eiligheidsconferentie og dit jaar ten einde Ethiopische militairen verdeeld over regering In Italië benzine duurder en belastingen hoger Bahr volgt Eppler op issinger en Schmidt optimistisch: Voorlopig geen overname ministeries ritse verkiezingen de aarschijnlijk Mg deze herfst Portugal praat in het geheim met koloniën Arrestaties na ontvoering van Libanees journalist Kerncentrale van Amerikaanse makelij in Egypte 'armer Strandverwachting +++oproep toeristen+++ Tr. (TW/KWAiRTET MAANDAG 8 JUILI 1974 BTMTTENUAiND/WEBR T5/K7 iXCHEN, ROME, LONDEN (Reuter, DIW, UPI) De Weatduitse bondskanselier, Helmut lunidt, en de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken, Henry Kissinger, zijn het erover eens Meen afsluiting van de Geneefse conferentie over veiligheid en samenwerking in Europa nog dit ret tr mogelijk is. In een ruim anderhalf uur durend 'gesprek onder vier ogen kwamen beiden tot opvatting dat de besprekingen in Genève misschien met een topconferentie voor het einde van or «tiaar zonden kunnen worden afgesloten. len el» regerinigswoordvoerder in Bonn, Boiling, die dit meedeelde, jk van een zeer openhartig en zeer ^ndsch appel ijik onderhoud. Beide tiel concentreerden zich daarbij de energiecrisis en de daaraan onden monetaire en financiële gstukken die de voor de VS en de k® pese gemeenschap van groot be- zijn. Kissinger bracht zijn gast- ÏJ™ op de hoogte van het jongste e erikaans-Russische top-overleg en en de stand van het overleg over de irking van de strategische bewape- ticaan tevoren had Kissinger een Sierhoud met paus Paulus de zesde het Vaticaan te Rome. De paus Hel is Kissinger om zijn inspanningen van dienste van de vrede', aldus het caan na afloop. Woordvoerders •His het Vaticaan meldden verder dat uwe situatie in het Midden-Oosten en utejciaai de moeilijkheden rond Jeru- eenm onderwerp van bespreking wa- geweest. Het Vaticaan is voorstan van een speciale status van Jeru- bekrachtigd door internationa len-garanties. Verder kwam het top pen rieg tussen president Nixon en 21-njew in Moskou en de Europese Piet igheidsconferentie ook hier aan de Het|e, Bij het gesprek waren ook aan- Henry Cabot Lodge, de persoon- was "vertegenwoordiger van president een on bij het Vaticaan, aartsbisschop -oospstino Casaroli, de belangrijkste di- naat van het Vaticaan, en ver- oedejdene medewerkers van Kissinger, zijn gesprek met de paus vertrok linger naar West-Duitsland, waar aankwam op de NAVO-luchtmacht- s in Fuerstenfeldbrück. Het toe van .Kissinger had eerst op het ervliegveld van München zullen en, maar in verband met de strin- te veiligheidsmaatregelen landde toestel op de basis, veertig kilo meter ten westen van de Beierse hoofdstad. Kissinger heeft verder in gezelschap van bondskanselier Schmidt de finale van het wereldkam pioenschap voetbal tussen West-Duits- land en Nederland bijgewoond. Vandaag wordt hij in Engeland ver wacht om besprekingen te voeren met de Britse premier Harold Wilson en de minister van buitenlandse zaken, James Gallaghan. Ook in Londen zul len de Europese veiligheidsconfcren- tie en het Russisoh-Amerikaanse over leg de belangrijkste onderwerpen van bespreking zijn. Morgenochtend ver trekt Kissinger naar Madrid. Minister: offer voor iedereen ROME (AFP, Reuter) De Italiaanse regering is zaterdag met de aangekondigde fiscale maatregelen gekomen die het land uit de economische crisis moeten halen. Tot de maatregelen behoren ver