dat: geen aparte ede met Israël I Denktasj gaat weer praten met Klerides Griekenland stuurt Ioannides dienst uit t posanten in Tunesie jjgen zware straffen lier Rabin weer naar VS 4 Schmidt vraagt VS om overleg over economie irotest in Nederland Maleisië koos Complot in Afghanistan Vluchtelingen op Cyprus weer voor Abdoel Razak Man springt in paniek uit trein Met partij hasj tegen lamp gelopen y het weer Wat koeler Strandverwachting weerrapporten +++oproep toeristen+++ WAR.TET MAANDAG 26 AUGUSTUS 1974 BUITENLAND/WEER T5/K7 •VjlEUZALEM (UPI, Reuter, AP) Egypte zal niet afzon- V.-fn vredesregeling met Israël treffen. Het zal de oorlog te- gei hervatten als op de Arabische-Israëlische vredesconfe- Genève geen eervolle oplossing wordt bereikt. sche president Anwar Sa- lit gisteren in een toe- oor politieke en maat- >|i ke leiders in Alexandrië. 1 niet in zijn eentje de oorlog tegen Israël be- Er is geen gedeeltelijke voor het conflict in het losten mogelijk, zo waar- $5adat.. 'Wij zijn historisch Irdelijk voor de Arabische hij om Egyptes solidari- andere Arabische lan- §nadrukken. ,anse koning Hoessein it binnen zes maanden de :heden tussen Israël en jsche landen weer zullen als er bij het vredesover- Midden-Oosten geen vor- worden gemaakt. Hij zei interview met een groot weekblad (US News •ld-Report)dat gisteren lubliceerd. Koning Hoes lat het hem logisch lijkt, spoedig een regeling tus- en Jordanië komt.' Te- g van de Israëlische uit de Jordaan-vallei tot •edelijke afstand van de ie zij nu bezetten' noem- voorwaarde voor de Jor- mwezigheid in Genève. naar VS ische prèmjér Jitzak Rabin eerste helft van september jek brerigen aan de Vere- jaten. Het Israëlische kabi- gisteren zijn goedkeuring 'Ie reis. Rabin gaat naar ion op uitnodiging van mi- 'm buitenlandse zaken Kis- peze zal er bij Rabin op jen om nu eerst met Jorda- I gaan onderhandelen, zo I Israël aangenomen. I Kissinger sloot zaterdag besprekingen af met de minister van buitenlandse haddam. Er werd geen ge- te verklaring uitgegeven, het Israëlische blad Maa- rvi is Kissinger nogal teleurgesteld door de houding van Khaddam. De Syrische minister weigerde de toe zegging te doen, dat zijn regering het mandaat aan de troepen van de Verenigde Naties in de Hoogvlakte van Golan in november zal verlen gen en dat er geen hervatting van de gevechten zal zijn, aldus de Amerikaanse correspondent van Ma'ariv. De Egyptische president Sadat liet zich in zijn rede van zondag goed keurend uit over de houding van de VS. 'Amerika werkt aan een recht vaardige oplossing,' zei hij. De Ara bieren moeten nu deze verandering in de Amerikaanse politiek 'verdie pen'. De warme ontvangst, die de vorige Amerikaanse president bij zijn bezoek aan Egypte ten deel NEW YORK (UPI, Reuter) De Westduitse bondskanselier Helmut Schmidt heeft de Verenigde Staten gevraagd voorzichtig te zijn met de strijd tegen de inflatie. Hij heeft president Ford opgeroepen eerst overleg te plegen met de grote in dustrielanden voordat hij drasti sche maatregelen tegen inflatie neemt. In een interview met de New York Times wees Schmidt er op, dat Amerikaanse maatregelen de wereld-economie ernstig kunnen ontwrichten. De Amerikaanse president onderte kende dit weekeinde een wet, die beter toezicht op de~ ontwikkeling van lonen en prijzen in de VS mogelijk moet maken. De wet voor-" ziet in de instelling van een raad van toezicht, die alarm moet slaan als de lonen en prijzen te snel stijgen. Ford zei bij de onderteke ning. dat hij niet van plan is een algemene loon- en prijsbeheersing af te kondigen. ÉCHT (ANP) De Tunesische organisatie voor politieke |lingen heeft gisteren fel geprotesteerd tegen de manier 1 het officiële Tunesische persbureau