LTP opvo van a e direkteur De uitdaging =ldd=l i JULIANA FOTOALBUM FAMILIEBERICHTEN AMBITIEUZE KRACHT 0000000000000000000000001s ■OP DE JAPONNENAFDELINC TROUW/KW,\KTET WOENSDAG 15 MEI1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat cr 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uilsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES lot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Dankbaar en blij hopen wij met onze kinderen op 31 mei a.s. ons 25-jarig huwelijk te herdenken. J. van der Vijver B. van der Yijver-Boesaard Katwijk aan Zee, mei 1974. Oranjestraat 19. Gelegenheid tot feliciteren dinsdag 28 mei a.s. van 17.0018.30 uur in restaurant „Triton", Zuid-Boulevard. En nu, wat verwacht ik, Heere! Mijn hoop is op U. Psalm 39 8. Heden heeft de Heere na een kortstondige ziekte tot Zich genomen onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Leendert Dijkhuizen weduwnaar van Maria Toet in de ouderdom van 88 jaar. Mede namens verdere familie C. Korving-Dijkhuizen N. Korving S. Dijkhuizen V. A. Dijkhuizen-Jones L. M. Dijkhuizen M. Dijkhuizen- van der Harst klein- en achterkleinkinderen Scheveningen, 13 mei 1974. „Deo Gratias", Scheveningseweg 37. Correspondenties-adres: Westduinweg 1455. Geen bezoek aan huis. Vader is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoekuur woensdag middag van 5-6 uur. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7-8.30 uur in de rouwkamer. De teraardebestelling zal plaatshebben donderdag 16 mei om 12.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouw kamer om 12 uur. Scheveningen: Potomac Md., U.S.A.: Wassenaar: Heden nam God van ons na een langdurige, moe dig gedragen ziekte, mijn geliefde Man, onze Zoon, Broer, Zwager en Oom Hendrik Biemond op de leeftijd van bijna 65 jaar. L. Biemond-Brewe N. Biemond-Huisman Joh. Biemond A. Biemond-Middelman Dordrecht: S. Biemond A. Biemond-van Wingerden T. Th. Biemond J. Biemond-v. d. Kooi Th. Biemond C. Biemond-Rooseboom neven en nichten Bleiswijk, 11 mei 1974. Dorpsstraat 11-13. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in het gebouw 'Sjaloom', Dorpsstraat 43. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 15 mei in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 37 te Bleiswijk om 1.00 uur n.m.. waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats omstreeks 2.00 uur n.m. Bleiswijk: Zevenhuizen: Zwijndrecht: Bleiswijk: Eenrum Gr.: Bleiswijk: 1 Thessalonicensen 4 13 Geheel onverwacht behaagde het de Here tot Zich te nemen mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Caspert van Iterson echtgenoot van Jannetje van den Eijkel op de leeftijd van 87 jaar. Valkenburg (Z.H.): J. van Iterson-van den Eijkel J. van Iterson M. van Iterson-van der Plas J. de Vries-van Iterson H. de Vries H. van Iterson J. van Iterson-Noort M. van Iterson M. Frijns-van Iterson H. G. Frijns J. van der Kooij-van Iterson N. van der Kooij P. van Iterson A. van Iterson-van Egmond G. van Iterson N. van Iterson-Noort Geleen: G. van Delft-van Iterson Jac. van Delft C. van Iterson G. van Iterson-Gravenstein E. van der Wei-van Iterson G. van der Wel klein- en achterkleinkinderen Valkenburg (Z.H.), 13 mei 1974. Hoofdstraat 43. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 17 mei a.s., om 2.30 n.m., op de begraafplaats te Valkenburg (Z.H.). Vertrek vanaf het sterfhuis om 2.00 uur n.m. Rijnsburg: Valkenburg (Z.H.): Beest: Rijnsburg: Den Haag: Rijnsburg: Canada: Pijnakker: Valkenburg (Z.H.): Bestuur, personeel en leerlingen van de school voor Christelijk Huishoud- en Nijverheidsonder wijs „De Schakel" te Zwijndrecht, hebben met ontzetting kennis genomen van liet bericht dat Ileimy Vrijhof leerlinge uit klas ld, ten gevolge van een ver keersongeval overleden is. Mogen haar ouders en familie dié kracht ontvan gen, die God aileen schenken kan. Zwijndrecht, 14 mei 1974. G. Langbroek-Timmers. voorzitster bestuur T. Smit-Veenstra, directrice Personeel Sjuul Pol, leerlinge klas ld Bij het heengaan van onze lieve Jan heeft ons uw warme medeleven, hoewel