hoging van de benzineprijzen, verhoging van de belasting op onroe rende goederen en de BTW, en een eenmalige heffing op het bezit van een auto. Deborah Dortzbach werd door Ethiopische opstandelingen, voor zijn onafhankelijkheid voor Eritrea, een maand lang gevangen gehouden. De presbyteriaanse zendelinge, die zes maanden in verwachting is, toont hier een Ethiopisch kledingstuk dat zij in gevangenschap maakte. Het opschrift luidt: 'Lfoof de Heer met mij, laten wij tesamen Zijn naam prijzen'. aak (DEN (Reuter) In Engeland ine dt er druk gespeculeerd over ver- eel egde algemene verkiezingen, die oe. gstwaarsohijnlijk in de herfst ge ren den zullen worden. De minister nd- arbeid, Michael Foot, zei in een aointerview: 'We kunnen ko niet tot>orgaaiiwe moeten een meerder heid in het Lagerhuis hebben. Hoe rder we die hebben, hoe beter dat voor het land als geheel'. Volgens onderminister van milieuzaken, rdon Oakes, zijn de verkiezingen in herfst 'nagenoeg zeker'. En de van financiën, Denis Healey, dat verkiezingen in de herfst ia onvermijdelijk' waren. Als da- voor de verkiezingen wordt 27 genoemd, ster Healy is bezig een pakket itregelen voor. te bereiden om En- md uit zijn onmiddellijke econo- ohe moeilijkheden te halen. Daar- zal hij deze week afzonderlijke klingen voeren met de Britse levers dn de industrie en de lepelende vakbond de TUC. La- deze maand zal het pakket maatre- ïn aangekondigd worden. Minister van financiën Emilio Colom bo, die de maatregelen toelichtte, zei dat zij een 'offer voor alle Italianen' inhouden. 'Als wij de moed niet had- LISSABON (AP, Reuter) De mi nisters van buitenlandse zaken van Portugal, Mario Soares, heeft zaterdag gezegd dat de Portugese regering be gonnen is aan geheime besprekingen met de bevrijdingsbewegingen in de Portugese Afrikaanse kolonieën als een poging om tot vrede te komen. Soares gaf te kennen de regering tot deze vorm van besprekingen was over gegaan in plaats van formele confe renties, in een poging om langs deze weg van 'vertrouwelijke contacten' het dilemma over Angola, Mozambi que en Guinee-Bissau op te lossen. 'Deze vertrouwelijke gesprekken zon der openbaarheid zijn belangrijk', zo zei Soares. Hij verwacht dat deze contacten 'spoedig positieve resultaten zullen opleveren, vooral in Guinee.' Soares zei dat er geen definitieve datum was vastgesteld voor de hervat ting van de onderhandelingen over een staakt het vuren met PAIGC de Afrikaanse partij voor de onaf hankelijkheid van Guinee-Bissau en de Kaap Verdische Eilanden. De minister gaf te kennen dat de besprekingen die in principe voor 15 juli zouden worden gehouden met Frelimo, de bevrijdingsbeweging van Mozambique, niet vóór die datum plaatsvinden. Hij suggereerde dat in plaats daarvan de Portugese regering voort gaat met vertrouwelijke ge sprekken met wat hij 'bevrijdingsbe wegingen en landen' noemde. Hij wei gerde echter te zeggen waar en wan neer deze contacten plaats hadden gevonden. De Partij voor de Eenwor ding van Mozambique heeft inmiddels gezegd zich zelf, althans voorlopig te zullen opheffen om de besprekingen tussen het FRELIMO (de bevrijdings beweging voor Mozambique) niet te hinderen. den gehad om impopulaire maatrege len te nemen, zouden we nog ernsti ger consequenties voor het bestaan van de natie hebben gezien. De BTW gaat van 18 naar 30 procent voor luxe goederen, van zes naar 18 voor vers vlees en van 18 naar 30 procent voor alcoholhoudende