Welzljns-en vormingswerk knisch psycholoog psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" A' Pctcrïcn- n iciotherapeut ei psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" DIREKTEUR/ DIREKTRICE part-time psychologisch assistente psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" VERPLEEGKUNDIGE AFDELINGSHOOFD BINNENKORT COORDINATOR De Nederlandse Zendingsraad een sekretaris Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Beilen-Westerbork CURSUS LEID(ST)ERS ^/KWARTET ZATERDAG 18 MEI 1974 T15/K15 Op korte termijn willen wij aan trekken een waarbij behoefte bestaat aan de vervulling van de volgende taken: psychologisch onderzoek van patiënten in de geronto- psychiatrische sector en in de sector van de voortgezette behandeling; deelname aan planning en uitvoering van de voortge zette behandeling, met een aksent op gedragstherapeu tische en groepstherapeuti- tische benadering; koördinatie van therapeuti- tische aktiviteiten en be vordering van teammatig werken in een paviljoen voor voortgezette behandeling. Wij geven de voorkeur aan een psycholoqg die reeds enige ervaring met bovengenoemde taken heeft opgedaan. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door drs. B. Uyterlinde, tel. (02502) 77 41 of privé (02502) 70 55. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de adjunkt-direkteur Personeelszaken, Rijksstraat weg 113 te Bennebroek. te bennebroek (n.hJ iaande van de vereniging tot chris- jke verzorging van geestes- en uwzieken. e 1 "Noorderhaven" een centrum voor dc verpleging, behandeling en opvoeding van geestelijk gehandicapten te Julianadorp. Voor de verpleegdienst, die thans meer dan 270 medewer kers telt, wordt gevraagd een waarnemend hoofd an de verpleegdienst Minimum opleidingseisen: diploma's A Z of A B. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het Hoofd van de Verpleegdienst, de heer Gegadigden gelieven hun sollici taties te richten aanS.Leenstra zenuwarts. DORDERHAVEN - julianadorp Btelijk centrum voor geesteszwakken 111 i eig Voor onze sociotherapeutische gemeenschap zoeken wij op zeer korte termijn een rei Zijn taak zal bestaan uit het be geleiden van de groepsproces sen van een basisgroep in samenwerking met een mede- therapeut die nog in opleiding is. Voor deze funktie zijn kennis van en ervaring in het groeps werk een vereiste, evenals het diploma B Ziekenverpleging. Voor gehuwden is in de naaste toekomst geen woning beschik baar. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt (bij voorkeur overdag tussen 9.30 en 10.30 uur 's morgens) door Br. H. de Groot, telefoon (02502) 7741, toestel 2070. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de adjunkt-direk teur Personeelszaken, Rijks straatweg 113, Bennebroek. Mte bennebroek (n.hJ latlAANDE van de vereniging tot chris- ftjke verzorging van geestes- en Ujwzieken. ,De Breeje Hendrick" is een verzorgingstehuis van de gemeenten Ammerstol, Bergambacht, Krimpen aan de .ek en Lekkerkerk. Het tehuis is.gesitueerd te Lekker- kerken zal medio juni 1975 zijn eerste bewoners verwei- tomen. In dit wooncentrum zullen 100 bejaarden luisvesting kunnen vinden. n de filosofie van „De Breeje Hendrick" staat de vol waardigheid en de individuele vrijheid van de bewoners centraal. Voor de dagelijkse leiding van dit huis zoeken wij een Van de te benoemen funktionaris wordt verwacht dat hij/zij de kort geschetste filosofie als de zijne/hare kan be schouwen; bereid is mee te werken en mee te denken in de voor bereidingsfase; een prettig kontakt kan onderhouden met de be woners, de medewerkers en het bestuur; enige kennis heeft van de organisatie van een verzor gingstehuis en/of ervaring heeft opgedaan in een vergelijkbare funktie. Woonruimte is beschikbaar. Indien men echter de voor keur geeft aan een externe huisvesting, zal ook hierbij alle medewerking verleend worden. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de richtlijnen van de L.S.B. Een psycho-technisch onderzoek behoort tot de sollicitatie-procedure. U gelieve Uw sollicitatie te zenden naar de sekretaris van het bestuur, mevrouw C. Jonker-van Spronsen, Voor straat 150, Lekkerkerk. ■LEKKERKERKl In ons ziekenhuis kan op korte termijn worden geplaatst een Tot haar taak behoort: het testen van de in onze sociotherapeutische gemeen schap opgenomen patiënten; het voorbereiden van de rap portage en het uitvoeren van sekretariaatswerkzaam- heden. Voor een juiste taakvervulling achten wij minimaal een MAVO-diploma vereist. Het bezit van of de bereidheid tot het volgen van de NI P-op leiding „psychologisch assi stente" strekken tot aanbeve ling evenals het typediploma en ervaring in de omgang met psychiatrische patiënten. Sollicitaties of verzoeken om nadere inlichtingen kunnen v.t 'rn gericht aan de adjunkt- direkteur Personeelszaken, Rijksstraatweg 113, Benne broek. Telef. (02502) 77 41. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. V\UIZ£ SP tehuis voor verpleging en reactivering. In ons tehuis voor verpleging en reactivering in Heerenveen-Zuid (Oranjewoud) ontstaat binnen kort een vacature voor een (a en/of b) in de funktie van die met een grote mate van zelfstandigheid een rerpleegafdeling kan leiden. Wij zoeken een verpleegkundige, die bereid is in een prettig team te werken, een eigen inbreng beeft en een positieve bijdrage kan leveren aan de praktische opleiding van onze leerling-zieken verzorgenden. Aanstelling in een der rangen van verpleegkun digen is afhankelijk van ervaring en opleiding. Heerenveen is een fraaie plaats, gelegen tussen df bossen en het waterland van Friesland en het biedt alle mogelijke recreatieve, culturele en sportieve faciliteiten. Als u meer informatie mocht wensen, kunt u zich wenden tot onze verpleegkundig direktrice, Zr. K. A. Klijnsma (tel. 05130—31715, toestel 115; Belangstellenden kunnen hun sollicitaties schrif telijk richten tot het hoofd personeelszaken van Huize Anna Schotanus, Marktweg 104, Heereu- veen. start in Amersfoort een Prot. Chr. Boddaert- tehuis, Huize Scheltus. Doel: Kind en Gezin uit probleemsituaties te helpen. We willen dit bereiken door het kind overdag (tussen de middag en na schooltijd tot 7 uur 's avonds) op te vangen en te begeleiden. k Daarnaast zal ook veel aandacht aan het gezin geschonken worden. Kinderen van alle levensbeschouwelijke achtergronden zijn welkom. Van de stafleden verwachten we dat zij leven en werken vanuit een christelijke levensbeschouwing. Reeds in dit stadium van voorbereiding zoe ken wij een kandidaat voor de functie van Wij verwachten van hem of haar Wij bieden medewerking bij de opzet van het huis en aantrekken van medewerkers inbreng in de vormgeving van het beleid in dit begeleiding van destaf coördinatie van het werk boeiend, afwisse lend werk grote zelfstandig heid salaris en arbeids voorwaarden vol- volgens de rege ling van de Natio nale Raad voor Kinderbescher ming gelegenheid tot inwerken in een reeds bestaand centrum ervaring in een leidinggevende functie in verge lijkbaar werk (b.v. club of buurthuis werk) goede contactue le eigenschappen doorzettingsver mogen en impro visatietalent een hogere be- roepsopbeiding (bij voorkeur V.O.) Telefonische informaties worden gaarne ver strekt door de Secretaris van het Bestuur, overdag 03490-19148 en 's avonds 03490- 32638. Brieven met uitvoerige inlichtingen zenden aan de Secretaris van de Stichting Dagver blijf voor Schoolgaande Jeugd, p/a Paulus Buyslaan 1Amersfoort. Daarvoor is nodig Prins Hendriklaan 37 Amsterdam vraagt: voor onderwas en jeugdzaken. Zijn taak zal zijn: te bevorderen dat zending, wereld- diakonaat en ontwikkelings samenwerking in het onderwijs en jeugdwerk een passende plaats krijgen. Dit vereist studie, publicistische aktiviteiten en samenwerking met andere wereldwijdwerkende instanties en met organisaties en groepen uit het onderwijs en de jeugdbeweging. Gedacht wordt aan iemand met een akademische of M.O.