X i/IILIEBERICHTEN f3,50 Zitten doet pijn ZWITSANAL HOOFD v. cl. ADMINISTRATIE paedologisch instituut Iiuoftl van de civiele dienst I !L ;.W/KAViA.RTET ZATERDAG 15 JUNI 1974 K15 Gij hoort het gebed. Ps. 653. [ere wil zullen onze Ouders en Grootouders G. A. Schot J. C. Schot-Kijzerwaard uni a.s. hun 50-jarig huwelijksfeest vieren, un wens zal dit elders, in de kring van kinderen ikinderen, gebeuren. Genève: Delft: Makkum (Fr.): Rijssen: Wim Schot Bep Schot-Leibbrandt Piet Schot Bep Schot-Stoffels Rein Schot Hil Schot-Idema Johan Schot Lida Nawijn-Schot Arjan Nawijn en 19 kleinkinderen res: Wijnand Zeeuwstraat 32, Rijssen; uni: Parkstraat 100, Rijssen. dankbaar laten wij u weten dat onze Ouders P. de Bruyn I en S. de Bruyn-Starre 29 juni a.s. hun zilveren huwelijksfeest hopen i. Peter en Teuna Irene icitaties stellen zij erg op prijs op hun feestdag, ijk 29 juni, van 16.00 tot 17.30 in de ontmoetings- j van de Gereformeerde Kerk „De Hoeksteen", ijiweg 15, Capelle a.d. IJssel. aan den IJssel, juni 1974, ^irsingel 49. let deze weg willen wij een ieder zeer hartelijk vot voor de belangstelling die wij ter gelegenheid aqs 25-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. Mede t otor is het voor ons een onvergetelijke dag gewor- tei eet J. van der Vijver B. van der Vijver-Boezaard juni 1974, straat 19. tn 07(f „Mijn genade is u genoeg". 2 Corinthe 12 9. d heeft heden geheel onverwacht tot Zich ge- men onze lieve Moeder, Grootmoeder en Over- nsi|otraoeder tana Elizabeth van Staalduinen-Struik weduwe van J. van Staalduinen, de ouderdom van 8 's-Gravenhage: Schiedam: I jaar. L. C. A. van Staalduinen H. van Staalduinen-Elward L. Blom-van Staalduinen J. Blom Kleinkinderen en achterkleinkinderen t Sravenhage, 13 juni 1974. Iwtfdencentrum „Campduinen", dastraat 5. espondentie-adres: conistraat 83 b, Schiedam. Geen bezoek Geen bloemen scotfi rouwdienst zal gehouden worden op maan- g 17 juni a.s. om 11 uur in „Campduinen", arna de teraardebestelling zal plaatshebben om uur op de Algemene Begraafplaats „West- Ockenburghstraat, Loosduinen, legenheid tot condoleren na de begrafenis in ontvangkamer. 'k Zal dan gedurig bij U zijn, hi al mijn nodenangst en pijn; U al mijn liejde waardig schatten, Wijl Gij mijn rechterhand woudt vatten. Gij zult mij leiden door Uw raad, O God, mijn heil, mijn toeverlaat; En mij, hiertoe door U bereid, Opnemen in Uio heerlijkheid. Psalm 7312. iden heeft God in Zijn heerlijkheid opgenomen, een geduldig gedragen lijden, Zijn kind, mijn nig geliefde Vrouw, onze lieve Moeder, Dochter, hoondochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Krijntje K/rul-Hofland de leeftijd van 45 jaar. Nochtans zal Ik bestendig bij u zijn; Gij hebt mijn rechterhand gevat. at zij voor haar gezin en omgeving betekend beg «ft, zal ons altijd een dankbare herinnering zei ijven en moge ons tot troost zijn. S. Krul Martin en Jacqueline Krijn Corrie en verdere familie heveningen, 12 juni 1974, ,je uvierstraat 39. Geen bezoek aan huis. 0tlC ilegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 1 uur, zondagavond van 7.308.30 uur in de ïistorie van de Pniëlkerk, Tesselsestraat 69. dienst van .Woord en Gebed zal gehouden arden maandag 17 juni te 1.15 uur in boven- recl noemde kerk, waarna de teraardebestelling zal ezoi aatshebben in het familiegraf op de Algemene i agraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst al- vei» lar te 2.30 uur. 1JTh cope Heer was zijn Herder, Diens Handen voelde, hij zich veilig". Psalm 23. een zeer smartelijk lijden is in volle vrede tslapen onze lieve Man, Vader en Grootvader, r, Zwager en Oom