dran ken. De prijs van su-perbenzine gaat ongeveer 15 procent onhoog, maar voor buitenlandse toeristen geldt een lagere prijs. Tegenover deze verhogin gen van de belasting staat een verho ging van het belastingvrije inkomen om de lager gesalarieerden tegemoet te komen. De benzine-prijs voor de buitenlandse toeristen in Italië zal niet zo hoog zijn. De eerder afgeschafte benzine bonnen voor buitenlandse toeristen zuilen weer worden ingevoerd. Ter wijl de Italiaan 300 lire voor een liter super-benzine gaat betalen, zal de bui tenlandse toerist de eerste twaalf da gen van zijn bezoek in totaal 200 liter voor de prijs van 220 lire per liter kunnen kopen. Voor elke dag dat hij langer in Italië blijft kan hij 15 liter voor de prijs van 220 lire kopen. In een papierfabriek in het Italiaanse Bergamo, 100 km ten noorden van Milaan, zijn vrijdag verscheidene ton nen post aangetroffen, daterend van de periode oktober 1973-januari 1974. Bij de post bevonden zich een aantal belangrijke officiële stukken. Ze kon in beslag worden genomen voordat ze zou verdwijnen in de pulpmolens van de papierfabriek. De officier van jus titie in Milaan zal zich belasten met de, weliswaar verlate, verzeqding. ADDIS ABEBA (AP, Reuier, UPI) De Ethiopische militairen zouden verdeeld zijn over de toe komstige regering van het land. Westerse diplomaten hebben dit laten weten. Volgens lien is» op tal rijke ministeries het werk opgeschort in afwachting van een beslissing van de militairen, die >tien da gen geleden de feitelijke macht in Ethiopië overnamen. BEIROET (Reuter) De Libanese politie en de veiligheidsdienst van het Palestijnse verzet hebben de auto te ruggevonden waarmee Michel Aboe Jawdeh, de hoofdredacteur van het invloedrijke dagblad An Nahar, afge lopen woensdag in Beiroet is ont voerd. Twee verdachten zijn in ver band met de oiwoering gearresteerd. Dit is in Beiroet vernomen. Herhaaldelijk is gezegd dat de militai ren het beheer over verschillende de partementen van de regering Makko nen willlen hebben, maar tot nu toe is het daarvan niet gekomen. Waarne mers achten het niet uitgesloten dat de militairen, om uit dé impasse te komen, zullen besluiten voorlopig als een soort 'waakhond' te fungeren zon der de ministeries over te nemen. 'Het kabinet heeft de autoriteit, maar wij hebben de macht', aldus één van de leden van het centrale comité van het leger. 'Wat nu moet gebeuren is het laten samengaan hiervan dn een levensvatbare regering. Nog steeds is niet bekend hoe groot het comité is en wie er in zitting hebben. Wel lijkt de rang van de leden uiteen te lopen van soldaat tot majoor. 'Het bekend maken van de namen zou op dit moment echter te gevaarlijk zijn', al dus de woordvoerder. Verlanglijstje Inmiddels hebben de militairen op een aantal punten van hun verlang lijstje hun zin gekregen: Achttien vooraanstaande lieden, waaronder topadviseurs van Halle Se lassie, zijn gearresteerd: er is een nieuwe chef staf be noemd, in de persoon van luitenant- generaal Aman And om: politieke gevangenen zijn vrijge laten; militairen hébben het beheer over de radio-stations overgenomen en bepalen wat wel en wat niet wordt uitgezonden, en. het parlement gaat niet met reces maar zal doorwerken om het land uit de impasse te halen. Vandaag al komen de parlementsleden bijeen om te overleggen over een nieuwe grondwet die de macht van de keizer moet inperken en de invloed van het volk moet vergroten. Verder