i ichön bang voor blessures jattek ard te W orden we gedwongen spelen, doen we het' Uruguay protesteert: Esparrago nog geen Sevilla wil vrij geven u W3 16 letaald voetbal in 'laardingen blijft techno-beurs 15 itse bondscoach na vreugde over vroege titel van Bayern nu weer machteloos iner van Bayern München gelooft niet in consequenties bij verlies otland wint ateurinterland 3t niet door |W- ,i,L Forse premies en vreemde weddenschappen Brox: 'Alleen Boskamp wil persé weg' Spelers van amateurelftal erg in trek Ocana niet in Ronde van Italië nog 4 dagen »MM f/KiWAjRfTET WOENSDAG 15 MEI 1974 SPORT T9/K.11 speciale verslaggever IEL Zelfs een drietal da- het bekend worden van de in in de 'Bundesliga' Ie Duitse sportpers nog al- lommen tekst aan de ver ontknoping die de natio- lalcompetitie afgelopen beleefde. Nog steeds ièr gerept over de sensatio- 1 tederlaag van Borussia jladbach tegen Fortuna irff (10). De neder- Borussia kansloos maak- yBayern München het kam- ip bracht en vooral: die iper van a.s. zaterdag tus- iyern en het ontgoochelde tot een farce heeft ge- verknocht aan voetbal, {én 'Feyenoord-FC Twente' be- |Het ls juist die constatering die lfanaten lichtelijk irriteert. heeft intussen bevestigd, i miskleun van Borussia een i climax van de zo spannend i competitie heeft verbrijzeld, de andere kant vallen die j[dagen vóór het wereldkampi- j) de woorden op van Helmuth fde Duitse bondscoach, die een ige ontlading van alle span- fe géén ander heeft gevierd. blij dat de kampioen bekend angst voor blessures onder ationale is zo langzamer- in alle Duitse media gesigna- De angst van Schön is ook ijks verwonderlijk, als men rojecteert tegen de achtergrond van de voorbereiding van de 'National Manschaft' voor het komende toer nooi. Terwijl het Nederlandse elftal nog vier, werkelijk alles beslissende oefen duels voor de boeg heeft, is het al sinds 1 mei stil geworden rondom het Duitse nationale elftal. Op die dag speelde het elftal van Schön de laat ste interland (tegen Zweden) uit de vergeleken met andere landen vroeg 'afgesloten' voorbereidingsperiode. On middellijk na de wedstrijd begon Schön toen te verhalen over het geringe aantal blessures onder zijn geselecteerden: 'Want dat", zei Schön, 'is voor mij nu het belangrijkste'. NADELIGE ZAAK Voortbordurend op die bekentenis wordt Schöns nieuwe vreugde-uitbar sting van afgelopen zaterdag, na de vroegtijdige geboorte van de kampi oen, Bayern, helder als bergkristal. Als bondscoach heeft Schön de splij tende confrontatie tussen Bayern en Borussia die a.s. zaterdag leek te zullen plaatsvinden, meermalen afge schilderd als 'een nadelige zaak voor het nationale elftal'. Borussia Mönchengladbach-Bayern Mtlnchen zal zaterdag een van zijn essentie beroofd prestigeduel worden, in elk geval nóóit zo venijnig als wanneer de be slissing nog niet zou zijn gevallen. Schön is er, dat blijkt uit alles, gelukkig mee als een kind met een pop. Maar wat blijft is voor de toekomst van Bayern München zo belangrijke Europa Cup I finale tegen Atletico Madrid: meer nog dan Borussia- Bayern 'een gevaar' (blessures) voor het nationaal elftal. Vers in het ge heugen ligt immers nog bij velen de veldslag die bij Celtic-Atletico in Glasgow werd aangericht^ voorname- Helmut Schön machteloos lijk aangezwengeld door de heethoof- derige Spanjaarden. Juist vanuit die mensonwaardige schoppartij van lutte le weken geleden zijn er opnieuw ambivalente gevoelens bij Helmuth Schön, die vanavond van alle Duitsers de meest machteloze zal zijn. NETZER De internationals van Bayern Münqhen zijn, tijdens het trainings kamp voor de wedstrijd tegen Zwe den, uitvoerig voorgelicht door Günther Netzer, de Duitse superstar die bij