Topleiders uren in gesprek over kernwapens Mevrouw Peron nu president sk l: J INSTITUUT PRAEHEP Bangladesj niet tevreden over Bhoeto Enorme lawine in Columbia: ruim 200 doden Bij brand in bar 24 doden Busramp: 34 doden Tyfus in Frankrijk Absolute rust voor haar echtgenoot Geen kerstmis Twijfel over Dajans rol in Ma'alot het weer Werkloosheid EG steeg in 10 jaar Wilson: gevecht over olieprijzen is zinloos Labour stijgt in gunst bij Britten Conflict in Wassenaarse katholieke bejaardenbond Portugal stuurt versterkingen naar Mozambique Linkse Chilenen veroordeeld +++oproep toeristen+++ -holland festival Handel: MESSIAH Verhuizingen piano-transporten Jan van Duuren TEEKENS SLAGERIJEN ZIJN GEOPEND de koning PRAKTIJKDIPLOMA BOEKHOUDEN TROUW/KWARTET ZATERDAG 20 JUNI 1974 BHTENLAVD/WEER HL6 JALTA (Reuter, UPI, AFP, DPA) Nixon en Breznjew hebben zondag aan tafel, wandelend of varend overleg gevoerd over de be perking van de strategische wapens en over de Europese Veilig heidsconferentie. Eerst spraken zij in Breznjew? villa aan de Zwarte Zee in Oreanda gedu rende vier en half uur. In een later stadium kwamen daar ook deskundi gen aan te pas. Vervolgens werden de besprekingen voortgezet tijdens een drie uur durende boottocht op de Zwarte Zee. Er is geen melding gemaakt van eni ge vooruitgang in de besprekingen. Wat betreft de kwestie van de beper king van de strategische bewapening had minister Kissinger in Brussel al voorspeld dat een akkoord hierover voorlopig onmogelijk was. De woord voerder van het Witte Huis, Ziegler, herhaalde verklaringen dat geen door braak moet worden verwacht inzake het afremmen van de bewapenings wedloop. Vorderingen De Russische regeringswoordvoerder Zamjatin gaf de voorkeur aan een wat optimistischer klank en herinnerde eraan dat Breznjew zondagmorgen had gezegd dat sinds het begin van de besprekingen vorderingen zijn ge maakt en dat er nog drie dagen resteren voor verder overleg. In feite is er nog maar anderhalve dag be schikbaar voor verder top-overleg. Vandaag vertrekt Nixon uit Jalta naar Minsk, waar hij te gast zal zijn van de regering van Wit-Rusland. Nixon zal vanavond weer in Moskou zijn. Russische en Amerikaanse woordvoer ders bevesgigden dat wel overeen stemming is bereikt over de kwestie van de beperking van de raket-af weersystemen. zoals zaterdag reeds is berichtMaar dat is slechts de formali sering van een stilzwijgend akkoord. Voor het vertrek naar Jalta was een economisch akkoord getekend, dat in ISLAMABAD (Reuter) Premier Zoelfikar Bhoeto van Pakistan heeft met zijn driedaags bezoek aan Bangla desj niet alle weerstand in dit land gebroken. Bij zijn terugkeer in Paki stan noemde Bhoeto de besprekingen weliswaar succesvol, maar de minister van buitenlandse zaken van Bangla desj liet zich veel minder positief uit over Bhoeto's reis. Minister Kamal Hossein zei, dat een 'prachtige gele genheid voorbij is gegaan zonder dat beide landen dichterbij elkaar zijn gekomen. Bhoeto had zich volgens hem onredelijk opgesteld bij de be sprekingen, die daardoor voor Bangla desj op een 'teleurstelling en een desillusie' waren uitgedraaid. Bhoeto zei, dat beide partijen juist veel begrip bij elkaar hadden gevon den. Zijn bezoek aan Bangladesj, het vroegere Oost-Pakistan werd met afge sloten met een gezamenlijk