moet grootgrondbezit onmogelijk wor den gemaakt, zo menen de militairen. Invasie Keizer Haiie Selassie .is gisteren weer gewoon aan hét werk .gegaan. Hij ging ter kerke voerde zijn honden en liet weten dat de slechte situatie waarin het land zich thans bevindt niet al leen het gevolg is van administratief wanbeheer maar van de droogte en een invasie van insecten die de oogst hebben aangetast Hij was echter opti mistisch over de economische ontwik- Brunello leider van Peronistische beweging- BUENOS AIRES (AFP) Duülio Bru nello, een 49-jarige journalist die in verschillende Peronistische regeringen sedert 1946 hoge functies heeft ver vuld, is benoemd tot voorzitter van de nationale justicialistische geweging. Het voorzitterschap werd uitgeoefend door generaal Peron, geassisteerd door zijn vrouw Maria Estela Martinez als vi ce-voorzitter. keling vanwege oliereserves,/ die zou den zijn aangetroffen. De keizer gaf echter toie dat ook corrupte regeringsleden sdbuiddg. zijn aan de huidige crisis. 'Zij waren eer zuchtig en alleen maar uit op macht', aldus de 82-jardige Leeuw win Juda. CAIRO De plannen vfojor de bouw van de eerste kerncentrale van Ameri kaanse makelij in Egypte zijn nage noeg rond. Dit heeft de voorzitter van de Egyptische commissie; voor kerne nergie, dr. Abdel Maboiud El-Gabali, bekendgemaakt. Deze kerncentrale met een vermogen van 6K)0 megawatt komt te staan in Sis Creir, aan de kust van de Middellandse Zee ten westen van Alexandrite. De kosten worden geraamd op honderd miljoen dollar. De door de kerncentrale op te wekken energie zal worden gebjruikt voor het ontzilten van zeewater. Dit zoete wa ter is bestemd voor de. "toevloeiing van grote gebieden aan de Egyptische Middellandse Zeekust. Om de capaci teit van de kerncentrale te kunnen uitbreiden, zal er een, leiding tot stand worden gebracht met elektri sche centrales in andeife delen van Egypte. Daardoor zal er meer energie in onze weerlcundige medewerker jdens het weeekeinde is het weer rbeterd. Buien, sommige zalerdag- iddag in Friesland nog met onweer hagel, verdwenen en de zon kwam voor in de plaats. Hoger dan 17 tot graden liep de temperatuur niet tilaar hierin komt nu wat verande- ig. Een Bretonse rug van hoge u-k, die helemaal tot Jan Mayen 'kt, komt langzaam dichterbij en dat tekent voor de eerste helft van deze ele' een steiging van temperatuur boven 20 graden. Oorzaak: de ele noordwestelijke wind néémt ver af zodat de zon er wat meer 'grip' krijgt, maar verderop door een te rwachten krimping van de wind or zuidelijke richtingen, zodra de van hogedruk ons voorbij zal zijn. nden-Heathrow geregistreerde gister- ddag al 23 graden. ot bestendig zomerweer betreft zijn er nog steeds niet helemaal. Rond midden van de week, mogelijk ter op de dinsdag al, wordt, de kans storing van de zijde van de oceaan weer groter. In Zwitserland blijft t zomer. Locarno aan de zuidzijde de Alpen noteerde gistermiddag graden Celsius. verzoek nag een iets gedetailleer- terugblik op juni: de gemiddelde melijkse minimum temperatuur van Bilt: 9.7 graden Celsius (afwijking 4), gemiddelde dagelijkse maximum uperatuur 19.5 graden Celsius (- 1). Het etmaalgemiddelde bedroeg ■8 graden Celsius dat is 0.7 graad Kier normaal. Van de 30 junidagen oren er 20 aan de koude kant. De 0 scheen 228 uur tegen 223 normaal het regende in De Bilt in totaal 87 "i gedurende 34 uur tegen 34 regen e" normaal. 