Enith Brigitha drijft wigl in Oostduitse suprematie Estafetteploeg zeker van Rome 'Echte' werk begint nu voor PSV £eetie veer ?avoriet Volgende week uitspraak Eindhovenaren met nauwelijks gewijzigde basisploeg favoriet voor titel Ajax in Barcelona laatste eredivisie '74-'T5 UW/KWARTET VRIJDAG 23 AUGUSTUS 1974 \ornelia Ender ernstig bedreigd naar goud op 200 meter vrije slag SPORT T13/K13 ONTREAL (ANP) Weer -eeft Keetie van Oosten-Hage :n verjaardag ver van huis ivierd. Woensdag nam zij iet de glimlach die haar ge- cht gewoonlijk siert de feli- Itaties in Montreal in ont- angst. Die verjaardag, het ezinnetje (sinds vorig jaar tart Keetie Hage als mevrouw an Oosten) een maar be- >rkte hoeveelheid Vrije tijd, u zij drie dagen per week erkt als lerares handvaar- lgheid, het zijn stuk voor uk punten die haar wel 'eens oen overwegen of het mo- lent van stoppen niet wat ichterbij komt. Zij heeft, een :luk voor het Nederlandse ameswielrennen, hoewel de mcurrentie er anders over enkt, die stap nog niet ge- omen. [eetie van Oosten, net 25, is jaren een zekere' medaillè- innares voor Nederland. Zo- Is zij in eigen land de onbe- flstbare koningin is in ach- irvolging en op de weg. Zij leef fietsen, gedwongen door ;n zekere eerzucht, gestimu- erd door een unieke menta- teit, die haar sinds 1966 één Duden, vijf zilveren en vier •onzen medailles brachten ij wereldkampioenschappen, m de resultaten en 'omdat ik ;t nog altijd leuk vind', zo- s zij zelf zegt, ook al is er lichte oppositie tegen jortzetting van de opmerke- ike carrière door haar echt- inoot. eetie van OostenTHagéf^h een half werk doen atéuèij mmaal in een wedstrijd zit. et is geen toeval dat de edgrla'ndse kampioenstruien ior achtervolging en baan al iren op haar maten kunnen orden besteld. 'Maar ik ben genlijk helemaal niet zo irschrikkelijk fanatiek. Ik :b het heus wel eens moei- k als ik een tijd van huis ;n. Ik geloof dat ik er on- iddellijk mee zou stoppen anneer ik een baby zou heb- ïn.' j meent het van ganser har maar als zij op de fiets zit, trandert de kleine, vriende- ike, Zeeuwse, in een grim- ige rijdster, die geen mede- >gen kent en zonder enige :hroom al jaar in jaar uit middeld meer dan de helft in de wedstrijden waarin zij start gaat wint. Dan ■oeit weer dat verlangen lar een nieuwe overwinning, in volgende medaille, een ieuwe kampioenstrui. Voor wedstrijd begint eigenlijk want zij kwam naar Mon^ :al niet alleen om op te !g te rijden. Ook voor de htervolging, hoewel zij wist t zij moest verliezen van Ta- ara Garkoesjina. 'Inderdaad, is sneller dan ik, maar je oopt toch dat zij er een lertje niet bij zal zijn, of at minder in vorm is. Die ■htervolging maakt mijn insen voor de wegwedstrijd zaterdag niet kleiner. :ht niet.' eetie Van Oosten vertrok weer ruim twee weken uit it Zeeuwse land, waardoor zes weken vakantie op- euw voor een belangrijk el waren opgegaan aan het :tsen, want ook de Neder- ndse kampioenschappen elen er middenin. 'Mijn an en ik zijn twee weken lar Luxemburg geweest. De mee. Eén fiets slechts, ien is een keer met mij mee lan trainen. Op de eerste iuvel was ik al alleen. Daar- heeft hij nooit meer mee ifietst.' :etie van Oosten is weer ederlands eerste kandidaat ir de wegwedstrijd bij de imes. 'Het zal wel zo zijn. :t parkoers is in ieder geval et slecht voor mij, veel naarder dan vorig jaar in ircelona toen de dames op 1kleiner traject reden dan amateurs en de profs. Het ordt een afvalwedstrjjd. nnen de damesploeg heer- n spanningen en dat is dui- ilijk geen wonder in een ireldje waar nieuw talent uit op een jonge vrouw die leen maar oud lijkt omdat zo jong de beste was. il Keetie van Oosten deson- nks kunnen rekenen op in- ge steun van de ploeg? 