Leendert Jan Sap mocht 76 jaar worden, Ridder in de Orde van Oranje Nassau G. Sap-Torringa Gré en Piet Kind Arjan, Margriet en Ineke Rein en Lia Sap Ben en Cobi Sap [otterdam, 14 juni 1974, ekade 104 a. legenheid tot condoleren zaterdagmiddag van •30 uur ip de rouwkamer aan de Voorscbnter- 51. begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 17 in het familiegraf op de Ned. Herv. Be- afplaats ,J)ud-Kralingen", Kralingseweg 334, aankomst in de kapel om 3 uur. rtrek vanaf het woonhuis ca. 230 uur. In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen". Heden is in volle vrede ontslapen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgroot vader Pieter Johannes Nobel in de ouderdom van 81 jaar. M. Nobel-Freen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 14 juni 1974, Bejaardencentrum „De Burcht", Van Moorselplaats 62. Condoleancebezoek dinsdagavond van 88.30 uur in „De Burcht" (le woonlaag). De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 19 juni op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kra lingseweg 334 om 12 uur. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst ge houden worden in „De Burcht", aanvangende 11 uur. Heden nam de Here tot Zich onze beste Broer, Zwager en Oom Pieter Johannes Nobel T. J. van Leijden-Nobel C. Kaptein-Nobel A. Kaptein Neven en nichten Rotterdam, 13 juni 1974. Heden behaagde het de Heere, nog onverwacht uit ons midden weg te nemen, onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante, Mejuffrouw Dirkje Geertruida Kelfkens op de leeftijd van 87 jaar. „Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen" Psalm 90 vers 12 Den Haag: H. Kelfkens C. A. M. Kelfkens-Jolijt Dordrecht: C. de Groot Vreeswijk: Th. C. J. H. Kelfkens A. C. Kelfkens-van Zoelen nichten en neven Dordrecht, 14 juni 1974 Huize „Dubbelmonde" Koningstraat 290 De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize „Dubbelmonde". Gelegenheid tot con- doleantiebezoek aldaar dinsdag 18 juni van 19 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben woensdag 19 juni a.s. op de Algemene Begraaf plaats om 11.30 uur. Vertrek vanuit „Dubbel monde" om 11.15 uur. Na de teraardebestelling is er alsnog gelegen heid tot condoleren. ALGEMENE KENNISGEVING Heden behaagde het de Heere, na een langdurig doch geduldig gedragen lijden, tot Zich te nemen, onze lieve zorgzame Moeder en Oma Sophia van Duijveaibode weduwe van Jan van Beelen in de ouderdom van 75 jaar. C. van Beelen A. van Beelen-Schaap Jan, Loes Jac. van Beelen P. van Beelen-van Duijn Jan, Janneke, Jaap T. van Beelen Katwijk aan Zee, 14 juni 1974. Vuurbaakstraat 5. Gelegenheid tot condoleren: 's-middags van 3-5 uur en 's-avonds van 7-9 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 18 juni a,s. des nam. 1.45 uur in het Herv. Kerkelijk Centrum, Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Heden overleed, voor ons nog onverwacht, mijn lieve aanstaande Man, onze Zwager en Oom Hilbert Arie ten Boske op de leeftijd van 53 jaar. Uit aller naam: P. C. Limme 's-Gravenhage, 13 juni 1974 Medemblikstraat 126 Correspondentie-adres: Sneeuwbalstraat 4. Aan huis geen bezoek Bezoek aan de rouwkamer Fred. Hendriklaan 7, zaterdag en zondag van 14.00-15.00 uur. Geen toespraken De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden maandag 17 juni om 14.30 uur in de aula van „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's-Gravenhage/Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf de rouwkamer om 14.00 uur. Bestuur, directie en leraren van de Chr. Techn. School „Veluweplein", Veluweplein 1 te 's-Gra venhage geven