U hoeft geen voetbal vedette te zijn om in de WK-prijzen te vallen. Dat kan ook als u meedoet aan onze grote WK- voetbal- prijsvraag. TV mossek V&ikoJe Wij leven met muziek, ervaar hoe fijn dat is landelijk centrum voor w W gereformeerd jeugdwerk rf? TROUW/KW.VHTKT DONEKIWnG 13 .11 M 1074 TR/K.W Wat u moet doen: Dat is even gemakkelijk als gezellig. U heeft op de voorpagina van de WK-voetbal-bijlage al die reuze-cartoon gezien met alle betrokkenen bij het Nederlands elftal. Mensen praten, doen uitspra ken, zo ook onze helden van de groene mat. 17 van die uitspraken vindt u op de advertentie pagina's van deze bijlage. Nu is het aan u, spor tieve lezer, de figuren op de cartoon te herkennen en uit te maken welke uitspraak zij deden. Bekijk de pagina's goed. U vindt de uitspraken overal tussen de advertenties. Hoe u moet inzenden: Schrijf op een briefkaart onder elkaar de nummers van de uitspraken 1 t/m 17. Achter deze num mers vult u de namen in van de door u herkende figuren, die volgens u de betreffende uitspraak hebben gedaan. Dus b.v. Nr. 1 Rinus Michels Nr. 2 Dr. Fadrhonc Nr. 3 v enz. Stuur deze briefkaart vóór 1 juli 1974 aan B.V. DE CHRISTELIJKE PERS, Postbus 810, Amsterdam. Prijzen: 1 Tomos buitenboordmotor t.w.v. ƒ719,83 1 Portable T.V. t.w.v. 615,— 1 Radio-cassette-recorder t.w.v. 399,— 1 Cassette-recorder t.w.v. 349,- 1 Cassette-recorder t.w.v. 249,— 1 draagbare radio t.w.v. 179,— 2 draagbare radio's t.w.v. 95,— 2 draagbare radio's t.w.v. 75,- 2 draagbare radio's t.w.v. 59,- 2 draagbare radio's t.w.v. 55,— 2 draagbare radio's i.w.v. 39,50 eenboekenbon t.w.v. 25,— eenboekenbon t.w.v. 20,- eenboekenbon t.w.v. 15,- 1 MEDEWERKCSTJER jeugdwerkadviseur ■venuis vliegenval Vakantiekrachten Interlance Uitzendburo H Verpleeg - en Verzorgingshuis "DE BUITENHOF Wil U zieken verzorger(ster) worden Wie komen er voor deze cursus in aanmerking HUUR NU DE NIEUWSTE zwart/wit tv, of kleuren-tv, stereo radio of wasautomaat MET RECHT VAN KOOP BIJ: RADIO Hoe meer spelers en uitspraken u goed hebt, des te meer kans maakt u op één van onderstaande prijzen. Na het toernooi worden de prijzen uitgereikt. En niet alleen aan de vazallen van Koning Voetbal. Misschien ook aan u! Succes! Prijswinnaars worden op 8 juli" in onze krant bekend gemaakt. Van deelname aan deze prijsvraag zijn uitgesloten al onze medewerkers en de medewerkers van reclame-adviesbureau Jessurun/Baudyin. le prijs: 2e prijs: 3e prijs: 4e prijs: 5e prijs: 6e prijs: 7e 8e prijs; 9e -f 10e prijs: 11e 12e prijs: 13e -f 14e prijs: 15e -f 16e prijs: 17e 4- 18e prijs: 19e 20e prijs: 21e t/m 25e prijs: 10 'Coerver zei nog tegen me, ga jij maar voet ballen tegen die Argentijnen. Die zijn zo langzaam, dat, kun je gemakkelijk bij houden.' 3 'Het is inderdaad een omschakeling van middenvelder naar ausputzer en liet is zeker niet die gemakkelijke plaats, waarvoor hij vaak wordt gehouden.' 