o/K Nieuw-zeelands lamsvlees nil M\er votmtebij AH ...omwel-te-rusten FAMILIEBERICHTEN De krant is nooit W83. afdelingshoofd waarnemend afdelingshoofd CHRISTELIJK VERPLEEGTEHUIS HILVERSUM Lamsschouder met been 500 gram nu Lamsbout met been 500 gram nu amsragoutvlees met been 500gram nu TROUW/KWARTET DINSDAG 24 SEPTEMBER 1974 K Hierbij berlchted wij u dat op vrijdag 27 september 1974 onze Ouders en Grootouders P. van der Gugten N. van der Gugten-Zandbergen 40 Jaar getrouwd zijn. Om 6.00 uur nam. wordt hiervoor een receptie in het „Dorpshuis" op het Kerkplein te Katwijk a/d Rijn gegeven. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Katwijk a/d Rijn, september 1974. Noordwijkerweg 5. Nochtans zal ik bestendig bij U zijn. Gij hebt mijn rechterhand gevat.' Psalm 73:23 (onberijmd). Zondagavond nam de Heer tot Zich onze lieve Vader, Schoonvader en Opa Lammert Kleün Weduwnaar van Aagje Kruijswijk in de leeftijd van 80 jaar. Amstelveen: G. Kleljn P. E. Kleijn-van der Giessen Rijswijk Z.H.: A. van der Put-Kleijn L. van der Put L. Kleijn Jr. T. Bik B. Nab-Kleijn C. J. Nab en kleinkinderen. Rijswijk Z.H., 22 september 1974. Louis Davidsstraat 24. De rouwdienst zal worden gehouden donder dag 26 september om 2.30 uur in de Gerefor meerde kerk. Laan Hofrust te Rijswijk. De begrafenis vindt plaats om 3.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Sir Winston Churchlll-laan te Rijswijk. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Honor Postremus, Emmastraat 11 te Rijs wijk. Bezoek woensdagavond van 7-8 uur. Thuis geen bezoek. De Kerkeraad Algemene Zaken en de Com missie van Beheer der Gereformeerde Kerk van Rijswijk Z.H. geven met ontroering ken nis van het onverwacht overlijden op 22 sep tember van broeder L. Kleijn ln de leeftijd van 80 jaar, die gedurende vele jaren onze kerk in ver schillende funkties heeft gediend. Dankbaar herinneren wij ons zijn broeder lijke vrlepdschap, ijver en toewijding. Namens de K.A.Z. Ds. M. Grashof f, voorz. Namens de C.V.B. A. M. van der Linden, voorz. Het Bestuur en de Raad van Toezicht van de "Stichting SONNEHEERDT" delen hierbij me de dat zondag 22 september de heer L. Kleijn is overleden. Wij gedenken met dankbaarheid hoe de heer Kleijn sedert een lange reeks van jaren als be stuurslid ononderbroken zich met al de liefde van zijn hart heeft Ingezet voor de belangen Van ons Rusthuis "Nleuw-Heeswijk". Namens het bestuur P. G. Rlddei voorz. O. C. J. Linke secr. Namens de raad van toezicht W. Verheul voorz. E. E. Zimmerman secr. Voorburg, september 1974 Tot onze droefheid ontvingen wij het bericht dat de heer L. Kleijn bestuurslid van het Chr. Rusthuis "Nieuw- Heeswijk", zondag 22 september is overleden. Zijn activiteiten in het belang van bewoners zowel als van het personeel van ons rusthuis zullen wij dankbaar gedenken. Directrice en Personeel Chr. Rusthuis 'Nieuw-Heeswijk' Voorburg, september 1974 Sonnenburghlaan 2. Zondagmorgen is onze Vrouw, Moeder en Oma Wilhclinina Hendrica de Lange- Hogewoning van ons heengegaan. Zij is 71 Jaar geworden. Leiden: A. de Lange Leiderdorp: Jan en Ria de Lange- van der Aart Wilma en Henk Annelies - Astrid en Marian Leiden: Jan en Ida van den Kommer-de Lange Ad en Herma - Hans Holland Michigan, USA: Wim en Fien van der Kallen-de Lange Mike - Bill - Rick Leiden, 22 september 1974. Colenbranderstraat 24. De overledene is opgebaard ln het rouwcen- trum Hoge Woerd 162 te Leiden. De teraarde bestelling zal plaats vinden op woensdag 25 september a.s. om 2 uur n.m. op de algemene begraafplaats aan de Hoog- madeseweg te Leiderdorp. Thuis en aan de rouwkamer geen bezoek. Geen bloemen. „Neem Heer mijn beide handen." Na een geduldig gedragen lijden nam God tot Zich onze zeer geliefde Zwager en Oom Jan Cornells Geel echtgenoot van Lumlna Smitt Ens, N.O.P.: T. van Wijk-Smitt Alphen a/d Rijn: Koudekerk a/d Rijn: J. H. G. van Wijk M. Smitt-v. d. Meulen H. Batelaan-Smltt B. Filippo-Smitt C. J. A. Filippo Nieuw Zeeland. Whangarel: Emmen: A. J. Batelaan-Smitt IJ. Smit M. Smitt-Versloot neven en nichten Alphen a/d Rijn, 22 september 1974. „Wat zou mijn hart nog liever wensen dan dat het juichend U ontmoet, die leven zijt en leven doet." In Jezus ontslapen na een leven van blijmoedig zorgen en hartelijk meeleven mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader, Groot- en Overgrootvader Egbert Boonstra echtgenoot van IJtje Kingma oud-gemeentesecretaris van de gemeente Bedum Ridder in de Orde van Oranje-Nassau In de ouderdom van 83 jaar. Hilversum: Enschede: Bedum: Amsterdam: Zuid-Laren: Capelle a. d. IJssel: Ermelo: Amsterdam Utrecht: IJ. Boonstra-Kingma F. Boonstra M. H. Boonstra-Sonnenberg R. Knot-Boonstra R. Knot J. B. Geut-Boonstra K. Geut A. Boonstra A. Stuip-Boonstra B. H. Stulp N. Boonstra J. Boonstra G. Boonstra H. W Boonstra-de Graaf Klein- en achterkleinkinderen Hilversum. 