-opleiding. Eventueel kunt u inlichtingen vragen bijds. A. Rigters, Abcoude, tel. 02946-1579. Brieven te zenden aan: mr. C. B. Posthumus Meyjes, Victorieplein 31A te Amsterdam. Onze instelling is jong en nog sterk in ontwikkeling. Zij is ontstaan vanuit hervormd, gereformeerd, rooms- katholiek, humanitair cn gemeentelijk initiatief. Het A.M.W. en de gezinsverzorging van de voormalige instellingen is samengebracht in één geheel en wordt verricht vanuit 2 aparte secties. In het team van 4 maatschappelijk werk(st)ers komt een plaats vrij m.i.v. 1 juli a.s. Wij zoeken in verband met de samenstelling van dit team voor zo spoedig mogelijk: bij voorkeur een mannelijke collega met christelijke levensopvatting; reeds in het bezit van het diploma sociale academie of H.S.A.; het liefst met enkele jaren ervaring; die graag binnen het team en zelfstandig een bij drage wil leveren aan de verdere uitbouw van dit werk. Wij bieden de nieuw aan te stellen funktionaris: het werken vanuit een klein en prettig team; praktijkbegeleiding is mogelijk; salariëring volgens landelijke normen en C.O.A.M.- rechtspositie; voor een goede pensioenvoorziening wordt gezorgd. Het werkgebied van de instelling is gelegen midden in mooi Drente. De woonplaatsen Westerbork en Beilen garanderen met hun landelijke omgeving en bossen, hun rust en frisse lucht, een woonklimaat voor fijnproevers. De weg- en treinverbindingen van en naar Beilen tijn werkelijk goed te noemen. Telefonisch inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de werkers: nr. 05930-2262, tussen 9 en 10 uur. Sollicitaties te richten aan de heer A. Gietema, EsWeg 123 te Beilen, telefoon 05930-2826. De LANDELIJKE STICHTING OPLEIDNGEN BEJAARDENWERK zoekt op korte termijn enkele ter aanvulling van haar teams in Zuid-Holland en Noord-Holland. Tot de taak behoren ondermeer: de organisatie van de bejaarhelpendenop- leidingen en bejaardenverzorgenden- opleidingen in deze regio (met namewordt gedacht aand e bejaérdenhelpendenoplei- dingen te Den Haag, Leiden en Haarlem en de bejaarden verzorgendenopleiding te Katwijk). het begeleiden van de cursisten van deze opleidingen. het richting geven aan het buitenschoolse vormingswerk. het bezoeken van de praktijkinstellingen in verband met de praktijkbeoordeling. het onderhouden van contacten met de scholen, docenten, met de bejaarden- werkinstellingen en -organisaties. de organisatie van eventuele andere cur sussen. Voor deze zelfstandige, afwisselende, ambu lante functie komen in aanmerking kandida ten die: a. in het bezit zijn van het diploma van een sociale academie, dan wel b. een middelbaar sociaal-pedagogisch of Goede contactuele en organisatorische kwa liteiten zijn een vereiste. Ervaring in het werken met groepen strekt tot aanbeveling, terwijl belangstelling voor onderwijsvraags- stukken en het bezit van een rijbewijs gewenst zijn. Salaris in de Commies of Comies-A rang Sollicitaties-brieven met uitvoerige informa tie kunnen, uiterlijk binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, gezonden worden aan de algemeen directeur van de Stichting, mejuffrouw Mr. J.E. I ucardie, Nassaustraat 12te Utrecht. Daarna zal de verdere procedure in gang ge zet worden waarbij zowel de teams als de landelijke staf betrokken worden. Gaarne in de linkerbovenhoek van de evelop- pe vermelden: „sollicitatie".

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 15