PAIGC gaat met Portugal praten Schmidt: Europa blijf afhankelijk van VS Positie machtigste man van Bulgarije in gevaar W MAZDA El m Zelfbeschikking voor Guinee-Bissau Giscard en Mitterrand zij aan zij naar finish!/' Libanon bijna 50 doden Kopenhagen gaat Glistrup aanpakken Commandant van Canadees bevrijdingsleger overleden Zuidafrikaan blaast na boete rechter op Zuidvietnamese stad veroverd door Vietcong Indonesië koopt een kunstmaan Politie in YS in actie tegen leden van Symbiose-groep Nieuw kabinet k gekozen in Joegoslavië 17 O Toespelingen op nauwe band met Sowjet-Unie vallen verkeerd COURVOISIER ËiÖSlil I f10.945 AUTO PALACE-DE BINCKH0RST BV TROUW/KiWARTiET ZATERDAG 18 il£l 1974 BUITENLAND P/K.' DAKAR/DAR ES SALAAM (Reuter/AP) Met grote voortvarendheid pakt de nieuwe voorlopige regering van Portugal het koloniale vraagstuk aan: Soares, de minister van buitenlandse zaken, is meteen na zijn installa tie naar Dakar in Senegal gevlogen voor besprekingen met de PAIGC. Het eerste resultaat van zijn overleg is, dat deze 'Partij voor de onafhankelijk heid van Guinee-Bissau en de Kaap Verdische eilanden' op 25 mei in Londen onderhandelingen begint met Portugal. En in Dar es Salaam, de hoofdstad van Tanzania, begonnen gisteren vijf pas vrijgelaten gevangenen uit Lou- renco Marques besprekingen met de FRELIMO-leiders, nadat zij bijzonder hartelijk waren begroet. De Britse en enkele andere Westeuropese regerin gen hebben deze ontmoeting voorbe reid. Het FRELDIO verklaarde dat de zes vroegere gevangenen niet als re presentanten van het FRELIMO kon den worden beschouwd, maar dat het gaarne naar hen zou luisteren. Volgens diplomatieke kringen in Lis sabon heeft Spinola in zijn installatie- rede eergisteren duidelijk laten door schemeren, dat Portugal slechts met één opstandelingengroep per kolonie hoopt te onderhandelen. Dat wordt afgeleid uit zijn uitspraak dat er geen oplossing kan worden besproken met groeperingen, die een eenzijdige of onvoldoende vertegenwoordiging vor men. FRELDIO-president Samora Ma ch el ontmoette in de delegatie voor het eerst na tien jaar zijn broer, José. De hele delegatie heeft samen dertig jaar gevangenschap onder de Portuge se geheime politie achter de rug. Senghor gastheer De nieuwe Portugese minister van buitenlandse zaken, Mario Soares, vloog in een door president Leopold Senghor van Senegal ter beschikking gesteld vliegtuig naar Dakar, waar hij een ontmoeting had met de leider van de PAIGC, Artistide Pereira. Volgens het Senegalese blad 'Le Soleil' bood Soares hem een bestand aan, gekop peld aan onderhandelingen over de KOPENHAGEN (AP). De openba re aanklager heeft het Deense parle ment gevraagd de parlementaire on schendbaarheid op te heffen van de anti-belastingparlementariër Mogens Glistrup, zodat hij terecht kan staan op beschuldiging van belastingontdui king en fraude. Twee dagen geleden redde de schatrij ke belastingexpert Glistrup het libera le minderheidskabinet van premier Poul Hartling door het omstreden wetsontwerp over dc verhoging van de omzetbelasting te steunen. Maar ook al heeft Glistrup nu bereikt dat hij als een 'verantwoordelijk poli ticus' beschouwd wordt als hij ver oordeeld wordt komt hij van het parlement in de gevangenis terecht. Een gehele afdeling van de politie die belast is met economische delicten heeft meer dan twee jaar pogingen in het werd gesteld om de ingewikkelde technieken waarmee Glistrup bereikte dat hij, een vermogend man, geen cent belasting betaalde, te ontdekken. De openbare aanklager zei dat Gli strup beschuldigd zal worden van be lastingontduiking in sommige geval len van ernstige aard, van het geven van misleidende informatie aan klan ten en voor het misleiden van de openbare autoriteiten. Van een verslaggever TORONTO