1 abonnee uil Ermelo is nog steeds zoek naar het record droge tijd en in de zomer van 1911. Hij zrinnert zich dat de mensen toen towege de hitte in augustus alleen nachts nog een beetje op het land zrkten voor het zaaien van knol ven en dergelijke. Genoemde lezer weerrapporten Weerrapporten van gisteravond woonde destijds in Oosterwolde, acht kilometer hemelsbreed van Kampen. Daar leverde juni destijds 72 mm. water over 15 dagen op, juli 35 mm op 7 dagen, augustus 18 mm in 2 dagen, september 24.5 mm over 7 da gen: dus bepaald geen aaneengesloten droge periode. Vandaag voornamelijk in het noorden meer bewolking, overigens droog weer. Een vrij krachtige tot matige weste lijke tot zuid-westelijke wind. Lucht temperatuur 19 a 20 graden, zeewater 15 tot. 16 graden. Verdere vooruitzich ten: dinsdag vrij warm, temperatuur boven de 20 graden, maar later op komende storing. Amsterdam licht bew 18 0 De Bilt licht bew 19 0 Deelen onbewolkt 19 0 Eelde licht bew 18 0 Eindhoven licht bew 20 0 Den Helder onbewolkt 17 0 Luchth. Rtd. half bew 17 0 Twente licht bew 18 0 Vlissingen zwaar bew 17 0 Zd. Limburg zwaar bew 20 0 Aberdeen zwaar bew 18 0 Athene onbewolkt 31 0 Barcelona onbewolkt 28 0 Berlijn zwaar bew 17 0 Bordeaux onbewolkt 27 0 Brussel half bewolkt 21 0 Frankfort half bew 21 0 Genève onbewolkt 22 0 Helsinki half bew 21 0 Innsbrück zwaar bew 19 0 Kopenhagen half bew 20 0 Locarno onbewolkt 27 0 Lissabon onbewolkt 30 0 Londen zwaar bew 23 0 Luxemburg zwaar bew 20 0 Madrid onbewolkt 34 0 Malaga onbewolkt 28 0 Mallorca onbewolkt 29 0 München zwaar bew 16 0 Nice licht bew 25. 0 Oslo half bew 21 0.1 Parijs onbewolkt 24 0 Rome licht bew 26 0 Split onbewolkt 27 0 Stockholm regen 14 14 Wenen zwaar bew 18 0.5 Ziirich licht bew 19 0 -a blanca zwaar bew 25 0 Palmas onbewolkt 24 0 York onbewolkt .-tis onbewolkt 34 0 'Ik zei: goed schuren, ja, maar eh BONN (DPA) Bondskanselier Hel mut Schmidt van West-Duitsland heeft de sociaal-democraat Egon Bahr aangewezen als de opvolger van de afgetreden minister Eppler van econo mische samenwerking, president Wal ter Scheel heeft met de voordracht ingestemd. Egon Bahr heeft bekendheid gekregen als de architect van de ostpolitik van ex-bondskanselier Willy Brandt Er- hard Eppler was afgelopen donderdag afgetreden omdat bondskanselier Schmidt weigerde toe te zeggen dat de begroting voor het ministerie van economische samenwerking (waaron der de hulp aan de ontwikkelingslan den valt) tegen 1978 zou zijn vervier voudigd. Schmidt wilde wel een ver dubbeling tegen die tijd maar Eppler vond dat te weinig voor een zo hoog geïndustrialiseerd land als West-Duits land. Egon Bahr wordt woensdag ai beëdigd. Overtromingen in India NIEUW DELHI (AFP) Bij over stromingen na overvloedige regenval zijn in de afgelopen week in het gebied van Bombay 41 mensen omge komen. De hevigste moessonregenis in een eeuw tijd ontwrichtten voorts de spoorwegen en de wegverbindingen. Er werd grote schade aangericht aan de graanreserves. Ook in Bangla Desh doen zich grote overstromingen voor, maar daar zouden tot nu toe nog geen doden zijn gevallen. Bangla Desh heeft aan de Wereldbank een lening gevraagd van bijna 1 miljard gulden voor een project om de rivieren beter te beheersen. Cambodja: 400 doden PHNOM PENH (AFP) Cambod jaanse regeringstroepen hebben bij een gevecht dn de buurt van Oedong ruim 400 'rode Khmers' gedood, zo meldt het hoofidkwartoer in Phnom Penh. De troepen staan op een kilo meter van de stad, die op 18 maart in handen van de guerrillastrijders was gevallen. De provinciehoofdplaats Oe dong ligt 30 km ten noorden van Phnom Penh. 