hiermede kennis dat op 11 juni 1974 is overleden hun oud-leraar J. J. Westerweel Hij bereikte de leeftijd van 71 jaar. Vele jaren heeft hij zijn beste krachten aan onze school gegeven. Na een langdurig geduldig gedragen lijden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve Vader en Opa Heraianus Albertus Bekker weduwnaar van Doets van der Spoel, op de leeftijd van 69 jaar. Uit aller naam: E. Bekker Rotterdam, 14 juni 1974. Corr.adres: C. Bekker, Trompstraat 12, Zoetermeer. De bijzetting in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats Crooswijk zal plaats vinden maan dag 17 juni na aankomst in de aula om 2.30 uur. „Gij zijt verlost, God heeft u welgedaan" Met deze dankstem in ons hart geven wij u ken nis van het nog onverwacht heengaan van onze lieve Moeder en Oma Johanna Susanna Maria Frederika van Hengel-Marges sedert 5 april 1972 weduwe van K M. van Hengel in de ouderdom van 77 jaar. Katwijk aan Zee: A. Parlevliet-van Hengel N. Parlevliet Niek en Corry Anne Marie en André Huiberdien Krijn Rotterdam, 13 juni 1974 Bejaardencentrum „De Schutse" Cordell Hullplaats 22 Corr.-adres: Populierenlaan 4 Katwijk aan Zee. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 17 juni om 11 uur in „De Schutse", waarna de bijzetting in het familiegraf op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gem. Oud-Kralingen a/d Kralingseweg 334 om ca 12 uur zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Psalm 116 1 N.B. Naar haar Hemels Vaderhuis opgegaan onze zeer geliefde Vriendin Hendrina Maria Zwaan wed. v. J. Schoneveld, in de ouderdom van 71 jaar. Vanaf haar vroegste jeugd is zij altijd een trouwe vriendin voor ons geweest en mochten wij steeds lief en leed met elkander delen. Wij zullen haar erg missen. Rijnsburg, 13 juni 1974. A. C. Jungeruis-Vooys W. S. Brugmans-Vooys De Here nam tot Zich onze lieve Schoonzuster en Tante W. van der Ploeg-van den Berg op de leeftijd van 79 jaar te Soest Namens de familie: P. Hospels-van der Ploeg Soest, 13 juni 1974. Heden nam de Heere tot Zich onze geliefde Tante Jantje Nooitgedagt sedert 1950 weduwe van O. B. Eerdmans op de leeftijd van 90 jaar. Zij leefde sterk in de verwachting van de nieuwe hemel en de nieuwe aarde. (2 Petrus 3 13) Bolsward, 13 juni 1974. Verpleeghuis „Bloemkamp" Namens de familie: Bolsward: U. van Wieren-v. d. Wal Arnhem: D. W. v. d. Laan H. v. d. Laan-Appelo Bolsward: J. D. Eerdmans IJlst: J. Nooitgedagt Wageningen: E. Dekker J. Dekker-van Wieren De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 18 juni a.s. 's-middags om 14.00 uur in de Ge reformeerde kerk te Bolsward, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats aldaar. Gelegenheid te condoleren een half uur voor de rouwdienst. Correspondentie-adres: Kluizeweg 450, Arnhem. Gelegenheid om elkaar te ontmoeten in het Ge reformeerd Centrum. Geheel onverwacht nam de Here van ons weg onze lieve zorgzame Vrouw, Moeder en Groot moeder Erna Lauer Zij mocht 66 jaar worden. Veel leed was haar deel, maar ook veel géluk. Dat zij nu mag zijn, waar pijn noch verdriet meer is, is ons tot troost. Andijk: J. W. Faust Amsterdam: P. Faust N. Faust-Makkes Erna, Hans Helmut Rosina Rotterdam: M. H. Dijkstra W. Dijkstra-Faust Yvonne, Annemarie Alkmaar: J. W. Faust A. E. Faust-Geerdink Erna, Erich Arlette Andijk, 13 juni 1974, Grote Weid 5. Gelegenheid tot condoleren maandag 17 juni van 8.00 tot 9.00 uur thuis: Grote Weid 5. De begrafenis zal zijn dinsdag 18 juni om 2.50 uur op de Oosterbegraafplaats te Andijk. Vertrek vanaf Grote Weid 5 om 2.30 uur. Bedroefd, maar met grote dankbaarheid in het hart voor alles wat