'Ben gek. Ieder rijdt zijn eigen 'ers.' En als nu een van de idere Nederlandse dames itsnapt is? 'Ik zal waar- hijnlijk niet de eerste zijn e het gat dicht maak. Mee- an doe ik natuurlijk wel. zal dan ook meewerken, int zij is toch te fanatiek i dat na te laten. Die fel- id kostte haar vorig jaar de uden medaille. In de sprint •rd zij verslagen door Nicole in den Broeck uit België, na- it zij zelf te vroeg was aan gaan. 'Ik kan mij wel voor rijn kop slaan als ik daar aan denk. Juist Nicole n den Broeck. n maand daarvoor reden j haar in België nog uit de elen. In het kampioenschap t. zij alleen maar mee te •tsen. Dat zal mij niet weer beuren.' EN Haag (anp) De strafcommissle. e KNVB heeft zijn eerste boetes en ingen in het nieuwe seizoen ultge- Twee spelers. Kwist van fc Vlaar- en IJzerman van pec zijn voor J. den Tuinder een duel onvoor- j Uijk en een boete van 100 gulden; inhuur: U. Hoekstra een wed- voorwaardelljk met een proeftijd !n Jaar en 100 gulden boete; NEC: ~ps een duel voorwaardelijk WENEN (ANP) Na zeven dubbele overwinningen van de DDRi op Kornelia Ender. Was de bassinwand vijf meter verder weg ge- heeft Enith Brigitha gisteren op de vijfde dag van de Europese weest dan had Enith waarschijnlijk het verschil van een halve zwemkampioenschappen in Wenen ten langen leste een wig kun- meter dat al vanaf de start bestond, kunnen wegwerken. Maar nu nen drijven in de Oostduitse suprematie. Aangemoedigd door een sloeg Ender de vermoeide hand als eerste tegen de wand in de heel stadion de Oostduitsers werden er stil van joeg Neder- nieuwe wereldrecordtijd van 2.03.22. lands grootste zwemster in de finale van de 200 meter vrije slagl Enith Brigitha was haar Europees record kwijt. Ondanks het feit dat ze anderhalve seconde sneller was gegaan dan ooit, maar in ruil daar voor mocht ze even later uit han den van KNZB vlce-voorzitter Klaas van de Pol de zilveren me daille in ontvangst nemen. De Oostduitse officials zullen er wel spijt van hebben een verkeerde wissel te hebben toegepast. Ze ver vingen Angela Franke door Korne lia Ender, maar lieten hun tweede zwemster Andrea Eife ongemoeid. Enith toonde geen greintje ontzag voor deze hoog in de schouders staande veterane en ging brutaal weg het gevecht aan met Kornelia Ender. Eife. die na honderd meter nog als tweede keerde, viel terug en moest uiteindelijk genoegen nemen met de derde trede van het ereplat- form. Veronica Stel, Nederlands tweede vertegenwoordigster in deze eind strijd. viel ten opzichte van haar serietijd iets terug en moest in de strijd om de-vierde plaats de Itali aanse Laura Bortolotti met een verschil van een honderdste secon de voorrang verlenen. MENTAAL GEWAPEND Natuurtalent Enith Brigitha was in deze eindstrijd mentaal gewapend tegen het mengsel van elegantie en arrogantie, waarmee Kornelia En der haar tegenstandsters bejegent. In de finale van de honderd nieter vrije slag waren Eniths zenuwen haar na de eerste valse start de baas geworden. Nu niet. Ze bleef rustig toen Susan Edmondson op baan zeven werd teruggefloten. 'Het was voor mij een grote steun dat ik een uurtje eerder de series van de 100 meter rugslag heb moeten zwemmen', aldus Brigitha. 'Ik moest me daarop voor de finale plaatsen zonder me te forceren. Toen dat allemaal was gelukt, wist ik dat het goed zou gaan. De finale heb ik bewust opgebouwd. Toen ik nog boven het water zweefde hoor de ik naast me de plons van Ender Daardoor wist ik dat Kornelia voor lag. Ze ging erg hard door. Maar ik ben er niet meteen achter aan ge gaan. Volgens mij ging ze te hard af. Toen zij tegen het eind terug viel had ik nog kracht over voor een eindsprint'. START Zo resteerde uiteindelijk het ver schil van een halve meter, dat ook reeds bij de start bestond. Het ge volg van de unieke manier waarop Kornelia Ender het startblok ver laat. Het Oostduitse meisje hangt als een aap aan de beugels en schiet als een pijl uit de boog weg. 