Zomers presentje: Tijdelijk25 waardepunten! LIEFDE DOET MEREN Familieberichten Zitten doet pijn ZWITSANAL lekkere koffie. HOSTESS-TEAM TROUW/KWARTET DONDERDAG 30 MEI 1974 E. Wolfing •n J. Wel£ing-de Vries «Is dag te herdenken, waarop *IJ 50 jaar geleden ln het hu welijk werden verbonden. Gelegenheid tot feliciteren op 13 Juni van 19.30 - 21.00 uur ln het Dienstencentrum, van Kljf- hoekstraat. Hendrik Ido Am bacht. Hendrik Ido Ambacht. 30 mei 1974. van Godewljckstraat 223, 3 juni 1924 1974 a dankbare herdenking aan Heren leiding en zorg van dag tot dag gedurende deze 50 jaar, hopen wij dit met onze kinderen en kleinkinderen te vieren en Hem te vragen met leder van verder te willen gaan. J. Berg G. Berg-Miedema Bennekom, K. Fleminglaan 1, Zo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde Zuster en Zwager C. J. Jol H. C. Jol-Plugge op 6 Juni a.s. de dag te herdenken waarop zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn verbonden. Fam. Plugge Fam. Jol Scheveningen, Menninckstraat 43. Gelegenheid tot feliciteren 5 juni a.s. van 19.30-21 uur gebouw Maranatha, Gev. Deynootweg 25, Scheveningen. Diep verslagen geven wij u kennis, dat tengevolge van een ongeval mijn lieve Man en mijn zorgzame Pappa Jacob Authonie van Herp ons op de leeftijd van 31 jaar is ontvallen. Wij verwachten onze troost bij de Here, die gezegd heeft: „Wees getrouw tot den dood en Ik zal u geven de kroon des levens." S. P. van Herp-Pors Ronald Hoogvliet, 28 mei 1974. Slaghaan 150 (Zalmplaat). Geen bloemen Geen bezoek aan huis Geen toespraken Gelegenheid voor condoleance en rouwbezoek in de rouwkamer van het Claraziekenhuis, Olympia- weg 340, Rotterdam, donderdag en vrijdag van 19.00 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 1 juni a.s. op de begraafplaats „Oudeland", Oude- landseweg te Hoogvliet om ongeveer 12.45 uur. Vooraf wordt om 12.00 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden in de „Antwoordkerk", Kruis- netlaan te Hoogvliet (Zalmplaat). Diep bedroefd geven wij u kennis van het onver wacht heengaan van onze Zoon, mijn Schoonzoon, onze Broer en Zwager Jacob Antlionie van Herp De Here sterke zijn vrouw en Ronald. Fam. Van Herp Fam. Pors Rotterdam, 28 mei 1974, Jaersveltstraat 15a, Hoogvliet. De Klencke 457. „Zelfs al ga ik door een dal van diepe duis ternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij." Psalm 23. Met diepe verslagenheid geven wij u kennis, dat door een noodlottig ongeval van ons is heenge gaan onze oud-secretaris Jaap van Herp op de leeftijd van 31 jaar. Door zijn grote verbondenheid met de 1JE en zijn onwankelbaar geloof is hij voor velen tot grote steun geweest. God trooste Sijta. Ronald en verdere familie met dit smartelijke verlies. Dirigent, bestuur en leden Vereniging voor Interkerkelijke Jeugd Evangelisatie LJE Rotterdam. Rotterdam, 28 mei 1974. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze dierbare Moeder, Grootmoe der, Zuster en Schoonzuster Jacomina Fnancina Sturm-Kesteloo weduwe van Andries Sturm op de leeftijd van 80 jaar. 's-Gravenhage: S. P. Sturm P. J. Sturm Amsterdam: P. M. F. Sturm Middelburg: A. Vader-Jobse L. Vader Utrecht: S. de Jong-Sturm A. J. G. de Jong en verdere familie 's-Gravenhage, 28 mei 1974. Atjehstraat 87. Correspondentie-adres: Ruvchrocklaan 486. Geen bezoek aan huis i.vjn. ziekte. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de Diaconesseninrichting „Bronovo", Bronovolaan 9. Bezoek van 1.303.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 1 juni om 11.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf „Bronovo" om 11.10 uur. Psalm 119 69 (berijmd). Heden nam God van ons, na een kortstondige ziekte, mijn zeer geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Nieske den Breejen-de Boer op de leeftijd van 72 jaar. Hoofddorp: P. den Breejen Beilen: L. E. Roeland-den Breejen P. Roeland Nicolette, Hajo en Fridtjof Hoofddorp: A. P. den Breejen M. Hoogerheyde Hoofddorp, 28 mei 1974, Kruisweg 931. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op za terdag 1 juni om 15.00 uur in de aula van de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Hoofddorp, aan de Hoofdweg hoek Vijfhuizerweg, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren in een der ontvang kamers van de aula na de begrafenis. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Lopen ook. als u last hebt van aambeien. Die narigneid gaat voorbij met Zwitsanal van ZwitsaL Dat helpt goed. brengt die noodzakelijke verlichting: u hebt meteen al minder pijn. De Jeuk stopt en de gevoelige zwellingen verdwijnen.Zwitsanal.oen we tenschappelijke combinatie van helende, verzachtende en pijnstillende stoffen, kan n vlug van nw aambeien ellende afhelpen. OKKE JAGER Boeiende overdenkingen van een televisiepredikant Over het evangelie en onze menselijke eigenschappen en verlegenheden gebonden 12.90 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING v WAGENINGEN Op 25 mei 1974 overleed onze geliefde Vader, Schoon vader. Groot- en Overgroot vader FDamascus Johannes Tijsen weduwnaar van Nlesje Visser in de ouderdom van 92 Jaar. Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de be grafenis in stilte plaats ge had. Vol vertrouwen op Jezus' liefde en trouw is onze Broer en Zwager Willem Snieder echtgenoot van M. Vermeulen, op de leeftijd van 61 Jaar. naar de hemel gegaan. Psalm 91 l (onb.), Monnickendam: J. Kaars-Snieder P. Kaars Monnickendam: M. Kaars-Snieder Broek in Waterland: A. Pronk-Snieder Jb. Pronk Winschoten: C. Snieder G. Snleder-Kramer IJiuuiden; M. J. Bakker-Snleder G. Bakker Rotterdam: G. Smit-Snieder C. J. Smit Gelegenheid tot condoleren in het Mortuarium van het ziekenhuis ,,De Mariastlch- ting", ingang Kamperlaan te Haarlem. De begrafenis zal D.V. plaatshebben vrijdag 31 mei a.s. om 14.00 uur op de Noorderbegraafplaats aan de Verglerdeweg te Haar lem. voorafgegaan door een dienst in de Pelgrimkerk aan de Stephensonstraat, hoek Pijlslaan te Haarlem, aanvangend om 12.45 uur. U krijgt tijdelijk op elk pak vacuumverse Roodmerk, Zilvermerk en Paarsmerk koffie van Douwe Egberts 25 waardepunten. Da's 15 punten meer dan normaal Dat telt weer aardig mee als u aan het sparen bent voor die waardevolle Douwe Egberts geschenken. Heeft u de nieuwe geschenken folder nog niet in huis? Vraag hem aan uw winkelier of schrijf even een kaartje aan Douwe Egberts, Postbus2076, Utrecht U krijgt hem gratis thuis gestuurd. Paarsmerk Roodmerk vacuum. 2,20 vacuum 2,55 het leven was gelukkig en zinvol kort was zij bij ons unia suttorp-van der does 27 jaar ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt mijn johan suttorp p. van der does-luijendijk a. a. suttorp-boode jan en magda van der does herman en renate suttorp dick van der does en artje bouman margot en josé sugar lejo en marijke den hertog en nichtjes delft. 28 mei 1974 beethovenlaan 100 de rouwdienst zal worden gehouden in het hart van delft, Vlamingstraat 44 en rietveld 109, vrij dag a.s. om 12 uur, waarna de teraardebestelling in het familiegraf zal plaatshebben op de algeme ne begraafplaats „jaffa" om ca 1 uur geen bezoek aan huis gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum, oostsingel 146, donderdagavond van 7-8 uur Psalm 25 7: „Gods verborgen omgang vinden". Ingegaan in de vreugde van haar Heer en Hei land onze lieve zorgzame Moeder, Pleegmoeder en Tante Lena Groenendijk weduwe van H. A. Sikma, in de ouderdom van 88 jaar. A. Sikma A. Sikma-Spaans en verdere familie Rotterdam, 28 mei 1974, Bloemfonteinstraat 15. Geen bloemen. Moeder is opgebaard in de rouwkamer, Goereese* straat 10, Rotterdam-Zuid. Rouwbezoek en ge legenheid tot condoleren donderdagavond van 7.00 tot 7.