Your Sixth Sense aktuele mode X Plaats een KOERIERTJE FAMILIEBERICHTEN f3,50 De Hogere Technische School te Dordrecht werksters BOEKHANDEL DE KLER assistent(e) TROUW KWARTET DINSDAG 27 AUGUSTUS 1974 Elke WERKDAG betaalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegcnneid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Het Kwartet) of in de j.ehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet, alsmede de gewenste breedte. GETROUWD: P. Langeslraat en M. J. van Kesteren 22 augustus 1974. Patrijslaan 75. Leidschendam. Met droefheid geven wij kennis van het over lijden van de heer tot l september 1973 directeur van de Christelijke school voor M.E.A.O. te Rotterdam. Met oprechte gevoelens van dankbaarheid denken wij aan zijn grote toewijding waar mede hij vanaf de oprichting van de school zijn werk heeft verricht. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Geve God hun de kracht om verder te gaan. Rotterdam. 22 augustus 1974 Namens het bestuur van de Stichting Christelijk M.E.A.O.. H. van Bochove. voorzitter mw. H. Val-Heins. secretaresse Eén dezer dagen ontvingen wij bericht, dat onze ere-directeur, de heer op donderdagmorgen. 22 augustus 1974. door zijn Hemelse Vader werd geroepen. Hij is vanaf de start van onze school de grote stimulator geweest en het was ook hierom, dat wij bij zijn afscheid op 1 september 1973 niet alle banden wilden verbreken, reden waarom de collegakring hem tot ere- directeur benoemde. Hij heeft de laatste tijd. zo wij weten, veel geleden en wij hopen voor zijn vrouw en kin deren, dat, nu zijn lijden heeft mogen ver keren in heerlijkheid, zij daar hun troost uit mogen putten. Óollega's en leerlingen van de Christelijke school voor M.E.A.O. te Rotterdam Heden nam de Here tot Zich onee beste Zwa ger en Oom Willem Frederik Hendrik Kurpershoek weduwnaar van M. J. Berger in de ouderdom van 91 jaar. Leiden: W. Buurman-Berger Oegstgeest: A. Berger G. Berger-van der Deure Nichten en neven 26 augustus 1974. Bodegraven: J. Spek W. Spek J. Spek-van Hoven M. de Vlieg-Spek J. de Vlieg kleinkinderen en familie „en Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen, en de dood zal niet meer zijn. noch rouw. noch geklaag, noch moeite zal er meer zijn." Openb. 21 4 Heden overleed In zijn Heer en Heiland onze zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Over-r grootvader Willem Frederik Hendrik Kurpershoek weduwnaar van M. J. Berger in de ouderdom van 91 jaar. L. Th. Kurpershoek A. Kurpershoek-Boter Alphen aan den Rijn: H. A. Kurpershoek- van Namen Klein- en achterkleinkinderen Leiden. 26 augustus 1974 Huize ..Groenhoven". Witte Rozenstraat 21 Corresp.adres: Jan van Goyenkade 8. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Groenhoven", ingang Witte Rozen straat 19. Bezoek aan de rouwkamer: woens dagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 29 augustus a.s. in Huize „Groenhoven", aan vang 14.30 uur. waarna de begrafenis te 15.30 uur zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats „Rhijnhof". Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Jezus. Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart. Na een kortstondige ziekte is zacht en kalm van ons heengegaan, onze geliefde Broer. Zwager en Oom Arie Verboon op de leeftijd van 93 jaar. Uit aller naam M. A. van der Marel- Verboon" Maasland. 26 augustus 1974 Kwakelweg 2. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 29 augustus a.s. op de algemene begraafplaats te Maasland. Aankomst aldaar om 2.15 uur n.m. Heden nam God tot Zich onze lieve zorgzame Moeder. Oma en Tante Maria Spek-Bennink weduwe van Hendrik Spek in de ouderdom van 92 jaar. Leiden: M. Spek Rotterdam: Leiderdorp: Leiderdorp. 26 augustus 1974 Hoofdstraat 162. De rouwdienst in de aula van de algemene begraafplaats aan de Hoogmadeseweg is be paald op donderdag 29 augustus a.s. om 2 uur n.m.. waarna de teraardebestelling aldaar zal plaatsvinden. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Wij vernamen tot ons leedwezen, dat op 24 augustus 1974 is overleden de heer E. W. E. Sedee in leven oor-, neus- en keelarts. Vele jaren heeft hij de maatschappij als com missaris gediend: de leiding die hij daar bij gaf werd zeer gewaardeerd. Zijn hartelijkheid en warmte in de omgang met anderen waren stimulerend en verkwik kend. Met grote dankbaarheid zullen wij hem blij ven gedenken. Commissarissen, direkteur cn medewerkers van de B.V. Bouw- en expl. Mij. ..Vondelstraat "s-Gravenhage" B.V. Belegg. Mij. „Strandkwartier" B.V. Belegg. Mij. „Sportlaan" Vondelstraat 186. Den Haag. Exodus 33 15 Na een zwaar en moeilijk leven, heeft God op Zijn tijd thuis gehaald, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Neeltje Neervoort-Boon op de leeftijd van 87 jaar. God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst. C. J. Neervoort E. Neervoort-Engels H. H J. Leidekker- Neervoort A. Leidekker Arnhem: J. C. Vlaardingerbroek- Neer voort P. E Vlaardingerbroek B. C. Lelieveld-Neervoort A. Neervoort-Nagel J. H Neervoort J. J. Neervoort-Noppen Kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenhage. 25 augustus 1974 Bejaardencentrum „Campduinen" Albardastraat 5. Correspondentie-adres: Westhovenplein 120. Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal D.V. ge houden worden woensdag 28 augustus om 14.00 uur in „Campduinen". waarna de begra fenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op „Oud Eik en Duinen". Laan van Eik en Duinen 38 Te 's-Gravenhage. Zoetermeer: 's-Gravenhage: Met grote verslagenheid namen wij kennis dat na een langdurige ziekte toch nog onver wacht is overleden, onze trouwe medewerker en collega, de heer Dick de Swart op de leeftijd van 27 jaar. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde medewerker. Autobedrijf W. A. Hansum en medewerkers Looierslaan 93-99 Voorburg Heden overleed onze Zuster Maaike Maria Dolk op de leeftijd van 89 jaar. Zevenbergen: A. H. M. Dolk A. J. T. Dolk A. S Dolk Zevenbergen. 25 augustus 1974 Markt 9. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op woens dag 28 augustus a.s. n.m. 14.30 uur op de al gemene begraafplaats te Zevenbergen. Liever geen bezoek. Op 22 augustus overleed op 77-jar'ge l-.efMjd mijn lieve Mevrouw W. Groot-Balfoort P Hoge woning. Rijnsburg. 26 augustus 19' 1. Op 22 augustus 1974 over- id mijn lieve Zuster, on ze Tante. oud-Tante en Pleegmoeder Wilhelmina Groot-Balfoort weduwe van Simon Groot op de leeftijd van 77 jaar Uit aller naam: S. van Mouhuys- Balfoort Oogstgeesl. 26 augustus Rhijngeesterstraatweg 153. De teraardebestelling heeft in stUte plaatsgehad. Geen rouwbeklag. God nam tot Zich Zijn zo moegestreden kind mijn lieve Man. onze Va der en Opa IJsbrand Kooij ln dc leeftijd van 72 jaar. ..Komt allen tot Mij die vermoeid en belast zljt". G. Kooij-v. d. Akker M. den Delder-Koolj A. C. den Delder C. van Dijk-Koolj A. J van Dijk P Kooij L. G. Koolj-Nyman en kleinkinderen Rotterdam. 24 augustus 197 4. Bejaardencentrum •Dc Koningshof'. Immanuël Kantstraat 90. Kamer 30. Mijn man ligt opgebaard in de rouwkamer van be jaardencentrum ..De Ko ningshof. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag van 19 00-19.30 u. De begrafenis zal plaats hebben woensdag 28 au gustus op de Zuider Be graafplaats. Slinge 50. Vertrek vanaf de kerk- zaal van de Nebokerk. Smeetslandsedljk om 10.30 uur. Aankomst ln de ka pel op de begraafplaats om - 10-45 uur. Na een kortstondige ziek te Is van ons weggenomen onze zeer geliefde, zorgza me Man. Vader. Schoonva der, Grootvader, Bioer. Zwager en Oom Arend Roos in de leeftijd van 76 jaar. Lelden. 24 augustus 1974. Jacob van Oampeulaan 37. De begrafenis zal plaats vinden op woarfsdag 23 augustus 1974 om 14.00 u. op de Algemene begraaf plaats 'Rhijnhof' te Lei den. Vertrek vanaf Jacob van Campenlaan 37 om 13 30 uur. Gelegenheid tot condole ren na afloop van de pe- grafenis In wachtkamer \an de begraafplaats. Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn. is he den van ons heengegaan mijn lieve Man. onze zorg zame Vader. Grootvader en Overgrootvader Leonardus van Herwijnen in leven architect B.N.A.. In de leeftijd van 85 jaar. Dordrecht: D. van Herwjjnen- Corpeleljn Sneek G H. Ek- van Herwijnen C. H. C. Ek Oud-Bcljerland: D. G. Schllperoord- van Herwijnen E. J. Schilperoord Alblasserdam: F. van Herwijnen A. W. van Herwijnen- Verbrugge Klein- en achterkleinkinderen Dordrecht. 