TUINMAN/ HOVENIER AA jeugddorp H Sprang in het leven FAMILIEBERICHTEN LEXMOND LUXE VILLA'S HERHAALDE OPROEP EEN G0NGIERGE BIOEMENDAAL' NES AMMIM REIS van 22 oktober t/m 5 novembr 1974 N.ET. (Near East Tours) B.V. KLEUTER LEIDSTER AV0ND-H.T.S. J vrije universiteit amsterdam hoofd secretariaat kultureel work(st)er groepsleider ra UV K0RT&G0EI Jonge dieren kijken de wereld in TROUW/KW-1RTET ZATERDAG 10 AUGUSTUS 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de j.ehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet, alsmede de gewenste breedte. Psalm 23:1 'De Here is mijn herder'. Dankbaar en blij delen wij u mee dat wij met onze Ouders A. Pruyssers en B. C. Pruyssers-Faro op 16 augustus D.V. hun 25-jarig huwelijksfeest vieren. Jennie Joke Jacob Receptie op 16 augustus van 17.00-18.30 uur in de 'Nieuwe Sociëteit' (t.o. het station) te Wormerveer. Krommenie, Heiligeweg 156. In gelovig vertrouwen, is van ons heengegaan onze lieve zorgzame Vader en Grootvader Lambert us van Dijk op de leeftijd van 79 jaar. Zeist: H. J. van Dijk A. van Dijk-de Wit Den Dolder: R. van Dijk W. H. van Dijk-ter Burg E. H. van Dijk Waalre: J. H. Maurits-van Dijk J. Maurits en kleinkinderen. Den Dolder, 9 augustus 1974. Hezer Enghweg 19. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Jufferstraat 1 te Zeist. De begrafenis zal plaatshebben te Zeist op de Algemene Begraafplaats .dinsdag 13 augustus a.s. Voorafgaande zal om 12.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de aula van de begraaf- Gelegenheid tot condoleren aldaar na afloop van de plechtigheid. Vertrek Hezer Enghweg 19 om 11.40 uur. Mijn genade is u genoeg. Met droefheid geven wij u kennis dat heden plotseling van haar aardse taak is ontheven onze geliefde Dochter, Zuster en Tante Maria Klok op de leeftijd van 50 jaar. Uit aller naam: M. Klok-Haster Amsterdam, 19 augustus 1974 Herenstraat 37". De rouwdienst zal plaatsvinden dinsdag 13 au gustus a.s. 's middags 13.30 uur in de Opstan- dingskerk. Graaf Willemlaan 1, Monnickendam, waarna begrafenis op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Gelegenheid tot condpleren na de begrafenis in bovengenoemde kerk. Correspondentie-adres: Mevr. M. Klok-Haster, Kerkstraat 24, Monnickendam. Thuis geen be/oek. Heden is, zacht tm kalm, overleden Anna Cornelia Meeusen-Van Huizen God heeft Zijn kind thuis gehaald. Zij was: Mijn lieve zorgzame vrouw. Onze lieve Moeder. A. Meeusen. L. H. de Haan- Meeusen. A. H. de Haan. Cornelie en Arjen. Onze lieve Oma. Papendrecht. 8 augustus 1974. Const. Huygenslaan 223. Postbus 105. De begrafenis vindt plaats maandag 12 augustus a.s. op de Algemene Begraafplaats te Papen drecht te 15 uur. Vooraf wordt een kerkdienst gehouden in de Gereformeerde Kerk, Muilwijckstraat (t/o het Postkantoor), geleid door de weleerwaarde heer Ds. A. van der Deijl. Aanvang te 14 uur. Gelegenheid tot kondoleren: zaterdag 8 augustus a.s. van 14 tot 15 uur in de aula van het Refaja- ziekenhuis te Dordrecht De Heere nam tot Zich onze Schoonzuster en Tante Elisabeth Kraah-Van Veen weduwe van Jacob Kraan. Familie Kraan Familie Hassefras Familie Buntsma Familie Vermeiden Rotterdam, 7 augustus 1974. DANKBETUIGING .Getroffen door uw belangstelling en medelevens ons getoond bij het overlijden van mijn lieve Man en Vader Cor Oussoren betuigen wij u onze hartelijke dank. ook namens weder zijdse familie. A. Oussoren-v. Vliet De Lier, augustus 1974 C>ude Campsweg 8a. Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven ins betoond na het overlijden van onze lieve Man, Vader en Grootvader Anthonie van Zanten zeggen wij u allen hartelijk dank. Mede namens kinderen en kleinkinderen A. van Zanten-de Graaf Dingemans van de Kasteeleplein 16. 's Gravenzande, augustus 1974 In deze landelijke gemeente (15 km. van Utrecht) zijn wij aan de Berkenlaan gestart met de verkoop van Type 2 onder 1 kap. Met garage en gasgestookte c.v. Ind.: zeer grote living met open haard, open keuken, ruime hall. 1e verd.:4 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toi let. KOOPSOMMEN f 154.000,-- VRIJ OP NAAM. Int.bij de dir. mak. B.V. UMACO, (dir.W.J.v.Vliet, mak. o.g.), Wilhelminapark 58, Utrecht, tel.030- 511321. Na 19.00 uur 02150-55982. Het bes'tuur der Vereniging voor Christelijk On derwijs te 's-Gravenhage vraagt voor het school gebouw Weissenbruchstraat 119 op de hoogte met schoonmaak werkzaamheden In het schoolgebouw zijn o.m. gevestigd een kleu terschool en een basisschool. Gegadigden dienen een goede gezondheid te be zitten, niet ouder te zijn dan 40 jaar en bij voor keur lid te zijn van één der prot. chr. kerken. Mooie dienstwoning is aanwezig. Sollicitaties te richten aan het Bestuur der Ver eniging voor Christelijk Onderwijs, Nassau Zui- lensteinstraat 4 te 's-Gravenhage. Psalm 68 vers 10 o.b. In de vroege ochtend van 8 augustus 1974 is, dapper tot het einde, in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Aaltje Dievertje van, Westering-Sanders sedert 30 januari 1935 weduwe van Jan Cornelis van Westering in de leeftijd van ruim 93 jaar. 1 Woerden: J. C. van Westering II. G. van Westering-Blaauw Vogelenzang: Paul Chr. van Westering C. H. van Westering-Duyvendak Amsterdam: T. Stulen-van Westering J. Stulen Badhoevedorp: H. van der Bend-van Westering E. D. van der Bend kleinkinderen en achterkleinkinderen. Wij zullen haar zeer missen. Mijdrecht, Huize Avondlicht, Dorpsstraat 75. Correspondentie-adres: T. Stulen-van Westering, Daelenbroek 4, Amster- dam-Buitenveldert. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 12 augustus te 2 uur in Huize Avondlicht, waarna bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden te 3.15 uur op de begraafplaats Zorgvlicd, Amstel- dijk te Amsterdam. Plotseling riep de Koning der Kerk tot Zich onze oud-predikant dr. J. Schelhaas Hzn. Wij gedenken in dankbaarheid de jaren 1926 tot 1948, waarin hij onze Gemeente mocht voorgaan. God geve zijn vrouw en kinderen de kracht om verder te gaan. Namens de kerkeraad der Geref. Kerk te Tzum- marum Ds. R. de Pee, praeses A. H. Travaille, scriba Tzummarum, 7 augustus 1974. Met leedwezen vernamen wij het voor. ons plot seling overlijden van onze Penningmeester, de heer G. H. M. Hendriks Allen die hem gekend hebben, zullen beseffen dat het gemis van zijn sterke persoonlijkheid een groot verlies zal betekenen voor ons werk, waar in hij een groot aandeel had. Bovendien betekent zijn heengaan dat wij een zeer goede Vriend hebben verloren. 