zij voor ons betekende, delen wij u me de, dat na een kortstondige ziekte, van ons ls heenge gaan, onze lieve, zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Be huwdzuster en Tante, Agatha Broere ln de ouderdom van 77 Jr. D. C. de Vlieger G. de Vlleger-de Groen C. de Vlieger Th. de Vlieger A. van de Stoep-de Vlieger P. van de Stoep Klein- en achterklein kinderen en verdere familie Geen bloemen. )e overledene ligt opgebaard in het woonhuis. Gelegenheid :ot condoleren aldaar uitslui tend maandagavond van 7.30 :ot 8,30 uur. De begrafenis zal plaatsvin den dinsdag 18 juni a.s. op de Algemene Begraafplaats, im 11.30 uur, vanuit de aula. \'a de teraardebestelling is jr als nog gelegenheid tot :ondoleren in de ontvang kamer van de aula. Met diepe droefheid delen wij u mede dat plotseling is overleden onze oud-predl- kant ds. J. A. Meyer in de leeftijd van 71 Jaar. Dankbaar herinneren wij ons de dienst, die hij in opdracht van zijn Zender gedurende 18 jaar aan onze gemeente bewezen heeft Zijn dienst werd gekenmerkt door grote trouw en harte lijke toewijding. Wij bidden dat God mevrouw Meyer en haar dochter wil troosten. Ds. C. Moens, praeses KI. Broersma, scriba. Gerkesklooster-Stroobos Gerkerklooster, 14 Juni '74. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven mij betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde Man B. Bedeker zeg ik u allen hartelijk dank. In het bijzonder H.H. doktoren en verplegend personeel van het Acad. Ziekenhuis te Leiden, de weleerwaarde heer ds Van Niel, H.H. doktoren van Rijnsburg voor de geestelijke en lichamelijke verzorgingg, begrafenisvereni ging „De Laatste Eer" en de heer J. Zwaan voor de keurige en correcte uitvoering van de begrafenis. N. Bedeker-van Delft Rijnsburg, 15 juni 1974, Burg. Meijboomstraat 31. Voor de belangstelling getoond bij het overlijden van mijn Vrouw Maart je Roemer-de Glas 'eg ik u hartelijk dank. J. Roemer Amsterdam. 15 juni 1974. Huize „De Kimme", kamer 728. DANKBETUIGING voor de bewijzen van medeleven en belangstelling ons betoond na het heengaan van onze zorg- zamo Man, Vader en Grootvader Cornelis Ravensbergen betuigen wij onze oprechte dank Uit aller naam W. Ravensbergen- Kookboekjes HET NEUSJE VAN DE ZALM Een asgortimentvan de besta recepten, bijeengebracht In handige boekjes. Leuk geïllustreerd en met kleurrijk omslag. van BEN J.KUYPER: 50 heerlijke soepen 50 kaasgerechten 50 hartige hapjes 50 gebakrecepten 50 kipgerechten 50 pasta-recepten 50 heerlijke desserts 30 fonduerecepten 50 barbecue-recepten 50 frituurrecepten 50 visgerechten 50 fruitgerechten 50 heerlijke salades 50 koude voorgerechten 50 sau8recepten 50 vleesgerechten 50 eenpan8maalt!Jden 50 elergerechten 50 Usgerechten 50 rauwkostgerechten 50 streekgerechten 50 gevogelte-recepten 50 lekkere boterhammen 250 dranken en drankjes 50 borrelhapjes 50 warme voorgerechten 50 grill-recepten 50 lekkere koekjes Lekker eten op z'n Spaans Lekker eten op z'n Oostenrijks Lekker eten op z'n Indisch Lekker eten op z'n Balkans Lekker eten op z'n Frans Lekker eten op z'n Scandinavisch van WINA BORN: Vlees- en vlsfondue's 40 paté-recepten 250 goede wijnen 75 fijne kazen 50 groenterecepten per deeltje Verkrijgbaar ln de boekhandel Meer deelt/es zijn In voorbereiding Zomer &Keuning Wageningen Lopen ook, als u last hebt van aambeien. Die narlgneld gaat voorbij met Zwltsanal van Zwitsal. Dat helpt goed, brengt die noodzakelijke verlichting: u hebt meteen al minder pijn. De Jeuk stopt en de gevoelige zwellingen verdwljnen. Zwltsanal .een we tenschappelijke combinatie van helende, verzachtende en pijnstillende