Real Madrid in dienst is. Netzer, zo weten intimi, heeft Bayern een massa informatie verschaft, waar in Atletico tot in de finesses toe uit de doeken is gedaan. Op zich is dat voor Bayern een gunstige zaak, hoe wel toch ook tekenend voor de angst voor het onbekende. Maar ondanks de waarschuwende woorden van Helmuth Schön zal Bayern München vanavond alles uit de kast moeten gooien. Bayern is op een niveau gearriveerd waar de supporters en vooral de Duit se sportpers geen genoegen meer neemt met een landskampioenschap, zelfs al is dat dan het derde in successie. De fans hebben honger en eisen een tot in de hoeken van Euro pa dóórdreunend internationaal suc ces. Ook vanuit de leiding van die club worden de laatste maanden ulti matieve kreten uitgestoten. NEUDECKER Hoofdfiguur in dit alles is Bayerns president Wilhelm Neudecker. Neu- decker, een autoritaire insider-op-leef- tijd heeft achter de schermen een forse vinger in de pap. Udo Lattek, Bayerns trainer, staat daardoor in alle opzichten onder topspanning. In zeke re zin is Bayern wat dat betreft vergelijkbaar met AC Milan, waar de ziekelijk invloedrijke president Butic- chi dit seizoen inmiddels zijn derde trainer aan het 'coachen' is. Nereo Rocco verdween door een zijdeur, Ce- sare Maldini zelfs door de hoofdin gang (hoewel nog enigszins op eigen verzoek) en op dit moment mag Anto nio Trappatona zich dan 'trainer' noe men van de naar de middenmoot afgezakte topploeg-van-toen. Geen hond, zo lijkt het, zou met hem willen ruilen. Al is het alleen maar Udo Lattek topspanning om de niet versagende bemoeial Bu- ticchi. Het gaat te ver om Lattek's positie volledig gelijk te stellen aan die van de respectievelijk verdwenen en ver volgens weer opgedoken trainers van AC Milan. Udo Lattek, ooit meester knecht onder Helmuth Schön, is een onbetwist vakman, dat staat vast Zo als óók vaststaat dat Bayern een top- ploeg is, misschien wel het grootste verschil met het internationaal 'over leden' Milan. Maar toch zal voor Bayern München en méér nog voor Lattek alleen het winnen van de Eu ropa Cup I voldoende zijn om de stoelpootzagers en andere critici te verjagen. WRAAK Voor het eerst sinds jaren is er een Europa Cup I finale zonder Neder landse deelnemer. Bayern voelt dat als dé kans om zich te manifesteren. Nog immer leeft met name de herin nering aan het vorige seizoen, toen Bayern door Ajax in Amsterdam met 4-0 werd ingepakt, om vervolgens voor eigen publiek daar met een 2-1 overwinning nauwelijks iets tegenover te stellen. Bayern bleef destijds ach ter in betrekkelijke anonimiteit. Het is vooral die gedachte die om wraak vraagt. Juist aan de hand van Ajax heeft Bayern kunnen nagaan hoe lucratief de uitnodigingen zijn, die na het behalen van een zo belangrijke trofee als de Europa Cup I binnenstromen. Het heeft de ambitie van de toen zo gedemoraliseerde Bayern-spelers nog eens opgeschroefd. Bayern heeft vana vond de kans om het Westduitse club voetbal aan de top te brengen. De talrijke internationals zullen aan de ene kant waken voor blessures, uit angst om het WK-toernooi te moeten missen, maar anderzijds zullen diezelf de vedetten geen mogelijkheid onbe nut laten om hun klasse nog eens uitvoerig te manifesteren. In wat waarschijnlijk het laatste grote optre den zal zijn vóór de wereldkampioen schappen. De internationals gaan te gen Atletico duidelijk Bayerns toe komst bepalen. Helmuth Schön zal daarbij opnieuw slechts kunnen toe zien. JAN VAN DER KROON ze speciale verslaggever iSEL Tegenover Helmuth Schön, de Westduitse bonds- die vanavond in het Heizelstadion huiverend de vernielt- ivan Bayern Münchens sterrenteam zal gadeslaan, staan 'Udo maimer van de zuid-Duitse formatie die moet