IKEBANA L.I.A.Aï. msmsmBm tbch\hw$Lde£i^£X! Reaktiverings- en verpleeghuis „LEYTHENRODE" fysiotherapeute FAMILIEBERICHTEN LENTE part-time typiste/ adm. medewerkster Zingend van een nieuw getij MEDEDELING HOE DICHTER IK NADER... Christina Adriana Hoek-van de Wetering op de leeftijd van 68 jaar. Clarens-Montreux: P. G. Hoek Delft: H. C. Pluimers-Hoek F. Pluimers Freekje De begrafenis heeft in stilte te Rotterdam plaats gehad. 1815 Clarens-Montreux Villa Julie Chemin du Levant 6 Chr. School voor Beroepsonderwijs (Ihno) "De Schakel", Pelikaanweg 1, Capelle aan den IJssel. Tel. 010-507921 Gevraagd per 1 augustus a.s. wegens uitbreiding van het aantal leerlingen: Docent(e) A.V.O. in volledige betrekking. I Ook naar een gedeelte van het aantal uren kan worden gesolliciteerd. Docent(e) Duits voor 6 lestijden. Lerares NXII voor 8 lestijden. Nieuwe, rustig gelegen school. Jong docententeam; prettige sfeer. Capelle aan den IJssel is een ruime, leefbare gemeente, grenzend aan Rotterdam. Sollicitaties aan en inlichtingen te verkrijgen bij de directeur der school, de heer P. Spijksma. LEIDERDORP In onze moderne afdeling fysiotherapie is plaats voor een gediplomeerde Informaties worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling, dhr. Fred. v. d. Putten, telefoon nr. (01710)-99242. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten tot de geneesheer-directeur, dr. H. Bakema, p.a. Hoog- l 55, Leiderdorp. Op zondagmorgen nam God plotseling van ons weg onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoe der Mina Jansen sinds 24 oktober 1956 weduwe van Wolter de Vries in de ouderdom van 81 jaar. Haar leven was Christus haar sterven gewin, Steenwijk: G. List-de Vries G. List Amsterdam: E. van Mechelen-de Vries F. A. van Mechelen Almelo: J. Hoorn-de Vries A. Hoorn Steenwijk: D. de Vries S. G. de Vries-Koers Klein- en achterkleinkinderen Steenwijk, 9 juni 1974. Rembrandtstraat 2. De begrafenis vindt plaats D.V. donderdag 13 juni om 13 uur vanuit gebouw 'De Laatste Eer* Korn- puntsingel te Steenwijk. Zij die de overledene de laatste eer willen bewij zen worden verzocht om 12.30 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling. Na een langdurige ziekte is in vol vertrouwen op zijn Heiland van ons heengegaan onze gewaar deerde Leraar en Collega J. Velthuis De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 12 juni a.s. om 13.00 uur in de aula van de be graafplaats „Selwerderhof". Groningen, 8 juni 1974. Bestuur, personeel en leerlingen van de Chr. Technische School „Prins Bernhard" te Gro ningen. Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw -f Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Waarlijk, mijn ziel, keer u stil tot God, want van Hem is mijn verwachting Waarlijk, Hij is mijn rots en mijn heil. Heden ging van ons heen, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Jacob van der Sbeen echtgenoot van Maria Struijk op de leeftijd van 66 jaar. M. v. d. Steen-Struijk Teunie - Henk Inge - Frederik Paul - Wil Cock - Mirjam en kleinkinderen Hoogvliet, 9 juni 1974 Othelloweg 167 Liever geen bloemea Gelegenheid tot rouwbezoek en condoleren: woensdagavond van 8.15 tot 8.45 uur in de rouw kamer van het ziekenhuis Ikazia, Montessori- weg 1, Rotterdam. De teraardebestelling zal plaatshebben donderdag 13 juni a.s. op de algemene begraafplaats „Oude land", Oudelandseweg 211, Hoogvliet, na afloop van de rouwdienst