wolfheze I/ZJ DE GROTE KOK onderhouds timmerman I. HANDWERKENCYCLOPEDIE verpleegkundige arbeidstherapie hoofd verpleging vrije universiteit amsterdam adjunct-secretaris RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN TOEGEPAST TAALKUNDIGE, Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 - 241 llillllllllllllllllllllllllllllllli Onze EXCLUSIEVE CHALET-WONINGEN aan WATER in OUDERKERK a/d IJSSEL bouw vrije universiteit amsterdam assistent-accountant vrije universiteit amsterdam medewerkster 1e verpleegkundige verpleegkundigen verpleegkundigen met de aantekening 'hartbewaking' verpleegkundigen met de aantekening 'intensive care' Diaconessenhuis -bezigheidstherapeute Stichting De Rustenburg Rotterdam TROUW/KWARTET ZATERDAG 24 AUGUSTUS 1974 iU T2T Het Bestuur van de CHRISTELIJKE STICHTING VOOR VERZORGINGSTEHUIZEN t.b.v. bejaarden in de gemeente HELLENDOORN vraagt voor het in exploitatie zijnde tehuis „DE HOGE ES" te NIJVERDAL (80 bewoners en 34 bejaar denwoningen) en voor het in het begin van 1975 in exploita tie te nemen tehuis „DE BLENKE" te HELLENDOORN (127 bewoners en 24 serviceflats), A. voor elk tehuis een verpleegkundige voor de funktie van hoofd van de huishouding (mul. of vrl.) Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma A. A B strekt tot aanbeveling. B. een huishoudkundige voor de funktie van hoofd van de verzorging (mnl. of vrl.) in het tehuis „de Blenke". Men dient in het bezit te zijn van het diploma huishoud kundige. C. voor elk tehuis een ziekenverzorgsler of ziekenverzorger Voor alle genoemde funkties is enige ervaring gewenst. Voor de onder A en B genoemde funkties kan een psychologisch on derzoek deel uitmaken van de selectieprocedure. Salariëring, alsmede overige arbeidsvoorwaarden, zijn volgens de richt lijnen van de Stichting Landelijke Samenwerking Bejaardentehuizen- organisaties. Eigenhandig geschreven sollicitaties met uitvoerige inlichtingen wor den binnen twee weken na plaatsing van deze advertentie ingewacht bij de secretaris van de Stichting. G. J. Piksenstraat 59 te Nijverdal. Bij de Subfaculteit der Pedagogische en Andragogische Wetenschappen kan op korte termijn worden geplaatst een Deze leidinggevende functionaris heeft een voorbereidende, uitvoerende en coördinerende taak onder meer t.a.v. wetenschappelijk onderwijs en onderzoek, f inancieel- administratieve verslaglegging, personeelsbeheer en het beheer over inrichting en apparatuur. Voor een juiste vervulling van deze functie achten wij, naast minimaal een middelbare (school)opleiding en een ruime administratieve ervaring, het bezit van leidinggevende en goede contactuele eigenschappen noodzakelijk. Leeftijd 30 - 45 jaar. Salariëring volgens rijksregeling, waarbij het salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring, kan oplopen tot voorshands max. f 3.195,- per maand. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Gegadigden dienen in te stemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij voorzitter en secretaris van de Subfaculteit, telefoon020 - 79 74 30. Bij het instituut voor Toegepaste Taalkunde van de Faculteit der Letteren is per 1 sep tember 1974 vacant de functie van (Vi dagtaak) (va. nr. LP 740826) op tijdelijke basis, voorlopig tot eind 1975, waarna verlenging mogelijk is. Gezocht wordt naar iemand met een afgeronde taal- of taalpsychologische studie en belangstelling voor. zo mogelijk scholing in. de specifieke problematiek van de vreemde-taalverwerving. De werkzaamheden en werktijden worden in nader overleg geregeld. Aanstelling en bezoldiging zal geschieden in het ran genstelsel der wetenschappelijke medewerkers en ten laste worden gebracht van een subsidie. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij drs. J. P. Menting, tel. 050-115890 of 050-344081. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Afdeling Personeelszaken. Postbus 72 te Gro ningen, onder vermelding van het vacaturenummer. Gevraagd voor spoedige indiensttreding et Bekend met alle voorkomende onderhoudswerkzaamheden. Ervaring met metselwerk strekt tot aanbeveling. Geboden wordt: een salaris van ƒ968,- tot ƒ1493,—, (excl. toeslag machtigingswet) afhankelijk van leeftijd en ervaring. vakantietoeslag van 7^2%. vergoeding van reisgeld en dienstkleding. Vereist: Gezellendiploma of hiervoor studerende Leeftijd tot 25 jaar Goed in teamverband kunnen werken. Bij voorkeur ongehuwd. i Schriftelijke sollicitaties kunt u richten I aan de heer H. Huberts, Hoofd Perso- neelszaken. I i1Psych. Ziekenhuis „Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" f „iiill bieden u: uitzicht over de weilanden met 17 meter achtertuir Rotterdam op 14 km tuinen op 't zuiden 5 slaapkamers badkamer met ligbad en 2e toilet moderne Tielsa-keuken open haard garage op eigen grond KOOPSOMMEN: type 2-onder-1-kap f 162.670,- v.o.n. vrijstaand met ca. 500 m2 grond f 197.870,- v.o.n. INLICHTINGEN: Mljnsherenlaan 206-208 (nabij Zuidplein). Rotterdam. oni: J Elke werkdag van 9.00-17.30 uur. BOVENDIEN 'S ZATERDAGS VAN tl00-16.00 UUR 3 (Jl IU Tel. 010-855598-059876na kantoortijd070-232949. 01880-13390 en 01899-14852. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiuiiiioiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiïiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiitiiuiitiiiHiuir Bij de Interne Accountantsdienst bestaat plaatsingsmogelijkheid r*■■-,--°nde voor het tentamen bedrijfseconomie I van de "ileiding. ingezet bij de controle van de jaarrekening. .leden bestaan voornamelijk uit het uitvoeren van .,p info-systemen; w c.jierbeoordelingen. inventarisaties en detailcontroles. Nadere informatie is te verkrijgen bij het hoofd van de afdeling, drs. W. H. Schram, telefoon020 - 48 26 93. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 090 - 2034 kunt U richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam. ALLES OVER naaien, breien, haken, borduren, tapisserie Een uniek doe-het-zelf boek, verrassend door zijn veelzijdigheid, kwaliteit en praktische opzeL U kunt geen onderwerp op handwerk gebied bedenken, of u vindt het tot in details behandeld. In elk van de vijf hoofddelen wordt de handige stap-voor-stap methode toegepast. Telkens wordt begonnen met het allereenvoudigste. Nadat de materialen besproken zijn, worden de grond beginselen duidelijk uiteengezet. En dan komen de vele honderden toepassingen: van gemakkelijke en alledaagse tot meer exclusieve. De Grote Handwerkencyclopedie is een boek voor iedereen. Voor dè vrouw die pas met handwerken begint én yoor de ervaren hand werkster-/' Het is tegelijk instructie- én ideeènboek! Met uitvoerige rég>ste^/én;i handige dui^ngrepen voor het snel opslaan van de rubrieken. 1- 1500 instructieve tekeningen en 50 kleurenfoto's 512 bladzijden, in prachtige band Verkrijgbaar in de boekhandel f 47.50 Verschenen In ZOMER KEUNING'S HANDWERKBIBLIOTHEEK Schriftelijke sollicitaties kunnen onder vermelding van vacaturenummer 620-2104 worden gericht aan de Hoofdafdeling Personeelszaken. De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam. VI} Op het Bureau Studentenbelangen (Secretariaat van de Studentendecanen) bestaat plaatsingsmogelijkheid voor een Haar werkzaamheden bestaan o.m. uit het verzorgen van de veelal vertrouwelijke correspondentie van het Bureau en het verstrekken van informatie op velerlei gebied met name op dat van de studentenvoorzieningen. Naast een middelbare schoolopleiding en een diploma steno typen Nederlands stellen wij enige kantoorervaring als eis. Leeftijd20 - 30 jaar. Met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Nadere inlichtingen bij de heer A. A. Rouwenhorst, telefoon020 - 48 26 65. V. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 054-1484, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam. W protestants christelijk streekziekenhuis bennekom Ons ziekenhuiscomplex bestaat uit: - een ziekenhuis (320 bedden). - eenverpleegtehuisvoor psychisch gestoor de bejaarden. 'De Brcukelderhof (150 bed den). - een reaktiveringscentrum voor langdurige zieken 'De Halderhof' (150 bedden). Bij de centrale keuken is plaats ypor een Onze voorkeur gaat uit naar een kok in de leeftijd tot ca. 25 jaar met instellingserva ring en enige kennis van de dieetkeuken. De werkzaamheden worden in onregelmatige dienst verricht waarvoor en toeslag wordt gegeven. He.t salaris is afhankelijk van leef tijd. opleiding en ervaring. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de civiele dienst, de heer W.F.K. Sizoo, telefoon 08389 - 9101. IJw sollicitatie kunt U richten aan de afde ling personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom Wij kunneri p.laatsen: a) op de kinderafdeling Wnd. b) op de afdeling verloskunde/gynaecologie c) op de coronary care unit d) op de intensive care unit inlichtigen worden gaarne vertrekt door zr. Heij- hager. hoofd Verplegingsdienst. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeels zaken. Handeilaan2 Heemstede Tel. 023-319310 k Ondergetekenden, reünisten van de aloude Sog( Studiosorum Reformatorum geven a.s. student Utrecht met christelijke overtuiging in overvT zich aan te sluiten bij de Nieuwe afdeling U der Societas Studiosorum Reformatorum. Aanm! gen graag bij Eppe Beimers. Jansveld 17 II. tel.^V 317423 of bij Herman van Riessen, Weerdsing#1* 30. tel. 030—716875 te Utrecht. De sociëteit is i tigd onder Oude Gracht 39. Ds. D. J. Couvée, Dr. J. Dengerink. Mr. Dr. J.Ve ner, Prof. Dr. K. J. Popma. Drs. H. A. van Rfe Drs. C. P. van Strien, Dr. j. Voerman, Dr. H. Vcl. W. M. Westerhuis. c protestants christelijk streekziekenhuis bennekom In ons reaktiveringscentrum voor langdurij lichamelijk zieken „De Halderhof" (150 bedden) zoeken wij voor de afdeling bezig- K heidstherapie naast de twee reeds aanwezige beroepskrachten een derde Zij. die over ervaring beschikken en in het r~ bezit zijn van diploma MiKoJel of School vo^J Bezigheidstherapie genieten de voorkeur. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door h I hoofd van de afdeling Bezigheidstherapie, de I heer A. Valkenburg, telefoon 08389-9101. toestel 2340. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdelini personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. Op de AFDELING PSYCHIATRIE van ons zf*f kenhuis is plaats voor een die voornamelijk tot taak zal krijge In aanmerking komen kandidaten die in I bezit zijn van het diploma B voor ziekenv pleging en een opleiding arbeidstherapie (1 Stichting Haarlem) hebben gevolgd. Nadere inlichtingen worden gaarne verstri door het hoofd van de afdeling zr. D. W. van Bostelen, tel. 0549015761. Sollicitaties aan de chef personeelszaken, Bo haavelaan 1, Almelo. Voor ons tehuis voor geestelijk gehandikapte patiënten zoeken wij een Wij denken voor deze funktie aan een verpleegkundige met het diploma Ziekenverpleging B of A B en een ruime praktische ervaring in de psychiatrische verpleging, bij voorkeur op leidinggevend niveau. Wij bieden een prettige, zelfstandige werkkring die volgens rijksregeling wordt gesalarieerd. Aanstelling in de rang van hoofdverpleegkundige. Sollicitaties gaarne te richten aan de direktrice van Stichting De Rustenburg, Mathenesserlaan 500, Rotterdam. Tel. (010) 2510 06.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 24