'Vrijheid voor Chili' PARIJS (AFP) De pan-Europese conferentie (voor solidariteit met Chi li) in Parijs waaraan dit weekeinde vertegenwoordigers van liniks uit 18 Europese landen deelnamen, heeft een plechtig beroep ten gunste van vrijheid voor het Chileense volk ge daan. In de oproep wordt geëist dat een einde komt aan de staat van binnenlandse oorlog in Chili, aan de willekeurige arrestaties, de martelin gen en het standrecht. Wervelstorm over Japan TOKIO (UPI, Reuter) De wervel storm Gilda heeft dit weekeinde in Japan en Zuid-Korea tientallen slacht offers geëist. In Japa nvielen door aardverschuivingen als gevolg van het noodweer (de storm ging gepaard met zware slagregens) zeker 22 doden. Nog 21 personen worden vermist. In Zuid-Korea vonden vier mensen de dood, wondert er tien vermast en zijn honderden mensen dakloos geworden. Bask bevrijd SAN SEBASTIAN (Reuter) De Spaanse politie heeft wegversperrin gen aangebracht en de controle langs de grens met Frankrijk verscherpt Zij is op jacht naar vier gewapende mannen die een lid van de verboden Baskische afscheidingsbeweging ETA uit een ziekenhuis hebben bevrijd. Haven Port Said open CAIRO (Reuter) De haven van Port Said aan de noordelijke punt van het Suezkanaal zal binnen tien dagen voor de scheepvaart worden geopend. Dat is voor het eerst sedert de juni-oorlog van 1967, zo schrijft het semi-officiële dagblad 'Al Achram.' Hassan waarschuwt Spanje RABAT (Reuter) Koning Hassan van Marokko heeft Spanje gewaar schuwd geen actie te ondernemen in de fosfaatrijke Spaanse Sahara. 'Een actie van Spanje in de Sahara zou ons verplichten onze rechten vei lig te stellen', aldus de koning. Eer der al riep hij tesamen met Algerije en Mauretanië Spanje om de Spaanse Sahara zelfbeschikking te verschaffen. Zes ministers in Bangladesh gaan heen DACCA (AP) Zes ministers van de uit 19 leden bestaande regering van premier Sjeik Moejiboer Rachman van Bangladesj hebben hun ontslag aangeboden en dit ontslag is aanv aard, zo is officieel in Dacca bekend gemaakt. Rustig in Bangkok BANGKOK (UPI, AP) De rust in de Chinese wijk van de Thaise hoofd stad, Bangkok, is teruggekeerd. Zon dag was de toestand er weer zo goed als normaal, na enkele dagen van geweld waarbij 28 doden zijn gevallen en honderden verwondingen opliepen. Bijna honderd mensen werden gear resteerd. Volgens premier Dharmasak- ti waren de ongeregeldheden niet van politieke aard. Het Thaise kabinet beraadslaagt over de oorzaken van de geweldgolf. HOOG WATER 9 juli 1974: Vlissingen: 4.49-16.58; Harlng- vlietsluizen: 6.19-18.41; Rotterdam; 7.32-19.31; Scheveningen: 5.45-18.06; IJmuidcn: 6.23- 18.44; Den Helder: 10.27-22.22; Harltngen: 0.31-12.48; Delfzijl: 2.13:14.43. BEWOLKING MAX. TEMP. De volgende personen worden dringend ver zocht znspo edlg mogelijk de ANWB-Alarm- centrale In Den Haag te bellen, telefoon 26 44 26. Nederland: Leo-Admiraal uit Dordrecht, op schip, J. Bachmann uit Amsterdam, op motorboot. C. N. Cornish uit Engeland in groen-witte Austin Caravanette KNO 461 H. H. E. 't Hart uit Den Haag. D. Hees uit Rotterdam. In Fiat 850. 07-33-BR. Kam. W. A. van Loon-Van Dijk uit Barendrecht op mo torboot, Fam. A. Pannebakken uit Waalwijk, in bruine Ford Taunus met caravan. Hans Regeer uit Den Haag. Denemarken: H. Dolstra. uit Nijensleck in gele Austin Mini 1100. 