welzijns- en vormingswerk leidster bejaardenverzorging opbouwwerker hoofdverpleegkundige konsulent samenlevingsopbouw De Stichting Maatschappelijke Dienstverlening KOSTER VAN DE SALVATORIKERK De Stichting voor Sociaal Cultureel Werk voor Jeugd en Jongeren te Bergum (Fr.) SOC. CULTUREEL WERKER(STER) De gereformeerde kerk van Alphen aan den Rijif WIJ WACHTEN OP U TROUW/KWARTET ZATERDAG 24 AUGUSTUS 1974 1 Wij zoeken kontakt met een Wij willen ons team uitbreiden met een leidster bejaardenverzorging. Zij gaat samen met de andere leidsters een optimale hulpverlening aan de bejaarden verzorgen. Hiervoor is een positieve inzet onontbeerlijk. Maar vanzelfsprekend is ook een specifieke opleiding noodzakelijk, bij voorkeur blijkend uit het diploma Soc. Academie, H.S.A. dan wel uit de akteNXII, NXIXofNXX. Wij bieden niet alleen een aantrekkelijk werk- en woongebied maar ook de ruimte binnen de instelling om mee te denken over de uitbouw van het werk. Het salaris wordt uitbetaald volgens de landelijke regeling. Daarnaast bieden wij een goede pensioenvoorziening en rechtspositie volgens de COAM-regeling. Bij de sollicitatieprocedure is een delegatie van bestuur, staf en leidsters betrokken. Wenst u éérst méér informatie, bel dan 05920-11744. Richt uw schriftelijke sollicitatie aan de staffunktionaris van Stationsstraat 25, Assen. Het Rode Kruis Ziekenhuis te Beverwijk roept sollicitanten op voor de funktie algemene dienst Het ziekenhuis (269 bedden) waarvan de nieuwbouw onlangs werd voltooid, maakt een geduchte groeiperiode door. Veel funkties zijn in ontwikkeling; zo ook die van Hoofdverpleegkundige in Algemene Dienst. Deze verpleegkundige zal in nauwe samenwerking met de verpleegkundig direktrice worden belast met de dagelijkse leiding en coördinatie van het werk op de 7 verpleegafdelingen. Wat dat allemaal impliceert zullen wij u gaarne in een gesprek nader toelichten. Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij de staf opleiding of de Hogere School voor Verpleegkundigen hebben gevolgd. Bij het zoeken naar passende woonruimte wordt alle medewerking verleend. In de meeste gevallen kan hierin op korte termijn worden voorzien. Voor inlichtingen en/of sollicitatie kunt u een telefonische afspraak maken met de verpleegkundig direktrice, Zr. B. Raaymakers, tel. 02510-29131. Rode Kruis Ziekenhuis, Vondellaan 13 te Beverwijk. zoekt voor haar jongerencentrum,Kiehool" een die samen met bestuur en vrijwilligers het jeugd- en jongerenwerk verder tot ontwikkeling kan brengen. Vereisten zijn: diploma Sociale Academie, Mikojel-opleiding of 3 j. urgentieopleiding Sociale Academie. ervaring in het jongerenwerk. Geboden wordt: Salaris en rechtspositie volgens LOAC-regeling, werkbegeleiding vanuit Salco. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te richten aan de Voorzitter van de Stichting, de heer H. C. v. Nikkelen Kiiyper, Hontsagerstraat 1. te Bergum (Fr. f nodigt belangstellenden uit te solliciteren naar de functie van i Bij het kerkgebouw behoort een zalencomplex, alsmede een door de koster te exploiteren keuken met buffet. Door de omvang van de'werkzaamheden zal honorering plaats hebben naar een volledige dagtaak. Een woning is beschikbaar. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de voorzitter van de commissie van beheer, de heer R. Fokkema, Conradstraat 27, tel. 01720-72454. Eerdere sollicitaties blijven gehandhaafd. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige gegevens kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit bladeven-eens worden gezonden naar de heer Fokkema. Bij de PROF. L. LINDEBOOMSTICHTING, het gereformeerd sociaal centrum voor Overijssel, is de funktie vrij van U heeft belangstelling voor deze funktie. want u vindt, dat er iets moet verbeteren in de huidige samenleving. 1* vindt, dat de mensen meer belangstelling moeten tonen voor het welzijn van de ander en daar ook wat aan moeten doen. Met name wilt u de gereformeerden in Overijssel helpen hieraan mee te werken, waarbij u denkt aan voorlichting en begeleiding van groepen vrijwilligers, diakenen, enz. U vindt, dat deze funktie voor u geknipt is, want u bent tussen de 30 en 35 jaar, legt gemakkelijk kontakten en weet uw gedachten duideijk via woord en schrift over te brengen. Ook uw opleiding maakt u geschikt voor deze post. U wilt dit niet alleen doen, maar samen met anderen, zoals de konsulent voor kerkelijk opbouwwerk, jeugdwerkers en provinciale opbouwwerkers. U kunt in teamverband werken en het leiden van een klein bureau baart u geen zorgen. Ook vindt u het noodzakelijk om samen met hét bestuur het beleid te bepalen en de daartoe nodige kontakten te verzorgen. U wilt natuurlijk meer weten, dan hier is verteld en daarom belt u de heer F. Steenwinkel om meer gegevens (tel. 05200-15767 of 05293-2329). Of u schrijft een brief aan het bestuur (Van Karnebeekstraat 93. Zwolle). TELEF. 01180-1 39 91 De Stichting Welzijnsraad Middelburg Dam 59, Middelburg tracht door middel 'Van het signaleren van welzijnstekorten, het adviseren over welzijnsvoorzieningen en het bevorderen van inspraakprocedures mede het welzijn in Middelburg te bevorderen. Wegens benoeming elders van haar huidige funktionaris is er nu een vakature voor een wiens taak zal zijn: beleidsvoorbereiding en uitvoering van het bestuursbeleid sekretariaat van een aantal werkgroepen/sekties; stimulering van wijkverenigingen; leiding en beheer van het bureau. Gedacht wordt aan iemand met sociale academie en kaderkursus opbouwwerk of universitaire opleiding ineen der sociale wetenschappen; praktijkervaring is vereist Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, overigens binnen het kader van de regeling voor samenlevingsopbouw; aanstelling zo spoedig mogelijk; het verkrijgen van een woning is in Middelburg niet moeilijk. Inlichtingen via telef.nr 01180-13991 of 01180-14090; sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad aan de sekretaresse van het bestuur: mevr. M. E. A. Sandberg-Braat, Churchill-laan 2. Middelburg. Reeds gedane sollicitaties blijven gehandhaafd.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 20