25 augustus 1974. Mauritsweg 63. Corresp.adres: Adrlaan van Ostadelaan 8, Alblasserdam. Geen bezoek aan huls. De overledene ligt opge baard ln de rouwkapel van het Gemeentezieken huis. Bankastraat 57. Ge legenheid tot condoloren aldaar woensdagavond van 6.30 tot 7.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden donderdag 29 augustus a.s. op de Algemene Begraafplaats, vanuit de aula, om 14.30 uur. Na de teraardebestel ling is er alsnog gelegen heid tot condoloren ln de ontvangkamer van de aula. Jo Lippils ZIJ was gedurende 57 Ja ren aan ons Huis verbon den. Zijt goedmoeds. vreest niet". Mattheus 14 27. Namens Bestuur en Zusterkring: Zr. H. Verbecke, Besturend Zuster; Dr. J. C. Hooykaas. Voorzitter; Ds. A. M. Nortler. Predikant-Direkteur. s-Gravenhage. 23 augustus 1974. Diakonessenlnrichting. Bronovolaan 5. De overledene is opgebaard in de rouwafdeling van Bronovo, Bronovolaan 9. Bezoekuren: 13.30-15.30 u. De uitvaartdienst is be paald op woensdag 28 au gustus 1974 te 10.00 uur ln de Kapel van de Diako nessenlnrichting ..Brono vo'. Bronovolaan 5. waar na de teraardebestelling zaJ plaatsvinden op de Be graafplaats Oud Eik en Duinen te ongeveer 11.00 uur. DUBBELDAM E. Gans arts Wegens ziekte GEEN PRAKTIJK Waarnemers: L. J. Degenaar. H. Booij (62212) en H. Muste (Drakensteynl. 2, 60249). P. Nooy arts AFWEZIG tot 16 september De praktijk wordt waar genomen door de artsen De Raadt. v. d. Werf en Zandijk. AFWEZIG: 27, 28 en 29 augustus Dr. Vogelaar Singel 113. Waarnemers: Dr. 't Hart, Dr. Moltzer en Dr. Mourus. Kookboekjes HET NEUSJE VAN DE ZALM Een assortiment van ds beste recepten, bijeengebracht in handigs boekjes. Leuk geïllustreerd en met kleurrijk omslag. van BENJ.KUYPER: 50 heerlijke soepen 50 kaasgerechten 50 hartige hapjes 50 gebakrecepten 50 kipgerechten 50 pasta-recepten 50 heerlijke dessert» 30 fonduerecepten 50 barbecue-recepten 50 frituurrecepten 50 visgerechten 50fruitgerechten 50 heerlijke salades 50 koude voorgerechten 50 sausrecepten 50 vleesgerechten 50 eenpansmaaltijden 50 eiergerechten 50 ijsgerechten 50 rauwkostgerechten 50 streekgerechten 50 gevogelte-recepten 60 lekkere boterhammen 250 dranken en drankjes 50 borrelhapjes 50 warme voorgerechten 50 grill-recepten 50 lekkere koekjes Lekker eten op z'n Spaan» Lekker eten op z'n Oostenrijks Lekker eten op z'n Indisch Lekker eten op z'n Balkan» Lekker eten op z'n Fran» Lekker eten op z'n Scandinavisch van WINA BORN: Vlees- en visfondu»'» ■40 paté-recepten 250 goede wijnen 75 fijne kazen 50 groenterecepten per deeltje Verkrijgbaar fri do boekhandel Meer deeltjes zijn In voorbereiding Zomer Keuning Wageningen LanathékUtoom «n hessenspoar Over natuur se leven va* de Vel uwe. Zwerftochten met Jac. Gazenbeek door een van de mooiste natuur gebieden van ons land. Fijne impressies. Boeiends vsftal kunst 3e dmk, paperback met 29 foto's f 14,58 Verkrijgbaar Wj aw beakbapdal •ïy WAGCMINGEN 100% Katoenen bloese in pen subtiele nostalgische print, waarvan het. vrouwenfiguurtje herhaald j, is in de fijn gebreide acryl slipover. De stijlvolle pantalon, heeft met satijn doorgestikte wijde rechte pijpen en een gemodelleerde tailleband. Kleuren modieus op elkaar afgestemd. i* Bloese met slipover (28-14) 65.-, pantalon (28-46) 70.- I vraagt voor spoedige indiensttreding Bezoldging volgens rijksregeling. Persoonlijke aanmelding (hoofdingang Cele- besstraat), dagelijks tussen 2 en 3 uur. of schriftelijke sollicitaties te richten aan de H.T.S., Oranjelaan 262 te Dordrecht. met middelbare schoolopleiding voor de winkelverkoop. Soil. Nieuwe Rijn 45. Leiden. Smeedt het ijzer als het heet fj Het recht van de werknemers 4 medezeggenschap, op mondifl heid wordt door vrijwel niemar meer ontkend. De democratie klopt aan poorten van het bedrijfsleve Werkgevers en werknemers sA men moeten daar vorm a geven. De christelijke vakbewegim werkt daaraan van harte mdi omdat zij uitgaat van de gelijP waardigheid van alle men&£ in evangelische geest. Daarvoor hebben we alle krack ten nodig, leder, die 'op de- manier wil meewerken aan ve nieuwing van de samenleving hoort erbij. 6 Meldt u daarom ook aan b(

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10