De laatste commandant van het Canadese leger dat in 1944 en 1945 Nederland bevrijdden, luitenant- generaal Guy Granville Simonds, is woensdag op 71-jarige leeftijd in To ronto overleden. Vandaag wordt Si monds daar met militaire eer begra ven, een plechtigheid die zal worden bijgewoond door de Nederlands con sul-generaal in Toronto Tjeerdsma en waarschijnlijk ook door burgemeester Samkalden van Amsterdam, die op het ogenblik met een gemeentelijke delegatie een bezoek brengt aan To ronto. POTCHEFSTROOM (AP) Een Zuidafrikaanse blanke mijnwerker die kort tevoren een boete had gekregen van 50 rand (200 gulden) wegens te hard rijden heeft gisteren in het gerechtsgebouw in Potchefstroom een bom tot ontploffing gebracht waar door hijzelf en een advocaat om het leven kwamen. De naam van de mijn werker werd opgegeven als G. Victor. Onder de 38 gewonden bevond zich ook rechter Johannes Steyn die net de boete had opgelegd. Steyn werd na korte tijd uit het ziekenhuis ontsla gen, maar vijf mensen moesten een chirurgische ingreep ondergaan. SAIGON (Reuter, UPI, AP) Troe pen van de Vietcong hebben de geïso leerde districtshoofdstad Dak Pek en de érbij behorende militaire basis in het centrale hoogland ingenomen, al dus militaire woordvoerders in Sai gon. Van de 600 militairen, gelegerd in de basis, wordt aangenomen dat de meeste als vermist, gedood of gevan gen beschouwd moeten worden. Ver der neemt mén aan dat de bevolking van de 3000 inwoners tellende stad, voor het merendeel leden van berg stammen, zich in de heuvels rond Dak Pek in veiligheid heeft kunnen stel len. De Zuidvietnamese luchtmacht bombardeert stellingen van de Viet cong rond Dak Pek om vlucht wegen te scherpen voor de overlevenden. Met de stad Dak Pek is een belangrijk knooppunt van transportroutes en communicatiekana len voor de Zuidvietnamezen verloren gegaan. Verder meldt Saigon nieuwe gevech ten op slechts 50 km ten noorden van Saigon, waar de Vietcong twee rege ringsbasis, elk met een bezetting van honderd man veroverd heeft. De laat ste dagen is de strijd iri Zuidvietnam verhevigd, Saigon spreekt van de zwaarste gevechten sinds juni vorig jaar. NEW YORK (AP) De regering- Soeharto heeft besloten, dat Indonesië na de VS, de Sowjet-Unie, Canada, als derde zal gaan beschikken over een eigen communicatie-stalllietstelsel, meldde het blad Business week don derdag. De staliet zal dienen ten bate van de radio- en telefoonverbindingen in Indonesië dat duizenden eilanden omvat De kosten. 100 miljoen dollar, zullen worden opgebracht door het staats- oliebedrijf Pertmina dat dit jaar naar verwacht wordt olie gaat verkopen tot een bedrag van een miljard dollar. Voor de levering van het stelsel komt in de eerste plaats de te Los Angeles gevestigde Hughes Aircraft Company in aanmerking, die ook die van de VS en van Canda heeft ontworpem BRUSSEL (ANP) Het Belgische kabinet heeft besloten de maximums nelheden die gelden voor de Belgi sche wegen te verhogen. Op de auto- wegeai mag men voortaan 120 km. per uur rijden in plaats van 100 en op de andere wegen 90 km. per uur in plaats van 80. De maxima van 100, respectievelijk 80, werden enkele maanden geleden ingevoerd als bezui nigingsmaatregel in verband met de oliecrisis. TOKIO (Reuter) Lioe Tsjao Tsji, voormalig president van de Chinese volksrepubliek, is in de lente van vorig jaar aan longkanker overleden, zo weet het Japanse persbureau uit betrouwbare bronnen uit Hong Kong te melden. Lioe werd van zijn post ontheven gedurende de culturele re volutie aan het eind van de zestiger jaren. Sindsdien is de post van presi dent in China niet meer bezet toepassing van het zelfbeschikkings recht. Soares verklaarde dat Portugal bereid is 'het principe van de zelfbe schikking te eerbiedigen en loyaal