communi qué. wat volgens waarnemers ook duidt op een niet al te beste gang van zaken bij de onderhandelingen. grote trekken vorige maand in Was hington werd uitgewerkt door de Amerikaans-Russixche handelscommis sie, beoogt op lange termijn impulsen te verschaffen aan de handel tussen beide landen. Deze beliep het vorig jaar 1.4 miljard dollar, een veel hoger bedrag dan twee jaar geleden toen Nixon en Breznjew besloten de ont spanning tussen de twee grootmach ten actief te gaan bevorderen. Inmiddels is de dissidente atoomge leerde Sacharow al twee dagen in zijn hongerstaking. Hij ontvangt de hele dag telefoontjes van mensen over de gehele wereld die hem kracht toewen sen in zijn strijd voor de vrijlating van politieke gevangenen. Sacharow drinkt alleen mineraalwater en wordt iedere dag door een arts bezocht. Wanneer hij zijn hongerstaking zal beëindigen hangt naar hij zei af van de reactie van de autoriteiten. Hij zal gaarne vertegenwoordigers van de re geringen van de Sowjet-Unie en de VS notvangen. Sacharow verklaarde vooral bemoedigd te zijn door een solidariiteits-hongerstaking van dertien oorspronkelijk Duitse bewoners van de Baltisehe reipubliek Estonia. In Minsk zijn sinds vrijdag negen Russische joden in hongerstaking. On der hen zijn vier gewezen legerofficie ren. Zij willen met hun actie de autoriteiten dwingen hun uitreisvisa voor Israël te verstrekken, aldus Jood se kringen in Moskou. Om dezelfde reden zijn ook in Odessa, de haven stad aan de Zwarte Zee, vier Joden in hongerstaking. MO mochten mislukken, bezig de troepen in Mozambique te versterken. Dit berichtte zondag het in Johannes- BOGOTA (AP) Bij een enorme aardverschuiving, die vrijdag een stuk autoweg in Columbia bedolf, zijn ze ker 200 mensen om het leven geko men, zo heeft de Columbiaanse over heid bekend gemaakt De drukke weg is over een afstand van meer dan 800 meter bedolven onder tonnen modder en rotsblokken. Meer dan twintig voertuigen, waaronder zes bussen wer den door de lawine getroffen. De ramp vond plaats in een gebied, dat bekend staat als de Witte Ravijn. Er komen daar regelmatig lawines voor. maar nooit van een omvang als die van vorige week. NEW YORK (Reuter) Bij een brand in een discobar in het Ameri kaanse plaatsje Port Chester zijn in de nacht van zaterdag op zondag 24 jonge mensen om het leven gekomen. De meesten kwamen om in het ge drang van de ruim 200 bezoekers, die in de dichte rook vertwijfeld zochten naar een uitgang. Alle bezoekers ver drongen zich voor de hoofdingang, hoewel de zaal verschillende zij-uit gangen had. Volgens de brandweer van Port Chester, een forensenplaats in het noorden van de staat New York, was de brandbeveiliging in or de. De oorzaak van de brand is nog niet vastgesteld. Behalve de bar gin gen ook twee winkels en een kegel baan in vlammen op. MEICO CITY (AP) Bij een busongeval in de buurt van Mexico City zijn zaterdag 34 men sen omgekomen en meer dan dertig gewond geraakt. De bus boorde zich in de flank van een berg nadat de chauffeur de macht over het stuur had verloren. BUENOS AIRES (UPI/AP) Argentinië» politieke militaire lei ders betuigden zondag hun steun aan Maria Eetela Peron, de eer ste vrouwelijke president op liet Westelijk halfrond en artsen schre ven absolute rust voor aan haar ernstig zieke echtgenoot