proberen als ub uit de Bondsrepubliek de Europa Uup I binnen te balen, jl Helmut Scbön slechts de hoop lteefjt dat de zeven Bayern- die geselecteerd zijn voor het wereldkampioenschap heel de slag in Brussel overleven, stelt Lattek zich maar één ding igen: het winnen van de eindelijk internationaal erkenning inde cup. Als de pupillen van Lattek zich wer kelijk aan de opdrachten van hun trainer houden, betekent dat een bik kelharde confrontatie met Atletico Madrid, de ploeg dlie het vooral door de uitschakeling van het natio nale elftal voor het WK toernooi zo geschonden prestige van Spanje moet hooghouden. Tegen de wensen van bondscoach Schön in, zal Lattek vanavond verordonneren alles in het werk te stellen om de cup te verove ren. 'Wij zijn technisch erg goed en voetballen speels met fantasie. Maar als we gedwongen worden om hard op te treden, zullen we dat zeker doen'. JOW (UPI) Schotland, de l ploeg uit Groot Brittanië die eeft kunen plaatsen voor de eind- i van het wereldkampioenschap, gisteravond met 20 gewonnen Ul ales. Voor de Schotten beteken- een stuk revanche op zichzelf, ifgelopen zaterdag verloor de iai nog met 1—0 van Ierland. Gis- nd bereikte Schotland de eind- al bij rust Eerst scoorde Dal- >]Jn de 24ste minuut en in de laat- nuut voor de pauze maakte Jar- r uit een strafschop 20 van. y HAAG De Turkse voetbal- j heeft de KNVB laten weten dat is or 24 mei geplande uitwedstrijd ,j et Nederlands amateurelftal te- ürkije niet door kan gaan. Een werd niet opgegeven. Wel bo- g |e Turken aan volgend seizoen it- en thuisduel te houden. 2 enge amateurelftal, met spelers - jaar, heeft nog wel een uitge- d programma af te werken. Op 28 t< mei treft het team achtereen- in Nunspeet en Papendrecht :b nd. Op 4, 5 en 6 juni verblijven a ugdige amateurs in Noorwegen, tegen het nationale jeugdelftal gespeeld. Tot slot vlogt; op 10 n Wezep een wedstrijd tegen sy, dat zich voorbereidt op het lernooi om het wereldkampioen- Uruquay speelt twee dagen la- a P het RKC-terrein in Waalwijk het hoogste Nederlandse ama- STEUNPILAREN Latteks steunpilaren zijn de internati onals: 7 Duitsers (Maier, Breitner, Schwarzenbeck, Beckenbauer, Hoe ness, Müller en Kapellmann) en de Zweden Hansen en Torstensson. Ver lies in de finale tegen Atletico zal voor Lattek vergaande konsekwenties hebben. Al zegt hij zelf dat dat onzin is: 'Door onze titel van afgelopen zaterdag spelen wij komend jaar op nieuw Europa Cup I-voetbal. En het is bovendien de eerste keer dat een Duitse ploeg de finale haalt (een onjuiste opmerking overigens, want Eintracht Frankfurt behaalde een der gelijk resultaat reeds in de jaren '50, maar verloor toen van het in topvorm verkerende Real Madrid red.). Re latief gezien hebben wij de laatste jaren zeker veel succes geboekt'. Lattek weigert dan te erkennen dat de nederlagen tegen Ajax voor de ploeg uit München een afgang bete kenden. 'Wij werden in Amsterdam al kansloos, omdat Sepp Maier een zeer slechte dag had. Sindsdien zijn wij sterker geworden en het bereiken van de finale is dan ook een soort revan che op de wedstrijd tegen Ajax'. Lattek zag de Spaanse opponent één ;.7,. 7 f7 - frisSS' -V-/'V - fcjll ;7 77 7:7 - tt- 1 I "Si if - 1 KT j 1 w-'r 7 pjvjf lli'sr- 1 Jjb-rsd 7 V* 'i I is'l TTiWèpijiMÜ? w •- Tïsr.^r«rtb -•" - 357- t i i l BRUSSEL De spelers van Atletico Madrid en Bayern München kunnen vanavond bij winst van de Europa Cup voor landskampioenen een aardig ex- tra'tjc opstrijken. De Spanjaar den ls een bedrag van ongeveer 23.500 gulden bruto in het voor uitzicht gesteld en de Westduit sers zelfs ongeveer 32.000 gul den. 'We moeten wel zo hoog gaan wil er tenminste 10.000 mark voor de spelers netto overblij ven', aldus Wilhelm Neu- Decker, voorzitter van Bayern München. 