Sprang in het leven Amro Moment Krediet,'n uitkomst als je even krap zit. uv FAMILIEBERICHTEN HET NIEUWE KOOKBOEK Jonge dieren kijken de wereld in TROUW/KW^ARTET MAANDAG 29 JULI 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegcnneid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACIIT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Het Kwartet) of in de j.ehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet, alsmede de gewenste breedte. Gerrit van de Ven Cornelia van de Ven van Stankenburg Dal z< nog lange tijd In ons midden mogen blijven is de wen» van hun kinderen. Gelegenheid tot feliciteren zater dag 10 aug. a.s. in het 'Cen trum'. Kerkstraat 7 te Rijnsburg van 17 tot 18.30 uur. Rijnsburg. 29 juli 1974. Noordeindc 58. Algemene kennisgeving Heden werd van ons weggenomen, voorzien van de H. Sacramenten der Zieken, onze lieve zorg zame Moeder. Schoonmoeder, Oma, Zuster, Schoonzuster, Tante en Nicht Anna Maria Hubertina Graff weduwe van Gerrit Tonkelaar in de ouderdom van 77 jaar. D. Tonkelaar G A.a Tonkelaar-v.d. Vlugt Gerrit Annelies en verdere familie Katwijk aan Zee, 27 juli 1974. Zuidstraat 1. De overledene is opgebaard in de rouwkamer. Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee. alwaar ge legenheid zal zijn tot condoleren dinsdag 30 juli a.s. 's avonds van 7.00-8.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 31 juli 1974 des morgens om 11.00 uur in de aula van de Nieuwe Begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. waarna de begra fenis aldaar zal plaatsvinden. Na een leven in dienst van de ander, ook tijdens haar moedig gedragen lijden is van ons heenge gaan. mijn lieve Vrouw en mijn lieve Mamma, Dochter en Zuster Johanna Cornelia van Kanel-Elskamp op de leeftijd van 40 jaar. Wij geloven, dat zij wandelend in Gods' licht. Zijn heerlijkheid ziet. A. van Kapel Poriën Oegstgeest: C. Elskamp-van der Horst Amersfoort: M, Elskamp 's-Gravenhage: W. S Elskamp Wij berichten dit U mede namens de verdere familieleden. Oegstgeest. 27 juli 1974. Floris Versterlaan 29. De overledene is opgebaard in de rouwkamer 'Eenvoud' van Ingen Schenau. Hoge Woerd 84 te Leiden. Bezoek aan de rouwkamer: dinsdagavond a.s. van 7.00-8.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 1 augustus a.s. in het 'Groene of Willibrordkerkje' te Oegstgeest. aanvang 11.30 uur. waarna de be grafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het Koor van het kerkgebouw. Na een langdurige ziekte ging in vrede heen. mijn lieve Man. onze zorgzame Vader, onze Broer. Zwager en Oom Pieter Frederik van der Hammen op de leeftijd van 62 jaar. Beek <L.): Anneke Röhling- van der Hammen Martin Röhling Hilversum: Wessel van der Hammen en verdere familie Geen bloemen - Geen bezoek Geen toespraken De rouwdienst zal dinsdag 30 juli a.s. worden gehouden in de Opstandingskerk. Lis- plein te Rotterdam, om 9.45 uur. waarna de crematie zal Dlaatsvinden in het cremato rium Rotterdam-zuid. Mae- .erlinckwcg 101 om 10 45 uur. Na afloop van de crematie is er gelegenheid tot condo- Dankbaar jegens God dat wij onze Man. Vader en Groot vader zolang in ons midden mochten hebben delen wij u mede dat in vrede is ontsla- Klaas Klaassen geliefde echtgenoot van M. Hessels op de leeftijd van 85 jaar Lheebroek 16: M. Klaassen-IIcssels Lheebroek 16: W. Klaassen J. Klaassen-Tlmmerman 't Waar: J. Pot-Klaasscn J. Pot Wlttelte: F. R Pot-Klaassen H. Pot en kleinkinderen De begrafenis is op woens dag 31 juli a.s. om 13 30 uur vanuit de Gcref. Kerk te Dwingeloo. Indien u de overledene de laatste eer wilt bewijzen wordt u verzocht om 12.30 uur aanwezig te zijn. wdienst 13 00 Mei druefheid. maar dank baar voot wal zij voot ons is geweest, geven wij u ken nis. dat onverwacht van ons i' heengegaan onze lieve Moeder. Behuwd- en Groot moeder Hermina Clasina Eibers Amsterdam. 26 juli 1974. De overledene ls opgebaard In een der rouwkamers 'Pot hof!', Valeriusstraat 137, be zoek dinsdagavond van 7—8 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 31 full tegen 12 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats. Kruislaan. Vertrek van dc rouwkamer te 11.30 uur. Ps. 103 11 (onberijmd) Heden is onverwacht tot Ztjn Heer en Heiland. In heerlijk heid opgenomen onze gelief de Broer. Zwager en Oom Willem Dirkmaat weduwnaar van Cornelia van den Berg, eerder van Emma C. M. A. Wolzak. In de ge zegende ouderdom van 18 laat. ..Want Ik weet. mijn Verlosser leeft." Job 19 25a Hilversum: M. Dirkmaat Waldwick (U.S.A.): J. Dirkmaat V. M. Dlrkmaat-Keatlng Alkmaar: D. Dirkmaat G. Dirkmaal-v. d. Akker neven en nichten Corr.