Juan Pe ron. PARIJS (Reuter) In het stadje Couhe-Verac in midden-Frankrijk zijn Bulletin 32 mensen met tyfus-verschijnselen opgenomen in een ziekenhuis. De oor zaak van de epidemie is nog niet achterhaald. Bij wijze van voorzorg worden de 22000 inwoners van het stadje ingeënt. De bevolking is aange raden geen leidingwater te drinken en geen rauwe groente te eten. Zaterdag had de 78-jarige Peron de presidentiële bevoegdheden aan zijn vrouw overgedragen. Hij lijdt aan een infectie van de luchtwegen die naar men aanneemt zijn oude hartkwaal zal verergeren. Maria Estela is een vroegere nacht club danseres zij ontmoette Peron in 1956 in Panama die er ondanks aanvankelijke twijfels in slaagde om zich enige reputatie te verwerven als landsvrouwe, vooral na haar officiële bezoeken aan Spanje en Italië en een toespraak tot de Internationale Ar beidsorganisatie in Genève. ZONNIO (^UKLUII». ^ON«EE. BEWOLKING REGEN W MAX. TEMP. ir *tO MIN. TEMP. HAGEL WINORICHT ING HOOGWATER 2 JULI Vlissingen: 0.15:12.43; Haringvhetslui- zen: 1.57-14.26; Rotterdam; 22.59-15.32; Scheverangen: 1.26-13.57; IJmuiden: 2.05-14.34; Den Helder: 5.53-18.23: Har- lingen: 8.16-20.43; Delf/ijl; 10.30-22.50. KINS JAS A (AP) De regering van Zaire heeft beslist dat kerstmis in dit land niet langer een algemene feest dag zal zijn. Viering van dit kerkelijk feest zal weliswaar niet worden verbo den. maar kerstmis wordt een gewone werkdag. In plaats daarvan is 24 juni, de dag waarop de nieuwe grondwet werd afgekondigd, tot nationale feest dag verklaard. TEL AVIV (UPI) Volgens het Is raëlische blad Ma'ariv heeft een rege- ringsonderzoek naar de gang van za- ke^n die leidde tot het bloedbad in Ma'alot twijfel doen rijzen betreffen de de rol die de vroegere minister van defensie Mosje Dajan daarin speelde. Volgens het rapport zou Da- jan van het begin af tegen onderhan delingen met de drie Palestijnen in de school zijn geweest toen het leven van 85 schoolkinderen op het spel stond. Hoewel hij ter plaatse was, bleek de regering niet op de hoogte te zijn van de voorwaarden voor de vrijlating van de kinderen in ruil voor twintig Palestijnse gevangenen. Volgens de lezing die Ma'ariv van het rapport gaf hebben de commando's tot twee keer toe boodschappen door gegeven die duidelijk maakten dat zij de scholieren in twee etappes zouden vrijlaten zonder te eisen dat zij met hen naar een Arabisch land zouden worden overgevlogen. Dat is later van regeringszijde wel zo voorgesteld. De Franse en de Roemeense ambassa deurs zouden van de ambassades van hun land in Damascus het codewoord voor de vrijlating ook niet krijgen voordat de twintig Palestijnse gevan genen daarheen zouden zijn overge vlogen. Dit werd echter pas aan de regering duidelijk vijf uur voordat het ultimatum zou verlopen. De regeringscommissie zou hebben ge constateerd. dat Dajan en zijn assis tenten in Ma'aloth geen aandacht aan deze boodschappen hadden besteed en dat deze vitale informatie niet be hoorlijk aan de regering was doorge geven. Veranderlijk Van onze weerkundige medewerker De TT in Assen is zaterdag, ondanks de sombere radio-weerberichten, niet in het water gevallen. Alleen tijdens de zijspan race laat in de middag vielen er een paar druppels regen. Overigens was het teel kiele-kiele. Tussen drie uur en half