen en houwelen. Bijlen en hou welen om de nis open te hakken, waarachter zich volgens smidje Verholen het goud wel eens zou kunnen bevinden. De oude Egoneel en zijn zoon Rudolf herinnerden zich, dat ze allebei pan bergsport hadden gedaan en dat er zich nog enkele van die handige berghouwe- FERDINAND len in een of andere kast moesten bevinden. In hun zenuwen haalden ze alles overhoop en ze maakten een geweldige rommel. Dit werd uit de aard der zaak ten zeerste be treurd door de ijverige dienaar Jo- docus, die juist met een looplamp kwam aanlopen die hij ergens had opgeduikeld. 'Een schaldaal mopperde de trouwe herendiener. 'Amper heb ik de smeerboel van professor Nosco aan kant, of daar begint het lieve leventje alweer op nieuw. En wie kan het straks weer opruimen? Ouwe Jodocus natuur lijk'. Maar omdat de brave kerel een prima opleiding als herendien der had genoten, bepaalde hij zich tot enig onverstaanbaar gemompel en ging hij niet over tot een onver- a in e> [liégtu Icomer antwoordelijke staking van werk- fn" d zaamheden. 'We hebben alles, Ver- p holen', riep de oude Egoneel blij psteI uit. 'We hebben bijlen en houwelen jomen en een looplamp. Zullen we gaan?' ^,as 'Mij best', zei de smid. 'Vooruit lui, de handen uit de mouwen. Mis schien vinden we wat.' En dat er haast achter de zaak werd gezet, dat bleek wel duidelijk uit de ijver, waarmee het drietal zijn sloopwerk aanving. Ze trokken op wonderlijk geestdriftige wijze van leer, daarbij kundig bijgelicht door Jodocus, wiens zwakke gestel niet toestond, dat hij zwaarder w;rk verrichtte dan het omhooghouden van een looplamp. Maar daaraan kweet de brave kerel zich op verkelijk uit stekende wijze.. juwde ;nig d in ee deel ling zondi ektric een om in te fc ken Radio vandaag HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgynm. 7.20 (S) Dag met een gaatje. <8.00 Nws. (9.35 Waterst.) 10.00 (S) V.d, kleuters. 10.10 (S-M) Arbeidsvitaminen. (lLuu Nws. 11.03-11.05 Radiojournaal.) 11.30 (S) Rondom Twaalf, met 11.55 Beuraber. Overheldsvoörl.: 12.30 Ultz. v.d. landb. AVRO: 12.40 (S) Haags Mairozenkoor met planobegel. 1-3.00 Nws. l&ll Radio journaal. 13.21 (3) Frlsia Strijkkwartet. EO: 14.00 Woord der Waarh. 14.15 (S) Over en weer. 14.55 (S) Licht ensemble. 15.15 (S) Licht en Uitzicht. 16.00 Nws. 16.02 Klankbord. 16.10 (S) Eigenwijs. 16.30 (S) Jeugd toer. AVRO. 17.00 (3) Mobiel. 17.55 Med. AVRO: 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal. 18.21 (S) Engeland in de branding. 18.40 (S) Licht ork. met zangsolist. 19.05 (S) Y'All come. 19.30 (S) Vanavond. 22.30 Nws. 22.40 Radiojournaal. 2^.50 (S) Licht ensemble. 23.05 (S) Er floot een vogel ln de wel. 23.55-24.00 Nws. Speciaal TV vandaag' Luitenant Player weet uit Col- NEDERLAND I ditz te ontsnappen. Maar haalt hij zijn einddoel? Ned. /20.20 NOS NOT 10.45-11.35 Schooltelevisie 14.00-14.50 Schooltelevisie In De jonge leeuwen speelt Marlon Brando de rol van de nazi luitenant Christian Diestl. Het filmverhaal wijkt sterk af van het gelijknamige boek van Irwin Shaw. Ned. 2/20.20 Na de quiz 2 voor 12 (21.15) volgt YARA's actualiteitenrubriek Achter het Nieuws. Daarin o.a. het defensiedeba't jn de Tweede Kamer en .de structurele werkloosheid. Hilv. 1/15.15 wet. 9.40 Schoolradio. lOCw* Wereld om ons heen. 10.20 (S) Aubade. (10.30 Nws.) 11.00 Gebakjes en een beter leven. 