boekhouder stichting 1940-1945 !ewfirk(st)ers "M.O.van1923" Liedjes van verlangen D. Hudig Co administratieve medewerkster D. Hudig Co sekretaresse D. Hudig Co administratieve medewerkster FAMILIEBERICHTEN praktijkdiploma boekhouden m.b.a. - s.p.d. - marketing boekhouden m.o. handelswetenschappen m.o. ROTTERDAM VAN KRANENBURG RIJNSBURG HOOFDLÊSDSTER ROTTERDAM ROTTERDAM TROUW/KWARTET ZATERDAG 24 AUGUSTUS 1974 I Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenneiri tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Uit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZON DAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven tn welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de ehele Christelijke t'ers (Trouw 4- Het Kwartet, alsmede de gewenste breedte. 1929 Soli Deo Gloria 1974 Verhef Gij over ons het licht Uws aanschijns, O Heere! Psalm 4 7b (oude ber.) Met deze tekst werd 45 jaar geleden, 22 augustus 1929, het huwelijk Ingezegend van onze Ouders, Grootouders G. A. Nieuwenhuyzen J. P. Nieuwenhuyzen-van Vuuren Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is onze oprechte wens. Sprang: A. A. H. Bosch- Nieuwenhuyzen H. Bosch Nelleke - Arie Sprang-Capelle: P. N. Nieuwenhuyzen A J. Nieuwenhuyzen- Schoondermark Grardie, Argé, Corine, Henk, Anca Tilburg: C. H. N. van Alewijk- Nieuwenhuyzen G. A. D. van Alewijk Dirk, Gelde, Annette Harderwijk: N. J. J. Kramer- Nieuwenhuyzen C. A. P. Kramer Ars, Anneli Harderwijk: N. P. Nieuwenhuyzen J. N. Nieuwenhuyzen- Bossers Marieke, Gelde, Jakko, Jarl Lelystad: G. M. J. Nieuwenhuyzen N. Nieuwenhuyzen- Verschoor Annemarieke Sprang-Capelle, augustus 1974. Heistraat 31. 1924 1974 Dankbaar hopen wij op 28 augustus a.s. te gedenken, dat wij 50 jaar getrouwd zijn. Christiaan Vermeiden en Geertruida Vermeiden-van Rossum Rotterdam-Ommoord, Hemmingwayplaats 96. Zij, die ons willen gelukwensen, zijn van harte wel kom op: zaterdag 31 augustus a.s. van 16.30 tot 17.30 uur in Restaurant „De Plas", Straatweg 107, Rotter- dam-Hillegersberg. 1924 1974 Met dank aan God. hopen wij D.V. op woensdag 4 september 1974 met onze kinderen en kleinkinderen te gedenken dat wij 50 jaar getrouwd zijn A. Koorneef en L. Koorneef-Vollaard Allen die ons hiermee willen gelukwensen zijn van harte welkom op woensdag 4 september a.s. tussen 19.30 en 21.00 uur, in een zaal van de „Ontmoetings- kerk", van Ghentstraat 38. Oud-Beijerland, Pr. Bernhardstraat 9. Op 5 september 1974 hopen onze Ouders en Groot ouders Willem Vlugt en Francjjn Vlugt-Sclioemaker te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Jan en Geske Wim Mieke Patrick, Monique en Gunnar Middenweg 158, Amsterdam-Watergraafsmeer Gelegenheid tot gelukwensen op vrijdag 6 september 1974 in Hotel CASA 400, James Wattstraat 75 (nabij Amstelstation) vanaf 19.15 tot 20.30 uur. (IN PLAATS VAN KAARTEN) Met dank aan God hopen wij op zaterdag 31 augustus a.s. met onze kinderen ons 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Een leder die ons op deze dag wil gelukwensen zullen we daartoe gaarne thuis ontvangen van 14.30 uur tot 16.30 uur. A. I. Huijser A. Huijser-de Gier Ineke en Coen Rino Mgr. Bekkerslaan 565, Rijswijk (ZH). In vaste zekerheid des geloofs is geheel onver wacht op de leeftijd van 76 jaar van ons heengegaan, mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Harmannus Jan ten Brink Emeritus-predikant. Ps. 43. Vriezen veen: G. J. ten Brink-Pereboom Amstelveen: G. ten Brink E. ten Brink-Spoelstra Middelburg: G. J. de Bakker-ten Brink W. M. de Bakker Meppel: J: Bramer-ten Brink W. Bramer en kleinkinderen. Vriezenveen. 