vijf 's mid dags trok over Friesland een bui met onweer, die Drente in hoofdzaak rechts heeft laten liggen. De vriende lijke weersverwachting voor zondag zonnige perioden en op de meeste plaatsen droog bij 20 tot 25 graden is ook al niet uitgekomen. Een zich opbouwende hoge druk uitloper van een 102C mb. maximum tussen Madei ra en het Iberisch schiereiland stoor de een kleine depressie van 1008 mb. Deze trok van Cornwall naar de om geving van Londen (de positie gister avond). Een fronten systeem met re gen bij Bretagne volgde een oost- noordoostelijke koers. In de uit zuid westelijke richtingen aangevoerde vochtige lucht kwam veel bewolking voor waaruit in het zuiden en midden van het land van tijd tot tijd lichte regen vieL Ook m het noorden bleef het niet helemaal droog. In de lucht soort bouwde zich namelijk in de vroege ochtend al hier en daar stapel wolken oftewel buitencomplexen op, waaruit met betrekkelijk geringe fre quentie ook donder gehoord werd. Op Ameland gebeurde dit tussen kwart voor twaalf en één uur 's middags. Door de neerslachtige activiteit bleef de temperatuur lager dan gepland was: maxima 18 6 20 graden. Vandaag staat het weer er aanvankelijk iets vriendelijker op. Een zwakke hoge- druk uitloper produceert zonnige pe rioden, waarbij hel vooral aanvanke lijk op de meeste plaatsen droog zal zijn. Later op de dag komt er vanuit het westen een nieuwe storing op met neerslag die vooral dinsdag het weer in Nederland nog zal beïnvloeden. In de eerste helft van deze week houden we een veranderlijk weer met gema tigde temperaturen en afwisselend zonnige per loden en een regenzone of een bui. De hogere niveau's worden 'gestuurd' door een lage-drukgebied tussen IJsland-Schotland-lerland. Hierdoor blijft er in onze omgeving een overwegend zuid-westelijke circu latie. Strand verwach tin 2; Vandaag aanpankelijk zon en droog weer, later zwaar bewolkt met in het zuid-westen opkomende regen. Matige tot vrij krachtige wind uit richtingen tussen zuid en west. Luchttempera tuur 19 tot 20 graden. Zeewater 15 d 15 graden. Rustig zeetje Verdere vooruitzichten: wisselvallig met wel tan tijd tot tijd momenten van bruikbaar strandweer. aanvankelijk opklaringen 'f Het team van een hartspecialist en twee chirurgen, dat Peron behandelt, verklaarde zondag dat er in zijn toe stand nog geen verandering is geko men. Daarmee werd een eerder bulle tin op zaterdagavond weersproken dat gewaagde van een opmerkelijke voor uitgang. Argentinië's nieuwe staatshoofd werd geboren op 4 februari 1931 in de noordwestelijke Argentijnse provincie La Riioja als jongste van zes kinderen BRUSSEL (ANP) In alle landen van de Europese gemeenschap, met uitzondering van Italië, is het aantal werklozen sinds 1961 aanzienlijk toe genomen. Dat blijkt uit zojuist gepu bliceerd statistisch materiaal van de gemeenschap. In Nederland telde men in 1961 36.000 werklozen, in 1971 waren dat er 69.000 en in 1972 was hun aantal gestegen tot 115.000. Al leen in Italië is in de loop der jaren het aantal werklozen afgenomen en wel van 710.000 in 1961 tot. 609.000 in 1971. Daarna nam het weer toe tot 697.000 in 1972 West Duitsland telde in 1961 zo'n 181.000 werklozen. In 1971 waren het er 185.000 en een jaar later 245.000. In Frankrijk was de ontwikk^ing als volgt: 203.000 