17 'Mijn zelfvertrouwen is wel toegenomen. Angst voor mijn knieën heb ik in elk geval niet meer.' De internationale marketing van ons brede en diepe produc tenassortiment wordt door research begeleid. Ter verdere uitbreiding van de MARKETING RESEARCH- groep zoeken wij op korte termijn een die zich primair zal gaan bezighouden met het concipiëren en begeleiden van externe onderzoeksprojecten en met de be drijfsgerichte terugvertaling van de resultaten. Wij denken aan een jonge man of vrouw met een creatief- analytische instelling, een methodische werkwijze en1 een goede rapporteringstechniek, die over voldoende theoretische en practische kennis van het onderzoeksgebeuren beschikt om met een grote mate van zelfstandigheid te kunnen werken. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die, na een voltooide mid delbare opleiding en/of specifieke vakstudie, als junior pro- jectleid(st)er betrokken is geweest bij onderzoek in de con sumentensfeer. Brieven met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring kun nen worden gericht aan de afd. Personeelszaken, Westzijde 103 te Zaandam. Koninklijke Verkade Fabriekën B.V. Zaandam-Holland Het Landelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk wenst graag in kontakt te treden met gegadigden voor de funktie van (mnl./vrl.) bij het centrum voor gereformeerd jeugdwerk Rotterdam; of bij het provinciaal centrum voor gereformeerd jeugdwerk Noord-Holland; of bij het provinciaal centrum voor gereformeerd jeugdwerk Noord-Brabant/Limburg. Gevraagd wordt een aktieve kuiture el werker die in staat is om goed in te spelen op de situaties waarin vrijwilligers in het jeugdwerk verkeren. Hij/zij dient ervaring te hebben in het werken met groepen jongeren en volwassenen. Geboden wordt een gevarieerde werksituatie die gericht is op het stimu leren en begeleiden van mensen die in hun eigen plaats betrokken zijn bij gereformeerd jeugdwerk. Dit betekent: het onderhouden van kontakten, verlenen van advies en hulp aan groepen, het aanbieden en verzorgen van instruktiemogelijk- heden, het meedenken in plaatselijke en provinciale besturen, enz. Vereisten: Mikojel met voortgezette cursus, pedagogische of sociale aka- demie of daarmee gelijk te stellen opleiding. Geboden wordt een goed salaris en goede sociale voorzieningen. Aan huis vesting wordt de nodige medewerking verleend. Informaties over deze funktie worden verstrekt voor: Rotterdam door de heer J. Smedema, tel. (010) 14 44 02 of 14 75 96; Noord-Holland op het buro van dit centrum, tel. (02510) 2 47 93 (kan ook schriftelijk); Noord-Brabant/Limburg door de heer G. te Velde, tel. (04130) 6 32 05. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en opgave van referentie-adressen te richten aan de direkteur van het LCGJ, de heer Jacq. de Smit, Postbus 99, Driebergen. Datum van indiensttreding zo spoedig mogelijk. 't Begintals uonze showrooms binnenkomt. Tientallen, ja dikwijls honderden piano's, vleugels en orgels wachten er om door u „ontdekt" te worden. Stuk voor stuk zijn ze in onze collectie opge nomen na een scherpe selectie en elk instrument behoort tot het beste in zijn prijsklasse. Onbetaalbaar? Heus niet. U kunt al terecht voor f 850.-. Gespreide betaling is bij ons altijd mogelijk. Juist omdat ervoor elk wat wils is heeft onze collectie zo'n grote reputatie gekregen in heel Nederland. Kom eens langs! Vrijblijvend krijgt u van ons alle informatie en een demonstratie.