Lampe QJ In Lampe's Girly Club stoeit de mode met de nieuwe collshirts. p FAMILIERECHTEN TROUW/KWARTET WOENSDAG 11 SEPTEMBER 1974 D%)U1 Kijk, da's nou weer écht Lampe's Girly Club: het laatste nieuws van de grote-mensen-mode meteen opgepikt en geschikt gemaakt voor meisjes en „vrouwen van onder de vijftien". Vandaag de dag draait alles om soepele, lekker strak zittende coltruitjes, in vele kleuren, fantasierijk te kombineren met de nieuwe jacks en met leuke blouses, speelse jurkjes en vrolijke pakjes, die vaak wijde halsjes en korte mouwen hebben, waaronder zo'n coltrui uitstekend uitkomt. (Zorgt ook voor de nodige warmte.) Girly Club is kortom weer als vanouds het feestelijke hoekje op de meisjes afdeling van Lampe, waar ook jij kan meedoen met de mode. „Van U zijn alle dingen, van U, o God, alleer ^3,4 God nam plotseling tot Zich mijn lieve Maj-U3 onze lieve Vader en Opa Remmert Hans Schaafsma op de leeftijd van 60 Jaar. G. J. Schaafsma-Links c Oost-Souburg: J. J. van der Honing- Schaafsnp/46 3 Y. J. van der Honing Yntze Christel Wierden: E. N. G. van de Linde- Schaaf snjjsf J. F. van der Linde Roderik Ellne Dordrecht: C. J. A. Jongedijk- Schaafsi P. Jongedijk 708 's-Gravenhage: Remmert Schaafsma ei Thea de Jong Gerda Schaafsma 's-Gravenhage, 10 september 1974, Paul Gabriëlstraat 162. De dienst van Woord en Gebed zal wordi gehouden zaterdag 14 september om 10.15 u in de Duinzichtkerk, Van Hogenhoucklaan S waarna de begrafenis zal plaatsvinden of 11.45 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kampt :f foellestraat 2A te 's-Gravenhage. Voor ons geheel onverwacht nam de Here Zich onze Broeder Remmert Hans Schaafsma 60 Jaar oud. Met dankbaarheid gedenken wij het wej£( dat hij als diaken in onze wijk heeft verrlcl Zondag j.l. werd hij bevestigd in het am van ouderling. De Here trooste zijn vrouw en kinderen. Namens de Kerkeraad, wijk V van Gereformeerde Kerk van 's Gravenhage-Oost: Ds. S. v. d. Linde, praeses: Dr. J. Voerman, scriba, 's Gravenhage, 10 september 1974, Voorafgaande aan de begrafenis zal een diet van Woord en Gebed worden gehouden 1 zaterdag 14 september 1974 om 10.15 uur in 1 Duinzichtkerk, Van Hogenhoucklaan, 'sGr venhage. Bóa Voor de vele blijken van medeleven ons betoond na het overlijden van mijn geliefde Vrouw en Pleeg dochter Terezia Ravensbergen-Mandi betuigen wij onze harte lijke dank. P. Ravensbergen Wed. C. v. d. Meij- de Roode Rijnsburg, september 1974, Boslaan 306. Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenneiri tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de 1 ehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet, alsmede de gewenste breedte. IN PLAATS VAN KAARTEN Dankbaar en blij delen wij U mede. dat onze Ouders en Grootouders G. Schilling W. Schilling-Dudart D.V. op 24 september a.s. hun 50-jarig huwelijks feest hopen te vieren. Gelegenheid tot feliciteren is er op vrijdag 20 sep tember a.s. van 19.30 tot 21.00 uur in een zaal van de Credokerk, Slinge 150, Rotterdam-zuidwijk. Hun kinderen en kleinkinderen Rotterdam-zuidwijk. September 1974. Ellemare 250. Psalm 42 vers 3 berijmd Met grote droefheid geven wij kennis dat de Heere geheel onverwacht uit ons midden heeft weggenomen onze lieve onvergetelijke Zus, Schoonzus en Tante Elizabeth de Vries op de leeftijd van 46 jaar. Jo en Marry Johan Nlta Rotterdam, 9 september 1974. Boergoensevliet 123b. Geen bloemen Lies ligt opgebaard in het rouwcentrum Zuid- Holland, Maasdamstraat 4 (bij Mijnsheren- plein). Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag en donderdag van 20.30 tot 21.00 uur. De begrafenis zal plaats hebben D.V. zaterdag 14 september a.s. in het familiegraf op de Zulder Begraafplaats. Slinge 50. Vertrek vanaf het woonhuis om 10.30 uur. Aan komst in de kapel op de begraafplaats om 10.45 uur. Directie, medewerkers en medewerksters van Dagblad De Rotterdammer delen met ontroe ring mede dat uit hun kring werd weggenomen Mejuffrouw 1- de Vries Gedurende vele fa ren verrichtte zij met bij zondere toewijding haar werkzaamheden. Haar hartelijkheid en belangstelling worden in dankbare herinnering gehouden. Rotterdam, 9 september 1974. Psalm 8 9: 19 (oude berijming) Heden nam God tot Zich mijn innig geliefde Man, onze lieve, zorgzame Vader, Schoonva der, Grootvader en Overgrootvader Simon Schaap op de leeftijd van bijna 80 jaar. 's-Gravenhage: C. Schaap-Baak Alb. Schaap N. Schaap-Taal Coevorden: L. W. Vooys C. Vooys-Schaap Zoetermeer: W. P. Schaap N. Schaap-Plugge 's-Gravenhage: S. Schaap C. Schaap-Korving B. P. Schaap C.Schaap T. Schaap-Biever A. Schaap M. C Schaap D. Schaap-Den Heijer P. Schaap Klem- en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 10 september 1974. Cederstraat 124. Liever geen bezoek aan huls Vader is opgebaard in de rouwkamer van het Rode Kruis Ziekenhuis, Sportlaan 600. Bezoek aldaar van 1112 en van 45 uur (ingang Rode Kruislaan 55). De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 13 september om 2.45 uur in „Bethel". Thomas Schwenckestraat, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen .Kamperfoeliestraat 2a, om on geveer 3.45 uur. Met diepe droefheid geven wij U kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heen gegaan mijn innig geliefde Dochter, onze Zuster en Schoonzuster Teunisje Haasnoot-Plug echtgenote van J. Haasnoot, oud 58 jaar. Scheveningen: Wed. B. Plug-v.d. Bent Katwijk aan Zee: L. v. Rijn-Plug W.'v. Rijn J. Plug Cl. Plug-Noorlander Wassenaar: D. Parlevliet-Plug J. Parlevliet Warmond: C. Plug R. Plug-Toet Katwijk aan Zee: J. Plug M. Plug-v. Duijn Scheveningen: M. Plug H. Plug-v.d. Snel H Plug R Plug-Brand Amerika: B Spaans-Plug D. Spaans N. Schoneveld-Plug E Schoneveld Baarn: A. Schorel-Plug W Schorel Neven en nichten 9 september 1974. t In plaats van kaarten Heden overleed zacht en kalm, na een kort stondige ziekte voorzien van de H. Sakramen- ten der zieken, mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Johannes Straathof op de leeftijd van 69 jaar. Leiden: P. Straathof-Boot Valkenburg (Z.-H.): A. Straathof G. Th. Straathof-Kuipers Leiden: J. Straathof P. Straathof-Kasteel J. J Straathof A. Straathof-van der Berg P. Nieuwenburg-Straathof T. Nieuwenburg-Straathof S. Nieuwenburg A. de Laaf-Straathof J. de Laaf M. G van Tol-Straathof C. van Tol Th. H. Straathof R. Straathof-van Delft en de kleinkinderen Ronny, Martien en Marijke Brigitte en Robbie Wilfred en Hans Jeannette en Patricia Edwin Astrid en Carola Johnny Leiden, 10 september 1974 Voorstraat 56. De overledene is opgebaard in het Rouwcen trum Van der Luit. Haagweg 31, Leiden. Bezoek aldaar woensdagavond van 88.30 uur en donderdagmiddag van 3—3.30 uur. Thuis liever geen bezoek Wij vieren de