Zomers presentje: Tijdelijk 25 waardepunten! FAMILIEBERICHTEN A lekkere koffie. TROUiW/IKjWlAiRTET DINSDAG 18 JUNI 1974 En nu, wat verwacht ik, Heere? Mijn hoop, die is op U- Heden nam de Heere tot Zich mijn innig gelief de Man, onze zorgzame Vader Berend Jongman op de leeftijd van 45 jaar. Chr. Jongman-Stavleu Christa Karin Berend Jan Leiden, 16 juni 1974. Maredijk 13c. (Thuis geen bezoek, geen bloemen) De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud" van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: woensdagavond a.s. van 7.00 tot "8.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 20 juni a.s. in de aula van de algemene begraaf plaats „Rhijnhof" aanvang 13.30 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. De Heere heeft van mij weggenomen mijn innig geliefde Zoon Berend Jongman op de leeftijd van 45 jaar. W. Jongman-Vis Leiden, 16 jund 1974. Waardstraat 61. Ik ben verstomd, ik doe mijn mond niet open, want Gij zelf hebt het gedaan. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze onvergetelijke Schoonzoon Berend Jongman op de leeftijd van 45 jaar. J. Stavleu Chr. Stavleu-Lut Leiden, 16 juni 1974. Borneostraat 21a. Rom. 8 vers 38 en 39. Met grote verslagenheid is plotseling uit onze familiekring weggenomen onze beste Broer, Zwa ger en Oom Berend Jongman op de leeftijd van 45 jaar. Vollenhove: H. Jongman H. Jongman-van 't Riet Den Helder: E. Jongman A. Jongman-Slikker S. Jongman T. Jongman-Peters P. Jongman G- Jongman-Slikker Leiden: M. van der Velden- Jongman A. van der Velden Nichten en neven Leiden, 16 juni 1974. Heden is zacht en kalm nog geheel onverwacht van ons heengegaan in volle vrede, mijn innig ge liefde Man en onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broeder, Zwager en Oom Co melis van Boek in de ouderdom van 86 jaar. Zevenhuizen: E. van Beek-Bodegom Rotterdam: A. A. Visser-van Beek C. Visser Liesbeth en Hans Henk Zevenhuizen: E. D. Dogterom-van Beek W. A. Dogterom Zeivenhuizen, 17 juni 1974. Dorpsstraat 134. Liever geen bezoek en geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben op donder dag 20 juni a.s. desmiddags tussen 2—3 uur op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Met ontsteltenis geven wij kennis van het over lijden van onze beste Zwager en Oom Berend Jongman op de leeftijd van 45 jaar. Leiden: W. Stavleu W. M. Stavleu- van Kampenhout P. Stavleu R. Stavleu-Mieloo Brielle: J. W. P. Stavleu P. Stavleu-van Apeldoorn Nichten en neven Leiden, 16 juni 1974. Heden heeft de Here geheel onverwacht van ons weggenomen, onze lieve, zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Barend Bol weduwnaar van Helena Looije Drager van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, op de leeftijd van 78 jaar. 's-Gravenhage: W. Bol J. Bol-van Gorkom Noordeloos: P. Bol A. Bol-Moerman Rotterdam: Jac. Bol Rotterdam: B. Bol G. A. Bol-van der Gaag Schiedam: N. H. van Loon-Bol L. van Loon Klein- en achterklei nki nderen Rotterdam (21), 16 juni 1974. Boergoensevliet 75b. Thuis geen bezoek Geen bloemen Vader is opgebaard in de rouwkamer der „O.R.V." Mathenesserlaan 470, Rotterdam-West. Bezoek aan de rouwkamer woensdag- en donder dagavond van 8.00 tot 8.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 21 juni a.s. in het familiegraf op de Herv. Begraaf plaats van Charlois, Charl. Lagedijk 680, Rotter dam-Zuid. Vertrek vanaf de Boergoensevliet 75b te plm 15.30 uur. Aankomst in de Kapel op de begraafplaats plm 15.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Kapel. Barend Bol welke gedurende vele jaren als President-Commis saris onze B.V. met grote toewijding en inzicht van zaken heeft geleid. Commissarissen, Directie en Personeel, B.V. Onderlinge Bouw Vereniging. Rotterdam. 16 juni 1974. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van de O.R.V., Mathenesserlaan 470. Aldaar gele genheid tot rouwbezoek woensdag- en donderdag avond van 88.30 uur. De begrafenis in het familiegraf zal plaatsvin den vrijdag 21 juni a.s. op de Hervormde Be graafplaats van Charlois, Katendrechtse Lagen dijk 680. Aankomst in de kapel plm. 3.45 uur. Tot ons groot leedwezen overleed de heer G. Guis Gedurende meer dan 43 jaren heeft hij zijn beste krachten aan de belangen der vennootschap ge wijd. Zijn nagedachtenis zal door ons in hoge ere worden gehouden. Directie en medewerkers B.V. Scheepswerf en Machinefabriek 'De Biesbosch - Dordrecht' Dordrecht, 14 juni 1974 Tot ons groot leedwezen hebben wij kennis ge nomen van het droevige bericht dat Leo van Ruijk is overleden Hij was onze goede vriend en een inspirerende voorzitter van ons toernooi. Vrienden en comitéleden van het Hoogoven Schaaktoernooi Beverwijk, 17 juni 1974. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op derdag 20 juni om 15.00 uur in de aula van Nieuwe Algemene Begraafplaats te Hoofddi aan de Hoofdweg hoek Vijfhuizerweg, waarna begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Ook nog gelegenheid tot condoleren in één ontvangstkamers van de aula na de begraf< Voor de bewijzen van medeleven en belangstelling ons betoond na het heengaan van onze lieve zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Be- huwdbroeder en Oom Jacob van der Zwart betuigen wij onze oprechte dank< Uit aller naam: J. van der Mey-van der Zwart. Lelden, Juni 1974. Hoge Morsweg 130. N.V. „MECUZO" IN LIQUIDATIE De ondergetekenden delen u me de dat de rekening en verant woording Inzake de ilquldaUe van de N.V. „Mecuzo" te 's-Gra venhage, miv. 20 juni 1974, gedu rende 3 maanden ter inzage lig gen ten kantore van het handels register te 's-Gravenhage en ten kantore van de heer J. J. Muller, Barentszstraat 13 te 's-Gravenha ge. 17 Juni 1974. De vereffenaars E. C. J. Cusell L. J. Cusell Ir. J. F. Cusell Heden werd van ons weg genomen, na een langdurige ziekte, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tan te, Johanna van der Zwan- Van der Toorn weduwe van Martlnus van der Zwan, in de ouderdom van 85 jaar. Mede namens verdere familie, M. van der Zwan Scheveningen, 15 Juni 1974. ,,Het Strangeduin", Gevers Deynootweg 59. Correspondentie-adres: Van Lumeystraat 15. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7-8.30 uur Tesselsestraat 69. De teraardebestelling zal Jlaatshebben donderdag 20 uni te 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf Tesselsestraat 69 te 12 uur. Heden overleed, gesterkt door haar geloof, onze dier bare moeder, Schoonmoeder, Grootmoeder en overgroot moeder Cornelia Maria Nierse weduwe van Willem Johannes Schild, Zij mocht de zeer hoge leef tijd van 103 jaar bereiken. Lochem: M. E. C. van Willigen- burg-Schild J. H. P. van Willigen- burg Blackburn (Austr.): L. P. J. Schild II. Schild-Levie Den Haag: P. C Schild M. Schild-Cley Rotterdam: M. Schild-Klop Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Den Haag. 15 juni 1974. Bejaardencentrum 'Moerwijk'. Twickelstraat 120. Corr.adres- Wormerveerstraat 31. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencentrum 'Moer wijk'. Bezoek mogelijk dins dag van 10 uur tot 12 uur en van 14 uur tot 16 uur. De begrafenis zal plaatsheb ben woensdag 19 juni a.s. omstreeks 13.45 uur op de begraafplaats 'Nieuw Eyken- duyn°n' ingang Kamperfoe lies! ra at. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestelling in de ontvangkamer van de be- "roafnliints. De Kerkeraad van de Gere formeerde Kerk te Pijnacker- Nootdorp geeft met droef heid kennis van het overlij den van zijn oud-predikant ds. J. A. Meijer Met dankbaarheid denken wij aan het werk dat hij van 1932 tot 1949 als predikant van onze gemeente met grote Inzet, moed en toewijding heeft verricht. Moge God zijn vrouw en dochter de kracht geven dit verlies te dragen. Namens de Kerkeraad: C. M. Overdulve, praeses J. D. Huisman, scriba. Pijnacker, 17 juni 1974. „Vaste rots van mijn behoud Heden nam de Here van ons weg onze lieve zorg zame Moeder, Grootmoeder, Schoonzuster en Tante Riemke Leddy-Kok sedert 1955 weduwe van Franciscus Nicolaas Leddy op de leeftijd van 87 jaar. Familie Leddy Familie Kok Bussum, 16 juni 1974. Correspondentie-adressen: A. C. Leddy, A. Kok, Drieseweg 88, Fabriciuslaan 45, Putten (Gld.). Hilversum. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum. CondolevJitiebezoek aldaar woensdagavond van 78 uur. De rouwdienst, geleid door de weleerw. heer ds. G. Hagens, zal D.V. worden gehouden don derdag 20 juni a.s. 's morgens om 11.30 uur in de Aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nw. Hilversumseweg te Bussum, waarna de be grafenis aldaar zal plaatshebben. Thuis geen bezoek Geen bloemen Met leedwezen delen wij u mede, dat op de leef tijd van 78 jaar plotseling is overleden de heer Ps. 73 12, oude berijming, 'k Zal dan gedurig bij U zijn. Heden nam de Here tot Zich na een geduldig gedragen lijden Zijn kind, onze lieve, zorgzame Vader. Groot -en Overgrootvader Adriaan Hermanus Botermans weduwnaar van Sijtje Zandbergen op de leeftijd van 79 jaar. Valkenburg (Z.-H.): L. M. de Vries-Botermans J. C. de Vries M. Noort-Botermans L. Noort H. C. Klink-Botermans C. Klink T. Botermans J- Botermans-Binnekade A. H. Botermans C. E. Botermans-Noordhuis II. Botermans J. Botermans-van Iterson Klein- en achterkleinkinderen Valkenburg (Z.-H.), 17 juni 1974. Katwijkerweg 41. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.30 9.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donderdag 20 juni a.s., om 3.15 uur n.m., op de algemene begraafplaats te Valkenburg (Z.-H.), voorafge gaan door een rouwdienst in de Gereformeerde Kerk, welke aanvangt om 2.30 uur n.m. Vertrek vanaf het sterfhuis om 2.00 uur n.m. Ocean Grove (U S.A.): Rijnsburg: Valkenburg (Z.-H.): Oss (N.-Br.): ALGEMENE KENNISGEVING Heden behaagde het de Here, na een langdurige ziekte, van ons weg te nemen, onze lieve zorg zame Man, Vader, Groot- en Overgrootvader Barend Vis in de ouderdom van bijna 89 jaar. Katwijk: T. Vis-Schuitemaker IJmuiden: J. van Duijvenbode-Vis Katwijk: P. Vis-van Duijvenbode Voorschoten: G. Vis A. Vis-Plug Katwijk: M. Vooijs-Vis W. B Vooijs J. J. Vis-den Duik H. Vis J. Vis-Nijgh Woensdrecht: C. M. Moggré-Vis C. P. J. Moggré Middelburg: A. van der Meij Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 16 juni 1974. Ziekenhuis „Overduin". Correspondentie-adres: Huize 'Salem', kamer 4-15. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Salem", Duindoornlaan 34 te Katwijk aan Zee, alwaar gelegenheid zal zijn tot condoleren dinsdag 18 juni en woensdag 19 juni a.s. 's avonds van 79 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 20 juni a.s. des nam. 1.45 uur in het Herv. Ker kelijk Centrum, Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Op 14 juni nam de Here tot Zich onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader Johan Daniël van Oosten op de leeftijd van 65 jaar. Wassenaar: A. van Oosten-Vreugdenhil Leiden: H. H. van Oosten H. G. van Oosten-Van Kami Anma, Gijs en Jandaan Katwijk: r. van Oosten G. II. C. van Oosten-Verrips Daan en Henriëtte H. I. Ambacht: I. D. van Oosten I. van Oosten-Dijksterhuis Anneke, Evelyn en Johan Wassenaar, 17 juni 1974 Dokter Weederlaan 65 De begrafenis heeft heden in familiekring op begraafplaats te Rijswijk Z.-H. plaatsgevonti Na een langdurige, moedig gedragen ziekte, toch nog onverwacht, bij de Here Thuisgeha onze lieve Anneke op de leeftijd van 18 jaar. J. ter Haar H. J. ter Haar-Van Got en kinderen Hoofddorp, 16 juni 1974 Kalorama 27 Anneke is opgebaard in één der rouwkamers1 Dunweg's Begrafenis Associatie, Tuinweg Hoofddorp. Bezoek aldaar woensdag a.s. van li tot 20.00 uur. Prettig nieuws! Gezien de grote vraag gaat Douwe Egberts nog even door met de aktie „Zomers Presentje". U kunt dus nog steeds profiteren van de extra waardepunten die u tijdelijk krijgt op elk pak vacuumverse Roodmerk, Zilvermerk en Paarsmerk koffie van Douwe Egberts. 25 Waardepunten, da's 15 punten meer dan normaal! Dat telt weer aardig mee als u aan het sparen bent voor die waardevolle Douwe Egberts geschenken. Heeft u de nieuwe Geschenkenfolder nog niet in huis? Vraag hem aan uw winkelier of schrijf even een kaartje aan Douwe Egberts, Postbus 2076, Jtrecht. U krijgt hem gratis thuis gestuurd. Zilvermerk Paarsmerk vacuum 2,66 vacuum 2,5d vacuum 2,20

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14