11-01-UP. Noorwegen: H. van de Mey uit Amsterdam- Geuzenveld in rood-bruine Peugeot 104, 83- 63-VZ. Finland: Fam. R. E. Offerhaus uit Den Haag. in witte Peugeot. Engeland: B. Admiraal uit Strljen, per flets. Fam. D. Keijzer uit Huizen in cremekleurlge Mercedes 200. 94-34-MF. Mevr. J. Regeer- Essens uit Den Haag, ln witte Lnda. Nederland-België: BJoerg Tvelt uit Frederik- stad-Noorwegcn. in zwarte Peugeot. B- 70 22 99 België: Fam. C. Roelofsen uit Den Briel, in bruine Opel Kadctt, 51-AZ-GS, Fam. A. van Strien uit Raamsdonsveer op mtotorspits 'Mon Reve". Belglë-Luxemburg-Duitsland: h. de Groot uit Schoonhoven in beige Ford Tutanus 51-64-AV. Luxemburg: Herman Marcettik uit Herst, K. Zwager uit Oosterland, in gcl(e Morris Mari na met zwart dak. 42-98-MZ. Duitsland: Fam. Brokemans luit Hoeven, in oranje Renault, 50-ED-26. Faitn. B. van Dijk, uit Zwljndrecht in groene Slrfrca 1300, 80-79- .IK. J. de Vlieg uit Groningen, in bruine Food Taunus met linnen dak. Dhr. van Vliot uit Weurt (Gld.). in witte Fiat 128, 84-31-PJ. Oostenrijk: P. Dol uit Hoofddorp in witte BMW 2000-2002 85-87-EN. Fan». L. M. G. van Dijke uit Zierlkzee In oranjei Renault 5. 62- 17-VK. Fam. Hendriks uit Botmeer in blauw groene Chrysler 166, 53-54-TN; Fam. G. J. de Ron uit Prinsenbeek In wittie Datsun Cherry- Fam. N. Spaans uit VlaardUngen, in grijze Lada, 85-47-VS. M. Teensttrta uit Oss, in lichtbeige Fiat 124, 01-54-XH. J. Thesingh uit Veenendaal, in Vauxhall Vflvta. Houwen uit Groningen In ortinje DAF, Fam. H. Rörig uit Assen in rode Fiat 124. Frankrijk: Fam. G. Brok u'/t Soest In witte Opel Rekord, JH-61-63. Anneke van Burik uit Utrecht.* Fam. R. Dolvaen ukt Zoetermeer in rode Citroen Dyana 39-0'£XH. Anton P- Heyckman uit Vught ln grijze Flat, DS-T9-50 g. van de Kraats uit Brunimen in metallic blauwe Ford Cortina 1300., 24-41-FF. Fam. Nederland uit Rotterdam, in zilvergrijze Oldsmobile, 65-00-AK. C. Otter uit Oegstgeest in gele Opel Ascona. B. Ovlng uit Drouwe- nermond in oranje Citroen 2CV. 72-AS-73. J. Paanakker uit Purmerend in grijze Volkswa gen 1200. Fam. C. H. Pouil uit Amsterdam m witte Simca 1100, 87-99-SZ. Truus Schallem- Lassooy uit Siegerswoude in witte Renault 5, 04-02-VN. G. Vletter uit Rijnsburg ln witte vw 1200, 88-29-HG P. J. Waardenburg Uit Voorburg in beige 2CV. 27-73-RE. J. F. van Zuvdam uit Zaltbommel in bruine Ford Escort, 90-41-XX. Frankrljk-Spanjc: A, E. Taen uit Lunteren ln goud-gele Ford 15M. 08-71-MR. Spanje: P. van Loo uit Mol, België la blauwe Ford Taunus stationcar, 97-RT-71. H. Mooren uit Venray. in groene VW bestel, EH-19-06. Fam. J. Steln uit Erie (Duitsland) ln gele VW Passaat, ZL-16-N. Frankrijk-Zwitserland: Fam. W. Koning uit Laag Zuthem in Opel Manta, 81-04-XH. OostenrIJk-Itallc: Evelien Dirker cn Bcrnd Rose uit Amsterdam ln blauwe VW Passat, 74-AM-50. Italië: Echtp. W. Buutveld uit Vlaardlngen in cremekleurlge Toyota, 88-45-VE. Fam. L- van Dijk uit Utrecht, in goudkleurige Opel Kadett '73. H. Rooze uit Grimbergen iBelglO in witte DAF 55. 496E6. Portugal: E. Fransen uit Blerik, ln lichtgroe ne VW bus, 25-72-BK. Joegoslavië: Fam. Beickendaal uit Utrecht ln witte Ford Taunus, 80-BD-00. H. J. Rappange uit Gouda in oranje Saab, 61-BF-96. Hongarije: A. Admiraal uit Dordrecht in groene Simca 1000 GLS'74. Turkl)e-Paklstan: L. van 't Oever uit 't Harde in blauwe vrachtwagen

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 7