's-Gravenhage, 9 augustus 1974. Namens bestuur en personeel van de Stichting Vervoer Gehandicapten. J. van Dijk, voorzitter. Na jaren van langzaam voortschrijdende ver zwakking overleed heden onze geliefde Vrouw en Zuster Wilhelmina Geertruida, van Toorenburg-Patmos in de ouderdom van 81 jaar. P. A. van Toorenburg M. Leemhorst-Patmos Bergen op Zoom, 8 augustus 1974. Warandeflat 330. De teraardebestelling zal plaatshebben op maan dag 12 augustus 1974 om 14 uur op de begraaf plaats Eik en Duinen te 's-Gravenhage, vooraf gegaan door een korte rouwdienst om half 12 in de Warandeflat te Bergen op Zoom, waarin Ds. E. Saraber ons zal voorgaan Heden n m de Here tot Zich, langdurige ziekte, onze lieve Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader. Broeder. Behuwdbroeder en Oom Abraham du Prie weduwnaar van Alida Gordijn, op de leeftijd van 86 Jaar. Uit aller naam: J. du Prie De rouwdienst is bepaald op dinsdag 13 augustus a.s. om 2 uur in de aula van de be graafplaats "Rhijnhof" te Leiden, waarna de begrafe nis. zal plaats vinden. Maar na de dood is 't leven haar bereid God nam haar op in Zijne heerlijkheid' Heden overleed, voor ons nog vrij onverwacht, onze lieve Zuster en Schoonzuster Maartje Bontje- Van der Kraan op de leeftijd van 64 jaar. A. P. van der Kraan L. van der Kraan- van der Huljzen „Casa Atrium", Via Borenco 22 Mlnusio T.I. Zwitserland C. van der Kraan J. C. van der Kraan- van Wijnen Zoeterwoudse Singel 38 Lelden J. van der Kraan C. H. van der Kraan- Poelsma Welterdreef 105 Voorschoten Leiden, 8 augustus. K !0 VIER ERG GOEIE REDENEN OM IN VIANEN TE WONEN ALLEREERST OM VIANEN. Via- nen is een gezellige landelijke gemeente in Nederlands prachtige Grote Rivierengebiëd. Met 10.000 inwoners. Met veel winkels. Met openbare en christelijke scho len. Plus een MAVO. Plus een hui- houdschool. Vianen beschikt over een sport-en recreatiegebied van maar liefst 17 ha. Vlak bij is ook het nieuwe moderne natuurbad. OM DE FIJNE GROTE HUIZEN. In het moderne uitbreidingsplan "Het Monnikenhof" bieden wij u prach tige royale Meanderwoningen. Met een grote Z-woonkamer. Een mo derne keuken, uit kunststof en roestvrijstaal. Met op de eerste verdieping 3 forse slaapkamers, een douche-badkamer en een twee de toilet. Met op de tweede verdie ping nog een grote slaap/logeer/ HOBBY- OF STUDEERKAMER: Plus veel bergruimte. Het hele huis is natuurlijk c.v.-gasverwarmd. OM DE PRIJZEN. De koopsom men van onze royale meanderwo ningen zijn v.a.f 91.000,- vrij op naam. Dat is voor deze grote goed afgewerkte huizen niet duur. Bo vendien is hypotheek te verkrijgen tot 95% van de koopsom. OM DE GUNSTIGE LIGGING.Via nen is een groene landelijke ge meente. Maar denkt U niet dat U er afgesneden van de "bewoonde wereld" bent. Vianen ligt strate gisch erg gunstig aan ons moderne snelwegennet. Met d^ auto zit U zo in Utrecht (10 km.), Amsterdam Den Bosch, Rotterdam, Breda enz. Ook met het openbaar vervoer komt U snel in alle richtingen. ALLE INLICHTINGEN KRIJGT U VRIJBLIJVEND van maandag t.m. zaterdag tussen 13.30 en 16.30 uur in ons verkoopkantoor (caravan) op het bouwwerk aan de Francis- cushof in Vianen. En bij de directiemakelaars o.g. VAN DOORN B.V., Mauritsstraat 23- Utrecht, telefoon 030-513116. Na 19.00 uur 030-930070 en B.V. UMACO (Dir.W.J.v.Vliet, mak. o.g.), Wilhelminapark 58, Utrecht, telefoon 030-511321. Na 19.00 uur 02150-55982. Prot. Christelijk Psych. Ziekenhuis A Den Haag - Loosduinen Voor onze tuin- en plantsoenendienst zoeken wij een Naast een praktische ervaring, waarbij wij o.a. den ken aan het hanteren van mechanische gereedschap pen, het snoeien van heesters e.d., stellen wij het be zit van of studie voor een hoyeniersdiploma op prijs. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U zenden aan het Hoofd Personeelszaken, Monsterseweg 93, Den Haag- Loosduinen. Telefonisch kunt U inlichtingen vragen onder no. 070-687270 toestel 140. .eetashrdlu Hebt U Israël al eens bezocht, kent u de Nederlandse kib boets Nes Ammim in dit fascinerende land? Israël, waar verleden en toekomst elkaar de hand reiken, komt nu ook binnen uw handbereik door deze 15-daagse rondreis, georganiseerd door hèt reisbureau voor Israël- reizen, Near East Tours. Een volledige beschrijving van dag tot dag kunnen wij u in deze advertentie niet geven; die kunt u beter met onderstaande bon aanvragen. Wel kunnen wij u nu vast vertellen, dat zowel het oude als nieuwe gedeelte van Jeruzalem bezocht zullen worden, Bethlehem en Beersheba, de Berg Tabor, Tiberias, Eiiat, Sharm el Sheikh en zelfs het St. Catharina klooster en dan niet te vergeten de bekende Nederlandse nederzetting: NES AMMIM. De reissom bedraagt 1.740,- per persoon met verblijf in tweepersoonskamers inclusief alle maaltijden, entreegelden, en luchthavenbélasting. Ds. Bavinck zal de reisleider zijn. Wilt u boeken voor deze reis, stuurt u dan onderstaande bon in; wij zullen dan plaats op deze reis voor u reserveren en alie nodige informatie zenden. Ondertekende Straat Plaats Verzoekt ingeschreven te worden metpersonen voor bovengenoemde Israëlreis. Gewenste kamerindeling: Inzenden aan: ROKIN 9-15 AMSTERDAM TELEFOON 243350. Gevraagd z.s.m. tijdelijk voor tenminste dit schooljaar. Schr. soil, aan mej. D. L. Arntzen, Abr. v. Beye- renstraat 2, Den Haag, tel. 070-391946. ERICH MOLLER Handboek voor de dieetkeuken bewerkt door W.tLn Meij Hat boek dat ieder die met hei bereiden van een dieet te maker* heeft volledig wegwijs maakt Door een overvloed ven goede recepten is men in staat van dag tot dag smakelijke maaltijden op te dienen. Precies naar het door de dokter voorgeschreven dia— en vol vanatiel Met ealorlefintabei en vele zwart/wit en kleurenfoto'a gebonden f29.60 Vorkrf/gboor m de boekhand* der Academie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappén te Rotterdam. op woensdag 14 augustus a.s. van 18.00 tot 21.00 uur tijdens spreekuur van de direkteur in het gebouw van de H.T.S., G. J. de Jonghweg 6 te Rotterdam. Telefoon: 010-366244. Op de Hoofdafdeling Personeelszaken komt binnenkort vacant de functie van tevens secretaresse van het Hoofd van deze Hoofdafdeling. Wij zoeken voor deze functie iemand die zelfstandig en accuraat kan werken een goed begrip heeft voor het verantwoordelijke en vertrouwelijke karakter van het personeelswerk beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en die in staat is de veelsoortige contacten zowel binnen als buiten de afdeling op goed niveau en met tact te onderhouden in het bezit is van een diploma middelbare school en een secretaresseopleiding heeft gevolgd ervaring heeft in een secretaressefunctie, bij voorkeur in personeelswerk. De voor deze functie gewenst geachte leeftijd ligt tussen de 25 en 35 jaar. De salariëring zal afhankelijk zijn van o.a. genoten opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden ingediend bij het Hoofd van de Hoofdafdeling Personeelszaken