99.75 De krant kunt u niet missen, geen dag NEDBANK Saterdichte aoutchouté renchcoat, teel even 9.75 prijsverschil de Bijenkorf De Dochter van de Weduwe JE. Dit resultaat van 8 eigenschappen vieren we, met 3 verrassingen voor u, tijdelijk: Passat, da's pas autorijden 1 n young men gemeenteziekenhuis aoit/rechf bankastraat 57 waarnemend hoofd eerste verpleegkundige verpleegkundige .WARiTET VRUDl\G 24 MEI 1974 T15/K15 Nu al de10.000ste Passat Zijn 8 eigenschappen Zijn styling. De Passat is een Italiaans mees terstukje in vormgeving. Zijn sublieme rijgedrag enwegligging.Onder alle weg- en weersomstandigheden. Zijn temperament. Het spreekt o.a. uit zijn hoge top/kruissnelheid en felle accele ratie. Zijn economische eigenschappen. Met 1 op 14,3 bij 100 km/u constant is de Passat de zuinigste auto in zijn klassel Service beurten om de 15.000 km. Voor velen is dat 1 keer per jaar. Zijn gulheid met ruimte en comfort voor 5 volwassenen. Mèt hun bagage. Zijn veiligheid. Hij biedt u niet alleen alle mogelijke bescherming, maar stelt u ook in staat zelf uiterst veilig te rijden, i rijke keus in typen. Waaronder de voering als combinafiewagen,de Passat Variant. Een luxe limousine met grenze loos veel ruimte voor zaken, hobbies en vakantie. Zijn „verzorgers": de VW-Service. Met o.a. de VW-Computer-Diagnose. Waterdich te zekerheid en groeiend financieel voordeel voor u hoe langer u uw Passat bezit. Extra hoge inruilwaarde van uw auto Bij aankoop van een Passat doet de VW-dealer een extra hoog feestbod op uw huidige auto. f 588,- korting op de Passat Automatic Een Passat met automatische versnel ling maakt het rijden nóg ontspan- nender, nóg veiliger. Nu doet zich de gelegenheid voor extra voordelig in 't bezit van een Passat Automatic te komen. Maak er gebruik van. Feestelijk boeket cadeau Een boeket feestelijke bloemen voor u, als u naar de Passat komt kijken. Ga dus naar de VW-dealer in uw buurt en maak een feestelijk ererondje in een Passat. Om 'm te leren kennen. Dan zegt u, net als de vele anderen vóór u: deze jas bent u uit de 3?egen de drup. Hij is waterondóor- :end dankzij het laagje rubber I ir de stof. Dat trouwens dun loeg is om de jas heel soepel laten vallen. Met de originele, t pte trenchcoat-kraag en -revers ipei -flappen en -epauletten. nd.pgte tot over de knie. Twee- jer. Kleuren beige, blauw, jjjiinè, groen en zwart. Maten kef-44. En een prijs waarvan u vast vreugdetranen in uw ogen krijgt. ^pmaal 139,-. tijdelijk^ .jswinner regenmantels Zeventien maten rust.-Voldoende voor een vaardig violist om een shagje voor de pauze te rollen, met half/zware Van Nelle. f: Samengesteld uit pittige tabakken. 1,45 A leading South African Bank with Head Office in Johannesburg and a large net work of branches has openings for in the age group of 20-25 years with experience in general banking, knowledge of foreign exchange business being a recommendation. Letters in English or in Dutch with full details and a recent photograph (both in duplicate) can be sent to the General Manager, Nedbank Limited, 37 Lombard Street, London EC 3 V9 BN. Reflectanten wor den uitgenodigd te solliciteren bij de verpleegkundig directrice Zr. A. v. d. Plas, Bankastraat 57, Postbus 306 te Dordrecht Nadere informa ties worden u gaarne verstrekt waarvoor u kunt bellen: 078-32222. toestel 115 of 266. Spreekuren: dinsdag en vrijdag van 11 tot 12 uur. Bij het ziekenhuis is plaats voor een (mnl./vrl.) op een interne afdeling (36 bedden) in de rang van eerste verpleegkundige A. (mnl./vrl.) op een afdeling met gemengde specialisme, bij de chirurgische polikliniek (geen nacht diensten). Salaris en onregelmatigheidstoeslag volgens rijksregeling. Premie AOW/AWW voor rekening van de werkgever. Secundaire arbeidsvoorwaarden volgens ge meentelijke regeling. Het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds is van toepassing.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 15