zaterdag de uitspra- Ikend heeft gemaakt in de processen tegen 202 politieke iiten. Ét' lis volgens deze organisatie, ptel van de democratie in [nastreeft en die bestaat uit rEuropa verblijvende Tune- u vanwege hun politieke op- n niet naar hun land terug of mogen, ten onrechte de gewekt dat het uitsluitend a -linkse radicalen' ging. 202 verdachten zijn er vol- t Tunesische persbureau 27 roken, terwijl 81 van hen tek werden veroordeeld tot nisstraffen van twee tot ze- Verder krijgen 54 ver een yoorwaardelijke straf maanden tot drie jaar en - gevangenisstraf van één tot Jederland wonende voorzit- de Tunesische organisatie olitieke vluchtelingen, de Kassem Daieb, heeft gis- erklaard dat het 'op zijn levreemdend' is, dat bij de %^!n alleen het officiële Tune- persbureau aanwezig mocht dat verschillende internati- persdiensten zijn geweerd, bericht van het persbureau sns Daieb niet op te maken gevangenisstraf 40 van de •dachten hebben gekregen. Ie ervaring leert dat er eer- tot tien en 1 tot één Jaar djn veroordeeld dan omge- ïr verhoor merkte hij 'op dat het bij veroordelen van 81 ver- i betekent dat een zeer gro ep zonder enig verhoor is Over hun politieke signa- niets bekend. van de 54 verdachten, die irdelijke straffen kregen, lgens Daieb veroordeeld om- geld hadden gestuurd aan end of collega die al in de mis zat. Vier van hen, aldus .waren ongeletterde en poli- ïbewuste mensen die louter rsoonlijke motieven hebben eld. andere verdachten zijn vol- 'aieb niet allemaal ultralink- tcalen. Maar 17 van de 40 n tot tien jaar veroordeelden iij - hebben tijdens het pro- egegeven dat zij contacten ielden met ultra-linkse marx- of maoistisch getinte orga- 'Nergens wordt echter dui- waaruit die betrekkingen be en van welke activiteiten de- 'sonen worden beschuldigd', Daieb. Hij vermoedt dat die iten veelal niet meer zullen ingehouden dan het colpor- !an linkse literatuur. rechtszitting toegelaten, namelijk de vijf dagen waarin de ultra-link sen veerden berecht. 'Toen hun ver hoor voorbij was', aldus Daieb, 'en mogelijk politiek andersdenkenden zouden worden verhoord werd hem meegedeeld dat zijn aanwezigheid niet langer gewenst was en werd hij het land uitgezet'. In Nederland hebben progressieve en conventionele politieke partijen, de Raad van Kerken en de studen- tengrondraden en de Nederlandse Vereniging van Journalisten vorige week geprotesteerd tegen de poli tieke processen in Tunesië. viel, drukte de waardering voor de ze verandering uit, verklaarde Sa- dat. 'Nixon is weg, maar zijn bood schap heeft het Amerikaanse volk bereikt', zo meende de president. Hij liet doorschemeren, dat de Sowjet-Unie haar wapenleveranties aan Egypte heeft opgeschort. Op een vraag over de levering van Russische wapens aan Syrië, en Egypte zei Sadat: 'Syrië heeft geen moeilijkheden. Wat Egypte betreft heb ik besloten om de bronnen voor wapens té spreiden en dit besluit is feitelijk uitgevoerd'. Mobilisatie De grootscheepse mobilisatie-oefe ning, waarmee Israël gisteren be gon, is in de Arabische wereld in krachtige bewoordingen afgekeurd. Een woordvoerder van het Egypti sche ministerie van defensie noem de de oefening 'hysterisch geleide oorlogs-akrobatiek'. De Israëli's zouden er beter aan doen hun verstand te mobiliseren in plaats van hun reservisten, aldus deze Egyptische woordvoerder. Israël zou zich dan realiseren, dat er al leen vrede kan zijn als de Israëli's zich terugtrekken van alle bezette Arabische gebieden. In Damascus zei de nationale Syrische radio, dat de mobilisatie in Israël een onder deel was van de voorbereidingen voor 'nieuwe agressie' tegen de Arabieren. Het dagblad Al Baath, spreekbuis van de regerende Baath- partij in Syrië waarschuwde dat