alle consequenties daarvan te aanvaar den'. Op dezelfde wijze wilde hij on derhandelingen beginnen met de be vrijdingsbewegingen van Angola en Mozambique. Pereira verklaarde tegen over 'Le Soleil': 'De huidige macht hebbers in Portugal hebben de kans de geschiedenis in te gaan als de initiatiefnemers tot de dekolonisatie. Als ze dat doen zal een basis zijn gelegd voor een vruchtbare samenwer king met de Afrikaanse volken die nu onder Portugese overheersing staan'. Soares die vóór hij minister was ook al een ontmoeting had met de MPLA- leider uit Angola, Agostino Neto, liet zich ook lovend uit over de vorig jaar vermoorde leider van de PAIGC, Amilcar CabraL 'Zijn strijd is niet vergeefs geweest', zei hij. Voor het eerst Soares' vérgaande toezegging werd ge dekt door de nieuwe minister voor 'interterritoriale coördinatie', Antonio de Almeida Santos, die herinnerend aan Spinola's uitspraak over het recht op zelfbeschikking, zei: 'Niemand kan in ernst twijfelen aan de mogelijkheid dat bij de oplossingen voor de oorlog ook kan worden ingegrepen, ja, moet worden ingegrepen, de mogelijke keus voor totale onafhankelijkheid'. Het is voor het eerst dat van officiële Portu gese zijde zo'n uitspraak wordt ge daan. Intussen is Lissabon het toneel van grote arbeidsonrust, en niet minder Laurengo Marques, waar zowel haven arbeiders als buschauffeurs staken. LOS ANGELES (AP) De politie heeft gisteren een huis omsingeld waarin naar wordt aangenomen drie leden van symbiotische bevrijdingsle ger. die Patricia Hearst heeft ont voerd, zich schuil houden na een schietpartij bij een sportwinkel. Tien tallen politieagenten omsingelden het huis in het zuidelijke gedeelte van Los Angeles. Sommigen droegen ge weren en traangaspistolen en ook op daken van huizen in de omgeving waren politiemannen geposteerd. Enkele ziekenwagens stonden in de nabijheid gereed. Woordvoerders van de politie weigerden commentaar op de situatie te geven. Eerder was een massale speurtocht ingezet nadat twee vrouwen en een man na een vuurge vecht weg waren gevlucht uit een sportwinkel in de voorstad Inglewood. PAIRIJS (AjFP, Reuter, UiPI) In Frankrijk heerst de solute onzekerheid over de uitslag van de tweede stem] die morgen de beslissing moet brengen of Valéry Ciscard of Francois Mitterrand de nieuwe president wordt. Blijkens dé uitslag van de jongste opiniepeiling in het rechtse dagblad L'Aurore zou Giscard met 51 procent, tegen 49 procent voor Mitterrand, aan kop liggen. Blijkens een opinieonder zoek, waarvan de uitslag eerder in Le Figaro is gepubliceerd mogen zowel Giscard als Mitterrand op 50 procent van de stemmen rekenen. De Franse raad voor Grondwetzaken heeft al enkele honderden magi straten in actie geroepen om mogren toe te z ien op een correctie telling van de stemmen. Volgens verkie zingsexperts kunnen enkele honderd duizenden kiezers de beslissing brengen. Waarnemers houden rekening met de mogelijkheid dat de benoeming van twee communisten in de nieuwe Por tugese regering de stembusuitslag nog kan beïnvloeden. Giscard heeft her haaldelijk aangevoerd dat op IJsland na nergens in Westeuropese commu nisten in regeringen zitten, wat wel zou gaan gebeuren in Frankrijk als Mitterrand aan de macht komt. ook opgemerkt dat alle een communistisch bewind] sische troepen zijn bezet. communisten hadden eerdq aangevallen omdat de Rui bassadeur onlangs, tijdens ne, een onderhoud met l~' gehad. De Franse contra-spionage |ze 0 teren twee Poolse diplomate grens gezet, die eerder ui%eek trein van Parijs naar het n, ren gehaald, de diplomaten heterdaad zijn betrapt toei trein bezig waren een lil Franse geheime dienst te ele ■ige Een van de gedode Palestijnen wordt weggedragen na een Israëlische luchtaanval op het dorp Nabatiyeh in