'Als we win nen stijgt tenslotte onze markt- waaardc beduidend'. Er zijn ook diverse wedden schappen ln het Duitse kamp afgesloten. Neudecker zal bij winst van Bayern het meest geliefde exemplaar uit zijn post zegelverzameling met een waar de van ongeveer 4000 gulden, aan een bejaardentehuis ln München schenken, manager Robert Schwan heeft plechtig verklaard zich in dat geval het pijproken te ontzeggen, interna tional Georg Schwarzenbekc schenkt bij winst 1000 mark aan een kindertehuis en trainer Udo Lattek zal de 180 kilometer van Neurenberg naar München te voet afleggen. Neudecker: 'En als Lattek dat gezegd heeft moet hij het ook doen'. Bayern München begrijpt dat grote internationale roem alleen bereikt kan worden met bet behalen van de Europa Cup. Dan kan ook de afgang vorig jaar tegen Ajax (op de foto scoort Piet Keizer het enige Amsterdamse doelpunt in München,) voortaan vergeten worden. keer persoonlijk in Madrid spelen, stuurde bovendien zijn assistent als spion naar Atletico en bestudeerde afgelopen maandag nog eens de televi siebeelden van Atletico-Celtic: alleen, zijn pupillen mochten de verrichtin gen van de Spanjaarden niet zien: 'Daar heb ik nare ervaringen mee. Vorig jaar tegen Ajax hadden mijn VOETBAL Barcelona heeft ln een vriendschappelijke wedstrijd met 5-3 ge wonnen van het Duitse Hertha BSC. Johan Cruijff scoorde ook voor de Span jaarden. Er waren 50.000 toeschouwers. TENNIS Het Australische team ls ver rassend uit het toernooi om de Davis Cup gewipt door een 3-2 nederlaag tegen ïndla ln de finale van de oostelijke zöne. Van onze sportcorrespondent ROTTERDAM Manager Guus Brox van Feyenoord heeft niet de Indruk dat hem een periode van moeizame onderhandelingen wacht met de spe lers wier kontrakt moet worden ver lengd. Brox: 'Boskamp is eigenlijk de enige die te kennen heeft gegeven dat hij persé Feyenoord wil verlaten. Nu, laat er zich dan maar een gegadigde voor hem melden. Wat Henk Wery precies wil, weet ik niet. Hij heeft laten doorschemeren dat hij wel terug naar Utrecht zou willen. Met Lex Schoenmaker heb ik nog een positief gesprek gehad. Er is ook geen sprake van dat hij naar Frankrijk vertrekt'. Wat Sparta aangaat, de Rotterdamse eredivisieclub zal het volgend seizoen geen gebruik meer maken van de diensten van Chris Kronshorst die door het Nijmeegse NEC tot aan het eind van het seizoen aan Sparta was uitgeleend. Of Kronshorst naar NEC zal terugkeren is hoogst twijfelachtig, omdat de ln Berkel wonende speler er niets voor voelt dagelijks heen en weer te reizen. Janusz Kowalik heeft laten weten dat wanneer Sparta niet op zijn eisen ingaat hij zaterdag met zijn gezin naar Chicago vertrekt, waar hij zich intensief gaat bemoeien met het mo tel, dat door familieleden daar wordt gerund. Het eventuele vertrek van Kowalik betekent de zoveelste aderla ting die Sparta de laatste jaren moest ondergaan. Jan van Beveren, Jan Klijnjan, Jürgen Kristensen, Hans Eijkebroek, Charly Bosveld en Willi Kreuz, figuren die zeer tot de verbeel ding van de voetbalmassa spreken en die jarenlang het gezicht van de Rot terdamse club hebben bepaald, gingen Kowalik al voor. De Pool is vijf seizoenen aan Sparta verbonden ge weest. In die periode scoorde hij 75 doelpunten. Jan Peters van NEC heeft vandaag een gesprek met Anderlecht over een mogelijke transfer. AMSTERDAM De spelers van het Nederlands amateurelftal dat ruim twee weken geleden in Joegoslavië op nogal ongelukkige wijze vierde werd in de strijd om de Europese titel, zijn zeer in trek bij de profclubs. Vorige week tekende Sietze Boiten (na zijn terugkeer uit Joegoslavië waar hij ernstig geblesseerd raakte vroeg hij