22 september 1974. Bejaardencentrum ..Zuiöerheide". kamer 250, Diependaalselaan 337. Vader is opgebaard in de rouwkamer van het Bejaardencentrum „Zuiderheide". Diependaal selaan 337 te Hilversum. Condoléancebezoek aldaar woensdagavond van 6.307.30 uur. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer ds. J. O. C. Bouma, zal D.V. worden ge houden op donderdag 26 september a.s. 's mor gens om 10.30 uur in de Aula van het Bejaar dencentrum „Zuiderheide". waarna de begra fenis tegen 11.30 uur zal plaatshebben op de Begraafplaats ..Zuiderhof" aan de Kolhornse- weg te Hilversum. Liever geen bezoek aan huis Heden nam de Here tot Zich mijn Man. onze Vader, Groot- en Overgrootvader Gerardus Leopoldus Baalsen op de leeftijd van 82 jaar A. C. Baatsen-van Meurs Tiel: Tr. Scholtus-Baatsen W. Scholtus Swindon Eng.: G. Baatsen B. Baatsen-Malpas klein achterkleinkinderen Rotterdam, 22 september 1974 Sinclair Lewisplaats 74. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de Laurensflat, Sinclair Lewisplaats 24, te Rotterdam-Ommoord alwaar woensdag avond van 19.30 uur tot 20 00 uur, gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal plaatsvinden donderdag 26 september a.s. om 15.00 uur in het Cremato rium Maeterlinckweg te Rotterdam. Vertrek vanaf de Laurensflat om 14.15 uur. Na een welbesteed leven, is tot ons groot ver driet, tijdig voorzien van het Sacrament der zieken, in de ouderdom van 75 jaar, van ons heengegaan, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader en Opa Adrianus Marie van der Plas H. C. van der Pias-Hartman mede namens kinderen en kleinkinderen. Heeze, 20 september 1974. Blommerslaan 8. Vader is opgebaard in de rouwkamer der O.R.V., Mathenesserlaan 470 te Rotterdam, al daar gelegenheid tot condoleance-bezoek, dinsdagavond van 7.30-8 uur. De gezongen H. Mis van Requiem zal worden opgedragen woensdag 25 september a.s. te 10 uur, in de Christus Koning kerk, Statenlaan Rotterdam, waarna de begrafenis in het familiegraf zal plaats vinden circa 11.15 uur op de RK. begraafplaats Nieuwe Crposwijkse- weg te Rotterdam. DANKBETUIGING Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank voor de belangstelling ondervonden bij het overlijden van onze lieve Moeder en Oma J. van de Leuv-Abarbanel De kinderen en kleinkinderen. 's-Gravenhage, 24 september 1974. Correspondentie-adres: Blois van Treslongstraat 27. Zo ftgt dat btt CfiA Een ponnetje om in weg te dromen. Versierd met applicaties en kant. Brushed nylon. 36-44 U bent een schone slaapster in dit lange nachthemd met bloemetjesfront. Polyester katoen. 38-48 25.- Het ontwaken is zoet in zo'n vlinderlicht nachthemdje. Brushed nylon. 40-54 19.- De krant wordt gelezen van pagina 1 tot en met pagina laatst. En als u 'm uit hebt, blijft hij u trouw dienen. Bijvoorbeeld door de kopjes heel te houden wanneer u verhuist. Daar is de televisie toch zeker niets bij? In ons fraai gelegen verpleeghuis (niet ver van het centrum) komen op de verpleegafdelingen per 1 november a.s. de functies vrij van en Uw rang is afhankelijk van de te aanvaarden functie en van uw ervaring. Goede kontaktuele eigenschappen en belangstelling voor het leef klimaat in een verpleeghuis zijn gewenst. Interne huisvesting is eventueel mogelijk. instituut voor verpleging en reactivering Belangstellenden kunnen vrijblijvend een oriënterend bezoek brengen aan ons verpleeghuis. Voor inlichtingen en/of sollicitaties kunt u zich wenden tot de direktrice. Paulus van Loolaan 21, Postbus 163, Hilversum, telcf. (02150) 1 06 32, toestel 117. v.n' geldig t/m zaterdag 28 september

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14