welzijns- en vormingswerk DIREKTEUR COOP "SERVICEFLAT DRACHTEN" U.A. DIRECTRICE TWEE MEDEWERKSTERS NATIONAAL CENTRUM VOOR KRUISWERK TWEE VERPLEEG KUNDIGEN SEKRETARESSE, TELEFONISTE A. VERPLEEGSTER B. BEJAARDEN VERZORGSTER OF -HELPSTER STICHTING ICC AN een landelijk funktionaris (mnl. of vrl.) ai Hervormd Gereformeerd Eindhov team van drie predikante^ jeugd en studenten Nu zoeken wij twee speeialistei TROUW/KWARTET ZATERDAG 18 MEI 1974 HetBestuurvande roept sollicitanten op voor de functie van Zij dient te beschikken over: economisch en organisatorisch inzicht. Goede eigenschap pen om met mensen om te gaan. Interne huisvesting is noodzakelijk; een 2- kamerf lat is beschikbaar. Brieven aan de Secretaris: Burgemeester Wuiteweg 291, Drachten. In het Coen Cuser Huis te Haarlem, Prot. tehuis voor jongeren, worden gevraagd, voor een verticaal/gemengde groep van 12 kinderen in de leeftijd van4-17jaar. Opleiding en ervaring gewenst. Min. Leeftijd22 jaar. Christelijke levensovertuiging. Spoedige indiensttreding. Arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de geldende richtlijnen. De landelijke bureaus van de drie kruisver enigingen (Het Groene Kruis, Het Wit-Gele Kruisen Het Oranje-Groene Kruis) zijn per 1 april jl. samengevoegd tot één bureau, dat het werk voortzet onder de naam: Nationaal Cen trumvoor Kruiswerk. Deze samenvoeging heeft ondermeer geleid tot een andere werkindeling. Sollicitaties te richten aan de directie van het Coen Cuser Huis, Olieslagerslaan 5, Haarlem, tel.023-31 6055 In het kader van het denken en werken aan de inhoud van de zorgverleningheeft het nieuwe landelijke bureau behoefte aan een uitbreiding met Gegadigden dienen te voldoen aan de volgende vereisten: diploma Hogere Opleiding voor Verpleeg kundigen een ruime ervaring in de maatschappelijke gezondheidszorg bereidheid en vermogen om in multi disciplinaire groepen te werken bereidheid om zich op basis van taakver delingen nader te verdiepen in bepaalde onderdelen van het werk Geboden wordt: een afwisselende boeiende werkkring arbeidsvoorwaarden op basis van de Rechtspositieregeling voor personeel van kruisorganisaties salariëring nader overeen te komen Prot. Chr. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening „Rijn-en Lekstreek" WOERDEN. Op ons hoofdkantoor staan binnenkort twee stoelen en twee buro's leeg. Dat is ontoelaat baar, want onze stichting, in sterke mate nog in opbouw, bruist van aktiviteit. Voor twee (jonge) dames, die betrokken willen zijn bij onze hulpverlenende aktivitei- ten en instemmen met onze doelstelling, heb ben wij plaats als: t.b.v. direkteur en staf. (tevens genegen om lichte kantoorwerkzaamheden te doen) in bezit van Mavo. Wij zouden graag nog veel willen vertellen over ons- en misschien Uw toekomstig werk en werkklimaat. Wij willen een goed salaris bieden, maar omdat alles in deze advertentie te verpakken, lijkt ons niet zinvol. Wij geven graag modeling of telefonisch alle informatie. Tijdens kantooruren: 03480-6147 e.v.t. 's avond01881 -1588 of 03480-6330 Uw schriftelijke sollicitatie graag binnen 14 dagen te richten aand e direkteur van de Stichting, de heer J. Quak. Postbus 162, Woerden. Wanneer U meent de uitdaging aan te durven en te kunnen, zendt dan uw sollicitatiebrief (met korte levensloop, opleiding en beklede functies) vóór 31 mei aan de directie van het Nationaal Centrum voor Kruiswerk, Postbus 3200 te Utrecht; vermelding op de envelop: „vertrouwelijk" Wenst u eerst nadere mondelinge informatie over de functie, bel dan 030-33 4412, mw. L. Geuzenbroek. Bejaardentehuis „De Rozenhof", uitgaande van de Westlandse Stichting voor Gerefor meerde bejaardenzorg te Naaldwijk vraagt voor spoedige indienststreding In het bezit van het diploma ziekenverpleging A. Van deze funktionaresse zal verwacht worden dat zij de algehele verzorging/verple ging van de bewoners op zich neemt. Van deze funktionaresse zal verwacht worden dat zij de leiding op een afdeling voor haar rekening neemt. Salariëring volgends de daarvoor bij de