zich af of hij nog ooit zou voetballen) een tweejarig contract bij Veendam. Twee andere spelers van het elftal staan ook in de belangstelling van profclubs. Doelman Bob Hoogenboom, dit seizoen pelend voor de Amster damse amateurclub De Spartaan, heeft contact met FC Groningen. De noor delijke ploeg die zondag degradeerde zoekt een opvolger voor de naar Zwe den terugkerende Jan Nordström. Hoogenboom stond eerder onder con tract bij Aajx. Hij was toen derde man achter Gert Bals en Heinz Stuy. De overgang van de spitsspeler Jaap Molendijk (21) naar AZ'67 is vrijwel helemaal rond. Molendijk speelde dit jaar voor Papendrecht. Er ds al een voorlopig contract opgesteld en gete kend Volgens Papendrechts secretaris Matena is 'het voor 98 procent zeker dat Molendijk naar AZ '67 gaat'. ROME (AP) De Rond van Italië zal het dit jaar zonder Spaanse ren ner Luis Ocana moeten doen. Ocana, getipt als de man die Eddy Merckx in de Giro zou kunnen kloppen, heeft gis teren bekendgemaakt van deelname af te moeten zien omdat hij last heeft van bronchitis. Eerder dit jaar had Ocana aangekondigd een poging te wil len wagen de drie belangrijkste etappe wedstrijden, de Rondes van Spanje, Italië en Frankrijk, te winnen. Dat mis lukte meteen omdat Ocana er in de Ronde van Spanje niet in slaagde Joseé Manuel Fuente te verslaan. Na het bekend worden van Ocana's be sluit, heeft ploegleider Maurice de Muer bekendgemaakt dat zijn gehele ploeg afziet van deelname aan de Gi ro. ARDINGEN Op de valreep is maandagavond laat de stichting FC Vlaar- tn opgericht, die de plaats van het naar de amateurs teruggekeerde For- Vlaardingen in de eerste divisie zal innemen. De werkgroep tot behoud het betaalde voetbal in Vlaardingen, die eind maart een rapport liet ver- ncn over de mogelijkheden van betaald voetbal in deze stad, kon het sein toen zetten toen meer dan twee-derde van het begrote tekori voor liet seizoen (90.000 gulden) door bedrijven beschikbaar was gesteld. Bo llen kreeg men nog toezeggingen voor de daaropvolgende twee seizoenen, deze ontwikkelingen bleek het bestuur van Fortuna bereid de KNVB te seren aan de nieuwe stichting een licentie te verstrekken en de betaalde "ng in die stichting onder te brengen. Het betaalde kader (trainer Jan Baarcn. manager Jan Brilleman en verzorger Thijs Rijnberg) is in be- bereid naar FC Vlaardingen over te gaan. De contractspelers hebben al f'telljk bericht gehad over het al of niet verlengen van hun verbintenis. 5 voorlopig voor zes maanden een stichtingsbestuur geformeerd, bestaande dc heren Vilijn, Van Cortenberghe en Hoogenvaard. Dit bestuur zal wor- Mteund door de werkgroep bij het verkrijgen van financiën voor de Ko- de jaren en het rccrutercu van stichtingsbestuursieden, die zitting willen 'ca na de intcrimpcriodc. De opstellingen voor de finale van Het toer nooi om Europa Cup I zijn: Bayern MUnchcn: Maier; Hansen, Schwarzen beck, Bccheitbauer. Breitner; Hoenens. Roib, Zobel; Torstensson. Müller. Kapellmann. Atletico Madrid: Relna; Melo, Heredia. Adc- lardo. Capon: Euscblo, Irurcta. Louis, Sal- cedo: Ufaric. Garate. Scheidsrechter in het Hclzel Stadion Is de Belg Vital Loraux. spelers van tevoren ook beelden van Ajax gezien. Zij hadden toen bijna allemaal een afwijkende mening over het spel van de Amsterdamse ploeg en tenslotte verloren we met 40Ik bepaal de taktiek en verder reken ik op de intuïtie en het initiatief van Franz Beckenbauer ui het veld'. Tenslotte wuift de Duitse oefenmees- ter de angst voor een veldslag weg door zijn vreugde over de scheidsrech ter (de Belg Loraux) uit te spreken: 'Deze man staat goed bekend; boven dien weten de Spanjaarden dat ook wij hard kunnen spelen. Verder moe ten wij onze zeer