die gehouden wordt in de aula op de begraafplaats om 11.30 uur. Het bestuur van de Vereniging „Een school met de Bijbel" te Hoogvliet geeft met diep leedwezen kennis van het overlijden van zijn voorzitter de heer J. v. d. Steen Gedurende meer dan 25 jaren heeft hij zijn krachten gegeven aan de opbouw van het Prot. Christelijk onderwijs te Hoogvliet. Met dankbaarheid gedenken wij hem en zijn werk. Moge God zijn vrouw en kinderen troost geven in hun verdriet. Namens het bestuur: M. P. v. d. Steen, waarn. voorzitter, E. v. d. Gaag, secretaris Hoogvliet, 9 juni 1974. Het gezamenlijk personeel van de Vereniging „Een school met de Bijbel" te Hoogvliet, geeft met diep leedwezen kennis van het overlijden van de voorzitter der Vereniging, de heer J. v. d. Steen Gedurende meer dan 25 jaren heeft hij zijn krachten gegeven aan het Prot Christelijk onder wijs te Hoogvliet Wij beschouwen zijn heengaan als een groot verlies. Hoogvliet, 9 juni 1974. Gelovig en geduldig wachtend het uur der ver lossing uit haar lijden is in haar Heer en Heiland ontslapen onze geliefde Zuster, Schoonzuster, Tante Vriendin en Huisgenote Guurtje Goede in de leeftijd van 70 jaar. Nijverdal: D. H. Goede Amsterdam: Adr. Goede M. Goede-van den Bosch Landsmeer: W. J. Goede J. Goede-Oostindie Amsterdam: P. D. Goede J. Goede-van Brummelen Utrecht: G. Smid Neven en nichten Utrecht 10 juni 1974. Homeruslaan 28. De rouwdienst zal worden gehouden in de Oos- terkerk te Utrecht op donderdag 13 juni om 11.00 uur, waarna de begrafenis om 14.00 uur zal plaats hebben in 't familiegraf te Landsmeer. Geen bezoek Geen bloemen. Op de dag des Heren nam God tot Zich na een langdurig ziek zijn, mijn lieve Man, onze zorg zame Vader en Grootvader Paulus Zeeuw op de leeftijd van 79 jaar. „De Heer is mijn Herder" Psalm 23 L. Zeeuw-van Linschoten B. M. Coehoorn-Zeeuw W. Coehoom Menno, Helene, Paul M. M. Makkreel-Zeeuw A. Makkreel Wieske en Jan, Pauliene, Esther Rotterdam, 9 juni 1974. Louise de Collignylaan 87. Geen bloemen Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 88.30 uur in de rouwkamer aan de Voorschoter laan 51. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 13 juni op de Ned. Herv. Begraafplaats Oud. Kralingen, Kralingseweg 334, na aankomst in de kapel ca. 13 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.30 uur. Heden nam de Here tot Zich onze beste Zwager en Oom Paulus Zeeuw op de leeftijd van 79 jaar. Familie van Linschoten Rotterdam, 9 juni 1974. De HERE zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Ps. 1218. Heden nam God tot Zich onze onvergetelijke Man, Vader, Grootvader, Broer en Zwager Adrianus Wijnandus Lazonder emeritus predikant van de Nederlandse Hervormde Kerk in de leeftijd van 65 jaar. Uit aller naam: A. Lazonder-Schamhardt. 's-Gravenhage, 10 juni 1974, Goudenregenstraat 338. Geen bezoek. Geen bloemen. De begrafenis zal plaats hebben op donderdag 13 juni a.s. na een uitvaartdienst in de Klooster kerk, Lange Voorhout, aanvangende te 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst in de Kerk, waarna wij hem in de kring van de familie ten grave dragen. shodo hayakawa de ja pan se kunst van het bloemen schikken Artistieke bloemschlkkln- gen, afgebeeld In fraaie kleurenfoto's. Nieuwe en modernste toepassingen van Ikebana. Een volledi ge handleiding. Met "vele schematische tekeningen. f7.40 Verkrijgbaar In do boekhandel Zomer ft Kooning - Wagoning» De HEERE is bij mij, ik zal niet vrezen. Psalm 1186. Heden nam de Heere tot Zich, nog onverwacht, mijn geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Grootvader, Broer, Zwager en Oom Hendrik van der Heiden op de leeftijd van 58 jaar. Mede namens verdere familie: G. M. van der Heiden-Veerman en kleinkinderen. 