'Ze zal wel aan een speciale spring- training doen' veronderstelt de Ne derlandse bondscoach. 'Geen sprake van', aldus Ender. 'Het is zuiver een kwestie van lengte en gewicht. De ze startmethode heb ik mij verle den jaar bij de Europa-Cup wed strijden in Utrecht aangeleerd'. Enith Brigitha heeft zich tot dus verre niet, aan de 'grabstart' ge- Pi- -r.„ -. Van onze sportredactie ZEIST René Notten zal volgende week schriftelijk van de arbitrage commissie vernemen of hij al dan niet dit seizoen bij Ajax zal kunnen spelen. De zaak van de middenvelder van (nog) FC Twente diende gister avond in het sportcentrum van de KNVB in Zeist. Notten voert een grote positieverbetering als hét argument voor het voortijdig ontbinden van zijn contract met FC Twente aan. Notten wordt daarbij bijgestaan door mr. Jansen van Raay (rechts achter de tafel naast Notten) en drs. Martin Snoeck (links van hem). Nottens vrouw Willy (in de hoek) mocht de zitting ondanks uitdrukkelijk verzoek van Notten niet bijwonen. Zij werd door mr. Blaisse. voorzitter van de arbitragecommissie (voorgrond), weg gestuurd. Op 4 x 400 in record van 3.06.8 DEN HAAG (ANP De Nederlandse estafetteploeg op de 4 x 400 meter, die woensdagavond in Oslo het nationale record verbeterde tot 3.06.8, mag zich zeker weten van uitzending naar de Europese atletiekkampioenschappen in Rome (1-8 september). Onmiddellijk na de verrichting in de Noorse hoofdstad stelde de nationaal tech nische commissie senioren de ploeg kandidaat bij het bestuur, waarvan de voorzitter, de heer F. Jutte, in Oslo aanwezig was. Kornelia Ender titel en wereldrecord op 200 m vrije slag waagd. 'Alleen in Den Hommel zijn zulke startblokken', aldus Sitters. 'Het zou een beetje overdreven zijn om alleen voor een start elke keer van Amsterdam naar Utrecht te reizen'. Al met al bestaat de Nederlandse medaille-oogst nu uit tweemaal zil ver (de vrije slag estafette en Enith's 200 m vrije slag) en een maal brons (Enith op de 100 meter vrije slag). Het aantal nationale records is opgelopen tot zeven. Wij- da Mazereeuw, die eerder het re cord op de 200 meter schoolslag terugbracht tot 2.42.99 kwam nu in de series van de halve afstand tot een tijd van 1.16.76, waarmee ze het nationale record van Alie te Riet met een halve seconde scher per stelde. Corrie Gramme over tuigde met een tijd van 1.18.48 geenszins. TELEURSTELLING Twee Nederlandse meisjes toonden zich eveneens teleurgesteld. Veroni ca Stel, vorig jaar bij de wereld kampioenschappen zevende en bij het Europees kampioenschap slechts twee plaatsen hoger, vond dat ze harder had moeten gaan dan de 2.08.71, die op het elektronische scorebord oplichtte. Yolanda Ag- genbach was ontstemd over haar optreden in de eindstrijd van de 100 meter vlinderslag. Daarop werd ze met lao.oo vijfde. Het zwem- stertje uit Den Helder werd het slachtoffer van een onregelmatige start. Rosemarie Kother, gespannen op een nieuwe Oostduitse topver- richting ging te vroeg weg. Yolanda boog in eerste instantie mee naar voren en probeerde weer in even wicht te komen, toen het startschot klonk. Daardoor begon ze haar race met een handicap, die zij op deze korte afstand niet meer kon goed maken. Anders had er wellicht een bronzen medaille ingezeten. De verrichtingen van Wijda, Yolanda en ook van Paula van Eyk (de Haarlemse zwemster plaatste zich achter Brigitha als vijfde voor de finale van de 100 meter rugslag in 1.07.55) hebben de kansen op een goede verrichting in de wisselslag estafette verhoogd. 