J m W m ÖÊD. UKF Groot Bronswijk HOOFD STADSONTWIKKELING een administrateuiE hoofd financiële administratie medewerker financiële administratie medewerker informatieverwerking maatschappelijk werk (st) er gemeente dordrecht DIENST OPENBARE WERKEN EN STADSONTWIKKELING Mckt«„ a) een leidinggevend functionaris b) maatschappelijk werker vrije universiteit amsterdam wetenschappelijk medewerker vrije universiteit amsterdam wetenschappelijk medewerker UV analist vrije universiteit amsterdam hoofd secretariaat TROXJIW/KmrniET ZATERDAG 22 JUNI 1974 T12, PSYCHIATRISCHE INRICHTING GROOT BRONSWIJK Groot Bronswijk te Wagenborgen is een psychiatrische In richting waar 700 mensen behandeld, verzorgd en begeleid worden. Het aantal medewerkers is ruim 650. Tevens wordt op Groot Bronswijk de gedeeltelijke admini stratie verzorgd van het onlangs in gebruik genomen ver pleeghuis Vliethoven te Delfzijl. l/oor een optimale verzorging van het administratieve ge beuren, en een tijdige verkrijgbaarheid van de benodigde gegevens, krijgt onze inrichting binnenkort de beschikking over een office-computer. Enerzijds door deze uitbreiding en anderzijds door interne mutaties, zoeken wij thans de volgende medewerkers: Een MBA'er (studerend voor SPD) van tenminste 25 jaar, die in staat is de dagelijkse leiding op zich te nemen van de afdeling waar ca. 7 mensen werkzaam zijn. Deze afdeling omvat de hoofdboekhouding, alsmede de salaris-, patiënten- en zakgeldenadministratie. Hij ressorteert rechtstreeks onder de chef administratie. Een man met MBA, danwel studerend voor dit diploma, die vooral werkzaam zal zijn op het terrein van de hoofdboek houding. Hij wordt de rechterhand van het hoofd financiële admini stratie. Leeftijd: tenminste 23 jaar. Een man met een ruim administratief inzicht, bijvoorbeeld met diploma MBA en kennis van office-computers. Hij ressorteert rechtstreeks onder het hoofd financiële administratie en wordt verantwoordelijk voor de verwerking via de office-computer met magneetcassettes. Leeftijd: tenminste 23 jaar. Het verkrijgen van passende huisvesting zal geen problemen opleveren. Nadere inlichtingen., over de genoemde funkties worden gaarne verstrekt door de chef van de administratie. Tel. (05964) 231. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke solli citaties te richten aan het hoofd Personeelszaken van Groot Bronswijk, psychiatrische inrichting te Groot Bronswijk (Gr.). PAËDOLOGISCH INSTITUUT Vossiusstraat 56, Amsterdam Het Paedologisch Instituut is een centrum voor interne observatie en behandeling van kinderen met diverse leer -en opvoedingsmoeilijkheden, tevens een functie vervullend bij de opleiding Kinder- en Jeugdpsychologie en Speciale Pedagogiek aan de Vrije Universiteit De behandeling van circa 70 kinderen in de leeftijd van 412 jaar door een groepsleidersteam, psychologen, onderwijzers en de medische dienst vindt plaats in nauwe samenhang met de behandeling van de gezinnen waar de kinderen vandaan komen. De maat schappelijk werk(st)er vormt in ieder overleg over- eri uitvoering van een behandelingsplan een onontbeerlijke schakel om gezin en opgenomen gezins lid een optimale behandeling te kunnen bieden. Door uitbreiding van ons team bestaat er momenteel-een vakature voor een vijfde Voor genoemde funktie wordt iemand gezocht die in staat is in multi disciplinair teamverband te werken. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit de beïvloeding van het gezin als een onderdeel van het totale behandelings plan kind-gezin. Wij zoeken gegadigden met het Diploma Sociale Academie en ervaring: een V.O.