LSB vastgestelde richtlijnen. Onregelmatigheidstoeslag voor arbeid op andere dan normale uren. De mogelijkheid bestaattot intern wonen. Inlichtingen bij de direktrice, tel 01740-26665 Sollicitaties te richten aan het Bestuur van de voornoemde Stichting, Anjerlaar 49, Naald wijk. Samenwerkingsorgaan voor het categoriale opbouwwerk ten be hoeve van de in ons land verblij vende Zuid-Molukkers. Het bestuur is paritair samen gesteld uit Zuid-Molukkers en Nederlanders w.o. vertegenwoor digers van organisaties en ker ken. De stichting heeft ten doel, mede met het oog op hun deelnemen aan de Nederlandse samenleving, de behartiging van de geestelijke, so ciale en culturele belangen van de Zuidmolukse bevolking. Wegens pensionering dient zo spoedig mogelijk te worden voor zien in de komende vacature van Gedacht wordt aan een Zuidmoluk- ker of iemand die goed bekend is met de Zuidmolukse samenleving. Verwacht wordt dat deze functio naris in samenwerking met be stuur en medewerkers verder vorm zal geven aan de verdieping van het werk en mee kan denken in de beleidsontwikkeling. Zijn/haar taak zal zijn: De leiding en het beheer van het bureau. Werkbegeleiding van de consu lenten-opbouwwerkers. Beleidsvoorbereiding en uit voering van het bestuursbeleid. Het behartigen van de externe kontakten. Eisen: Een universitaire of gelijk waardige opleiding. Brede ervaring op maatschap pelijk terrein. Inzicht in groepsvraagstukken. Redaktionele vaardigheden. Organisatorische kapaciteiten. De honorering is in overeenstem ming met het gewicht van de func tie en met opleiding, leeftijd en er varing van betrokkenen. Geïnteresseerden worden uitgeno digd binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad te schrijven aan het bestuur van de Stichting Iccan, Koetshuis „De Beuken horst", Hoofdstraat 53, Drieber gen. De landelijke Hervormde Jeugdraad (Raad) Hervormde Kerk) zoekt ten behoeve va) het Jeugdwerk van de Generale Synode derj trainings- en vormingswerk voor' de leeftijd gorie tot 16 jaar i Zijn/haar taak zal o.m. bestaan uit: - het ontwikkelen van methodiese en didaj modellen ten behoeve van de geestelijke maatschappelijke vorming voor deze leel kategorie. - het instrueren hierin van provinciaal en i kader. Wij zoeken iemand, - die het, als teamlid binnen een staf i breed takenpakket, een uitdaging vindt om nieuwe werkvormen te ontwikkelen. - die van akademies nivo is en agogiese teiten heeft. - die ervaring heeft opgedaan op dit of gelijk terrein. Salariëring en rechtspositie konform de 1 lijke regelingen. Voor nadere informatie en sollicitatie 0 14 dagen na verschijnen van deze aankond. Hervormde Jeugdraad, t.a.v. ds. 'A, Dronke; Postbus 114, Driebergen, tel. 03438 - 6341. en wil een opstellen voor het werk onder l— Binnen het team zal iedere predikant een eig lisme hebben. Enige tijd geleden vroegen wij een spi werk onder de jeugd tot 18 jaar. voor het werk onder studerej en jong volwassenen Het werk onder studerenden gebeurt voij vanuit de T.H. gemeenschap. In de Eindhovense Studentengemeente prd tholieke en protestantse studenten elkaar te werk en liturgie. Wij verwachten van degene aan mee wil doen, dat hij zin ziet in het san met katholieke collegae en dat hij voldoem gische diepgang heeft om de onder studenU vragen te bespreken. Nauw verbonden met het studentenwerk is hi der jong volwassenen. De meer centrale aktiviteiten bestaan o.a. uit sociëteit en een leerhuis, waarin jongeren hele stad samenkomen. Daarnaast vindt men mensen van deze leef in de wijken en een deel van de taak van de bestaat uit het begeleiden van jeugdouderling stimuleren van groepswerk. Van de specialist wordt hier, behalve theolfl breng, ook een grote creativiteit verwacht. Ieder, die meent deze uitdaging aan te kunnerë bereid en in staat zijn in teamverband te weijj Sollicitanten kunnen contact opnemen met: P. Kramer, Vincent van G« laan 12, Waalre, tel. (04904) J. Passchier, Emmastraat» Veldhoven, tel. (040) 5340tï

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14