KOOREMAN en ZONEN Priisprimeur. 3aagetil70.- Kreymborg massief eiken aanbouw meubelen 40% tot 60% korting ie S 'In het seizoen geen honden op strand' m FAMILIEBERICHTEN GROTE FABRIEKSPARTIJ Deze partij wordt verkocht met in ONZE MAGAZIJNEN aandeMIDDELSTEGRAGHT 47 te LEIDEN (zie de vlaggen) Berberkleurig a 67,50 p.m. telefoon 01710 - 23261 O HOE DICHTER IK NADER... IF. Roovers VVV Noordwijk: TROUW/KWlVRTET VKUDiAG 24 MEI 1974 Op 21 februari j.L waren onze lieve Ouders en Groot ouders F. de Bruvn A. de Bruyn-Kroon 50 jaar getrouwd. Door omstandigheden kunnen wij het feest pas vieren D.V. vrijdag 24 mei a.s. B. de Bruyn G. F. de Bruyn-Scholten Anneke, André Frans, Bas P. de Bruyn T. de Bruyn-van der Leer Levi en, Eduard Annemarie, Rogier Dordrecht, mei 1974. Monarda 16. De Heer zal u steeds gadeslaan Ps. 1214 Met dankbaarheid delen wij u mede dat onze geliefde Ouders en Grootouders C. van Veen en J. van Yeen-Verbree D.V. 7 juni a.s. de dag hopen te herdenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Allen die hen met dit feit willen gelukwensen zijn har telijk welkom op de receptie zaterdag 15 juni van 19.30- 21.00 uur in Hotel-Rest. „Groenendijk" te Hazerswoude (R.D.). Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Koudekerk a.d. Rijn, Lagewaard 61. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Op 21 mei werd na een dapper gedragen lijden onze lieve Broer en Zwager George „Cliristiaan Kijkhoek thuisgehaald. Rotterdam: Den Haag: Familie Rijkhoek Meer (B.): De begrafenis is bepaald op vrijdag 24 mei om 11 uur op de Begraafplaats Westduin aan de Ockenburghstraat te 's-Gravenhage. Met diepe droefheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van de heer mr. W. Noordijk Vele jaren en met een zeer sterke betrokkenheid diende hij de Herv. Kerk in Zuid-Holland, als lid en voorzitter van de Provinciale Kerkvoogdij commissie en -Kamer, als lid van het Provinciaal College van Toezicht (oud) en ais lid en voor zitter van de Regionale Commissie voor het Op zicht Zijn naam en werk blijft in dankbare gedachtenis bewaard. De Provinciale Kerkvergadering van de Hervormde Kerk iii Zuid-Holland Ds. D. J. Spaling, praeses Ds. G. Samson, scriba Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze compagnon en kantoor genoot mr. Willem Noordijk advocaat Wij verliezen in hem een collega, die door zijn hoge taakopvatting, werkkracht en ervaring ons tot voorbeeld was. Maar bovenal zijn hartelijke vriendschap zal voor ons onvergetelijk zijn. Rotterdam, 20 mei 1974 Pleinweg 200 c W. van den Herik F. Verhulst J. Rutgers „De Heer is mijn Herder" Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland, in de gezegende leeftijd van 93 jaar, onze innig ge liefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Amtonie Bogerd weduwnaar van G. Bijl IJmuiden: F. A. Moojen-Bogerd W. Moojen Voorburg: E. T. Bogerd J. W. Bogerd-Gerritsen Klein- en achterkleinkinderen IJmuiden. 21 mei 1974 Herculesstraat 29. Vader is opgebaard in het uitvaartcentrum, Prin segracht 39, 's-Gravenhage. Bezoek vrijdag van 7-8 uur n.m. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden zaterdag 25 mei a.s omstreeks 11.45 uur op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", ingang Kamperfoeliestraat. Vertrek van het uit vaartcentrum om 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van de begraaf plaats. 'k Zal dan gedurig bij U zijn, In al mijn noden, angst en pijn; U al mijn liefde waardig schatten, Wijl Gij mijn rechterhand woudt vatten. Gij zult mij leiden door Uw raad, O God, mijn heil, mijn toeverlaat; En mij, hiertoe door U bereid, Opnemen in Uw heerlijkheid. Psalm 7312 Heden nam de Heere van'ons, nog onverwacht, mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve Moeder en Grootmoeder Martina Bal-Kuiper op de leeftijd van bijna 75 jaar. Scheveningen: C. J. Bal Vught: Rob en Doortje Delft: Nel en Wubbo Leersum: Albert en Janny Papendrecht: Piet en Corry en kleinkinderen Scheveningen, 21 mei 1974. Pinkstraat 623. Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgobaard in de rouwkamer van de Diaconesseninrichting „Bronovo", Bronovolaan 9. Bezoek van 13.3015.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 25 mei om 11.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel- ling in de ontvangkamer van de begraafplaats. U zij de glorie, opgestane Heer! In Jezus ontslapen op de leeftijd van 72 jaar onze innig geliefde Man, Vader en Opa Sietse Wouters Bedienaar van het Goddelijke Woord Ridder in de Orde van Oranje Nassau Weest standvastig, onwankelbaar, te allen tijde overvloedig in het werk des Heren, wetende dat uw arbeid niet vergeefs is in de Here. 1 Cor. 15 58. Dordrecht: E. Wouters-Buma Zaandam: J. J. Smklt-Wouters B. R. Sraidt Inge, Gera en Peter Amsterdam: D. N. Wouters F. Wouters-Annema Siego, Lysbeth, Tjeerd Angelique en Kores Heerhugowaard: J. G. Kraaijeveld-Wouters J. Kraaijeveld Pijnacker: N. H. Wouters J. Wouters-Rooiman Jacorien, Sietse en Anje Baarn: H. S. Wouters J. A. Wouters-de Lange Jannie en Siddi Drunen: G. H. van de Merwe-Wouters J. van de Merwe Ellen en Marloeske Dordrecht, 22 mei 1974. Koningstraat 284. De rouwdienst zal worden gehouden in de Wilhel- minakerk, Blekersdijk 41 te Dordrecht op maan dag 27 mei a.s. om 13.30 uur. Daarna zal de be grafenis plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aan de Nassauweg te Dordrecht; aankomst aldaar plm. 14.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er in de aula van de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. „Zij zullen vruchten dragen voor 's Heren heiligdom tot in hun ouderdom, tot in hun grijze dagen. Welsprekend is hun leven: God is hun heil, hun rots!" Met grote verslagenheid berichten wij het over lijden van onze Oud-pastor ds. S. Wouters op de leeftijd van 72 jaar. Gedurende 10 maanden heeft hij onze gemeente gediend, vol overtuiging, volijverig en met groot enthousiasme. Zondag 12 mei j.l. nam hij afscheid van ons met een beroep op ons allen om in woord en daad te wandelen in de waarheid van Christus Jezus. Dankbaarheid vervult ons, dat wij ds. Wouters in ons midden mochten hebben. Moge de Heer der Kerk zijn vrouw en kinderen bij de voortduur Zijn troost hen schenken. De kerke raad van Geref. Kerk te Zevenbergen: H. Klungel, praeses J. Stolk, scriba Zevenbergen, 22 mei 1974. De Gereformeerde Kerk van Dordrecht maakt met grote droefheid het plotseling overlijden van haar Emeritus-predikant ds. S. Wouters bekend. Wij herdenken met dankbaarheid in hem een zorgzame trouwe, altijd geïnteresseerde, zeer ge liefde predikant, die gedurende 22 jaar onze kerk mocht dienen. De Heer geve zijn vrouw en kinderen Zijn troost Namens de kerkeraad voor algemene zaken: Dr. A. Dekker praeses J. B. Noels-van der Does, scriba Dordrecht, 22 mei 1974. Nadat hij zondag j.l. bij ons nog Gods Woord mocht bedienen, riep de Heer heden tot Zich ds. S. Wouters Met dankbaarheid denken wij aan de liefde en toewijding waarmee hij onze gemeente gediend heeft in de laatste vacatureperiode. Moge de Troost die hij zo vaak gebracht heeft nu ook zijn vrouw en kinderen tot steun zijn. Namens de Geref. Kerk te 's-Gravendeel: J. F. Put praeses Z. Robbemont scriba 's-Gravendeel, 22 mei 1974. Heden overleed, geheel onverwacht mijn geliefde Man, onze geliefde Vader, Groot- en Overgroot vader, de Heer Hendrik Pruijsen op de leeftijd van ruim 81 jaar. Dordrecht: E. Pruijsen-Horringa Papendrecht: P. J. Pruijsen