Libanon. Volgens een offieuze balans hebben de Israëlische vergeldingsacties op Palestijnse neder zettingen in Libanon aan 27 mensen het leven gekost. Er zouden 20 vermisten en 138 gewonden zijn. Vervoig van pagina 1. de Israëliëers dat hij nu voor het eerst, een nieuwe eigen versie voor een oplossing aan beide partijen had voorgelegd. Met Israëls reactie daarop vertrekt hij vanmorgen naar Damas cus. Vanavond zou hij direct door reizen naar president Sadat van Egyp te en daarna zou hij via Bonn en Londen naar de VS terugreizen. De mogelijkheid bestaat dat hij enkele medewerkers, zoals zijn Midden-oos ten-specialist Joseph Sisco zal achter laten voor het uitwerken van bijzon derheden van zijn nieuwe versie voor een oplossing. Kissinger heeft in voorzichtige be woordingen bezwaar gemaakt tegen de vergeldingsaanvallen van Israël op Li banon. Zijn regering betreurt naar hij zei 'trn zeerste het verlies van on schuldige levens waar dit ook moge plaatsvinden. Zij moet haar bezorgd heid uitsrukken dat zulke kringlopen van geweld het streven naar vrede ondermijnen'. Vorige keer waren de Israëliërs raids in Libanon, die volg den op de Palestijnse zelfmoord-actie tegen Kyrjat Sjmoneh. De 26 Joodse demonstranten tegen de zelfmoord-actie in Ma'alot die donder dag in Moskou waren opgepakt zijn weer vrijgelaten. MITTERRAND Mitterrand heeft, mochten te stem mingen morgen niet op een beslissing leiden, een voordeel op Giscard. De Franse grondwet bepaald dat als bei de kandidaten in de tweede ronde evenveel stemmen veroveren dan de oudste kandidaat president wordt. Mitterrand is 57 jaar, terwijl Giscard 48 is. De Sowjet-Unie heeft donderdag gepro testeerd tegen uitlatingen die Gi- scards voornaamste medewerker Mi chel Poniatowski op de tv heeft ge daan. Poniatowski, die minister van volksgezondheid is, had onder meer gezegd dat de Franse communistische partij door Moskou wordt betaald en een systeem verdedigt dat het einde van alle vrijheden betekent. Hij had 11' l(i ï/iee, BELGRADO (Reuter) Slavische parlement heeft Dzi die herkozen als premier I tweede ambtstermijn van De twee kamers van het j herkozen tijdens hun gezi zitting eveneens Milos Mini nister van buitenlandse zake premier, en generaal Nikolaendi als minister van defensie, ijnhui vice-premiers zijn Dobrosauzenc Berislav Sefer en Anton hers( allen ervaren communistisohjntru narissen. hel Het kabinet omvat naast dewas en de 4 vice-premiers nog fcslisi zonder portefeuille, 7 onderen en 11 voorzitters van federate r sies. Het herkiezen van Bijieze nic, Ljubicic en Vratusa |et naar men aanneemt, dat eratie bepaalde continuïteit sprake De meeste leden van het kal nieuwelingen. n de (reel ;ot Ivan ooi de js, le ;nb£ de BONN (AP, Reuter, UPI) De nieuwe Westduitse bondskanselier Helmut Schmidt lieeft zijeen reu in zijn regeringsverklaring uitgesproken voor handhaving van de nauwe banden met de Vjj>eenc waarschuwd tege het protectionisme dat in Europa opleeft en de EEG dreigt uit elkaar te drijelai Scbm/idt, da bekend staat als een 'At lanticus', zei dat de Westeuropese vei ligheid nog steeds afhankelijk is van de Amerikaanse militaire en politieke aanweiigheid in Europa. 'Wij verbin den ons plechtig tot de politieke een wording van Europa iin samenwerking met de VS. De Europese Gemeen schap is hierbij de onvervangbare ba sis. Het evenwicht in de wereld en de veiligheid van West-Europa blijven voor de voorzienbare toekomst afhane- lijk van de miliatire en poltieke presentie van de VS in Europa. De Europees-Amerikaanse relatie wordt bepaald door gelijke belangen op het gebied van de veiligheid', aldus Schmidt, die benadrukte dat zijn rege ring de buitenlandse politiek van Willy Brandt ongewijzigd zal voortzet ten. In een waarschuwing aan het adres van de lidstaten van de EEG zei Schmidt d at het 'protectionisme een doodlopende straat is'. 