's-Gravenhage, 8 juni 1974, Melis Stokelaan 818. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het R.K.-ziekenhuis „Bethlehem", Vrederustlaan 180. Bezoek van 15.45-16.45 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 13 juni te 13 uur op de Algemene Begraaf plaats „Westduin", Ockenburghstraat, Loosdui nen. Vertrek: vanaf Melis Stokelaan 818 te 12.30 uur. TROUW/KWARTET DINSDlAG 11 JUNI 1974 IN PLAATS VAN KAARTEN Op 6 juni werd plotseling van ons weggenomen, lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Elisabeth J. H. Hendriks-de Geest op de leeftijd van 49 jaar. Warmond: C. Hendriks Leiderdorp: Hans Hendriks Nijmegen: Connie Vogelaar-Hendriks Hans Vogelaar Warmond: Aart Hendriks en de kleinkinderen Jeroen en Basje Warmond, 10 juni 1974 Dorpsstraat 95. Volgens de wens van de overledene heeft de begrafenis in stilte plaats gevonden. Vlaardingen, 9 juni 1974 Verheystraat 20 Op de Dag des Heren heeft God voor ons onver wacht tot Zich genomen, mijn lieve Man en onze geliefde Vader, Schoonvader en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Gerard de Jong op de leeftijd van 59 jaar. Vaste rots van mijn behoud J. de Jong-Valk Jen en Lydia Simon en Joke Simone, Gertjan an Jacqueline Afke en Ton Frans Rita en Jan Jeltje en verdere familie Geen bloemen. Condoleantie-gelegenheid dinsdag- en woensdag avond na 8 uur in het woonhuis. Voorafgaande aan de begrafenis zal er een dienst worden gehouden in de „Pniëlkerk", H. R. Holst- straat te Vlaardingen op donderdag 13 juni a.s. om 2 uur n.m. daarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats „Holy" te Vlaardingen. Aankomst aldaar om 3 uur n.m. Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. Heden nam de Heere, na een langdurig gedul dig gedragen ziekzijn tot Zich onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante en mijn lieve, onvergete lijke, zeer zorgzame huisgenote Nelletje van Dijk op de leeftijd van 63 jaar. Degenen, die haar gekend hebben, zullen besef fen, welk een lege plaats zij zal achterlaten. Haar leven bestond uit: aan velen liefde geven. Zwolle: B. van Dijk en huisgenote Tilburg: A. van Dijk N. A. van Dijk-de Snayer Dordrecht: M. P. van Dijk M. van Dijk-Ardon Sittard: J. van Dijk G. van Dijk-Rietveld Hoogvliet: J. Monteny Neven en nichten Hoogvliet, 9 juni 1974 Correspondentie-adres: mej. J. Monteny, Prikkorf 75, Hoogvliet (Zalmflat). De rouwdienst waarbij u beleefd wordt uitgeno digd, zal D.V. wnrdem gehouden donderdag 13 juni a.s. om 3.15 uur in de Antwoordkerk, Kruis- netlaan 200, Hoogvliet, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Poortugaal omstreeks 4.00 uur. Gelegenhei dtot condoleren na de teraardebestel ling in een der zalen van de Antwoordkerk. ENIGE KENNISGEVING Heden overleed in volle vrede onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Pietje den Hollander Oud-lerares van de Oranje Nassauschool, Draagster van de eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, op de leeftijd van 75 jaar. Namens de familie: B. M. den Hollander. Rotterdam, 9 juni 1974, „De Wilgenborgh", Adr. Kluitstraat 