Syrische strijdkrachten sterk ge noeg zijn om 'de Israëlische arro gantie te vernietigen.' Een Egyptisch weekblad bracht gis teren het verhaal, dat Israël een militaire actie tegen Libanon voor bereidt en van plan is het zuiden van dit land permanent bezet te houden. De mobilisatie-oefening die Israël veertien dagen geleden al aankon digde. begon gistermiddag om twaalf uur plaatselijke tijd. De ra dio riep de code-namen van dertig onderdelen af. die bij de oefening betrokken waren. In totaal moesten enkele tienduizenden reservisten zich uit hun dagelijkse bezigheden los maken om zich bij hun onder deel te melden. De meesten konden direct nadat zij geregistreerd waren weer naar huis gaan, zodat voor velen de hele oefening maar enkele uren duurde. De berichtgeving over de mobilisatie werd aan een stren ge censuur onderworpen. Om mis verstanden te voorkomen waren de buitenlandse ambassades op de hoogte gebracht van het tijdstip van de oefening. Arrestatie Genua GENUA (Reuter) De '73-jarige Genuese industrieel Andrea Mario Giaggio die tot de rijkste mannen van ïtalië wordt gerekend, is zater dag in Genua gearresteerd omdat hij een verboden rechts-extremisti- sche organisatie die een staatsgreep beraamde, gesteind zou hebben. In maart en juli waren er al arres tatiebevelen tegen hem uitgevaar digd. maar die werden tijdelijk in getrokken in verband met zijn slechte gezondheid. De tenlasteleg ging heeft betrekking op het voor zitterschap van Giaggio van een financiële maatschappij die de ui terst rechtse groepering 'Rosa dei Venti' geldelijk gesteund zou heb ben. In verband met de activiteit van deze groepering zijn al 20 ar restaties verricht. De politie heeft documenten gevonden, waarbij een 'executielijst' was met mer dan 1.600 namen van vooraanstaande Italianen, onder wie politici, vak bondsleiders en journalisten. Het vluchtelingenprobleem is een van de. ernstige gevolgen van de crisis op Cyprus, waarvoor nog steeds geen oplossing is gevonden. In een kamp in Antka Woods worden dé Grieks-Cyprische vluchtelingen ingeschakeld bij de produktie van brood. KOE ALA LOEMPOER (Reuter) Premier Toen Abdoel Razaks nationale front coalitie heeft de algemene verkiezingen, die za terdag in Maleisië zijn gehou den, gewonnen en zal daardoor nog vijf jaar aan de macht blij ven. Het Front dat al 47 onbetwiste ze tels heeft gekregen, heeft tot dus ver nog eens 31 zetels in de wacht gesleept, waardoor het al verzekerd is van de kleinst mogelijke meerder heid in het 154 leden tellende par lement. Het wordt waarschijnlijk geacht dat toen Razak de meerder heid van twee derden zal behalen waarop hij hoopt. De nationale front-coalitie is een bundeling van negen politieke par tijen die de drie grote bevolkings groepen van Maleisië Maleiers, Chinezen en Indiërs zeggen te vertegenwoordigen. Rond 70 percent van de 3,5 miljoen kiesgerechtigden heeft aan de verkiezingen deel ge nomen. NICOSIA (AP, AFP, Reuter, UPI) Rauf Denktasj, de vice-president van Cyprus en leider van de Turks-Cyprioten heeft meegedeeld dat hij vandaag gaat praten met president Glafkos Klerides, die tevens leider van de Grieks-Cyprioten is. Denktasj zal overleg voeren over humanitaire vraagstukken en niet over politieke kwesties. De bijeen komst tussen de leiders van de twee gemeenschappen op Cyprus wordt de eerste sinds de mislukking van de Cyprus-conferentie in Ge nève. Denktasj heeft verklaard dat hij Klerides wellicht zal ontmoeten in het hoofdkwartier van de VN in Nicosia. Bij de ontmoeting zullen ook Kurt Waldheim, de secretaris generaal van de VN en de VN-hoge commissaris voor vluchtelingen, prins Sadroeddin Aga Khan, van de partij zijn. Waldheim is gisteren op Cyprus aangekomen na besprekin gen