der Vrije Universiteit, De Boelelaan 1105, Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer 020-1584. der uitgaande van dè Vereniging tot Verzorging van kinderen "De Rudolphstichting" te Achterveld (U). Voor de kreatieve vorming en vrijetijdsbesteding van de kinderen, waartoe op het terrein van het jeugddorp vele mogelijkheden aan wezig zijn (toneelzaal, kinderboerderij, jeugdsociëteit, speelhal e.d.) zoeken wij een met diploma Soc. akademie, MiKöjel of gelijkwaardige opleiding. Tevens zoeken wij voor een groep met 12 kinderen van plm. 10-15 jaar een die gaat samenwerken in een team van vier mensen. Het lijkt ons dat U voor deze functie niet te jong moet zijn en een opleiding vol tooid moet hebben, zoals b.v. KB A+B, M.B.O., IW of NXX. Van de sollicitanten verwachten wij een sterke betrokkenheid op de gehele leef situatie in ons dorp. Wij werken vanuit een christelijke levens overtuiging. Salaris- en vakantieregeling volgens de normen der richtlijnen van de Nationale Federatie. Vragen om inlichtingen enbrieven gaarne te richten aan de direktie van 'De Rudolph stichting', Postweg 80, Achterveld (U.), telefoon (03425) 441. Een uniek nederlands dorp waar normale kin- deren, die door omstandigheden buiten hun tm eigep gezinsverband moeten verblijven, een ver- Cl H®8* zorging en opvoeding krijgen, die erop gericht is dat ze na enige tijd hun plaats in de maatschappij ÜP m» weer kunnen innemen, em loojaar Nederlandse. - krantefota. De meest spannende, schots kende en curieuze moment!ie uit ons lieve leven van laatste 100 jaar op heterdai betrapt door de vaderland persfotografen. jn Palingoproer in de Jordaa )uj Juliana wordt gekroond. Pr< ne' vorellen. Springvloed in Zeepg land. Dit alles en nog vetor meer zaken vastgelegd op 47fan gevoelige - en soms kleurigePar platen. Met interessante b iaa schriften I Een zeldzaam boe end, nooit eerder getoor tijdsbeeld. -\]q f17-5° b Verkrijgbaar in de boekftandl'cT L.J. VEEN /FOTOj WAGENINGEN Dr. J. J. Buskes #Zondagmorgen-l gehouden voorde radiorubriek Onderweg van het IKOR. Ervaringen, ontmoetingen, reacties en getuigenissen van een bewogen mens, naar wie 't goed is te luisteren. t Paperback f 10, Verkrijgbaar in de boekhanc f*, ZOMER KEUNINCOll WAGENINGEN PO tw tr< va sti aa id da pfc een schitterend natuurboek van Franz A. Roedelberger Het wonder van 'iefde, huwelijk, geboorte en ouderzorg in het dierenleven Zeldzame natuurverkenningen in een juweel van een boek. Op hét moment klikte de camera. Eén maal, tien maal, honderden malen! In alle werelddelen werden dieren in hun meest boeiende levensfase vastgelegd. Door de bekwaamste cameramensen. En al die schitteren de foto's werden samengebracht in dit grote, hartveroverende natuur werk. U maakt de dieren mee in hun flirt en bi] hun liefdesintimiteiten. U wordt toeschou wer bij de geboorte van hun jongen. U krijgt bovenal vele ontroerende, interessante, zelden waargenomen sednes te zien uit het leven van de prille dierenkinderen bij hun moeders. Boelende fototeksten onthul len tal van merkwaardige ge heim 3n van het dieren-jeugd- teven. Een kostelijk bezit voor Iedere natuurliefhebber, dierenvriend en foto-enthousiast met 300 verrassende foto's en 20 grote vierkleurenplaten IN LUXE BAND f34.50 Verkrijgbaar m da boekhandel

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10