* U leert bij ons echt piano of orgel spelen Er zijn nog zoveel mensen, die wel graag zouden willen spelen, maar denken het niet te kunnen leren. U ook? Wist u dat wij in onze eigen muziekscholen aan duizenden piano- en orgellessen In groepsverband geven? Helemaal vanaf het begin. Niet alleen aan jongeren, maar ook aan vele ouderen, Reken er maar op, dat u het ook bij ons leert! Zelfs als u geen instrument bezit, kunt u gratis bij ons studeren. Bel of kom meteen en laat u inschrijven. IEén van da vele plano-merken die wij voeren Is Kawai. Een goede en betïilbare piano in mooiste notenhout. U vindt bl] ons plano's te kust en te keur. Ook zogenaamde studie piano's. 2 Het Rlha orgel met zijn natuurgetrouwe klanken, van hawaiï-guitaar tot kerkorgel.1 3 Als u heel voordelig wilt slagen vlnht u bij ons aantrekkelijke occasions met dezelfde garantie die voor nieuwe Instrumenten geldt. 4 De afgebeelde Bechstetn Is één van de talrijke topmerken uit de collectie vleugels Inonze centrale showroom. •Vraag de 80 pagina's tellende kleurenkatalogus. DEN HAAG: Zoutmanstr. 53 D, tel. 070 33 39 70 GRONINGEN: Oude Ebblngestr. 74, tel. 050 12 46 67 DELFT: Choorstr. 1-3 (in pand Hees le etage) tel. 015 - 12 53 77 HEERLEN: Honigmanstr.,,5-7, tel. 045 - 71 71 55 LEIDSCHENDAM 'winkelcentrum Leidschenhage, Weigelia 14, tel. 070 - 27 45 83 MIDDELBURG: Lange Delft 103-105, tel. 01180 - 27684 ZOETERMEER: Dorpstraat 202. tel. 070 18 90 64 (Dlonaea m'usclpuia) vliegenvanger bij uitstek vleesetertje Deze plant, welke Darwin de meest wonderlijke plant in de wereld heeft genoemd, vangt insekt'en door mid del van het dichtslaan van de vallen, aan het uiteinde van de bladeren. Na het verteren van de prooi, gaat de val weer open voor een nieuw 6lachoffer. Zet het plan tje óp een zonnige plaats in de woonkamer. De plan tjes worden voorgeplant in pot geleverd en zijn ver krijgbaar bij bloemisterij, zaadhandel en tuincentra, voor de handel: „Europlant", Postbus 128, Hlllegom. Tel. (02520) 1 81 91 Laat je nu vast Inschrijven voor diverse werkzaamheden, o.a. op Schiphol, Indien je min. 3 weken achter elkaar kunt werken en 18 jaar of ouder bent. Kom dan snel naar een van de onderstaande filialen Ie Van Swlndenstraat 41, telefoon 020-92 68 45 Sarphatlpark 95, telefoon 020 - 76 22 76 Kinkerstraat 8, telefoon 020 - 16 86 66. Nieuwe Herlaer 2 Amsterdam- Buitenveldert Dc eerstvolgende- opleiding start begin scp- teinber a.s. Dat houdt in Een 2-jarige praktische en theoretische-opieiding waarin u een beeld krijgt van de verzorging .van patiënten. T oekomstmogelijkheden Deze boeiende Werkkring met toekomslmogelijk*1 Heden begint als leerling met een salaris van mi nimaal f. 898 bruto per maand, exclusief onregel matigheidstoeslag. Voor de vaststelling van het salaris is uiteraard dc Wet op h.ct minimumloon' van kracht. Een gediplomeerde ziekenvcrzorger(ster) kan een salaris verwachten van ca. f. 1140 met een uit loop tot rond f. 1680 bruto per maand. Voor de opleiding komen jongens en meisjes in aanmerking van 17 jaar en ouder, die 3 jaar voort gezet onderwijs hebben afgesloten (bijv. Huishoud school T-dip|oma). Voor meisjes in bepaalde gevallen interne huis vesting mogelijk. Als u belangstelling hebt voor deelname aan onze opleiding en een afspraak wilt maken voor een kennismakingsbezoek belt u. dan' dc afdeling Personeelszaken, tel. 020-44 2Q 44. GEVESTIGD SINDS 1928

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 18