8:10:12.- dus sla gerust uw slag Plaats een Koeriertje LIEFDE DOET WONDEREN FAMILIEBERICHTEN medische registratie- assistent(e) GEMEENTE OEGSTGEEST KASSIER T-SHIRTS ZDMER-POLO'S 6:14:14; OVERHEMDEN KORTE MOUW ZWEMBROEKEN I Eerlijk gezegd zijn deze k prijzen voor ons ook te gek.Maar zulke dingen ■fa,.gebeuren f bij C&A. Zoals o in. i nu.Hetisu lA toch toold&UÜ&l! gegund. Ervaren Verkoopster Ie TROUW/KWiARTET DINS-DAG 6 AUGUSTUS 1974 K12 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenneid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220283. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de f.ehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet, alsmede de gewenste breedte. Met leedwezen geven wij u kennis van het over lijden van onze Medewerker Jan Johannes Slaakweg op de leeftijd van 26 jaar. De overledene zal in onze herinnering blijven voortleven en hopen dat zijn Ouders de kracht zullen vinden het verlies te dragen. Directie Big Lift bv. Dordrecht, 4 augustus 1974. Met grote verslagenheid geeft het personeel van Bif Lift bv kennis van het plotseling overlijden van hun collega Jan Johannes Slaakweg Wij zullen hem blijven gedenken als een prettige Collega. Personeel Big Lift bv. Dordrecht, 4 augustus 1974. Het bestuur van de personeelsvereniging Twidor geeft met leedwezen kennis van het overlijden van hun Lid Jan Johannes Slaakweg op de leeftijd van 26 jaar. De overledene zal in onze vereniging blijven voortleven als een prettig Lid. Het bestuur personeelsvereniging Twidor Dordrecht, 4 augustus 1974. Eens wordt verbroken 't aardse huic En leg ik af mijn pelgrimskruis, En dan... wacht mij, wat zalig lot! Een woning, een gebouw van God. 2 Cor. 5:1 t/mlO Geheel onverwacht heeft God in Zijn heerlijk heid opgenomen onze lieve zorgzame Mrjn, Va der en Grootvader Hoi te Prins op de leeftijd van 69 jaar. Maasdijk: T. Prins-van de Wetering Tjerk Prins Joop en Annet Prins-Dommerholt Theo, Trudi, Jannet Jan en Nel Prins-van Vliet Harald, André Arie en Hetty Prins-Boers Rudi, Hans, Jolanda 's Gravenzande: Piet en Edith Prins-van Vliet Richard Maasdijk, 5 augustus 1974. Willem de Zwijgerstraat 6. Aan huis liever geen bezoek. De overledene ligt opgebaard in het lokaal van de Gereformeerde kerk, Prinsenlaan Maasdijk. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 6 augustus van 19.30-20.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 8 augustus a.s. om 14.00 uur in de Gereformeer de kerk te Maasdijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Maasdijk. Heden nam de Here tot Zich na een geduldig gedragen lijden mijn geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Zoon, Broer, Zwager en Oom Cornelia van Santen op de leeftijd van 53 jaar. H. van Santen-van Erkel Cockie Hans en Alie Frans Gerrit Wilma Serva en verdere familie Capelle a/d IJssel, 4 augustus 1974. Meerkoetstraat 61. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 7 augus tus om 1.30 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. gem. 'Oud Kralingen'. Kralingseweg 334. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst ge houden worden in gebouw 'Kom en zie', Bermweg 280, aanvangende om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de kapel op de begraafplaats of daar na in gebouw 'Kom en zie' aan de Bermweg 280. Heden nam God tot Zich onze lieve Moeder, Oma en Zuster Helena van der Linden sedert 8 augustus 1944 weduwe van Tjibbe H. Visser, op de leeftijd van 78 jaar. Tilburg: Mieneke en Dick Bos-Visser Zeist: Gerben en Jo Visser-de Jong Santpoort: Wim en Ans Visser-Kop Bergen op Zoom: An en Henk van Manen-Visser Amerongen: Gé en Nel Visser-v. d. Maale en kleinkinderen Rotterdam: P. van der Linden Doorn: W. J. van der Linden J. W. van der Linden-Buskes. Zeist. 4 augustus 1974 Rusthuis 'De Looborch', Woudenbergseweg 42. Correspondentie-adres: Kersweg 61, Amerongen. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de aula van het rusthuis 'De Looborch'. De begrafenis zal plaats hebben te Amerongen op de Nieuwe Algemene Begraafplaats vrijdag 9 augustus a.s. om 12.01 uur. Voorafgaande za! om 10.30 uur een dienst gehouden v rden in 'De Looborch', die geleid wordt door ds. II. Vollen- hc ?n. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Vertrek van 'De Looborch' om 11.15 uur. stichting bronovo-nebo In de Diakonesseninrichting BRONOVO wordt gevraagd een die zal worden belast met het coderen van diagnoses en verrichte operaties, alsmede met het voorbewerken der gegevens ten behoeve van de computer verwerking. De voorkeur gaat uit naar kandidaten in het bezit van het diploma MAVO en het diploma Medische Registratie-assistent(e). Tevens kunnen reflecteren zij die in het bezit zijn van het diploma MAVO en over enige ervaring in medische registratie beschikken. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mejuffrouw M. Stolk, hoofd Medische Registratie, telefoon 264141, toestel 255. Sollicitaties te richten aan de direktie, Postbus 2900, Bronovolaan 5, Den Haag. Oproep van sollicitanten voor dc functie van op de afdeling Financiën c.a. in de rang van Adjunct-commies af Adjunct-commies A Vereisten: Praktijkdiploma Boekhouden en practische ervaring, terwijl verdere vakstudie tot aanbeveling strekt. Salaris: Adjunct-commies: minimum 1.385,- maximum 1.685,- Adjunct-commies A minimum 1.585,- maximum 1.935,- Genoemde bedragen zijn exclusief toelage i.v.m. de Machtigingswet. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Eigenhandig geschreven sollicitatie binnen 10 dagen na het ver schijnen van dit blad te richten aan Burgemeester en wethouders van Oegstgeest. Door Zijn genade in Christus heeft God tot Zich genomen mijn lieve Man en onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Gerrit van der Zee op de leeftijd van 76 jaar. Maar na de dood is 't leven mij bereid, God neemt mij op in Zijne heerlijkheid. Psalm 49:6 Zwijndrecht: J. van der Zee-Buijze Kamperland: IJ. M. Duerink-van der Zee J. Duerink Middelburg: M. Balkenende-van der Zee P. Balkenende Zwijndrecht: P. C. van der Zee W. van der Zee klein- en achterkleinkinderen Zwijndrecht, 4 augustus 1974 Jac. Marisstraat 22. Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren in de aula van 'Swin- hove', Plantageweg op woensdag 7 augustus van 19-20 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 8 augustus a.s. om 15 uur op de algemene begraaf- plaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Hieraan zal voorafgaan een dienst in de Geref. Koningskerk, Burg. Jansenlaan 1 te Zwijndrecht om 14 uur. Na een kort ziekbeld nam God uit onze familie kring weg onze beste Zwager en Oom -■ Conrad Vollmer echtgenoot van J. M. Vink in de leeftijd van 67 jaar L. Vink-Kleijwegt W. H. van Dam-Vink II. van Dam M. L. Vink-Roos H. C. Ameling-Vink E. Ameling W. J. Vink H. Vink-van Wijk Rotterdam, 4 augustus 1974 'Huize Laurens' Sinclair Lewisplaats 22 flat 128. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkapel van 'Huize Laurens', gelegenheid tot bezoek aldaar: woensdagavond van 7-8 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 8 au gustus op de begraafplaats van de Ned. Herv. gem., 'Oud-Kralingen', Kralingseweg 334. Vertrek vanaf het woonhuis om ca. 11 uur. Aankomst in de kapel om plm. 11.30 uur. „Zij is verlost, God heeft haar welgedaan" Heden werd van ons weggenomen onze Zuster en Tante Margje van den Hoek op de leeftijd van 81 jaar. Zevenbergen: A. den Boer-van den Hoek neven en nichten Alphen aan den Rijn, 5 augustus 1974 Bosparkweg 2. Correspondentie-adres: L. J. van den Hoek, van Mandersloostra-t 39, Alphen aan den Rijn. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. don derdag 8 augustus a.s. aanvang 1.30 uur n.m. in de aula van het bejaardencentrum „Rijnzate", Bosparkweg 2 te Alphen aan den Rijn, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Onstt.--'graaf plaats. Aanl jmst aula 2.30 uur n.m. Geen bloemen. Heden nam de Heer, tot onze diepe droefheid, geheel onverwacht van onze zijde weg, onze Innig geliefde Man, Vader, Broeder, Zwa ger en Opa Dirk F raircken op de leeftijd van 74 jaar. Hazerswoude: Uit aller naam: Hazerswoude, 4 augustus 1974. Ds. D. A. v. d. Boschstr. 