11.30 1 (S) Van en 12.41 Echo. 14.00 (S) Anita Kerr Singers. 14.15 en 14.25 8choolradlo. 14.4i5 (S) Interlo kaal i O verhi V.d. kleuters. 17.30 Nws. 12.32 Echo. KRO. 18.00 (S) KROimuz. uit eigen prod. 18.19 PP: Ultz. PJS.P. 18.30 Nws. 18.41 Echo. 18.50 (S) Lichte gramm.muz. 19.00 After Beat. NOS: i.19.50 Den Haag vandaag. KRO: 20.00 NujA. 20.05 Overweg. 20.15 (8) Cosi fan Uutte. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III VARA: 7.02 Drie op Je boterham. 9.03 (S) Pep op drie. 11.03. Alfred Lagarde. 12.03 (8) Drie tussen öe middag. 14.03 Pop-Kontakt I. 15.03 Pop-Kontakt Z. 16.03 (S> Mix. NOS: 18.02 Joost ma geniet eten. VARA: 19.02 Drie loopt achtJjr: Poprekonstr. 20.02 (S) Nashville. 21J.02 (8) Jazz en Blues. 22.02 (8) (P)opdonder. 23.02 (S) Wachten op mlddernacfet. 0.02 (S) In de kleine uren. f m J.02 Willem Lagarde. 5.02-7.00 Hans Hamburger en Wlm Bloemendaal. Adam Deigl is volkomen on schuldig aan de moord waarvan hij wordt verdacht. Toch legt hij een bekentenis af omdat hij het liever niet opneemt tegen de overhejd. Een Duits televisiespel met Willy Harlander in de hoofdrol. Duitsl. 1/21.00 Het thema van ds. P. P. J Mon ster in de EO-radlorubrlek Licht en Uitzicht is: Dankt God in alles. Hilv. 2/17.32 Echo geeft nieuws over de bis schoppensynode in Rome. Hilv. 2/1 7.32 NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal VARA 19.05 Stratemakeropzee- show 19.30 Op zoek naar verre diepten NOS 20.00 Journaal VARA 20.20 Colditz 21.15 2 voor 12 21.55 Achter het Nieuws NOS 22.45 Journaal AVRO 2.30 AVRO's Sportpanorama George Foreman - Muhammed /.li De KRO zendt Mozarts opera Cosi Fan Tutte uit. Hilv. 1/20.15 NEDERLAND II NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal KRO 19.05 Speedy Gonzalei 19.10 PeppienKokki 19.30 Melchiors NOS 20.00 Journaal KRO 20.20 Jonge leeuwen NOS 23.00 Den Haag vandaag 23.15 Journaal I ver 85 In de grotere steden waren immers wel doktoren die voor goed geld iets wilden doen. Toen zijn ziekte acuut was had hij zijn praktijk gestaakt, maar daarna was hij weer aan het werk gegaan. De zichtbare gevolgen van zijn ziekte bleven echter, en werden al duidelijker waarneembaar. Zijn col lega's begonnen erover te fluiste ren. toen te mopperen en tenslotte verhieven zij openlijk hun stem te gen hem. Het was een smet op het beroep als iemand voor de recht bank pleitte met gekromde handen! Er werd een bezwaar tegen zijn optreden als advocaat ingediend. De zaak zou spoedig voorkomen. In zijn wanhoop schreef de advocaat aan Paul. 'Kom onmiddellijk, schreef deze te rug. Tegen zijn gewoonte in opereerde hij de beide handen van de man op dezelfde dag. Het resultaat was het waard. De patiënt haastte zich zo gauw hij kon terug naar Calcutta, waar hij op tijd arriveerde om bij de behandeling van zijn zaak aan wezig te zijn. De aanklacht werd voorgelezen. Hij zou niet meer mo gen pleiten vanwege zijn fysieke misvormingen. Dorothy Clarke W ilson Vertallnffj H. A. Sehreuder Ullgav* Boekencentrum BV Hij was aan de beurt voor zijn verdediging. Hij ging staan. 