21 augustus 1974, Jonkerlaan 25. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 26 augustus a.s. "s middags 2 uur in de Geref. Kerk te Vriezenveen, waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats aldaar. Liever geen bezoek vooraf - Geen bloemen. De Raad van de Gereformeerde Kerk te 's-Gravenhage-Loosduinen nam met droefheid kennis van het overlijden van ds. Harmannus Jan ten Brink die in de jaren 19461952 onze kerk als predikant heeft gediend. In dankbaarheid gedenken wij het vele werk dat hij in opdracht van zijn Heer onder ons heeft verricht. Namens de kerkeraad: ds. A. J. R. Brussaard, praeses N. van der Post, scriba Den Haag, 21 augustus 1974. ALGEMENE KENNISGEVING Heden werd weggenomen na een korte on gesteldheid Petronella la Roy op de leeftijd van 87 jaar. Haar leven was een luisteren naar God en medemens. Groningen: J. Stapelkamp-la Roy Amsterdam: L. de Geer executeur-testamentair Zeist, 22 augustus 1974, Vijverlaan 6. Condoléance-adres Neboflat, Paterswoldeweg 288, Groningen. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer aan de Laan van Beek en Royen 16 te Zeist. De teraardebestelling zal plaatsvinden te Zeist op de Algemene Begraafplaats aan de Woudenbergseweg op maandag 26 augustus. Voorafgaande zal een rouwdienst worden ge houden in de aula van de begraafplaats, welke aanvangt om 13.00 uur. 2 Cor. 11 vers 9: „Mijn genade is u genoeg". In volle zekerheid van het geloof in de opstan ding is na een langdurig, moedig gedragen lijden ontslapen mijn lieve Man, onze zorg zame Vader, Schoonvader en Opa Jacobus Damman op de leeftijd van 63 jaar. Amsterdam: C. Damman-Huisman Muiden: J. Damman R. Damman-Pieters Harderwijk: G. I. Modderkolk- Damman G. Modderkolk Ilpendam: C. J. Damman G. A. H. Damman-Klees HeerhugowaardK. J. Aarsen-Damman O. Aarsen en kleinkinderen Amsterdam, 23 augustus 1974, Dierenriem 104. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 27 augustus te 11 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de'Kruislaan. Geen bezoek - Geen bloemen God nam op Zijn tijd tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Catrinus Klaas Sterenberg geboren 4 februari 1914. „Mijn genade is u genoeg". Meppel, 21 augustus 1974. Meppel: A. Sterenberg-Akse J. Sterenberg M. A. A. Sterenberg- Ohmann Cathelijne en Annabeth Zwolle: M. Geut-Sterenberg Joh. Geut Op uitdrukkelijk verzoek van de overledene heeft de begrafenis reeds in stilte plaats gehad. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, na een kortstondige ziekte, onze geliefde zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Mattheüs Lommers weduwnaar van Maart je Bakker, ln de ouderdom van bijna 83 jaar. „Zo Gij in 't recht wilt treden" Psalm 130 vers 2 C. Lommers A. Lommers-Jabaay N. Euser-Lommers A. Euser 's-Gravenhage: Papendrecht: Alblasserdam: Zwijndrecht: Voorburg: Jj. Lómmers A. Lommers-Flink M. Lommers E. Lommers-Drogt A. Lommers J. Lommers-den Boer klein- en achterkleinkinderen Zwijndrecht, 22 augustus 1974 Bejaardentehuis „De Lichtkring", Burg. Jansenlaan 3. Correspondentie-adres Schuitenvaardersstraat 3 te Zwijndrecht. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de aula van „De Lichtkring". Gelegenheid tot bezoek en condoleren aldaar zaterdag 24 augustus a.s. van 19 tot 20 uur. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. maandag 26 augustus a.s. om 15 uur op de algemene begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Heden nam de Heere na een smartelijk gedul dig gedragen lijden van onze zijde weg, onze innig geliefde Man, Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Broer en Zwager Florus Brouwer in de ouderdom van 78 jaar. Benthuizen: D. Brouwer-Klomp Alphen a.d. Rijn: J. Brouwer M. Brouwer-v. d. Spek Benthuizen: M. Brouwer Benthuizen: D. v. Reeuwijk-Brouwer C. v. Reeuwijk Benthuizen: A. Brouwer Zoetermeer: W. Leune-Brouwer Benthuizen: E. Verschoor-Brouwer N. Verschoor Zoetermeer: G. Brouwer W. Brouwer-Bruggeman Benthuizen: P. Brouwer A. Brouwer-Mets Zoetermeer: J. C. Brouwer A. Brouwer-Deurlo klein- en achterkleinkinderen Benthuizen, 22 augustus 1974 Dorpsstraat 115 De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 26 augustus te 13.00 uur op de Algemene Be graafplaats „Vrede Rust" te Benthuizen. Hieraan voorafgaand zal een rouwdienst ge houden worden in de Ned Herv. Kerk te Benthuizen, aanvang 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 24 augus tus van 18.00 tot 20.00 uur in het gebouw „De Bron". Geen bloemen. „*s HEEREN LOO", VERENIGING TOT OPVOEDING EN VERPLEGING VAN GEESTESZWAKKE KINDEREN Het Bestuur deelt mee, dat de jaarlijkse alge mene ledenvergadering van de Vereniging zal worden gehouden op donderdag 19 september а.s. in het kerkgebouw van de inrichting"'s Heeren Loo-Lozenoord" te Ermelo om 15.00 uur. De agenda luidt als volgt: 1. Opening door de voorzitter, de heer H.M. Oldenhof 2. Notulen van de algemene ledenvergadering van 20 september1973 3. Verslag van de secretaris over 1973 4. Verslag van de penningmeester over1973 Overeenkomstig het bepaalde in artikel 7 van de statuten, zullen de rekening en verantwoording over het jaar 1973 met de daarbij behorende toe lichtingen en bescheiden benevens het rapport van de accountant gedurende 14 dagen vóór de datum van deze vergadering voor de leden ter inzage liggen op het Centraal Kantoor der Vereniging te Amersfoort, Pieter Bothlaan 1. 5. Bestuursverkiezing Aftredend doch onmiddellijk herkiesbaar zijri de heren drs. W.G.AIdershoff, mr. J.H.Mulder en mr. W.R.van der Sluis. Het bestuur stelt voor, deze bestuursleden te herkiezen. Aftredend en niet herkiesbaar is de heer H.M. Oldenhof. De heer R. Zomer stelde zijn zetel ter beschikking. Tot dusver werd nog niet voorzien in de vacature, ontstaan door het aftreden van mr. H. J. Doorn. In verband met de uitbreiding van de bestuurscommissie van de inrichting "Noorder- haven" acht het bestuur naast de vervulling vari deze drie vacatures de uitbreiding van het be stuur met één lid wenselijk. Het bestuur stelt daarom aan de algemene ledenvergadering de volgende candidaten voor: Dr. C. Dubbelman te Amsterdam Mr. M. G. van de Kaa te Soest Mevr. Mr. J. Krul-Steketee te Oegstgeest Mëj.H. Wijnterp te Eist. Namen van andere candidaten kunnen door een stemhebbend lid schriftelijk worden ingediend bij de secretaris. Een dergelijke opgave dient door ten minste negen andere stemhebbende leden der Vereniging ondertekend te zijn én moet ver gezeld gaan van een bereidverklaring der gestel de candidaten. Overdracht presidium De heer H.M.Oldenhof zal het voorzitterschap van de Vereniging overdragen aan Dr.J.G. Aalders, die in de bestuursvergadering van 7 februari 1974 als zijn opvolger werd aangewezen. 