in Athene. Denktasj zei gisteren dat hij bereid was met Klerides te praten nadat hij kort daarvoor nog een bijeen komst had geweigerd. Zijn voor naamste reden was dat Klerides evenals de Griekse regering had ingestemd met het Russische voor stel alle troepen van het eiland terug te trekken en vervolgens een internationale conferentie over Cyprus bijeen te roepen. Denktasj had gezegd dat hij volkomen tegen een dergelijke conferentie is. Tur kije heeft zich nog steeds niet defi nitief over het Russische plan uit gesproken. Maar aangenomen wordt dat Ankara bijzonder weinig voor een internationale conferentie voelt. Ook in Engeland en de VS is het Russische voorstel slecht ontvan gen. Uit diplomatieke bronnen in Washington js vernomen dat Wash ington en Londen liet voorstel van Moskou beschouwen als een ongeoorloofde inmenging in de za ken van de NAVO. Uit bronnen bij de VN in New York is vernomen dat het Russische voorstel morgen of overmorgen in de Veiligheids raad in behandeling wordt geno men. Waldheim had laten weten dat hij het voorstel 'interessant en constructief' vond. maar dat een besluit slechts genomen kon wor den door de drie rechtstreeks be- met het beginsel van een geogra- trokkeri partijen en de leden van fisch gescheiden federale staat, al- de Veiligheidsraad. dus Uiman. TURKIJE In Londen heeft de adviseur van de Turkse premier Ecevit, Haluk Ui man, te kennen gegeven dat Tur kije niet onder alle omstandighe den de veroverde gebieden in noordoost Cyprus zal -vasthouden. Maar er zou minstens 28 procent van het eiland in Turkse handen moeten blijven. Het Turkse deel van Cyprus moet groot genoeg zijn om de veiligheid vaii de Turkse gemeenschap te waarborgen, aldus Uiman. Als de Grieken blijven wei geren naar de conferentietafel te rug te keren zal er uiteindelijk een Turks bestuur in het noorden wor den gevestigd. Een snelle oplossing voor de kwestie Cyprus zou moge lijk zijn als Athene zou instemmen NEW DELHI (Reuter) In Afgha nistan is een samenzwering ter om verwerping van de regering verij deld en haar leider is door een militaire rechtbank ter dood ver oordeeld, zo is gisteren bekendge maakt In New Delhi. Elf anderen die bij de samenzwe ring betrokken waren, voornamelijk legerofficieren, zijn veroordeeld tot gevangenisstraffen variërende van levenslang tot drie jaar, aldus het persbureau United News of India in een bericht uit Kaboel dat als bron het officiële Afghaanse persagent schap Bakhtar vermeldde. Het was de tweede samenzwering in Afghanistan sinds president Mo hammed Daoed aan de macht kwam na omverwerping van het regime van koning Mohammed Za- hir Sjah in juli van het vorig jaar. Andrej Sacharow VANCOUVER (AFP) De Russi sche natuurkundige Andrej Sacha row heeft donderdag per telefoon aan een internationaal wiskundi gencongres in de universiteit van Brits Columbia, gevraagd om tus senkomst van de Russische wiskun dige Leonid Plioetstsj. Plioetsjtsj werd in januari 1972 ge arresteerd wegens antirussische ac tiviteit en opgesloten in een psychiatrische inrichting bij Kiew, waar hij volgens Sacharow onmen selijk wordt behandeld. Het appel van Sacharow zal in een resolutie worden verwerkt. Explosie in VS PETAL (AFP, Éfeuter) Ongeveer de helft van de 9000 inwoners van de Amerikaanse stad Petal in Mis- sisippi is geëvacueerd na een ont ploffing in een aardgashouder in de nacht van zaterdag op zondag. Uit hun slaap gehaalde inwoners wer den bedreigd door de brand, die onmiddellijk na de explosie uit brak. De ontploffing deed zich voor op het terrein van de Warren Petal Company. De kracht is zo groot dat de ruiten tot in het acht kilometer verder gelegen Hattiesburg kapot sprongen. Een politieman heeft verklaard dat het een