'Wij zien met grote bezorgdheid de maatregelen die sommige' lidstaten menen te moeten nemen om hun economie te bescher men. Zij kunnen er echter toe leiden dat de Europese partners zich, de een na de anders, van elkaar isoleren'. Schmidt legde het zwaartepunt van zijn regeringsverklaring op de binnen landse politiek. Hij stelde vast dat de economische positie van de Bondsre publiek goed is. Het volk leeft in sociale zekerheid en vrijheid, onze binnen- en buitenlandse vrede is gega randeerd, aldus Schmidt. Hij gaf Willy Brandt en diens scheppende kracht de eer van deze situatie en zei dat Brandt, die thans op vakantie in Noorwegen is, het Duitse volk een buitengewone dienst heeft bewezen. Over Brandts Oostpolitiek zei Schmidt dat uit de internationale ontwikkeling was gebleken hoe juist dit beleid was geweest. Een van de gevolgen van deze politiek was het akkoord van de Grote Vier over Berlijn geweest. Dit had ertoe geleid dat de levensvatbaar heid van deze stad is verzekerd. Schmidt hekelde de DDR wegens de spionage-affaire Guillaume, waardoor Brandt had moeten aftreden. Over de betrekkingen tussen de jtwee Duitslan- een den zei Schmidt dat deze es, a speciaal karakter hebben. 'Ien lang van alle Duitsers helAm verdragen bekrachtigd met al en die bestaan niet alleen |ema den. En daarom moeten seri partners wandelen naar de ?der deze akkoorden. Het ernstign i; gegeval strookt niet met die'l e< heeft de mensen in het Oostfflt 1 Westen ernstig bezorgd ger uil alle openheid willen wij het be; ven als een ernstige belastin| be betrekkingen tussen de twee Hm partners en speciaal sinds Mas onze kant vastbesloten zijntd, akkoord naar de letter en stand te doen', aldus Schmid De Christendemocratische CDU, heeft bij monde van 1 der Karl Karstens meteen kj. Schmidt's verklaring geleva stens zei dat 'deze regeringsvj geen nieuwe start betekent', Carstens heeft Schmidt duid1™ maakt dat hij op dezelfde Brandt wil voortgaan. De bondskanselier vergoelijk, de wezenlijke feiten en is punten vaag gebleven, aid L stens' commentaar. ADVERTENTIE m tr< door Rudolf Ströbinger Bulgarije, lange tijd Ruslands 'trouwste bondgenoot' en dat niet alleen in bet Balkan gebied, maar in de hele Oost-Europese invloedssfeer van de Sowjet-Unie, is tegenwoordig voor bet Kremlin niet meer die 'oase van rust'. Achter de coulissen in Sofia is liet touwtrekken 0111 de toekomstige binnenlandse politiek van het land begonnen. Sinds eind maart, toen in de Bulgaarse hoofdstad de federale partij conferentie gehouden werd, is er een tipje van de sluier opgelicht. Todor Zjiwkow, die al meer dan twin- tig jaar partijleider is, en die in 1951 de zwartste periode uit het Stalin- tijdperk opklom in het politburo van de Bulgaarse communisten en - daar sinds 1954 de teugels vast in hahden hield, ziet zijn positie nu in gevaar gebracht 'Moderne staat' De middelste en jongere generatie van het partij- en staatsapparaat laten meer en meer van zich horen en willen, op een nationalistische ma nier, Bulgarije tot een 'moderne staat' laten opbloeien. Zjiwkow en de oude garde uit de partij hebben daarom een proefballon netje opgelaten. Op het partijcongres gebruikte hij de steeds nauwer wor dende integratie van de 'Raad voor wederzijdse economische hulp' van de COMECON om aan te geven dat ook een politieke integratie van Bulgarije met de Sowjet-Unie tót de mogelijk heden behoorde. Vooral de Bulgaarse intelligentsia heeft wel eens met dit denkbeeld Bulgarije als eventuele zestiende deelrepubliek van de Sowjet-Unie gespeeld, maar sinds ongeveer twee jaar is ze moeizaam bezig zich uit de houdgreep van de communistische partij te bevrijden om een wat meer liberale