'Het zal moeilijk worden. Maar je kunt de meisjes nu tenminste een medaille voor ogen houden', aldus Sitters. TEGENVALLER Het succes van Brigitha, hoe be moedigend ook voor de Nederlandse zwemploeg, was een kleine tegen valler voor de Oostduitsers, die misschien niet helemaal ongelegen kwam. Het drukt verdenkingen enigszins de kop in. Bert Sitters: 'Deze tweede plaats van Brigitha bewijst wel dat er ook nog andere zwemsters zijn, die hetzelfde kun nen als de Oostduitse meisjes.' Dat was enigszins boud gesproken. Oost-Duitsland won twee van de drie finales van donderdag (de 400 meter vrije slag was voor de Rus Samsonov) en verbeterde vier we reldrecords. Twee daarvan in de series: de wereldkampioenen Ulrike Richter op de 100 meter rugslag met 1.04.09 en Renate Vogel op de 100 meter schoolslag met 1.12.91. Daarnaast vestigden Kornelia En der en Rosemarie Kother met resp. 2.03.22 op de 200 meter vrije slag en 1.01.99 op de 100 meter vlinder slag nieuwe wereldrecords. De Oostduitse meisjes zijn nu in het bezin van alle Europese records en missen van de wereldrecords alleen die van de 400, 800 en 1500 meter vrije slag. vrije slaC: 1. Kornelia Ender (ODld) 2.03.22 (wereldrecord), 2. Enith Brigitha (Ned) 2.03.73 (Nederlands re cord), 3. Andrea Eife (ODld) 2.05.04, 4. Laura Bortolotti (Ita) 2.08.70, 5. Veroni ca Stel (Ned) 2.08.71. 6. LJoeba Semklna (Rus) 2.08.74. 7. Gunllla Lundber (Zwe) 2.08.76, 8. Susan Edmondson (Eng) 2.09.94. Het in Nederland verblijvende KNAU-bestuurslid Kappenburg: 'Na wat wij eerder besproken hebben de ploeg moest een tijd van onge veer 3.07.0 lopen mag wel wor den aangenomen dat de ploeg in Rome zal starten. We hebben nog niet alle bestuursleden kunnen be reiken om hun mening te verne men. Maar het lijkt onwaarschijn lijk dat er nog iets tussenkomt.' De Nederandse ploeg in Oslo be stond uit de lopers Raymond Hee renveen. Rijn van den Heuvel, Frank Nusse en Toine van de Gool- berg. Alleen de laatste is een 400- meter specialist. Heerenveen is van origine een sprinter, hij was reeds aangewezen voor de 200 meter (beste tijd 20.9), Frank Nusse loopt in Rome de 400 meter horden (hij bracht dinsdag het Nederlands re cord op 50.5) en Rijn van de Heu vel heeft de laatste twee seizoenen de voorkeur gegeven aan de 800 meter. Of Van de Goolberg (beste tijd 47.0) in Rome ook op de individue le 400 meter start is nog niet be kend. De limiet voor uitzending be draagt 46.8 seconden. Raymond Heerenveen, Rijn van den Heuvel, Frank Nusse en Toine van de Goolberg zorgden uit Neder lands oogpunt, voor een pakkend slot van de atletiek-ontmoeting Noorwegen-Benelux-Groot Brittan- nië, die woensdagavond in het Bis- let-stadion van Oslo werd voltooid. Het Oranje-kwartet, optredend voor de Benelux, verbeterde het natio naal record op de 4 x 400 meter met 1.6 sec. En wat meer zegt, een internationaal volwaardige tijd, die uitzicht biedt op een finaleplaats bij de Europese kampioenschappen in Rome. De Nederlandse ploeg eindigde achter Engeland, dat tot 3.06,4 kwam (zonder David Jen kins). De Britten, die overigens aantraden zonder een aantal vedetten, won nen de ontmoeting met 195 punten, voor Noorwegen (122.5) en de Be nelux (119.5). Prestaties van bete kenis werden op de tweede dag van de landenontmoeting niet geleverd. Raymond Heerenveen eindigde op de 200 meter als vierde in 21.4. De 20-jarige Belg Fons Brijdenbach, die in Rome een gooi gaat doen naar de Europese titel op de 400 meter