'Welke misvormingen?' vroeg hij, en hief zijn handen normaal, soepel, vrijelijk bewegend. De klacht werd afgewezen, en hij kon zijn praktijk voortzetten. Maar hoezeer tot tevredenheid stemmend Pauls arbeid ook was. het was niet genoeg. Er waren ten minste tien miljoen lepralijders op de wereld, van wie velen slecht ter been waren. Paul had maar nauwe lijks het probleem beroerd. Zeker: er waren in Vellore en Karigiri opmerkelijke resultaten geboekt en ook in andere delen van India baanbrekende projecten op touw gezet. In enkele leprozerieën in Afri ka werden proeven gedaan met nieuwe chirurgische en revalidatie- methoden. Een kleine groep men sen in Engeland spande zich trouw in om gelden in te zamelen en voorlichting te geven. Maar er wa ren weinig lepra-experts die zijn ideeën kenden, laat staan, ze aan vaardden. en revalidatie maakte nog niet eens deel uit van de be sprekingen op de wereldconferen ties over lepra. Paul vatte het plan een ruimer gehoor in te lichten door mensen te laten zien en niet slechts te vertellen van hun verrichtingen. Met behulp van de producer Marco ni en zijn vrouw, uit Bombay, ging hij aan het werk om een korte film te maken over het werk van het team. De inhoud had hij al een hele tijd voor ogen. Het begin zou worden gevormd door een closeup van handen, van goede, gezonde handen, de handen van een Indiase danser. die zich met onnavolgbare gratie bewogen. Dan zou het beeld overgaan naar de verkromde klauwhanden van een jongen. Deze jongen wordt naar bet Centrum van N<euw Leven gebracht en raakt daar bevriend met een andere jon gen, een patiënt die al haast weer terug gaat naar zijn eigen dorp, met nieuwe handen, nieuwe be kwaamheid, nieuwe hoop. De Jon gen besluit, bij het zien van wat bij zijn nieuwe vriend is bereikt en van de veranderingen in de levens van mensen die er even erg aan toe waren geweest als hij. te blij ven, vol verwachting uitziend naar een toekomst evenvol kansen als zijn vriend te wachten staat. Het idee was van Paul, maar Paxey. de vrouw van Carlo Marconi, hielp hem bij het schrijven van het script. (Wordt vervolgd) 30. palmboom, 32- voorzetsel, 34. meisjesnaam. 36. kleverige stof, 38. bamboestaketsel, 40. bekwaam. 42. ten name (afk.) 43. bijbels figuur, 45. tussenzetsel, 47. half, 48. boom. Verticaal: 1. muzieknoot. 2. onder werp, 3. schaakterm, 4. lidwoord, 5. achten, 6. pret, 7. afkerig, 9. ge kneed meel, 11. strak, 13- bijbels figuur, 15. lusthof, 17. koemest vocht, 19. plaats in Zeeland, 22. dreef. 24. plaats in Italië. 26. bijbels figuur. 28 hoekpilaster 29. droogo ven. 31. vreemd, 33. godin van, de tweedracht, 35. lof, 37. meisjes naam, 39. plaats in de N.O.P. 41. zangstem, 44. muzieknoot, 46. voer tuig. Oplossing van gisteren: 1- som, 2. ets. 3. roe, 4.' aks. 5. els, 6. sla, 7. neb, 8. lap. 9. ark, 10. arm, 11. les. STEKELBAARS ge leen ben |t op pgest en fc ter if [chai fen j ]ster< pn i I de Ifleli AMSTERDAM B. en w. vragen de raad om een extra kreiiet van 3.895.000,- in verband metde uit voering van de eerste fase vin 'Lij nen voor morgen', voorzbningen openbaar vervoer- Het aanvaikelij- ke krediet van 8.415.000,- is on toereikend gebleken, als gevdg van loonstijgingen en lage raningen. Ook de kosten voor de aanl^ van L.ij verkeerslichten zijn aanmekelijk RCIl hoger uitgevallen. Horizontaal: 1. kurk, 4. part. 7. vragend voonnaamw. 8. bloedhuis, 10. rund, 12. Z. Amer. thee, 14. verharde huid, 16. voorlichting, 18 zwemvogel, 20 welaan, 21. wier. 23. lof, 25. schaapkameel, 27 rythmi- sche beweging. 29. wandversiering, 11 ttarmantedineen vanvioegerin er nog steeds. J (ADVERTENTIE) WIJ de ^Jk De dige ome ikel

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 6