politiek door te voeren. ADVERTENTIE Le Cognac de Napoléon De enige cognac waarmee je iemand naar St. Helena kunt sturen. Nieuw plan Toen Zjiwkow en de zijnen bemerk ten dat het 'plan voor de politieke integratie' op grotere weerstand stuit te dan zij verwacht hadden, probeer den ze het met een nieuw plan. Over eon vaste binding aan de Sowjet-Unie werd niet meer gesproken, een confe rentie of een federatie zou voldoende zijn, meenden leidende Bulgaarse communisten, die wel enigszins ver- rast werden toert zelfs het partijkader niet erg welwillend reageerde. Daarbij komt nog dat ook in het leger, afgezien van enkele intellectue len de enige serieuze oppositie tegen Zjiwkow, stemmen opgaan die verkon digen dat de plannen tot inlijving van Bulgarije als deelrepubliek of als federatie verraad aan de zaak van het Bulgaarse volk zijn. De met Zjiw kow nauw samenwerkende minister van defensie, generaal Dobri Dzjoe- row liet weten dat het in de garni zoenssteden tot samenscholingen van officieren kwam, die niet alleen scher pe kritiek uitten op de plannen van Zjiwkow, maar zelfs min of meer de politiek van de Sowjet-Unie kritiseer den. Eisen van leger De Bulgaarse officieren die zich nog steeds de bloedig onderdrukte officie renopstand van de jaren vijftig herin nerden, eisten de terugtrekking uit Bulgarije van de talrijke Russische militaire adviseurs. Ook pleitten ze ervoor dat in de leidende posities van het Warschau Pact, die bijna uitslui tend door Russische generaals bezet worden, vertegenwoordigers van ande re lidstaten meer aan bod komen. Dit is een eis die Moskou wel aan de wens van de Tsjechische hervormings gezinde generaal Vaclav Prchlik, naar voren gebracht in de zomer van 1968, moet herinneren. De sterke reactie in de partij en vooral in het leger dwong Zjiwkow een stap terug te doen. Om de rust in de eigen gelederen te herstellen, liet - hij verklaren dat zijn toespelingen op een nauwe band met de Sowjet-Unie niet zo bedoeld waren zoals ze door enkele partijgenoten waren opgevat. anlenne ingebouwd in voorruit 1 elektr verwarmdeachte'ruii ff I/I YV Ook ievert>aa> ais Coupe M, f III j Importrice tevens dealer voor Den Haag e.o. BINCKHORSTLAAN 312-322 DEN HAAG POSTBUS 148 TEL. 070-855100 MAZDA: JAPANSE PERFEKTIE IN AUTO S Positie verzwakt Maar toch is men in Sofia van me ning dat deze enigszins ondoordachte escapade van Zjikow zijn toch steeds voor stabiel gehouden positie in de leiding van de Bulgaarse communisti sche partij verzwakt heeft. En in Sofia doen reeds geruchten de ronde, dat het niet lang meer zal duren, voordat de al te ijverige partijleider óf volledig de woestijn in zal worden gestuurd, óf een machtige 'oppasser' naast zich krijgt. De man die deze functie zou moeten vervullen en die ook het vertrouwen van Moskou zou genieten, is in Sofia niet onbekend: het is Milko Balew. Zijn functie: directeur van het kabi net van de eerste secretaris van de Bulgaarse communistische partij, To dor Zjiwkow. MAZDA-dealer o.a. te: AMSTERDAM: AUTOMOBIELBEDR. A. v.d. BRAAK Burg.van Leeuwenlaan 31 Tel. 020-131775-130727. AMSTERDAM: LUDRIKS AUTOMOBIELBEDRIJF - Overamstclstraat 17-19. Tel. 020-351420. Zaterdags ge opend. Tel. na 7 uur: 02903-1551. BAFLO: GARAGE G. BRANDS Herestraat 2. Tel. 05950-2514. EZINGE: GARAGE TERPSTRA Van Zwinderenstraat 10. Tel. 05941-381. GLIMMEN: AUTOBEDRIJF DEEK>m Rijksstraatweg 50. Tel. 05906-1364 GRONINGEN: GAR. F. PEKEfe Nieuwe Boteringestraat 61-65* Tel. 050-126304. GRONINGEN: AUTOBEDR. VEf Geulstraat - Barcstraat 3-39. Tel. 050-251604*, b.g.g. 25fe c SCHIEDAM: AUTOBEDRIJF S.D. LANDMAN Noordmolenstraat 17. Tel. 010-266233. el WIRDUM: ANTUMA Oude Rijksweg 23. Tel. 05967 en Dealer v. geheel N.O.-Groni

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8