7. Rondvraag 8. Sluiting Leden, die de vergadering zullen bezoeken, wordt met het oog op de te reserveren plaats ruimte verzocht dit vóór 5 september a.s. te mel den aan de secretaris, Pieter Bothlaan 1 te Amers foort, door inzending van een briefkaart met naam en adro*"s Heeren Loo-Lozenoord" is per auto het gemakkelijkst te bereiken door op de autoweg Amersfoort-Zwolle de afslag "Strand Horst" te kiezen ten zuiden van de afslag Ermelo- Harderwijk en dan in de richting Ermelo te rijden. Namens het bestuur, A.H.van de Nadort. Algemeen Secretaris De Stichting 1940-1945 heeft tot doel de behartiging van de materiële belangen en de maatschappelijke begelei ding van de verzetsslachtoffers alsmede van hun nagelaten betrekkingen in het kader van de Wet Buitengewoon Pen sioen 1940-1945. Nu per 1 juli 1974 de Stichting tevens in belangrijke mate is gaan participeren in de uitvoering van de Wet Uit keringen Vervolgingsslachtoffers 1940-1945 worden de werk zaamheden aanmerkelijk uitgebreid. Met het oog op een tijdige behandeling van het grote aantal aanvragen voor een uitkering zoeken wij Vak.nr. 09c voor het opstellen van (aanvullende) sociale rapporten. Gevraagd wordt: Mulo/Mavo-opleiding goede beheersing van de Nederlandse taal bekendheid met maatschappelijk werk en/of huidige resp. vroegere studie hiervoor strekt tot aanbeveling. Honorering vindt plaats op rapportbasis. De werkzaam heden zijn van tijdelijke aard. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aen de Direktie van de Stichting 1940-1945, Rhijnspoorplein 1, Amsterdam, met vermelding van het vakaturenummer in de linkerbovenhoek van de envelop en de brief. CURSUSSEN PRAKTIJKDIPLOMAvan 1943 In augustus/september 1974 aanvang nieuwe en herhalingscursussen voon prospectus en inlichtingen bij: K.JA v.d. Broek. Jonker Fransstraat 67c. Rotterdam-3001. Tel. 010-137526. 1 b.g.g. 01807-2930. Mevr. H.T.M.v.d. Maarel.Winkelstede 194. Den Haag-2034..Tel. 070-670461 6' RECTIFICATIE Heden Is ln Jezus ontsla pen onze zeer beminde Vrouw, Moeder en Oma Dien Samsom geb. Grljpma Alphen aan. den Rijn, 22 augustus 1974. Stevlnstraat 24. Selegenheld tot condole- antle na de teraardebestel ling ln het gebouw „Na bij", Van Lennepstraat té Alphen aan den Rijn. HANS BOUMA Nieuwe gemeente- en kinderliederen voor in de kerk, op school en thuis met muziek f6.90 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNINQ WAGENINGEN Door het ontstaan van een vakature op onze afdeling Internationaal heeft D. Hudig Co plaats voor een Haar veelzijdige en afwisselende werkzaam heden liggen in de sekretaressesfeer en bestaan o.a. uit behandeling telefoon en korrespondentie. bijhouden van de agenda en lichte administratieve werkzaamheden. Daarbij denken wij aan iemand: - van 19 jaar of ouder - met een opleiding MAVO/HAVO - die in het bezit is van een type-diploma - die de Engelse taal in woord en geschrift beheerst - met goede kontaktuele eigenschappen. Wij bieden haar een prettige werksfeer, goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden verzoeken wij sollicitaties te richten aan de personeelafdeling D. Hudig Co, Wijnhaven 61, Rotterdam of telefonisch kontakt op te nemen met de heer Benschop, tel. 010-146122, toestel 189. Onze onderneming houdt zich bezig met import, export en fabricage van machines voor de metaalindustrie, scheepswer ven en gieterijen. Wij hebben dochterondernemingen in Ant werpen en Gelsenkirchen. Het aantal personeelsleden in Rotterdam nadert momenteel de 125. In verband met de sterke groei van ons bedrijf, zoeken