K. F. Pruijsen-Angenent Henk en Ann Hans Karin Dordrecht: W. Pruijsen J. A. Pruijsen-van der Vlies Henk Janneke Wim Nannie Dordrecht, 21 mei 1974. Huize „Dubbelmonde", Koningstraat 290 (kamer 350). De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van „Dubbelmonde". De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 24 mei a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dor drecht, om 12 uur. Vertrek vanaf „Dubbelmonde" om 11.45 uur. Met innig leedwezen geven bestuur en direktie van de Stichting voor Kerkelijk Sociale Arbeid der Hervormde Gemeenten te Rotterdam U hier bij kennis van het plotseling overlijden van de heer drs. W. Schattinga die gedurende vijf jaren als voorzitter der Stich ting van grote betekenis is geweest voor het be leid op het terrein van de kerkelijke dienstver lening in Rotterdam, waardoor hij veel respekt, dankbaarheid en genegenheid verworven heeft. Namens de Stichting voor K.S.A. D. D. Looren de Jong. vice voorzitter S. P. de Roos. direkteur Haarlemmerstraat, Leiden. Donderdagavond - koopavond. Dan ga ik op tot Golds altaren Psalm 434 (berijmd) Heden behaagde het de Here plotseling tot Zich te nemen mijn innig geliefde Vrouw en onze zorgzame Moeder en Grootmoeder Willielinina Maria v. d. Lip-van Dorp op de leeftijd van 56 jaar. Woubrugge: G. v.d. Lip Midhurst (Ont., Canada): G. W. Sevens-v.d. Lip B. Sevens Woubrugge: G. v.d. Lip H. G. v.d. Lip-den Adel Alphen a/d Rijn: J. v.d. Lip M. J. v.d. Lip-Koetsier en kleinkinderen Woubrugge, 23 mei 1974. Herenweg 4. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 27 mei tussen 1 en 2 uur op de algemene begraafplaats te Woubrugge. Gelegenheid tot condoleren 's avonds tussen 7.30 en 9 uur.' Na een ziekte van enige maanden heeft God op de leeftijd van bijna 82 jaar tot Zich genomen onze lieve Schoonzuster, Tante en Oud-tante Maria Visscher-Smits weduwe van ds. J. Visscher „Zij is verlost; Zij wist zich het eigendom van Jezus Christus". Mede namens de familie: D. Visscher Zwijndrecht, 21 mei 1974. Van Ruysdaelstraat 1. Correspondentie-adres: D. Visscher, H. van Naald- wijkstraat 28, Naaldwijk. De dienst van woord en gebed zal worden ge houden op zaterdag 24 mei a.s. om 11 uur in de Koningskerk aan de Burg. Jansenlaan waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats aan de Jeroen Boschlaan om plm. 12 uur te Zwijndrecht Na de begrafenis zal er gelegenheid zijn tot con doleren in de Vonkenberg aan de Stoop van Zwijndrechtstraat. enkele voorbeelden uit deze partij DEZE MASSIEF EIKEN KASTEN ZIJN VERKRIJGBAAR PER DEEL (1 m breed) EN IN MEERDERE EIKEN TINTEN. OOK IN DE ZEER EXCLUSIEVE KLEUR GRIJS GEZANDSTRAALD EN HAND GEPATINEERD. (Deze bewerking is reeds lang geliefd in Belgié, hel toonaangevende land op het gebied van massief eiken). Tevens partij nylonvloerbedekking. kamerbreed. Verkoop: vandaag, vrijdag van 1 tot 6 uur morgen, zaterdag van 10 tot 5 uur. Voor inlichtingen: Ruime parkeergelegenheid op Middelstegracht en Ir. Driessenstraat. Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen onze lieve zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Ovêr- grootvader Franciscus Thomas Claveaux in de ouderdom van 88 jaar. Kapelle (Zd.-B'land): M. J. Willemsen-Claveaux H. Willeansen Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 22 mei 1974. Huize „Waelestein", Schulpplein 50. Correspondentie-adres: H. Willemsen, Bogerdt laan 6, Kapelle (Zd.-Bev.). Vader is opgebaard in de rouwkamer van „Wae lestein" (ingang Schulpplein 46). Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren vrij dagavond van 77.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 25 mei a.s. op de Zuiderbegraafplaats, Slinge 50, Rotterdam-Zuid plm. 11.45 uur. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de rouwkamer van „Waelestein", aanvang 11 u. Ps. 17 8 (oude berijming) i Maar blij vooruitzicht dat mij streelt i Ik zal ontwaakt Uw lof ontvouwen U in gerechtigheid aanschouwen verzadigd met Uw goddelijk beeld. Met groot verlangen naar deze Eeuwige Heef lijkheid, ging van ons heen, onze lieve Vader Grootvader, Overgrootvader, Broer, Zwager ei Oom Cornells Tuytel weduwnaar van Dirkje Noordzij eerder weduwnaar van Elizabeth Kaptein fTF in de ouderdom van 93 jaar. Vlaardingen: D. Tuytel-Warnaar Nieuwveen: A. Visser-Tuytel A. Visser Maassluis: J. P. Tuytel Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Maassluis, 21 mei 1974 Bejaardencentrum „De Schutsluis", Richard Hollaan 105. De overledene ligt opgebaard in de aula van he Bejaardencentrum „De Schutsluis". De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdai 24 mei 1974 in bovengenoemde aula om 13.30 uufl waarna de begrafenis zal plaatsvinden op d< Algemene Begraafplaats te Maassluis. ehodo hayakawa de japanse kunst van het bloemen schikken Artistieke bloemsehlkkln- gen, afgebeeld In fraaie kleurenfoto's. Nieuwe en modernste toepassingen van Ikebana. Een volledi ge handleiding. Met *vele schematische tekeningen. f7.40 Verfojgbiar In ds boMantfs! Zomir 1 boning - WijmlnjiB Dr. C. annuis Gesprekken over het ouder worden 14e druk f9.90 Vtrkrijgbaor m its botkhand* ZOMER Er KEUNINQ WAGENINGEN van een onzer verslaggevers NOORDWIJK in de badplaatsen Zandvoort en Roekan je wil de ge meente honden op het strand verbie den. Tot nu toe mochten de viervoe ters nog wel aangelijnd op het strand, maar ook dat is met ingang van het hoogseizoen niet meer toegestaan. In Noordwijk zou de VW niets liever zien dan eenzelfde gebod. Er komen veel klachten over de honden binnen. 'Uit de enquêteformulieren die wij hier hebben en die regelmatig door gasten worden meegenomen en inge vuld worden teruggebracht, blijkt dat ze ook hier op het strand vaak last van de honden hebben, In het hoog seizoen mogen ze aangelijnd op het strand, maar dat levert toch vaak problemen op. Ze doen hun behoefte in het zand en kinderen op blote voeten trappen erin. Ook worden strandstoelen wel voor bomen aange zien. De poot gaat omhoog en er wordt geplast Ook als er een jasje of jumpertje over de stoel hangt. Dat is gewoon, vies. Daarom ben ik ook een voorstander van de maatregel zoals men die nu in Rockanje en Zandvoort heeft uitgevaardigd: Tijdens het sei zoen géén honden op het strand'. Aldus de heer W. Roovers, directeur van de VW in Noordwijk. Compensatie Wel wil de heer Roovers enige com pensatie, want hij kan zich best voor stellen dat ook een hondebezitter wel op het strand wil lopen, mèt hond. 'Daarom zouden er bepaalde strandge- deelten kunnen worden aangewezen', waar de honden ook zomers mogen lopen. Halverwege de Duindamseslag en Noordwijk en de Langevelderslag en de Duindamseslag is het ook in het hoogseizoen stil. Het is te vèr lopen met strandstoelen enz. Daar zou men best wel met de hond mogen wandelen. Het gaat ook niet alleen om het bevuilen van de stranden; er zijn honden die door bewegingen op Buiten het seizoen kan kwaad, maar in d e vakantiepei - géén honden meer op het strand^g de heer Roovers. het strand, bijvoorbeeld van kin<f die plotseling opstaan, schrikkefM gaan bijten'. 3 ROTTERDAM De Volksjj. voor Vrijheid en Democratie lr- maandagavond om acht uur in Atlanta een bijeenkomst, waaroj eerste tien kandidaten van de gemeenteraadslijst korte dril ei dl zullen houden. Na de pauze be: gedegenheid om met de kandidal discussie te treden. In het Rijm hotel wordit woensdagavond om uur een uitslagenavond gehoudei

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14