15. Geen bloemen. De teraardebestelling ls D.V. bepaald op donderdag 8 augustus a.s. tussen 13 en 14 uur op de algemene be graafplaats te Hazerswoude- Dorp. Met korte mouw 2: In warme nazomertinten 4: Gestreept met korte mouw 6-, Kleurig gedessineerde jersey. Korte mouw 14; Uni jersey overhemden met korte mouwM: Uni, met moderne grote kraag 8: Kampeerruiten en uni's o.a. jersey 10: Kleurige candyruiten 12: Kleurige strepen, snel droog 6: Kxotiseh bloemdessin op donker fond 12: I Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede, dat zij ons gegeven heeft, delen wij U mede, dat gesterkt door het H. Sacrament der zieken God tot Zich heeft genomen onze lieve, zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Johanna Christina Linzel-Willemse Zij bereikte de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: H. Linzel Schiedam, 4 augustus 1974 Bart Verhallenplein 54. Corr.adres: H. Linzel, Hoge Kade 41, H. I. Ambacht. Dinsdagavond, 6 augustus zal om 19.30 uur een korte gebedsdienst worden gehouden in de kapel van het Nolet-Ziekenhuis te Schiedam, alwaar de overledene in de rouwkamer ligt opgebaard. Ingang: Juliana van Stolbergstraat. De gezongen H. Mis van Requiem zal worden opgedragen woensdag, 7 augustus a.s. om 11 uur in de Parochiekerk van St. Martinus, Wm. An- driessenlaan 65, Schiedam-Groenoord, waarna wij haar ter ruste leggen iu het familiegraf op de Begraafplaats aan de Laan van Spieringshoek te Schiedam. Aankomst ca. 12 uur. Gelegenheid de familie te condoleren dinsdag avond in het Nolet Ziekenhuis en na de begrafe nis in de aula van de begraafplaats. Enige algemene kennisgeving. Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze Zuster, Schoonzuster en Tante Leendertje van den Berg weduwe van J. D. Heineman, in de ouderdom van 90 jaar. Uit aller naam: J. C. van den Berg. Rotterdam, 5 augustus 1974. Huize 'Borgsate' Meidoornsingel 181. Correspondentie-adres: Fam. P. Ch. Spuijbroek Essenburgsingel 78a. Geen bloemen, geen bezoek, geen toespraken. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden woensdag 7 augustus a.s. op de r'gemene begraaf plaats Crooswijk circa 14.45 uur. Vertrek "an huize 'Borgsate' 14.15 uur. Rom. 8:38 en 39 In zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Dirk Meijer sinds 1968 weduwnaar van A. Doornbos oud hoofd geref. school Hooglandschekerkgracht op de leeftijd van 87 jaar. Dokkum: J. G. Meijer Amstelveen: M. II. Oudshoorn-Meijer A. H. Oudshoorn Nieuwegein: C. J. Visser-Meijer H. K. Visser Rotterdam: P. C. Meijer H. J. Meijer-Pitlo Katwijk aan Zee: D. Parlevliet en kleinkinderen. Leiden, 3 augustus 1974. Huize 'Groenhoven', Witte Rozenstraat 21. Corresp.adres: Lindensingel 84 Rotterdam. (Geen bloemen.) De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize 'Groenhoven' ingang Witte Rozenstraat 19. Bezoek aan de rouwkamer: woensdag a.s. van 19 00 tot 19.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 8 augustus a.s. in de aula van de algemene begraaf plaats 'Rhijnhof' aanvang 12.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. De Here heeft tot Zich genomen onze lieve Schoonzuster en Tante Brecktje Popma-Boerstra Den Haag: N. A. Popma Amsterdam: S. J. Popma A. G. Popma-v. d. Kam neven en nichten. voor hele of halve dagen Voor onze speciaalzaak in foundation en lingerie zoeken wij een verkoopster met een behoorlijke ervaring, uiteraard bij voorkeur in dezelfde branche. Ook met gegadigden die slechts halve dagen beschikbaar zijn, willen wij graag eens praten over het aantrekkelijke, goed gehonoreerde werk in een prettige sfeer. Haarlemmerstraat 158 - Leiden. Tel. 33983. OKKE JAGER Overdenkingen van een televisiepredikant Over het evangelie en onze menselijke -eigen- echappon en verlegenheden'. Een bewonderens waardig boek van een man die de moderne mens en zijn wereld als weinigen kent Moedgevende en rlohtingwij''.ende woorden van hart tot hartt Bijzonder goede dingen zegt Okke Jager over Ce imogelij.diei^ "an levens- en k«rakterver- nleuwing. Verkrijgbaar In de boekhandel/gebonden 12JJO een boek van Zomer Keuning, Wagenlngea

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12