mr: i 11 occona nu ook in kleine vierkante Oud-Hollandse topflesjes* FAMILIEBERICHTEN Moccona lekker pittige korrelkoffie van Douwe Egberts V t< m B. Staal LERARES M O. P. TROUW/KWARTET DONDKROAG 13 JUNI 1974 01 IN PLAATS VAN KAARTEN Met Innige dank en tot onze gro te vreugde heeft God ons het leven geschonken aan een Zoon en Broertje, die de naam kreeg Cornells Hij wordt genoemd Cees. W. van Leeuwen C. J. A. van Leeuwen- v. Zuilen Henny Ard Laat de kinderkens tot Mij komen Door een droevig ongeval werd van ons wegge nomen ons lief Dochtertje en Zusje Willeke in de leeftijd van 9 jaar. J. J. Hogewoning J. Hogewoning-Noort Peter Albert Jan Rijnsburg, 11 juni 1974 Collegiantenstraat 129. Gelegenheid tot condoleren: 's avonds van 8.00 tot 9.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op zaterdag 15 juni a.s. om 1.00 uur n.m. in de Ned. Herv. kerk te Rijnsburg. Waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Ned. Herv. kerk aldaar. Ik ben verstomd ik zal mijn mond niet open doen want Gij hebt het gedaan. Door een droevig ongeval nam de Heere tot Zich ons lief Kleindochtertje en Nichtje Willeke in de leeftijd van 9 jaar. Trooste de Heere de ouders en ons in dit smar telijk verlies. Rijnsburg: P. Hogewoning J. Hogewoning-v. d. Zwart F. Hogewoning B. Hogewoning-Hoek J. de Mooij-Hogewoning A. de Mooij Valkenburg: A. Slootweg-Hogewoning H. Slootweg Rijnsburg: Nel en Jan Neefjes en Nichtjes Rijnsburg, 11 juni 1974 Tulpenstraat 2. Met grote verslagenheid hebben wij kennis ge nomen van het overlijden, na een noodlottig ongeval, van Willeke Hogewoning leerlinge in klasse 3 van onze School. Wij bidden de ouders en verdere familie veel kracht en sterkte toe. Leerlingen, Personeel en Bestuur van de .Xeidse Houtschool" Leiden, 11 juni 1974. Na een droevig ongeval heeft de Here tot Zich genomen ons klasgenootje Willeke Hogewoning in de leeftijd van 9 jaar. Kinderen en leiding van de Ger. Zondagsschool te Rijnsburg. Rijnsburg, 12 juni 1974. Plotseling nam God uit ons midden weg ons medelid Willeke Hogewoning Bestuur en leden Chr. Gymnastiekvereniging D.W.S. Rijnsburg. 11 juni 1974. Maar - blij vooruitzicht dat mij streelt - ik zal, ontwaakt, Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen, verzadigd met uw GoddTijk beeld. Na een leven vol liefde, waardoor zij voor ons en vele anderen zo veel betekend heeft, is in de Heerlijkheid van haar Heer opgenomen, onze lieve Schoonzuster, Tante en Nicht Hendrina Maria Zwaan weduwe van J. Schoneveld, in de ouderdom van 71 jaar. 's-Gravenhage: D. Schoneveld Apeldoorn: W. Schoneveld L. Schoneveld S. Schoneveld D. Schoneveld-Kuiper A. Schoneveld Rijnsburg: M. den Haan-Van der Gugten Delft: J. Timmers-Bonefaas Rijnsburg: D. M. Timmers Katwijk aan Zee: J. Timmers A. Timmers-Verbree nichten en neven. Rijtnsburg, 11 juni 1974. Herenweg 5. De overledene is opgebaard Sandtlaan 70, alwaar gelegenheid is tot condoleren 's avonds van 8.00 tot 8.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 15 juni a.s., om 12.00 uur, in de aula van de algemene begraafplaats 'Heidehof te Ugchelen, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Naar het pad der Rechtvaardige is gelijk een schijnend licht voortgaande en lich tende tot de volle dag toe. Spreuken 4 18 Heden heeft haar Hemelse Vader na een kort stondige ziekte in Zijn eeuwige Heerlijkheid thuisgehaald onze getrouwe Vriendin, Mevrouw H. Schonenveld-Zwaam op de leeftijd van 71 jaar. Haar leven was Christus, haar sterven gewin. Familie W. Paauw Familie Batenburg-Zwaan Rijnsburg, 12 juni 1974 Rustig ontslapen in zijn Heer en Heiland, mijn Leve Man, onze lieve Vader en Grootvader Albert te Velde op de leeftijd van 79 jaar. 