werklozen in 1961, 185.000 in 1971 en een jaar later 509.000 werklozen. Engeland (in 1961 nog geen lid van de EG) telde in 1961 287.000 mensen zonder werk- In 1971 was dat getal opgelopen tot 724.000 en een jaar later lag het op 806.000. LONDE N (Reuter) De economi sche toestand in de wereld wordt beheerst door de ernstige gevolgen van de gestegen olieprijzen. Aldus de Britse premier Harold Wilson in een toespraak die hij zondagmorgen hield op een bijeenkomst van de socialisti sche internationale in zijn officiële buitenverblijf in Chequers nabij Lon den. Voor de olie, waarvan de prijzen de afgelopen maanden verviervoudigd zijn, ziet de Britse premier geen op lossing in de vorm van een confronta tie tussen de georganiseerde oliepro ducenten en de olie-importeurs. 'De oplossing zal, naar ik hoop zo spoedig mogelijk, gevonden moeten worden in een samenwerking tussen beide partij en op wereldniveau. Want wij staan allemaal voor het vraagstuk van een wereld- energiecrisis. Wij moeten ons goed realiseren dat wij van elkaar afhankelijk zijn', aldus Wilzon. De Britse premier zei verder dat er drie vraagstukken zijn op te lossen: in de eerste plaats de kwestie van de vraag, verder het monetaire probleem als gevolg van de enorme stijging van de tegoeden van de olieproducerende landen bij de banken en de noodzaak deze stijgingen op een stabiele wijze in overeenstemming te brengen met. de tekorten van de olieverbruikende landen.ë Tenslotte is er, aldus Wilson, het vraagstuk van de inflatie, gezien in het licht van de kosten van leven sonderhoud van de afzonderlijke lan den en van de gezinnen in elk land. De olieproducerende landen hadden, aldus Wilson, in 1972 een gezamenlijk overschot op hun betalingsbalansen van ongeveer 4 miljard dolllar. In 1973 was dit gestegen tot ongeveer 10 miljard dollar, terwijl voor dit jaar een gezamenlijk overschot van 60 mil jard dollar verwacht wordt Hij voeg de eraan toe dat de betalingsbalansen in de rest van de wereld steeds groter wordende tekorten vertonen. LONDEN (Reuter) Als er nu ver kiezingen gehouden zouden worden, zou de Labourpartij 11,1 procent méér stemmen krijgen dan bij de verkiezin gen op 28 februari. Dit zegt de Londense Raily Mail die zaterdag de uitslag publiceerde van een onderzoek, verricht door 'National Opinion Polls'. De Labourpartij zou nu kunnen rekenen op 47,6 percent van het aantal uitgebrachte stemmen en de in oppositie zijnde conservatieven op 36,5 percent. Bij de verkiezingen in februari, die Labour aan de macht brachten, kreeg de partij 39 percent en de conservatieven 38,8 percent. De libe rale partij die 14 zetels in het Lager huis heeft, blijft volgens dit onderzoek achteruitgaan. Ze zou nu op 13,5 per cent kunnen rekenen. In februari kreeg zij 19,8 percent. van een bankdirecteur. Zij ging op school in Buenos Aires, studeerde later frans en piano en gaf toen zij tegen de twintig liep pianoles. In 1954 maakte zij een tournee door Argenti nië en Uruguay met het dansgezel schap 'Cervantes', naderhand in mid- den-Amerika. In Panama werd zijn voorgesteld aan de in 1955 door een militaire staats greep afgezette president generaal Ju an Domingo Peron, die haar een be trekking als secretaresse aanbood. Ma ria Estela aanvaardde de betrekking en vergezelde Peron op diens reizen tijdens