-opleiding strekt tot aanbeveling. Van gegadigden wordt verwacht dat zij kunnen instemmen met het Prot. Christelijk karakter van het instituut. Salaris en pensioenvoorzieningen volgens algemeen geldende landelijke normen. A utokostenvergoeding. .Inlichtingen omtrent deze funktie kunnen ingewonnen worden bij één der maatschappelijk werksters. Brieven met uitvoerige inlichtingen te richten aan de directeur, prof. dr. J. de Wit PAEDOLOGISCH INSTITUUT Vossiusstraat 56, Amsterdam. Telefoon 732178 (020). De sector Stadsontwikkeling bestaat uit de afdelingen verkeer, stedebouw, jurudisch-planologisch adviseurs, volkshuisves ting en landschapsontwerp. Er worden plannen en ontwerpen- ontwikkeld op het gebied van stadsuitbreiding, stadsreconstruc tie en verkeersreconstructie. Het hoofd stadsontwikkeling, rechtstreeks.ressorterend onder ei\ nauw samenwerkend met de directeur van de dienst, zal zowel organisatorisch als inhoudelijk nader gestalte moeten geven aan bovenbedpelde sector een samenwerkingsverband tussen de chefs en ontwerpers van de genoemde afdelingen, dat on langs werd geïnstitutionaliseerd. Door het geven van leiding aan en door te participeren in dit samenwerkingsverband dient hij een zodanige afstemming van de verschillende bijdragen te bewerkstelligen dat hoogwaardig geïntegreerde plannen en ontwerpen tot stand komen.. Daartoe dient hij voorts de functionele afstemming tussen "de sector en relevante andere afdelingen; zowel binnen als buiten de dienst, te behartigen. In het.kader van zijn verantwoordelijk heid voor de continuïteit van'ontwerp naar de realisering daar van bewaakt hij de planning en de voortgang van werkzaamheden binnen de sector. Zijn positie en deskundigheid veronderstellen een belangrijke inbreng in de diverse werk- en stuurgroepen, waarvan hij lid is. De funktie stelt hoge eisen, zowel voor wat betreft ervaring met de inhoudelijke aspecten van het planologische werkterrein als terzake van organisatorische en leidinggevende capaci teiten. Met name het vermogen om aan de professionele iden titeit van.de medewerkers recht te doen en hun inbreng opti maal te benutten wordt als een van de belangrijkste funktie-i- eisen beschouwd. De opleiding van de kandidaten ligt op academisch niveau. Gedacht wordt aan een ingenieursdiploma.c.i., b.i., l.i. of soortgelijke. Aanstelling kan geschieden in een der hoofdingenieursrangen, waarbij het salaris ,nader zal worden bepaald tussen f. 3.714,- en f. 4.928,- bruto per maand. Zij die belangstelling voor de beschreven functie hebben, wor den uitgenodigd binneq 14 dagen 'na verschijnen van deze annonce schriftelijk te reageren. Brieven kunnen worden ge richt aan het hoofd organisatie en personeelszaken van boven genoemde dienst, postbus 318, Dordrecht. Desgewenst kunnen inlichtingen worden verkregen bij ïr. H.H. Tonkes, directeur, telefoon 078 - 30.000 of 's avonds 078 - 39443. Een psychqlogisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Stichting voor Maatschappelijke Dienstveriening 'Duinstreek' werkzaam in Katwijk, Noordwijk, Rijnsburg-Valkenburg en binnenkort ook in Noordwijkerhout en Voorhout zoekt voor de AFDELING MAATSCHAPPELIJK WERK Van wie onder meer het volgende wordt verwacht: j persoonlijkheid, die het Maatschappelijk Werk in de uitvoering kan ondersteunen en uitbouwen, leidinggeven aan een team van 9 maatschappelijk werk(st)ers, bereidheid tot meedenken in beleid en uitvoering, ervaring in het Maatschappelijk Werk als eerstelijns voorziening; een Voortgezette Opleiding, Diploma Sociale Academie of urg. opleiding is vereist. 'Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens C.R.M.-regeling. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de maatschappelijk werk(st)ers, telefoön (01718)-73344. Sollicitaties te richten aan de directeur van de Stichting, de heer J.P.van Eijsden, Rijnstraat 20 te Katwijk. De Prot. Chr. Stichting Tehuizen Dagverblijvejj te Ommen vraagt voor de boekhouding van 2 Dagverblijven en 1 Gezins vervangend tehuis. f Gevraagd wordt een middelbare schoolopleiding en het bezp van het diploma M.B.A. of een gelijkwaardige opleiding. Leeftijd boven de 25 jaar. Geboden wordt een beginsalaris van f 1900,per maant Sollicitatiebrieven kunnen vóór 1 juli gestüurd worden aan de secretarii Hardenbergerweg 84, te Ommen. ,n d De Faculteit der Letteren, subfaculteit der Nederlandse Taal- en Letterkunde zoekt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een (voltijdse functie) ten behoeve van onderwijs en onderzoek betreffende de taalkundige interpretatie van Nederlandse teksten (van 1560 - 1700). Voor benoeming wordt instemming met de