64. Corresp. adres: Statensingel 59a. Geen bezoek Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 11 juni om 1.30 uur in Bejaardencentrum „De Wil genborgh", waarna de begrafenis zal plaats heb ben op de algemene begraafplaats "Crooswijk" om 2.45 uur. Gelegenheid tot condoleren in „De Wilgen borgh" na afloop van de rouwdienst Heden riep God tot Zich onze lieve Tante Maria Cornelia van den Bosch van der Heden weduwe van Cornelis van den Bosch geb. 26 juni 1882 te Bodegraven Hemmen: A M. C. van Lynden-van den Bosch G. A F. van Lynden Ginneken: A C. D. van den Bosch J. van den Bosch-Nieuwstraten (U.S.A.): Ava Vandenbosch-Verschoor Durango Keith Vandenbosch 's Gravenhage, 9 juni 1974 Haags Hervormd Rusthuis „Oostduin", Goetlijfstraat 5. Correspondentie-adres: ,,'t Lijndenbosch", Englaan 7, Hemmen bij Zetten. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 13 juni om 10.00 uur in de aula van het Haags Hervormd Rusthuis „Oostduin", waarna de begra fenis zal plaatsvinden op „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's Gravenhage om 11.00 uur. Ondoorgrondelijk en onnaspeurlijk zijn Gods wegen. Op weg naar hun vakantiebestemming heeft de Heere tot Zich genomen in Zijn eeuwige heer lijkheid onze geliefde Moeder en Oma Johanna Cornelia van Gilst-Sohikker weduwe van Sander van Gilst op de leeftijd van 78 jaar. en onze inniig geliefde Zuster en Tante Teuiutje Pieternella van Gilst op de leeftijd van 50 jaar. Harderwijk: J. C. van Gilst J. van Gilst-Petersen Joke en Jan Rien Tineke Ank Sandra Leersum: A. P. van Gilst J. van Gilst-Verwijs Claire 's Gravenhage, 7 en 8 juni 1974 Condoléance-adres: Julianalaan 60, Harderwijk. Geen bloemen De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op don derdag 13 juni om 14.00 uur in de Jeruzalem- kerk, Pomonaplein, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op .Nieuw Eykenduy- nen", Kamperfoeliestraat 2a te 's-Gravenhage. Op 5 juni overleed de heer Dirk Christiaan van der Ylist oud-directeur en oud-commissaris van onze vennootschap. Hij werd op zijn uitdrukkelijke wens gisteren in alle stilte gecremeerd. Zijn markante persoonlijkheid en zijn eminente verdiensten voor onze onderneming gedurende meer dan 40 jaren zullen wij dankbaar blijven gedenken. Directie en Medewerkers B.V. Handelmaatschappij voor Draadproducten. Na een korte moedig aanvaarde ziekte is op 5 juni 1974 te Montreux (Zwitserland) in vrede van ons heengegaan mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Grootmoeder Voorzien van het H. Sacrament der Zieken over leed na een langdurig lijden onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Cornelia Anna Maria Sclioondergang Zij was 80 jaar. Mede namens verdere Familie: Zusters en Broer Leiden, 10 juni 1974 Flat Cronestein Plantijnstraat 53 Wij vieren de H. Eucharistie voor haar zielerust woensdag 12 juni om 10.00 uur in de Parochie kerk van de H. Petrus (Lammenschansweg), waarna overeenkomstig de wens van de over ledene de crematie in stilte zal plaatsvinden in het crematorium „Ockenburgh" te 's Gravenhage (Loosduinen), om 12.00 uur. Een bundel venen vam Gerrlt Achterberg, Martlen Beversluie, J. C. Bloem, Gerard den Brabander, Jan Campert, Chr. J. van Geel, Jan Engelman, Guldo Gazelle, Herman Gorter, Jan H. de Groot, Jac. van Hettum. Willem de Mórode, Martlnus Nljhoff, Jan van Nljlen, Jan Prins, Paid Rodenko, A Roland Holst, Jee. Schreura, G. Stuiveling, Victor