wonder was dat slechte een persoon licht ge wond is geraakt. In paniek geraak teomwonenden na de klap waren in nachtkleding de bossen inge vlucht. MAUBEUGE. Frankrijk Gisteren is een man bij een snelheid van 100 kilometer uit de exprestrein Parijs- Amstedam gesprongen terwijl de douane controle hield. Hij liep een schedelbasisfractuur op. In de koffer van de man over wiens identiteit nog niets is meege deeld vond men een kleine hoe veelheid Isd en een injectiespuitje. ATHENE (AP, DPA. Reuter, UPI) Generaal Dimitrios Ioannides, die de 'sterke man' was achter de militaire junta in Griekenland na de val van Papadopoelos, is met pensioen gestuurd. Ioannides was al in zijn functie geschorst nadat de regering van Konstatin Karamanlis aan de macht was gekomen. Het besluit Ioannides definitief aan de kant te zetten werd zaterdag ge nomen door de hoge militaire raad. De generaal was een van de meest ge hate mannen in Griekenland, omdat hij hoofd was geweest van de militaire politie die beschuldigd wordt van talrijke gevallen van marteling. De Griekse regering heeft besloten personen, die tijdens de zevenjarige mi litaire junta in de Griekse regeringen hebben gezeten, president, regent of vice-premier zijn geweest over deze periode geen pensioen zullen krijgen. Wel behouden zij het recht op pensioen uit vorige functies. Regen in Sahel DAKAR (Reuter) In delen van het zolang door een ernstige droog te getroffen Sahel-gebied in West- Afrika is weer regen gevallen. In Senegal en Tsjaad regent het al ruim een week. De boeren zijn opgetogen, maar in Mali is de vreugde niet onverdeeld. De Mali- nezen die eerst blij waren, zijn tot de ontdekking gekomen dat hun hutten niet bestand zijn tegen de zware regenval. In de straten van Bamako, de hoofdstad van Mali, staat ruim 1 meter wat'er. In Sene gal waar aardnoten, rijst en katoen wordt verbouwd, hebben de boeren al een flinke oogst voorspeld. Van een verslaggever MENILLA De douane van de Spaanse enclave Menilla aan de noordkust van Marokko heeft za terdag in een personenauto met een Nederlandse kentekenplaat een partij van 200 kilogram hasjiesj in beslag genomen. De inzittenden van de auto - de hongaar Istvan K. -en de Neder landse Wilhelmina D. - werden ge arresteerd. Zij zeiden tegen de poli tie dat zij de hasj in Marokko hadden gekocht en dat die bestemd was voor verkoop in Nederland. rn emer ge internationale waarnemer Liga voor de rechten van as) is maar vijf dagen bij de Van onze weerkundige medewerker Zaterdagavond en zondagmorgen is er hier en daar in ons land een regenbuitje gevallen. Voor het overige is het gedurende het gehele weekeind droog gebleven en waren er vooral zondag mooie zonnige pe rioden. De zuidwesten wind nam in de kustprovincies toe tot krachtig, maar de temperatuur bleef aange naam met maxima van 21 tot 24 graden. Dat de fronten op onze breedte zo weinig klaarmaakten, kwam door het zich handhaven van de hoogbejaarde hogedrukzone van de Azoren over Frankrijk tot mid den-Europa. Het uitdiepen van een depressie ten zuiden van IJsland tot 975 mb maakte het weer vooral aan het strand winderiger. Zondag aariveerde boven de Britse eilanden een koufront dat met een snélheid van circa 25 km per uur en vrij regelmatig naar het oosten trok. Dit front zal er vermoedelijk wel in slagen in ons land vandaag nattig heid te bezorgen. Dinsdag en ivoensdag wordt het door hernieuw de luchtdrukstijgingen van de oce aan opnieuw droog en zonnig. De temperatuur gaat wat omlaag, voor al wanneer achter het koufront de wind naar westelijke richtingen is geruimd, maar verderop in de week is een hernieuwde temperatuurstij ging te verwachten bij een naar zuidwest tot zuid krimpende wind. In midden-Europa blijft