liep 20.9, tweetiende boven zijn nationale record. Harry Zitsen kwam op het nummer discuswerpen tot een verdienstelijke 53.40 meter, Roy Sedoc sprong 7.48 meter ver, dezelfde afstand als de gerenom meerde Engelsman Lerwill, die al eens tot bijna acht meter kwam. door Jan van der Kroon EINDHOVEN Kees Rijvers, de trainer van PSV, wekte pas ge leden enige verbazing op, toen hij terugblikte op het trainings^- kamp dat hij voor zijn selectie in Zweden, het land van Ralf Ed- ström, Björn Nordqvist en de recent aangekochte Peter Dahlqvist, had uitgestippeld. PSV kwam tijdens die trip tot een imponerende serie van dertig doelpunten in slechts drie wedstrijden, maar tóch stelde Rijvers, dat 'het echte werk nog moest komen'. Rijvers heeft de buitenwacht wel meer verbaasd door de manier waarop hij PSV en de geleverde prestaties beredeneert. Voorop staat uiteraard, dat Rijvers één van de meest deskundige trainers is die ons land bezit. Misschien is juist déarom de kalmte van Rijvers soms onbegrijpelijk. Veel trainers die over knap materiaal beschikken schreeuwen panklare prognoses van de daken, maar Rijvers doet daar beslist niet aan mee. Toen PSV vorig seizoen veelbediscussieerd af haakte in de strijd om het lands kampioenschap, was het Rijvers die het verloren gegane perspectief van opvallend commentaar voorzag. Rijvers zei toen: 'We hoeven niet zo nodig, dat komt volgend Jaar wel.' gegeven moment al van tevoren een terugval had verwacht. Onder de spelers waren echter nog al uiteenlopende gevoelens waar neembaar. Zo is bekend, dat Pleun Strik zich mateloos opwond over de gemiste kans om toe te slaan in een jaar dat Ajax eindelijk eens minder draaide dan men gewend was. Strik kon in dat opzicht als Teksten Kees Rijvers heeft met PSV de weg der geleidelijkheid willen bewande len, al had ook hij uiteraard liever meteen een landskampioenschap willen pakken. Rijvers heeft zich nooit tegen zijn spelers afgezet, toen de kansen eenmaal verkeken waren. Ook na afloop van slechte wedstrijden brengt Rijvers meestal weinig opzienbarende teksten naar voren, dat alles uiteraard in het belang van zijn ploeg. Rijvers maakte, toen PSV vorig jaar moest 'lossen', de indruk dat hij op een exponent worden gezien van een groep spelers die al langer bij PSV speelde. Juist voor dié categorie werkte het frustrerend, toen PSV, ondanks het grandioze potentieel, niet in staat was om de top te bereiken. Pleun Strik heeft het destijds mis schien wel goed gezien. Want aan de vooravond van de competitie start is de concurrentie bij PSV nog eens extra opgeschroefd, in het ge val van Strik dan vooral door de komst van Bertus Quaars, de stijl volle- middenvelder die vorig sei zoen nog bij NAC speelde. De kans bestaat, dat Strik, in één van de laatste seizoenen van zijn carrière, uit de basisopstelling verdwijnt. Strik zou dan één van de weinigen zijn die tussen de wal en het schip 'Ik weet', zegt PSV's talentvolle ausputzer Adri van Kraay (21), 'dat men graag praat over die grote kerngroep van PSV. Maar een keeper als Van Beveren, die kan-je niet ongestraft missen. André van Gerven heeft zich fantastisch inge spannen om Jan zo goed mogelijk te vervangen. Maar tóch kwam er onrust in je verdediging, omdat Jan van Beveren bij elkaar maar twaalf wedstrijden in het doel heeft gestaan. Dat was gewoon teveel. Met Van Beveren in het doel had den we volgens mij tot de laatste wedstrijd in de top kunnen mee draaien'. Geldingsdrang Jan van Beveren en Kees Rijvers, twee sleutelfiguren in PSV's greep naar de macht, dit seizoen. belandt, want qua samenstelling van de basisformatie zal er bij PSV, in eerste instantie, weinig veran