E. van Vriesland, lacquellnt van der Waals en anderen. Met schitterende kleuren foto's die de sfeer van de lente vertolken In gedichten en kleurenfoto's gebonden f 10.90 In de serie Miniaturen van ZOMER KEUNINQ WAGENINGEN Vorkriigbaoi de hoekhgndei vraagt voor de BOEKHOUDAFDELING (voor halve dagen). Het werk omvat: het typen van uitgaande fakturen, alsmede administratieve werkzaamheden t.b.v. de debiteurenadministratie. Geïnteresseerden in deze funktie gelieven zich schriftelijk of mondeling te wenden tot: B.V. LIAM VONDELLAAN 45 LEIDEN Tel. 01710-69303, toestel 16. Psalm 23:4 onberijmd Op 7 juni werd nog vrij on verwacht van ons weggeno men. mijn beminde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Zuster en Tante Maria vam der Keur- Wetselaar op de leeftijd van 68 Jaar. Uit aller naam: N. van der Keur Lelden, 10 Juni 1974. Boerhaavelaan 30. De begrafenis heeft in stilte plaats gevonden. PLANTEN IN KLEUR Idéale handleiding voor de verzorging van uw bloemen en planten In huls. Tweehon derd soorten In natuurge trouwe kleuren. U herkent ze in één oogopslagl Nauw keurigs adviezen. gebonden f13,50 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN De N.V. Verzekering Maatschap pij Holland, gevestigd te Utrecht, (hierna te noemen Hol land) bericht aan belangheb benden, dat zij met toestemming van de Verzekeringskamer (be sluit van 15 mei 1974) haar rech ten en verplichtingen uit na te noemen overeenkomsten van schadeverzekering met ingang van 1 april 1974 heeft overge dragen aan de Forsikringsaktie- selskabet Nye Danske Lloyd. hier te lande vertegenwoordigd door Mr. H. Mees, kantoorhou- dende Coolslngel 58, Rotterdam. Deze overdracht heeft betrek king op alle overeenkomsten van schadeverzekering ln de bran ches Brand, Bedrijf, behorende of behoord hebbende tot de por tefeuille van de Gevolmachtigd Agent van de Holland, Mr. H. Mees te Rotterdam, gemachtigd blijkens de bU R. Mees Zoo- nen Assurantiën gedeponeerde volmacht d.d. 1 september 1969, welke ls voortgezet door de Ge volmachtigd Agent van do Hol land, Oroblo Mees Herman B.V. te Amsterdam, gemachtigd blij kens de bij De Vos Zoon ge deponeerde volmacht d.d. 15 no vember 1973. Dezo overdracht ls overeenkom stig artikel 41 Wet o.h. Schade verzekeringsbedrijf bekend ge maakt ln de Nederlandse Staats courant van 30 mei 1974, en wordt voor alle belanghebben den van kracht met Ingang van de dag volgende op die van dag tekening van deze Staatscourant. De betrokken verzekeringne mers zijn gedurende 90 dagen na die dagtekening bevoegd de verzekeringsovereenkomsten schriftelijk bij de Forsikrlngs- aktieselskabet Nye Danske Lloyd op te zeggen, ln welk geval deze maatschappij pro-rata premie- restitutie verleent op basis van de brutopremle. Dr. C. tiitnuis Gesprekken over het ouder worden 14o druk f 9.90 Verkrijgbaar to do boekhand1 ZOMER KEUNINQ WAGENINGEN DANKBETUIGING Voor de zeer vele blijken van be langstelling die wij bij ons 55- jarlg huwelijk mochten ontvan gen, zeggen wij u, ook mede na mens onze kinderen en klein kinderen heel hartelijk dank. A. van Vuuren W. van Vuuren-Resoort Nleuw-Vennep, Huize 'Westerkim'. Het hippe Modieus ij halterjurkje van jurkje van kreukloos crimplene in 100% bloemetjes katoen V een exclusief, kleurrijk Zonnige kleurtjes en ook bloempatroon. andere dessins. 56-4425: 38-4829ï J

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8