het warm. Gisteren meldden verscheidene sta tions in Duitsland zomerse tempe ratuurwaarden: Dilsséldorp 26, Frankfurt aan de Main 27 gr. C. In Frankrijk werd het warmer: Toulon 32 gr. Perpignan in het uiterste zuiden 31 gr, Marseille 30. Tours 29 gr. en het vliegveld Charles de Gaulle bij Parijs 27 gr. De onweers activiteit in en rodom Italië nam in het weekeind belangrijk af, maar boven zuid-Duitsland vormden zich enkele nieuwe onweershaarden. Zo meldde Neurenberg zich gistera vond met 16 mm regen na een maximumtemperatuur van 25 gr. C. Vandaag eerst bewolkt met kans op enige regen. Later opklaringen maar vooral op de Waddeneilanden plaatselijk nog een bui. Matige tot krachtige wind ruimend naar wes telijke richtingen. Luchttempera tuur 19 20 gr, zeewater 19 gr. Verdere vooruitzichten: zonnig strandweer. opnieuw minder warm Weerrapporten van gisteren, max.- temperaturen en neerslag van de af gelopen 24 uur: Amsterdam onbewolkt 23 0 De Bilt onbewolkt 24 0 Deeien onbewolkt 24 0 Eelde onbewolkt 23 0 Eindhoven onbewolkt 25 0 Den Helder onbewolkt 20 0 Luchth. R'dam onbewolkt 23 0 Twente onbewolkt 24 0 Vlissingen onbewolkt 23 0 Zd.-Limburg licht bewolkt 25 0 Aberdeen zwaar bewolkt 19 0 Athene licht bewolkt 31 0 Barcelona half bewolkt 28 0 Berlijn onbewolkt 25 0 Bordeaux onbewolkt 29 0 Brussel onbewolkt 25 0 Frankfort licht bewolkt 27 0 Genève zwaar bewolkt 24 0 Helsinki licht bewolkt 21 0 Kopenhagen onbewolkt 20 0 Lissabon onbewolkt 30 0 Locarno half bewolkt 25 0 Londen zwaar bewolkt 22 0 Luxemburg onbewolkt 26 0 Madrid half bewolkt 34 0 Malaga onbewolkt 30 0 Mallorca licht bewolkt 30 0 Miinchen geheel bewolkt 19 1 Nice zwaar bewolkt 26 0 Oslo zwaar bewolkt 21 0 Parijs licht bewolkt 27 0 Rome onbewolkt 17 1 Split half bewolkt 29 0 Stockholm half bewolkt 21 0 Wenen half bewolkt 25 0 Zürich onbewolkt 23 0 Casablanca onbewolkt 26 0 Las Palmas onbewolkt 24 0 Tel Aviv half bewolkt 29 0 ZONNIG SNEEUW cd^OKLUMM ZZ. MIST W-~X BEWOLKING REGEN 10 MAX TEMP. HAGEL *10 MIN. TEMP. WINDRICHTING 'Leuk, dat je aan mijn verjaardag hebt gedacht, Simpkins'. Onderstaande personen wordt verzocht de ANVVB-Atarmcentrale ïn Den Haag te bellen, 070-26 44 2G. NEDERLAND Varende in de omgeving van SteUendam of Mlddelharnls de fam. J. C. F. van Kol uit Eindhoven met Scirocco 2. Varende tussen Vreeswijk en IJmulden schipper v.d. Ouden-Tolhoek (motorschip Henjen). In de omgeving van Best n.b. de fam. J. Semler met een blauwe Chevrolet en woonwagen. In Drente of Friesland de fam. De Swart uit Den Haag In groene Morris mini. Omgeving Kortenhoef de fam. J. v.d. Weyer uit Utrecht varende met een motorjacht. LUXEMBURG De heer H. Verstegen uit Roermond met donkergroene Ford Taunus kenteken 78- 63-RH. F Ki\ N K R 1,1 K-NEDERLAND Op v/eg van Frankrijk naar Nederland de heer Dieter Molltor uit Oeventrop Did. met een goudkleurige Simca. kenteken AR-DM-3. FRANKRIJK In Zuid Frankrijk de fam. J. Borst uit Schevenlngen. DUITSLAND-SPANJE De heer J. W. van Eekelen uit Amster dam met een beige Ford Taunus 17m stationcar, kenteken 02-43-JT. DENEMARKEN Op weg naar Nederland de fam. Hartman uit Heerenveen met een oranje Toyota. NOORWEGEN In de omgeving van Norhelmsund de fam. J. Plantinga uit Amsterdam reizen de per trein. slngen: 8.2121.00, Harlngvlietslul- 9.55—22.30, Rotterdam: 11.08—23.33. O ooO O nn' T.TmiilrlAn Vlisslngen: zen: 9.55I Schevenlngen: 9.2222.00? IJmulden: 10.11—22.49. Den Helder: 0.52—13.15, Har ingen: 3.19—15.44, Delfzijl: 5.55—18.28. Vlisslngen: 9.41—22.20. Harlngvlletslui- zen: 11.21—23.54. Rotterdam: 12.31 Schevenlngen: 10.49—23.28, IJmulden: 11.35Den Helder: 2.00—14.33, Har- llngen: 4.27—17.05, Delfzijl: 7.03—19.43.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 7