-adres U Dirkmaat IV. van Egmontlaan 6 Ouderkerk a. d. Amstel Geen bezoek - Geen bloemen Je begrafenis zal D.V. plaats vinden op dinsdag 30 Juli 1974 om 11.00 uur op de Ge meentebegraafplaats te Alk maar. Gelegenheid tot con doleren na afloop van de plechtigheid. Vertrek van Huize ..De Dillenburg'' om 10 15 uur. Bijna iedereen zit weieens krap tegen het eind van de maand. Vaak is dat alleen maar 'n kwestie van wachten op het nieuwe maandsalaris, maar 't blijft toch vervelend. Daarom heeft de Amro Bank er een oplossing voor bedacht. Zij biedt haar privérekeninghouders voortaan de mogelijkheid om in zo'n geval tijdelijk méér uit te geven dan er op hun rekening staat. Dus iedereen die regelmatig geld op z'n rekening ontvangt, kan bij de Amro nu in onverwachte situaties even „rood"gaan staan.Waarbij 't wèl zo is, dat u dit vooraf één keer even met de bank moet regelen. Kortom een opvallend simpel systeem, dat officieel Amro Moment Krediet" heet. Wie precies wil weten hoe 't werkt, haalt gauw een folder. „Vaste rots van ihijn behoud" Heden nam de Here tot Zich mijn lieve Man, onze lieve Vader en Opa Willem Brouwer op de leeftijd van 59 jaar. G. VV. Brouwer-van Dokkum Heieen Wim en Hilly Kees en kleinkinderen. 's-Gravenhage, 26 juli 1974. Copernicuslaan 129 Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid lot condoleren dinsdagavond van 7.30-9.00 uur in één der zalen van de Valkenbos- kerk, Loosduinsekade 359 en na de begrafe nis in de ontvangkamer van de begraafplaats. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden woensdag 31 juli om 12.00 uur in de Valkenbnskerk, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 13.00 uur op 'Oud Eik en Duinen', Laan van Eik en Duinen 38. „Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren" Op Zijn tijd nam de Here tot Zich, onze lieve Broer, Zwager en Oom Willem Brouwer echtgenoot van G. W. van Dokkum op de leeftijd van 59 jaar. Driemond: H. W. de Groot-Brouwer P. de Groot Stoenwijk: D. Brouwer B. Brouwer-van de Panne Rotterdam: G. M. Kooijman-Brouwer D. J. Kooijman Utrecht: C. Brouwer J. A. Brouwer-ten Haaf Bennekom: M. O kam-Brouwer J. Oskam Neven en Nichten •s-Gravenhage, 26 juli 1974. Uit een langdurig en moeitevol lijden ging plotse ling van ons heen tot zijn Heer en Heiland mijn lieve Zoon. onze Broer, Arie Adrianus Lookhorst op de leeftijd van 38 jaar. „Boven de sterren, verdwijnt eens het duister, daar ziet ge het alles ontraadseld onthult" Uit aller naam: A. Lockhorst-van Tiel. Rotterdam, 26 juli 1974 Lambertusstraat 63b. Liever geen bezoek. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 30 juli op de Ned. Herv. Begraafplaats 'Oud-Kra lingen' Kralingseweg 334 om 1.20 uur. Vertrek vanaf Viergeverstraat 11 te 1 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop der begrafe nis in de kapel op de begraafplaats. Hender«on, Toora en Callenbach <3 <3 voorde vrouw van nu Het nieuws kookboek met 1000 recepten voor dagelijkse en feestelijks maaltijden Onovertroffen in overzichtelijkheid en kwaliteit Met meer dan 100 foto's, waarvan vsis In kleur Nsgsnds druk, in afwasbwte band f 17.50 Een boek van i ZOMER KEUNING ?/a tn JLkhandel WAGENINGEN W 1 d$ bo»khand»r Heden nam de Here tot Zich. onze lieve Moeder, Behuwd-. Groot- en Overgrootmoeder. Zuster. Behuwdzuster en Tante Leuntje de Mol op de leeftijd van 73 jaar. Katwijk aan Zee, 26 juli 1974 Huize „Salem" Duindoornlaan Dc overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Salem", bezoek aldaar dins dagavond van 7S uur. De begrafenis is bepaald op woensdag 31 juli a s. om ca. 3.45 uur op de Nieuwe Be graafplaats „Duinrust" te Katwijk aan Zee COMPLETE HANDLEIDING VOOR DE ONDERWATERSPORT Sportdulken, een eyért voor stieten? - Is sportdulken duur7 - De ellemoodzekelljkste theo rie - Het enorkelduiken - Dui ken met persluchtapparatuur Het vinden van goede duik- plaatsen - Het fotograferen en filmen onder water - Aanhang sel en register. Met foto's en velé instructieve tekeningen. Gebonden 28,50 Verkrijgbaar In do boekhandel L J. VEEN WAGENINGEN een schitterend natuurboek van FranzA. Roedelberger Het wonder van 'iefde. huwelijk, geboorte en ouderzorg in het dierenleven Zeldzame natuurverkenningen in een iuweel van een boek. Op hét moment klikte de camera. Eén maal, tien maal, honderden malen! In alle werelddelen werden dieren in hun meest boeiende levensfase vastgelegd. Door de bekwaamste cameramensen. En al die schitteren de foto's werden samengebracht in dit grote, hartveroverende natuur werk. U maakt de dieren mee in hun flirt en bij hun liefdesintimiteiten. U wordt toeschou wer bij de geboorte van hun jongen. U krijgt bovenal vele ontroerende, interessante, zelden waargenomen scènes te zien urt het leven van de prille dierenkinderen bij hun moeders. Boeiende fototeksten onthul len tal van merkwaardige ge heimen van het dieren-jeugd- leven. Een kostelijk bezit voor iedere natuurliefhebber, dierenvriend en foto-enthousiast met 300 verrassende foto't en 20 grote vierkleurenplaten IN LUXE BAND f34.50 Verkrijgbaar in de boekhandel

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12