deren. In vergelijking met Ajax, waar een aantal nieuwe spelers moet worden Ingepast, zit PSV wat dat betreft in een gunstige situatie. Harry Lubse, PSV's 22-jarige spitsspeler zegt: 'Het verschil tussen de topploegen v.ordt onderling steeds kleiner. Dan kan het zo zijn, dat de ploeg die het eerst in balans komt, een voor sprong neemt. Die moet je dan vast zien te houden. Ik geloof, dat het een ongelofelijk belangrijke factor is, dat ons elftal nagenoeg weer in de oude samenstelling begint. Ie dereen kent eikaars bewegingen. Je weet wanneer je een bepaalde posi tie moet overnemen. Daardoor is er in de groep ook meer onderlinge tolerantie als het niet onmiddellijk loopt. Hoe langer je met elkaar speelt, hoe meer je van elkaar kunt accepteren. Dat heeft niks met kampioen worden te maken.' PSV verheugt zich vooral over de terugkomst van doelman Jan van Beveren die door een ernstige bles sure lange tijd uit de running is geweest. Ook ddt heeft immers dui delijk meegespeeld, toen PSV het kampioenschap in rook zag opgaan. Nu haakte PSV al veel eerder af, zelfs al maakte de ploeg, net als kampioen Feyenoord, maar liefst 96 competitie-doelpunten en ook al werd uiteindelijk dan tóch nog een prijs binnengehaald in de vorm van de KNVB-beker, veroverd door een overwinning van 6—r0 op NAC. PSV heeft er in elk geval de mogelijk heid door gekregen om weer aan internationaal voetbal (Europa Cu- p II) te gaan ruiken. Maar daarné&st richt de geldingsdrang van PSV zich, opnieuw, overduide lijk op de competitie waaraan voor het eerst sinds Jaren kan worden begonnen met een ploeg die nage noeg gelijk is aan die van de vorige competitie. Adri van Kraay zegt: 'Eén mannetje inpassen, dat is niet zo moeilijk. Daar kunnen tien mensen zich op instellen. Maar als je drie of vier nieuwe spelers in Je elftal moet opnemen, dan kost dat een paar weken. En zoals de 'krachtsverhoudingen nü liggen, zijn dat net die paar weken waarin je een kampioenschap kan pakken.' BARCELONA (EFE) Ajax is als laatste geëindigd in het internatio nale voetbaltoernooi van Barcelona. De Amsterdammers verloren woensdagavond de wedstrijd om de derde plaats van Atletico Bilbao met 0-1. Het enige doelpunt van de ontmoeting viel acht minuten na rust, toen Carlos scoorde met het hoofd. De Spanjaarden bezaten ge durende een groot gedeelte van de wedstrijd een overwicht en toonden zich aanzienlijk slagvaardiger dan de zeer teleurstellend spelende voormalige Europa-Cup-winnaars. De opstelling van Ajax was: Schrij vers (Stuy), Van Santen, Suurbier, Dusbaba, Krol, Varga (Arnold Mühren), Haan (Van Dord) en Gerrie Mühren, Rep, Geels (Mul der), Van Veenendaal. Barcelona won het eigen duel om de Juan Gamper-bckcr door Glas gow Rangers in de finale met 4-1' te verslaan. De doelpuntenmakers: Cruijff in de 23e minuut, Marcial in de 37e, 58e en 87e minuut, en Fyfe van de Rangers in de 16e minuut. Overige vriendschappelijke wed strijden: Wageningen-Nederlands Militair Elftal 2-1 (2-1). Doelpuntenma kers: Ned Mil Elftal: Korver (Roda JC), Wageningen: Jan Groenendijk, Van Vijfeyken. Zwart Wit-FC Den Haag 0-1 (0-0) Doelpunt: Van Vliet. Spakenburg-FC Utrecht 1-2 (0-2) Doelpuntenmakers: FC Utrecht: Leo van Veen (2), Spakenburg: Burgman. UVS-Haarlem: 1-3 (1-1) Doelpun tenmakers Haarlem: Pot (3), UVS: Lagendijk. Hilligersberg-FC Amsterdam (ne- derlagentoernooi) 0-3 (0-2). Doel puntenmakers: Visser, Jansen. Hu- sers. SVN-MVV 1-2 (1-1) Doelpunten makers: SVN: Smeets. MVV: Bonfre- re en Kerstges. Schalkhaar-Go Ahead 1-2 (1-1) Doelpuntenmakers: Schalkhaar: Schins. Go Ahead- De Winkel en Warnas.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 13