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaats vinden vrijdagmid dag 31 mei a.s. op de Zuider Begraafplaats, Slin- ge 50. Rotterdam. Hieraan voorafgaande zal om 2.30 uur een rouw dienst gehouden worden in de aula van de be graafplaats. Vertrek vanaf Cronjéstraat 62 om 2.00 uur. ,,'k Zal aan 't stof der aarde ontvliën en dan eeuwig Jezus zien." In de nacht van dinsdag op woensdag werd mijn lieve Vrouw, onze Moeder en Oma Willemke Rijpje Paulina Stok-Dobbelaar naar haar rotsvaste overtuiging opgenomen in het Hemelse Vaderhuis. Zij werd bijna 69 jaar. Haar nimmer aflatende zorg en intens gebed voor ons allen, groot en klein, is van onvergetelijke betekenis. W. Stok Oud-Beijerland: N. Verwijs-Stok J .Verwijs Bergambacht: W. Stok A. Stok-van den Akker en kleinkinderen Capelle a/d IJssel, 29 mei 1974. Verzorgingstehuis „De Roo van Capelle". De Baronie 326, kamer 321. Geen bloemen Geen toespraken De dienst van Woord en Gebed, welke geleid wordt door ds. P. van Oosterhoudt, wordt gehou den D.V. zaterdag 1 juni om 11 uur in de aula van „De Roo van Capelle", waarna de begrafe nis zal plaatsvinden circa 12 uur op de begraaf plaats „Oud-Kralingen" aan de Kralingseweg 334 te Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst in „De Roo van Capelle". Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer W. Men sink commissaris van de N.V. tot Keuring van Elektro technische Materialen (KEMA), oud-voorzitter van het hoofdbestuur van de Ver eniging van Exploitanten van Electriciteitsbedrij- ven in Nederland (VEEN). De grote steun die hij in deze en andere functies vele jaren aan onze instellingen heeft gegeven en de warme belangstelling die hij steeds voor de Nederlandse elektriciteitsvoorziening in al haar facetten heeft betoond, zullen nog lang in onze herinnering voortleven. Gemeenschappelijke Instellingen van de Nederlandse Elektriciteitsbedrijven. De Heere, is mijn licht en mijn heil, voor wien zou ik vrezen? Psalm 27 vers 1 (onberijmd). Met dankbaarheid aan God, dat wij hem zo lang mochten behouden, nochtans bedroefd, .geven wij u kennis van het heengaan van mijn innig ge liefde Man, onze beste zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Cornelis Molenaar in de ouderdom van 79 jaar. C. H. Molenaar van den Heuvel G. Molenaar A. Molenaar-de Winter C. H. Oosterheerd-Molenaar K. Oosterheerd en kleinkinderen Rotterdam, 29 mei 1974, Huizen Grootenboom van Os, Van Goghlaan 2. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huizen Grootenboom van Os. Gelegenheid tot bezoek aldaar vrijdagavond van 8—8.30 uur. De rouwdienst, geleid door de weleerw. heer ds. W. H. van Kooten zal gehouden worden zaterdag 1 juni om 9.45 uur in Huizen Grootenboom van Os, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gem. Oud- Kralingen, Kralingseweg 334. Vertrek vanaf het woonhuis circa 10.15 uur. Aankomst op de begraafplaats om 10.45 uur. Heden nam de Here tot Zich onze lieve Zoon en Neef Jan Wijkhuizen geliefde echtgenoot van Elly Wijkhuizen-Diepersloot, oud 58 jaar. Amersfoort, 28 mei 1974. H. Wijkhuizen-van Egmond E. S. van Egmond Dom. Nieuwenhuisstr. 30, Amsterdam-Osdorp. De begrafenis zal plaats hebben vrijdag 31 mei a.s. om 11 uur op „Rusthof" aan de Dodeweg te Amersfoort. Na een ongeval heeft God tot Zich genomen mijn i lieve Man en onze liefhebbende Vader en Groot- vader b b Johannes Verhaar op de leeftijd van 64 jaar. Zijn Heer zeide tot hem: Wel, gij goede en getrouwe dienstknecht, over weinig zijt gij getrouw geweest; over veel 11 zal Ik u zetten; j ga in, in de vreugde uws Heeren. Mattheüs 2523. Schoonhoven: A. Verhaar-Deelen Amsterdam: Jan j Waddinxveen: Hans en Bea Helmar en Saskla I Schoonhoven: Janneke j Utrecht: Agnes Schoonhoven. 24 mei 1974. Olivier van Noortstraat 4. In verband met omstandigheden van moeder, i geen bezoek en condoleantie thuis, maar na de J begrafenis in het Herv. Centrum, Korte Dijk 12 te Schoonhoven. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag i 31 mei a.s. om 13.45 uur op de Algemene Be- graaf plaats te Schoonhoven. J Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de J Ned. Herv. Kerk aan de Haven te Schoonhoven. Aanvang van deze dienst 13.00 uur. Geen bloemen Geen toespraken. organisatiebureau voor pródukt-promotie start vanaf 17 juni t/m 5 juli, gedurende 5 volle dagen in de week, een winkeliersaktie in uw omgeving. Wij zoeken hiervoor represenlaiieve dames tot ca. 35 jaar) die in bezit zijn van een rijbewijs (auto wordt beschikbaar gesteld). Wilt u inlichtingen over deze en andere akties, belt u dan ons hoofdkantoor tel. 020-232939, Prin sengracht 729, Amsterdam en vraag naar mevr. De Vos.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16