produktieve voor hoede tegenover de stevige Madrileen- se verdediging stellen'. HARO HIELKEMA MONTEVIDEO De voetbalbond van Uruguay heeft geprotesteerd te gen het besluit van de Spaanse voet balclub Sevilla. Victor Esparrago niet toe te staan zich onmiddellijk bij de nationale ploeg van Uruguay te voe gen. Victor Esparrago wordt beschouwd als een van de belangrijkste spelers in het nationale team van Uruguay en zou zich deze maand bij de rest van de ploeg hebben gevoegd om zich voor te bereiden up de ontmoeting met Nederland in Hannover in het kader van de wereldkampioenschap pen op 15 juni. Het bestuur van Sevilla is echter van mening dat Esparrago nodig is om te voorkomen dat de ciub moet degrade ren naar de derde divisie en heeft zich op het standpunt gesteld dat hij zich nog niet bij de Uruguese ploeg kan voegen. Volgens voetbal functionarissen in Montevideo zou in het contract van Esparrago met Sevilla staan dat deze moet worden vrijgegeven voor het nationale elftal een maand voor de eerste wedstrijd in het wereldkampi oenschap. Esparrago was een van de beste spe lers in de ploeg van Uruguay tijdens de wereldkampioenschappen in Mexi co van 1970 waar Uruguay uiteinde lijk de vierde plaats bezette. Beschikbaar zijn nu reeds doelman Ladislo Mazurkiewiez en voorhoede speler Pedro Racha, die voor Brazili aanse clubs uitkomen. Uruguay zal op 28 nei naar Europa reizen en op 30 of 31 mei in Athene spelen tegen een Griekse club en vermoedelijk daarna in Florence tegen een Italiaanse ploeg. Brazilië RIO DE JANEIRO In het Duitse plaatsje Herzohenhorn in het Zwarte Woud wordt de laatste hand gelegd aan de verblijfplaats voor het Brazili aanse elftal tijdens het wereldkampi oenschap. Werklieden hebben het comfortbale onderkomen afgelopen week vrijwel klaar gekregen voor de ontvangst van de Zuidamerikanen, maar het is helemaal de vraag gewor den of Brazilië wel naar Herzogen- horn komt In Rio de Janeiro zijn namelijk rapporten binnen gekomen over het plaatsje in het Zwarte Woud. Het waadt er voortdurend en wat nog erger is de temperatuur is er nog zo laag dat er sneeuw ligt De Braziliaanse voetbalbond heeft nu conditie-trainer Admildo Chirol voor uitgestuurd naar West Duitsland om daar eens poolshoogte te gaan nemen. Mocht de slechte berichten helemaal kloppen, dan zal Brazilië op korte termijn gaan zoeken naar een nieuw onderkomen voor de selectie. Dat moet erg snel, want voor aan staande donderdag staat het vertrek van de 22 geselecteerde spelers en de rest van de officials op het program ma. De hele groep reist eerst naar de hoofdstad Brasilia ora daar president Ernesto Geasel te ontmoeten. Daarna wordt de reis naar Frankfurt voortge zet. In het gezelschap van de Brazilianen bevinden zich niet minder dan drie koks. Zij nemen enige tonnen Brazili aans voedsel mee, bonen, rijst, en mandioca wortels. Ook worden 150 tonnen met sojabonenolie overgevlo gen. Joegoslavië BELGRADO Het nationale elftal van Joegoslavië zal als voorbereiding op de eindronden voor het wereld kampioenschap waarin het de ope- ningswedsrijd tegen Brazilië speelt, een drietal oefenwedstrijden afwer ken. De eerste ontmoeting is op 29 med in en tegen Hongarije. Twee dagen later volgt in de Franse plaats Troyes een duel tegen de gelijknami ge Franse eerste divisieclub. Het drie tal wedstrijden wordt in Belgrado tegen Engeland besloten. ADVERTENTIE metaalbewerking/lastechniek/aandrijvingstechniek/ pneumatiek en hydrauliek/verbindingstechniek Dagelijks van 9.00 - 17.00 uur. IRENE-en MARIJKFHAL- UTRECHT ■m rat—ïwv »th* MMnvfiibmèWvmimt vakbeurs algemene toelevering Dagelijks van 9.00 - 17.00 uur. JULIANAHAL-UTRECHT

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 11