H. Eucharistie voor zijn ziele- rust op vrijdag 13 september a.s. om 3 uur in de Parochiekerk O.L. Vrouw Hemelvaart en St. Joseph, Herensingel 3, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 4 uur op de begraaf plaats „Rhijnhof" (R.K. gedeelte) te Leiden. Hiermede geven wij u kennis dat na een lang durig ziekbed van ons is heengegaan', onze lieve Zuster en Tante Renske Janne Teubina van der Sluys weduwe van Gerrit Zwaan, op de leeftijd van 79 jaar. Mede namens de familie: L. Mesman Rotterdam, 9 september 1974, Huize „Laurens". Sinclair Lewisplaats 625. Correspondentie-adres: L. Mesman, Vosmaerstraat 35. Berkel en Rodenrijs. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het St. Franclscus Gasthuis, ingang Ba nierstraat 36 te Rotterdam. Bezoek aldaar: woensdagavond van 7-7.30 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den donderdag 12 september a.s. op de Al gemene Begraafplaats "Hofwijk", na aan komst in de kapel te circa 2.30 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer te 2 uur. Nog vrij onverwacht is in Jezus ontslapen onze lieve Schoonzuster, Tante en Nicht Maria Ruijf jaar. F. Helderman C. Helderman S. Helderman-van Kamp T. O. Koren J. Koren-Helderman N. de Kogel N. de Kogel-Helderman J. Koren H. G. Koren-Helderman M. P. Helderman J. T. Helderman P. J. Th. Helderman H. Helderman-Hermanie Fam. Ruijf Fam. Ruijf Fam. Ruijf. Gerrit je op de leeftijd van 79 Voorburg: Wassenaar: Hilversum: Utrecht: Rotterdam: Voorburg: Hoevelaken: Dedemsvaart: Hengelo: Brockville-Ontario (Canada) Zwolle, 9 september 1974 Corr.adres: T. O. Koren, Gomarushof 60, Hil versum. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden vrij dag 13 september a.s. in de aula van de alge mene begraafplaats "IJsselhof", Goejanver- welledijk te Gouda en zal worden geleid door Ds. A. C. Mooy, Ger. predikant te Gouda, aan vangend te 13.00 uur, waarna de teraardebe stelling plaats heeft op "IJsselhof". Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van "IJsselhof". Hiermede geven wij met leedwezen kennis van het plotseling overlijden van onze com missaris, de heer L. van Gaaien Wij verliezen in hem'een kundig en gewaar deerd adviseur. Wij zullen hem in dankbare herinnering houden. Directie en Commissarissen B.V. Vlotra, 't Woud 15. Brlelle. Brielle, 10 september 1974. Met grote verslagenheid'geven wij kennis van het onverwachte overlijden van onze Presi dent-Commissaris. de heer L. van Gaaien Zijn grote gaven van hoofd en hart zullen wij steeds in grote dankbaarheid in herinnering houden. Directie en Commissarissen B.V. Verolko B.V. Verolko Verkoopmaatschappij Maassluis, 10 september 1974. Jack van imitatiebont met nappaline. Mt. 134 (79.-) t/m 167 (89,). Va. 79. Corduroy broek met velours banen. Mt. 134 (39.50) t/m 167 (47.-).V.a.^50 Corduroy schortjurkje met applikatie van kant. Mt. 86 (28.-) t/m 116 (35.-). Va. 2g. Corduroy blazerpak.Met kleurig stiksel. Mt. 98 (67.-) t/m 1«7 (89,).Va.£2- En de collshirts die overal mee zijn te kombineren en waar èlles om draait zijn er in vele kleuren en in de maten 92 (8.-) t/m 164 (ll.-).V.a.g_ Corduroy blazerpakje met bloemetjes-bedrukking. Mt. 146 (83.-) t/m 167 (89.-).V.a.g2_ Kranteknipsel-blousonnetje, kolshirt en gerende corduroy rok. Samen:mt. 140 (71.-) t/m 167 (79.-).Va.<71_

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12