ons verdriet groot is en het gemis blijft, bijzonder goed gedaan. Het zou voor ons ondoenlijk zijn om u allen hiervoor persoonlijk of schriftelijk dank te zeggen; vandaar dat wij hebben gemeend, dit op deze wijze te moeten doen. Familie Lambers-Groen Dordrecht, 10 mei 1974. Reviusstraat 12. Vooreen modern geoutilleerd grafisch bedrijf In de boekdruk- en offsetsektor met hieraan verbonden een kleine uitgeverij, gevestigd in het zuiden des lands, met een personeels bestand van ca. 25 mensen, zoeken wij een Na een ruime inwerkperiode zal hij met de algehele leiding van het bedrijf worden belast, daarin bijgestaan door een kapabele produktie- leider en administrateur. Voor de aan te trekken funktionaris zal het accent van zijn werkzaamheden vooral op het kommerciële aspekt van de bedrijfsvoering vallen. Hij zal het kontakt met de relaties van de onderneming dienen te onderhouden en uitte breiden. Wij denken voor deze funktie aan iemand met ondernemerskwaliteiten die in het grafisch vak goed thuis is. Leeftijd ca. 35 jaar. Belangstellenden worden verzocht zich onder vermelding van gegevens die een duidelijk beeld verschaffen omtrent opleiding, loopbaan en sollicitatiemotief te richten tot het Laboratorium voor Toegepaste Psychologie, Vossiusstraat 54-55 te Amsterdam, onder SA. no. 1730. Handelsonderneming zoekt met spoed: die een dynamische job aandurft in een groeiend bedrijf. Zijn taak zal o.a. bestaan uit: het bevrachten van scheepsladingen in binnen- en buitenland; telefonisch onderhouden van kontakten met producenten, rederijen en afnemers; het organiseren van transporten e.d. Onze gedachten gaan uit naar een akkurate man in de leeftijd tussen 2535 jaar die: middelbare schoolopleiding heeft de Duitse taal zowel in woord als geschrift redelijk beheerst enige bekendheid heeft met de scheepvaart woonachtig is in de omgeving van Arnhem, of bereid is zich daar te vestigen. Wij bieden een aantrekkelijk salaris na gebleken geschiktheid is opname in een pensioenfonds mogelijk. Indien u meent aan bovenstaande voorwaarden te- kunnen voldoen, zien wij met belangstelling brieven met volledige inlichtingen zoals personalia, opleiding en levensloop, zo snel mogelijk tegemoet. Zand- en Grinihandel A. Vos Zn. B.V. Onderlangs 1, ARNHEM. BILLY GRAHAM Een boek dat de volle waarheid zegt over het werk van de satan In ons leven en In de moderne wereld over de reddende liefde van lezus Christus over de kracht van de Heilige Geest e over de toekomst van Gods kinderen Dit getuigende boek oevat de tien Indrukwekkende toespraken die Billy Graham In 1969 gehouden heeft In New York. In de stamp- /olla Madison Square Garden: Leer God kennen De geestelijke dood De mens in opstand De verloren zoon Hemel en hel Waarheid en vrijheid Wees radicaal Twee paar ogen Wij en de reuzen De dag komt He{ optreden van Billy Graham werd door de televisie uitgezon den en bereikte de grootste kijk dichtheid die een godsdienstige uitzending ooit gehad heeft 176 bladzijden f 9.90 Verkrijgbaar In de boekhandel ZOMER 4 KEUN1NG WAGCNINQEH 80000000000000000000000012 Eert nieuw hartveroverend Oranjeboek 25 jaar koningin der Nederlanden Zo is Julianal Hoogtepunten uit haar persoonlijk leven en tal /an situaties die vorstin en volk samen hebben doorleefd, weerspiegeld in een prachtige collectie foto's in kleur en zwart-wit. Met een boeiende tekst! Een uiterst karakteristiek beeld van de regerende Oranje, f 9.90 4 JÊÊ^. Een boek van Zomer Keuning, Wagenlngen Verkrijgbaar in de boekhandel n onze left ni( el te t Nooi aat ov aatsing it de P r Gruij n Pol a - lergrott ndcre tor de n gist* ;tt^wurCSce"seka fttt- *eSWoeD' 38'48 Hoera gelukkig kunnen we nu onze drukke bloemetjes en streepjesdagen afwisselen met de rustige elegantie van effen tinten Van witten en volle kleuren: roden, blauwen, helder gelen, frisse groenen. Prachtige tinten die alle gelegenheid laten van de lijnen van de nieuwe mode te genieten. Dat doen de prijzen trouwens ook. Ut ,7 W-* wmwmmwmm

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14