wij ten. behoeve van onze hoofdboekhouding een energieke, zelfstan dige die als CHEF DE BUREAU de dagelijkse leiding heeft in een team van (T. mensen, dat in verband met de verwerking op een eigen computer o.m. de voorbereiding en controle van de grootboek-, voorraad-, debiteuren- en crediteurenmutaties als taak heeft. Onze nieuwe collega levert een belangrijke bij drage in de samenstelling van de maandelijkse resultaten- overzichten én zorgt voor de kostenbewaking m.b.v., een kos- tenbudget. Salaris met uitstekende sociale voorzieningen in overeenstem ming met leeftijd, opleiding en ervaring. Degenen die bovengenoemde functie-omschrijving aanspreekt, kunnen schriftelijke sollicitaties richten aan onderstaand adres. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot' onze heer E.B.M. Tolenaar. Tel. 010 - 142959; na 18.00 uur- 505345. SCHIEKADE 205-ROTTERDAM-TEL. (010) 120077 Openbare verkoping ex. art. 1223 B.W. door de notarissen Th. J.M. Schuurmans/J.M. Bruns te Dordrecht op dinsdagen 3 en 10 spetem- ber 1974, telkens 's-avonds 7 uur, in Gebouw Ame- ricain, Groenmarkt 53, aldaar, van het navolgende te Dordrecht gelegen perceel ADRIAAN VAN BLEYENBURGSTRAAT 34 (woonhuis met tuin, groot 1 are 44 centiaren en geheel vrij van huur te aanvaarden, terwijl ontrui ming kan worden bewerkstelligd.) BEZICHTIGING van het pand op maandag/dinsdag 2,3,9 en 10 september a.$. van 2 tot 4 uur, op ver toon van een consent-biljet, te verkrijgen ten kan tore van genoemde notarissen, Singel 125 te Dor drecht, telef. 078 - 31355, alwaar tevens nadere in lichtingen worden verstrekt 5-KLASSIGE KLEUTERSCHOOL 'DE VIJVERHOF'. Het bestuur van de Chr. Kleuterschool Ervaring gewenst, enthousiasme vereist. Rijnsburg Is gunstig gelegen bij strand en steden. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de secretaresse P. A. Korte Vaart 3 Rijnsburg. De waarnemend hoofdleidster mevr. B. Veld man-Heemskerk, Oegstgeesterweg I, tel. 0 1718-1 57 14 (school) is graag bereid Inlichtingen te verstrek! en. In veroand met een reorganisatie van ons bedrijf zoeken wij ter assistentie van onze controller een Daarbij denken wij aan iemand: - met een opleiding MAVO/HAVO - met Steno Nederlands - in de leeftijd van 21 jaar of ouder - die 2ich goed kan uitdrukken in woord en geschrift. Haar taak zal onder andere bestaan uit het notuleren van vergaderingen, samenstelling van financiële overzichteri, behandeling telefoon en korrespondentie. Wij bieden haar een prettige werksfeer, goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden verzoeken wij sollicitaties te richten aan de personeelafdeling D. Hudig Co, Wijnhaven 61, Rotterdam of telefonisch kontakt op te nemen met de heer Benschop, tel. 010-146122, toe?*el 189 Door het ontstaan van een vakature op onze L afdeling Brandinsnektie heeft D. Hudig Co L plaats voor een L Wij zoeken iemand: - van 20 jaar of ouder - met een opleiding op het niveau HAVO - met Steno Nederlands en Engels - die zich goed in woord en geschrift in het Engels kan uitdrukken - met organisatorische kapaciteiten - die na een inwerkperiode geheel zelfstandig kan werken. Wij bieden een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreken deze werkzaamheden U aan, dan kunt U Uw sollicitatie richten aan onze personeelafdeling D. Hudig Co, Wijnhaven 61, Rotterdam, of telefonisch kontakt op te nemen met de heer Benschop, tel. 146122. toestel 189.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12