stoffen, kan u vlug van uw aambeien- ellende afhelpen. B V. Automobielbedrijf Den Ouden is een van de grotere Oitroën-concessionnaiixes in Nederland. Naast het hoofdkantoor in het centrum van Rot terdam heeft dit bedrijf diverse vestigingen voor verkoop en service in en om Rotterdam. Ln diiJt bedrijf is een vakature voor een die aan de volgende eisen dient te voldoen: leeftijd 30 k 35 jaar; -- vooropleiding op Middelbaar niveau; in het bezit van de diploma's SPD I en II; bedrijfseconomische belangstelling; bij voorkeur enige jaren ervaring in een lei dinggevende funktie; ervaring met betrekking tot een geautomati seerde administratie; beschikken over goede contactuele eigen schappen. Geboden wordt: honorering in overeenstemming met het ni veau van de funktie; goede secundaire arbeidsvoorwaarden; dë mogelijkheid om bij gebleken geschiktheid t.z.t. in de direfctie te worden opgenomen. Belangstellenden voor deze funktie worden uit genodigd een met de hand geschreven sollicitatie met curriculum viiitae te richten aan de d'irektie van B.V. Automobielbedrijf Den Ouden, Kip- straat 27, Rotterdam. Een psychologisch onder zoek behoort tot de selektiep-ocedure. Sollicita ties zullen strikt vertrouwelijk worden behandeld VOSSIUSSTRAAT 56, AMSTERDAM Bij het Paedologisch Instituut te Amsterdam is de funktie vacant van: (mnl./vrl.) Het Paedologisch Instituut is een centrum voor studie van en hulpverlening aan kinde ren en jeugdigen. Momenteel zijn er drie af delingen: een centrum voor residentiële be handeling en observatie, een centrum voor ambulante behandeling en een research-cen trum. In het centrum voor residentiële behandeling wordt door een multi-disciplinair team hulp geboden aan 70 kinderen van 3 tot 14 jaar met gecompliceerde opvoedings- en leermoei- lijkhëden, en de daarbij behorende gezinnen. Het hoofd van de civiele dienst vormt een be langrijke schakel in het geheel van het huis. De te benoemen functionaris draagt zorg en is verantwoordelijk voor de civiele dienst van het instituut, hetgeen naast huishoudelijk in zicht ook capaciteiten vergt voor het leiding geven aan de huishoudelijk/technische dienst en het onderhouden van kontakten met de andere diensten. De civiele sector bestaat uit circa 26 mede werkers verdeeld over keuken, linnenkamer, schoonmaak, technisch- en portiers/telefoon dienst. Voor een goede vervulling van deze funktie is derhalve vereist: ervaring in een soortgelijke funktie een opleiding die hiermee in overeen stemming is goede organisatorische- en kontaktuele eigenschappen. Van gegadigden wordt verwacht dat zij kun- nen instemmen met het protestants-christelijk karakter van het instituut. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen van de Nationale Fede ratie voor de Kinderbescherming. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlich tingen te richten aan de direkteur van het Paedologisch Instituut, Vossiusstraat 56 te Amsterdam. Vernieuwing van de maatschap pij is geen loze kreet. Er wordt hard aan gewerkt, zowel na tionaal als internationaal. We zijn op weg, al gaat het lang niet snel genoeg. De christelijke vakbeweging roept daarom alle hens aan dek. Geen man en geen vrouw kan worden gemist als het erom gaat mee te bouwen aan een nieuwe maatschappij die meer aan de normen van het evan gelie voldoet. De koers is: billijke verdeling van een welvaart over alle men sen; rechtvaardige verhoudin gen in de maatschappij; inrichting van de samen leving op basis van naas tenliefde en gerechtvaar digheid. Doet u ook mee? Meldt u dan aan bij: i

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 15