zijn ballingschap. Eind 1961 trouwde zij met Peron in Madrid. Voor vele Argentijnen heeft zij de naam van de vereerde Evita Peron echter niet kunnen uitwissen. WASSENAAR Een conflict tussen het hoofdbestuur van de diocesane RK Bond van Bejaarden en de be stuursleden van de Wassenaarse afde ling daarvan heeft er toe geleid dat 470 leden in de afgelopen week voor hun lidmaatschap hebben bedankt. Er is een plaatselijke 'Wassenaarse katho lieke Bejaard envereniging' opgericht onder voorzitterschap van de heer Van Leijdenhorst, die door het hoofd bestuur met vijf van zijn medebe stuursleden was geroyeerd. De nieuwe vereniging telt nu al 500 leden. Men gaat op de oude voet verder, het bestuur zal de zieken blijven bezoe ken en voor de ontspanning zorgen. Het streven blijft er op gericht alle Wassenaarse katholieke bejaarden in één organisatie te verenigigen, waar toe met het bestuur van de sterk gedecimeerde officiële afdeling con tact opegenomen zal worden. ROTTERDAM Door nog onbeken de oorzaak is een sigarenzaak aan de Van Beethovensingel in Hillegersberg in de nacht van zaterdag op zondag voor een groot deel uitgebrand. De brandweer, die met 12 wagens ter plaatse was, heeft de schade beperkt kunnen houden tot de winkel zelf, alleen een trappenhuis naast het win kelpand liep wat glasschade op. De schade wordt geraamd op 200.000 gul den. JOHANNESBURG (AFP, DPA) De Portugese regering is voor het geval de onderhandelingen met het FRELI- burg verschijnende blad 'Sunday Ti mes'. Volgens de correspondent van het Zuidafrikaanse blad in Lourenqo Mar ques zijn in Mozambique per schip dertig gevechtsvliegtuigen aangeko men. Verder zijn er de afgelopen dagen per vliegtuig uit Lissabon twin tig piloten en een onbekend aantal commandotroepen gearriveerd. De laatsten droegen burgerkleding. Him bestemming zou de stad Beira zijn geweest, aldus het Zuidafrikaanse blad. SANTIAGO (Reuter)' Een krijgs raad in Santiago heeft 31 linkse geo riënteerde Chilenen veroordeeld tot ge vangenisstraffen die variëren van zes jaar tot levenslang. Zij zijn beschul digd van verzet tegen de rchtse staats greep van vorig jaar in Chili. De twee, die tot levenslang zijn veroor deeld, behoorden tot een groep, die vorig jaar een fabriek verdedigde te gen de militairen. ASSEN de 20-jarige elektricien Uwe Hölker uit Lubeck is gistermorgen bij een verkeersongeluk in Assen om het leven gekomen. Hij haalde op zijn mo tor een auto in en botste frontaal op een bromfiets. De bromfietsbestuurder is gewond opgenomen in het Wilhel- minaziekenhuis in Assen. De volgende personen wordt dringend ver zocht zo spoedig mogelijk de ANWB alarm centrale in Den Haag te bellen, telefoon 070—26 44 26. NEDERLAND Omgeving Putten: mevr. Van der Brandt- Ulink, Amsterdam in beige DAF 44. Amsterdam: Gaetan Laverty uit Quebec Ca nada. Westeindeplassen: fam. Van Erd. Ben- nenbroek met ms. Jemeltje. Obbekend: H. J. Nung. Oostzaan met ms. Ons Ideaal. P. F. Bunge, Delfzijl rode zeilboot Bonte Piet. Carlos Meza en Blanca Langenecker uit Et Salvador Amerika rode Peugeot BE-330904., Pieter Rotman, rode Bedford bestel en cara- BELGIë Lier: G. Hamstra Groningen met ms Dijo. LUXEMBURG Moesel: J. Mulder Raalte ln blauwe Flat 127, DUITSLAND Zwarte Woud: H. de Blauw Loenen in bruine Opel Ascona 35-78-TK. Eifel: J. Kalshoven, Zevenaar in rode Opel Kadett 65-AL-31. Trier: P. Veltman Groningen in creme VW 1600 61-70-BU. Onbekend: G. A. van Schooi en. Zoeterwoude in beige Toyota Grown. OOSTENRIJK Karinthlë: F. van Draad. Oedekcrk in witte Ford Taunus 03-35-XL. Mondsee of Wenen: J« Verstraqten, D.en Haag in blauwe Citroën Amis 8 17-15-TL. FRANKRIJK E. T. H. de Groot, Den Haag in bruine Chrevrolet Camaro 53-BM-07, Zuiden: W. Jonxer, Amsterdam in Honda. Marseille: G. Jonker. Rotterdam in beige Citroën 2cv 57- 84-SL, Loire: H. Rietveld. Dordrecht in rode DAF 55 99-25-HR. Normandië: Westerdijk, Vries (Dr.) in witte Peugeot en caravan 22- AJ-06. Lourdes. A. van Staveren. Amsterdam in beige Citroën Diana 23-49-UR. ZWITSERLAND Brunen: Kamphuis', Vught ln witte Peugeot 504. Chur: P. J. Schroer. Tiel in blauwe Peugeot 304, 77-85-UR. Onbekend: Anja Os kam. Gouda. ITALIC C. de Boer. Egmond in bruine Taunus en caracan 71-25-TF. JOEGOSLAVIë Split: Berenbak. Den Haag In witte VW 1500. Onbekend: H. F. Rappagne, Gouda ln blauwe Ford Escord. OOSTENRIJK Maierhofen: Qualm, Rotterdam in Opel Ka dett. 'Had je niet eerst kunnen vragen, hoe je Louise moet spellen?' Gevestigd J. W. Holst HUISARTS Prins Willemstraat 31, telefoon 544000 Spreekuren dagelijks, behalve zaterdag 8-9 en 1-2 uur en vlg. telef. afspraak. De huisartsenpraktijk van dr. LH. Lelie wordt voortgezet door J. W. Holst Gevestigd Dr. L. H. Lelie ARTS VOOR GERIATRIE Gevers Deynootweg 70, telefoon 558175 consult uitsluitend vlg. afspraak Dr. L. H. Lelie Gevers Deynootweg 70 legt zijn huisartsenpraktijk neer Deze wordt voortgezet door J. W. Holst, arts NIEUWE AUTOHUREN autoverhuur TIB TAB st.aagtenstraat 14, III I wl - télefoon: 017*0 *25709*53627 leiden KURZAAL SCHEVENINGEN Vrijdag 5 juli - 20.30 uur (originele versie) Collegium Vocale, Gent Musica Antiqua, Amsterdam Dirigent: Philippe van Hereéweghe Algehele leiding: Ton Koopman Lynton Atkinsofl; jongenssopraan; Marianne Kweksilber, sopraan; René Jacobs, contralto; Marius van Altena, tenor; Max van Egmond, bas; Ton Koopman, orgel. Toegangsprijs: f 10.50 Kaartverkoop dagelijks van 10-16 uur aan de kassa van het CIRCUSTHEATER, Scheveningen, tel. 558800. in binnen- en buitenland. Onder garantie. Verwarmde bergplaats voor inboedels. Middelstegracht 36 Leiden Tel. 25468-24060. Onderstaande filialen van LEIDEN: Lange Mare 92, Haarlemmerstraat 218, Massamarkt, Levendaal 150, Steenstraat.18 5 Meiplein VOORSCHOTEN: Leidseweg 9 OEGSTGEEST: Kempenaerstraat 68 KATWIJK: Princestraat 37, Hoornesplein 123, Digros supermarkt NOORDWIJK: Bomstraat 7 SASSENHEIM: Kerklaan 131. UITZENDBUREAU Telef. 01710-3171J Koievaarslraat 33 t.tjKJCOrr-TCWAa! I Donderdag 11 en maandag 15 juli vangen nieuwe cursussen aan voor het opleidende voor het associatie-examen DECEMBER 1974 Voor het volgen van deze snelle oursus is geen boekhoudkundige voor opleiding vereiet, maar wel is van veel betekenis werklust, intelligentie en doorzettingsvermogen. Inlichtingen, prospectus en inschrijving mpandag t/m vrijdag van 95 en van 79 uur aan ons lesgeböuw SWEELINCKPLEIN 46 TEL. 333880* 1973 slaagden bij on6 2668 leerlingen, n.l. 1477 voor P.D 595 voor M.B.A. en 596 voor S.P.D.-M.O. Elk* cursist ontvangt jaarlijks een volledige geslaagden- lijst.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 6