'Gij zijf, o Heer, mijn schuilplaats en mijn haven. Gij zult aan mij al Uw beloften staven Wat mij benauwt, Gij stelt U aan mijn zij, Omringt met liedren van bevrijding mij! Gij zult mij voortaan door Uw trouw bewaken, Gij zuit mijn leven vol van vreugde maken'. (Ps. 323). Arnhem: D. te Velde-Brouwer Monster: J. C. de Waard-te Velde P. de Waard Veendam: A. te Velde C. J. te Velde-Gunnink Richmond, B. C. Canada: W. Spruyt-te Velde Bennekom: A. G. J. Flach-te Velde M. Flach Badhoevedorp: H. te Velde F. te Velde-Oegema Velp: B. J. van der Zee-Te Velde St S. van der Zee Roermond: A. te Velde J. F. te Velde-Smaal Johannesburg, H. te Velde Zuid-Afrika: E. te Velde-Van Brumxnelen Oegstgeest: J. te Velde E. te Velde-Gossedaar kleinkinderen aangenomen kinderen. Arnhem, 11 juni 1974. 'De Drie Gasthuizen', K. 244. Corr.-adres: Selterkampweg 27, Bennekom. GEEN BEZOEK De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 15 jun om 10.30 uur in 'De Drie Gasthuizen', Rcsendaalseweg 485, waarna de begrafenis om 11.3° uur zal plaatshebben op de algemene be graafplaats 'Moscowa' te Arnhem. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. „Mijn lippen zullen U roemen". Psalm 63 4b Nog onverwacht nam de Here tot Zich onze lieve moeder, .grootmoeder en overgrootmoeder Johanna Hermina van Oostrom-Hnlstij n weduwe van Hendrik van Oostrom op de leeftijd van 78 jaar. Voorschoten: C. P. van Oostrom J. C. van Oostrom- Van Konijnenburg Valkenburg (Z.H.): H. van Oostrom M. M. J. van Oostrom-Twigt Melissant: J. E. Leydens-Van Oostrom I. Leydens Beekbergen: H. W. van Oostrom P. van Oostrom-Dam Amsterdam: A. Pauptit-Van Oostrom J. J. Pauptit kleinkinderen en achterkleinkinderen, 's Gravenhage, 11 juni 1974. Gali-eïstraat 123. LIEVER GEEN BEZOEK De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden zaterdag 15 juni om 13.00 uur in de aula van 'Westduin1, Ockenburghstraat 27 te 's-Gravenhage/Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na een liefdevolle verzorging in het Bejaarden tehuis „Campduinen" nam de Here na een kort stondige ziekte in stil geloofsvertrouwen tot Zich, onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder Catkarina van der Sar weduwe van Pieter Spaans eerder gehuwd geweest met Pleun van Geest in de gezegende ouderdom van 91 jaar. „Jezus, Uw verzoenend sterven, blijft het rust punt van ons hart Ter Heide aan Zee: D. Bogaard-Spaans J. Bogaard Monster: A. Spaans M. Spaans-v. d. Ende Cuyk: A. van Geest M. van Geest-Rotteveel Ter Heide aan Zee: Th. Spaans S. Spaans-de Zoete Loosduinen: P. Spaans L. Spaans-van Dijk Maasland: H. de Wilde-Spaans D. C. de Wilde Ter Heide aan Zee* W. M. de Quaasteniet- Spaans C. de Quaasteniet 's-Gravenhage: J. N. A. Spaans M. Spaans-Tukker klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 11 juni 1974 Gereformeerd Bejaardentehuis „Campduinen", Albardastraat 5. Gelegenheid tot condoleren in de conversatiezaal van voornoemd Bejaardentehuis op vrijdag 14 juni van 19-20 uur. De rouwdienst ter nagedachtenis aan mevrouw Spaans zal worden gehouden op zaterdag 15 juni a.s. om 9.30 uur in Huize „Campduinen", waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 10.30 uur op de Algemene Begraafplaats „Westduin", Ocken burghstraat te 's-Gravenhage-Loosduinen. In vrede heeft de Heer tot Zich geroepen Zijn kind, mijn lieve Man en onze zorgzame Vader, Schoonvader en Opa Karei Henneveld geboren 30-1-1914. Namens de familie: E. Henneveld-Groen 's-Gravenhage, 11 juni 1974, Willem Dreespark 133. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Westeindeziekenhuis, ingang Warmoezenier- straat 42b. Bezoek donderdag van 10 uur tot 11 uur v.m. en van 2.30 uur tot 4.30 uur n.m. De teraardebestelling is bepaald op vrijdag 14 Juni a.s. omstreeks 10.45 uur op de begraafplaats „Westduin" aan de Ockenburghstraat te Loos duinen. Heden nam de Here tot Zich onze lieve Zuster en Tante, Mevrouw A. Weenig-van Verseveld oud 82 jaar. J. Meijer-van Verseveld. Rotterdam, 10 juni 1974. Met deze stopflesjes Moccona is uw collectie compleet. Roodmerk, Dessert en Coffeïnevrij zitten alle drie in zo'n parmantig potje met bolle glazen stop. *Nu ook in 50 gram, en weer in 100 gram. Ontzettend leuk voor ditjes en datjes. En u hoeft er niets extra's voor te betalen. an erei lidi laat ad d n lil ia at i 1 aan wn eid feite oet ach r.\ ver, net efei ver A v et enk el >e v och liet iver „Mijn hulp is van de Here Die hemel en aarde gemaakt heeft". Ps. 1212. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat God in Zijn Heerlijkheid heeft opgenomen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Huibert Kamper op de leeftijd van 73 jaar. Nederhorst den Berg: IJ. van den Boogaard- Kamper Amsterdam: M. Kamper J. J. Kamper-Jansen Vinkeveen: J. B. Kruiswijk Vijfhuizen: A. Kamper Haarlem: C. Vreugdenhil-Kamper Joh. Vreugdenhil Neven en nichten Vijfhuizen, 12 juni 1974, IJweg 557. De overledene is thuis opgebaard. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op za terdag 15 juni om 11.00 uur in de aula van de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Hoofddorp, aan de Hoofdweg, hoek Vijfhuizerweg, waarna de begrafenis in het familiegraf zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de aula na afloop van de begrafenis. Heden overleed, op 64-jarige leeftijd, onze lieve Broer, Zwager en Oom Reinder Dijkshoorn echtgenoot van L. Braber In woord en daad was hij voor ons een voor beeld van een leven met Christus. Breda: D. C. Langedijk-Dijkshoorn D. C. Langedijk 's-Gravenhage: M. Flinterman-Dijkshoorn R. A. Flinterman Bennekom: W. Dijkshoorn J. M. Dijkshoorn-Aschoff nichten en neven 10 juni 1974 't Harde (Gld.), Brandweg 5. Heden ontsliep in haar Heiland en Heer onze zeer geliefde Schoonzuster, Tante en Vriendin Henrica Helena Sophia Pel op de leeftijd van 79 jaar. Lunteren: L. J. Pel-ten Hoor Koudum: Makkum: 's-Gravenhage: Rotterdam: Baarn: Dordrecht: R. H. Pel A. Pel-de Jong F. J. Pel S. Pel-de Jong S. E. J. Slagter-Pel J. F. Slagter R. A. v. d. Putte-Pel C. v. d. Putte H. H. S. Slagter-Pel H. G. SJagter J. M. Pel J. Pel-Stok S. P. Dee Ede: Lunteren, 11 juni 1974, Roskammersteeg 12. Corr.adres: R. H. Pel, G. Ypmastraat 29, Koudum. De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben za terdag 15 juni a.s. om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Lunteren. De rouwdienst wordt gehouden om 10.45 uur in de Geref. Kerk aan de Oranjestraat aldaar. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van 10.15 tot 10.45 uur in de kerk. 28 augustus 1913 11 juni 1974 Plotseling werd weggerukt uit dit leven Cornells van den Engel Wij hopen en geloven dat hij is overgegaan naar een beter leven. P. van den Engel-Kruithof Leida en Marijke. Hoogvliet, Dorpsstraat 203. De begrafenis vindt plaats op zaterdag 15 juni a.s. om 9.15 uur en wordt voorafgegaan door een rouwdienst in de aula van de begraafplaats „Oudeland", Oudelandseweg 211 te Hoogvliet. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de aula. Liever geen bezoek aan huis. De Bond van Schoolverenigingen voor Chr. K.O.; L.O. en MAVO te Rotterdam e.o. geeft met ont roering kennis van het overlijden van haar ge waardeerd Bestuurslid, de heer J. v. d. Steen zijn volledige inzet voor Christelijk Onderwijs getuigde van zijn liefde voor zijn Heer. Namens het Bestuur, A. C. 't Hart, voorzitter Mr. J. de Waard, secretaris. Rotterdam, juni 1974. Tot onze grote droefheid is op 7 juni, na een lang durig, moedig gedragen lijden, toch nog onver wacht van ons heengegaan, op de leeftijd van 58 jaar, mijn dierbare Man, onze lieve zorgzame Vader Geert Vermeulen Officier in de Orde van Oranje-Nassau, oud-lid van de Raad van Bestuur van de K.N.S.M. Group N.V. D. M. E. Vermeulen-Cranch Liesbeth Jan Amsterdam, 12 juni 1974, Bernard Zweerskade 24. Liever geen bezoek. De crematie heeft inmiddels in familiekring plaatsgevonden. Diep geschokt namen wij kennis van het plotse ling overlijden van de heer H. R, Zwartenkot Penningmeester van de Vereniging „Een School met de Bijbel" te Utrecht, op de leeftijd van,51 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij het vele werk door hem voor de vereniging verricht. Trooste de Here zijn vrouw en kinderen in hun groot verdriet. Namens bestuur en personeel: N. Spronk, Voorzitter, Naberlaan 1; G. van Waveren, Secretaris, Graadt van Roggenweg 37. DANKBETUIGING Getroffen en getroost door de zeer vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde Man en onze zorgzame Vader Johannes Hendricus Gimbel willen wij u hartelijk danken. Harderwijk, juni 1974, Hierdenseweg 43. Uit aller naam: C. F. Gimbel-Harmsen Eerste trekking 12 juni 1974 De prijzen zijn als volgt gevallen 10 op nummers eindigende op 50 op nummers eindigende op 50 op nummers eindigende op; 100 op nummers eindigende op 100 op nummers eindigende op 200 op nummers eindigende op 400 op nummers eindigende op 1.000 op nummers eindigende op: Een prijs van 2.000 is gevallen op het nummer: 2.000 is gevallen op het nummer: 2.000 is gevallen op het nummer: 2.000 is gevallen op het nummer: 2.000 is gevallen op het nummer: De prijs van 5.000 is gevallen op het nummer: 25.000 is gevallen op het nummer: Een extra prijs van 50.000 is gevallen in de 'serie N op het nummer: en efen troostprijs van 1.000 op nr. van elk van de andere series. Een extra prijs van 50.000 is gevallen in de serie U op het nummer: en een troostprijs van f 1.000 op nr. van elk van de andere series. Gewonnen prijzen kunen na de derde trej king worden geïnd. De lotenverkoop voor de volgende loterij b gint op 5 augustus a.s. bij de loterijkantore In de maand juli wordt geen loterij gehoude ok jrilli et lans 2 ndi 7es. 6fö al i 20L_ 0179 0363' 0690 0781 0300 0754 0867 0867 Belangstellenden, oud-leerlingen, ouders en be kenden worden uitgenodigd voor de afscheids receptie, die de heer sinds 1946 hoofd van de Palestinaschool voni u.l.o., thans mededirecteur van de Chr. Schoo voor M.A.V.O. „Kralingen", wordt aangebodei wegens het bereiken van de pensioengerechtigdfj leeftijd. Deze receptie vindt plaats op maandag 24 jun; a.s. in gebouw „Pro Re ge", Oudedijk 113, vai| 20.30 tot 22.00 uur. Het bestuur van de Stichting Christelijke Mavo-scholen te Rotterdam-Oost en omgeving. CHR. SCHOOL v. BEROEPSONDERWIJS CLEMATISLAAN 2 - GOUDA Tel. 01820 -15207 Per 1 augustus a.s. of later gevraagd (voll. of ged. lesrooster). Soil, zo spoedig mogelijk aan bovenstaand adres.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10