doelstelling der Vrije Universiteit verwacht Salariëring zal geschieden door inpassing in het rangenstelsel voor wetenschappelijke medewerkers. De te benoemen medewerker moet bereid zijn in teamverband te werken. Inlichtingen worden verstrekt door Prof. dr. D. M. Bakker (t/m 29 juni en v/a 29 juli), Joh. Vermeerstraat 26, Heemstede, telefoon023 - 28 65 88, of door Drs. L. Strengholt (t/m 8 juli), De Hoge Weijtit 59, Heiloo, telefoon 02200 - 3 37 30. Schriftelijke sollicitaties (met curriculum vitae, .opgave van referenties en van eventuele publicaties) onder vermelding van vacaturenummer 430-1654 vóór 1 augustus 1974 te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan1105> postbus 7161, Amsterdam. Bij de afdeling Radiotherapie kan worden geplaatst een die o.m. zal worden belast met de ontwikkeling en verbetering van fysische methoden en mogelijkheden gericht op de behandeling van de patiënt. Daarnaast zal hij worden ingeschakeld bij de praktische patiëntenbehandeling bij het onderwijs aan studenten. Wij zoeken voor deze functie een fysisch-doctorandus of natuurkundig ingenieur met - bij voorkeur - enige ervaring in de fysische aspecten van de Radiotherapie. De salariëring geschiedt door inpassing in het wetenschappelijk rangenstelsel. Van kandidaten wordt instemming verwacht met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht, onder vermelding van vacaturenummer 239-1834 aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam, Boeiendl brokte R0IHAN-0MNE3US De drie beroemde ro mans van Charlotte, Emily en Anne Brontë in een grote omnibus: Jane Eyre, Woeste hoogten en Agnes Grey. Onsterfelijke verhalen van liefde, hartstocht en eenzaamheid. 880 bladzijden, gebonden/19,50 Verkrijgbaar bij uw boekhandel L J. VEEN WAGCNINGEN Op het moderne bedrijfslaboratorium van onze vestiging Pernis, vragen wij een De interesse van gegadigden dient uit te gaan naar het onderzoek van analysemethodes, het automatiseren van analyses zowel op het laboratorium als in het bedrijf en/of het chemische begeleiden In ruime zin van de diverse produktie-eenheden. Reflectanten dienen bereid te zijn zonodig in vol-continu- dienst te werken. Leeftijd töt ca. 30 jaar. Opleiding: HBO-A, PBNA E101 of gelijkwaardig. Ervaring enige jaren praktijkervaring strekt tot aanbeveling. Tussen Vlaardingen en het bedrijf vaart een personeels- boot. De verbinding met Hoogvliet, Voorne-Putten en een groot gedeelte van de Hoekse Waard wordt onderhouden met personeelsbussen. Sollicitatiebrieven te richten aan UKF, afd. Personeels zaken, antwoordnummer 36, Hoogvliet. Eventuele informaties kunnen ingewonnen worden onder telefoonnummer 010 - 16 00 66, toestel 167 of 163. Op de Hoofdafdeling Personeelszaken komt binnenkort, in verband met het vertrek van de huidige functionaresse, vacant de functie van tevens secretaresse van het Hoofd van deze Hoofdafdeling. Wij zoeken voor deze veelzijdige- en vertrouwensfunctie iemand die gewend is met grote mate van zelfstandigheid en met verantwoordelijkheidsgevoel te werken en die de vele contacten binnen de personeelsafdeling en daarbuiten op goed niveau kan onderhouden. Voor deze functie komt in aanmerking zij die: het diploma middelbare school bezit en een secretaresseopleiding heeft genoten over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid beschikt; een ruime ervaring in een secretaressefunctie heeft, waarbij bekendheid met het personeelswerk tot aanbeveling strekt; een juiste instelling bezit t.a.v. het enthousiasme en de accuratesse, betrouwbaarheid en diplomatie waarmede het werk moet worden verricht. De voor deze functie gewenst geachte leeftijd ligt tussen 25 en 30 jaar. Salariëring afhankelijk van opleiding, leeftijd, ervaring en gebleken kwaliteiten. Indien U geïnteresseerd bent in deze functie en denkt aan genoemde eisen te kunnen voldoen, nodigen wij U uit spoedig schriftelijk te solliciteren bij het Hoofd van de Hoofdafdeling Personeelszaken>der Vrije Universiteit, De Boelelaan 1105, Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer 020-1584.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12