Personeelschef LF®BmMÜ3-\y[FWV c GETUIGENIS GETUIGENIS GETUIGENIS FAMILIEBERICHTEN Wat vindt u van het Wat vindt u van het Wat vindt u van het GODSDIENST ONDERWIJS Hervormd Lyceum 1929-1974 REÜNIE de kracht van je leven TROUW/KWlAlRTETT ZATERDAG 11 MEI 1974 T10, Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK- Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Met blijdschap geTen wij kennis ran de geboorte Tan onze Klein zoon Jaoobus zoon van Klaas en Marlon Jellema-Erkelens. De dankbare grootouders: Kam. Jellema-Scharnegoutum Fam. Erkelens-Delft Blantyre (Malawi). 9 mei 1974. Enige kennisgeving GETROUWD: Mamëtte Hoenderkamp j en Jaap Erkelens Amsterdam. 10 mei 1971. Langestraat 46, Amsterdam. Ka 1 aug. '74: Jalan Lembang 37, Jakarta. GETROUWD: Dr ir Joris J. C. Voorhoeve en Judith Jaffe 10 Lakeside. OTerlook. Rockvllle, Maryland 20850, 'Ver. St. van Amerika). Voorheen: Dunne Bierkade. Den Haag. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Klaaske Aibink en Bernard Gerrit Theodoor Börgeling hebben de eer u kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats hebben op dinsdag 21 mei a.s. om 12.00 uur op het stadhuis te Harderwijk. Kerkelijke bevestiging om 12.45 uur in de Plantagekerk door de weleerwaarde heer ds. J. H. van Boggelen. Gelegenheid tot feliciteren direct na beëindiging van de dienst Geen receptie. Ommen, „De Stadshaghen" 105 9 mei 1974. Harderwijk, Thorbeckelaan 13 Toekomstig adres: Ede (Geld.), Serviceflat „De Belvédère", Dennenlaan 415. Hij zal het goede niet onthouden aan hen die in oprecht heid voor Hem leven. Ps. 84 12b. Met deze woorden werd het huwelijk van onze Ouders W. Groendijk en J. Groendijk-Veenvliet 25 jaar geleden ingezegend. Hun kinderen: Anette Tjaard en Nens Zwolle, 11 mei 1974, Amer 19. Het is de wens van onze ouders dit in besloten kring te vieren. Op 25 mei a.s. vieren onze Ouders Z. BAAK C. BAAK-VERHEU hun 25-jarig huwelijk. Een ieder kan hen hiermee feliciteren tijdens de receptie op zat 25 mei a.s. van 15.0017.00 uur in de grote zaal van de Vredekerk, Martensdijklaan 126 in Den Haag. Zier, Cobie, Teun, Rita. Op D.V. zondag 19 mei 1974 hopen wij met onze Ouders J. D. van Delft en J. van Delft-Noort te gedenken dat zij 25 jaar getrouwd zijn. U kunt onze ouders gelukwensen op vrijdag 17 mei a.s. in „Open Hoff', Rijnstraat 18 te Katwijk a.d. Rijn, van 6.30—8.00 uur n.ra. Greet Paul en Ria Rian en Caroline Joke Katwijk a.d. Rijn, mei 1974, Rijnstraat 67. VOORMALIG VERZET VLAARINGEN/WESTLAND Het was op 4 april J.l. 50 jaar geleden dat P. Doelman in het huwelijk trad met P. van der Kooy. Zo staat het deftig in de krant. Wij oud-verzetstrijders zeggen dat anders. Onze oud-aanvoerder Oom Piet 75 jaar jong en zijn vrouw Tante Pie, willen op zaterdag 18 mei a.s. om 3 i alle oud-verzetstrijders graag in Naaldwijk zien. Zaal „Rehoboth", Poeldijksepad 1, Honselersdijk, staat de hele middag open, maar u moet vroeg komen omdat we, nadat we de feestelingen hebben gefeliciteerd, elkaar na jaren natuurlijk vreselijk veel moeten vertellen. Van heinde en ver is al toegezegd: „Wij komen!" Oom Piet en tante Pie rekenen stellig op uw komst HET BESTUUR Heden bereikte ons het schokkende bericht van het plotselinge overlijden van onze Collega B. S, de Jong Wij verliezen in hem een bekwame, toegewijde en plichtsgetrouwe medewerker, die nog lang in onze herinnering zal blijven voortleven. Dordrecht, 10 mei 1974. Directie en Personeel Gemeentelijk Woningbedrijf Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze Vriend Bauke S. de Jong Wij zullen hem blijven gedenken als een goede vriend en een prettige collega. Dordrecht 10 mei 1974. Personeelsvereniging GE WO Geschokt namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze Medewerker respectievelijk chef, de heer H. van Putten Wij condoleren zijn familie en vrienden. De Directie en Personeel van het Accountantskantoor A. Slob-P. L. Koopman Rotterdam, xned 1974. Na een werkzaam leven is tot onze diepe droef heid nog vrij onverwacht, zacht en kalm, van ons heengegaan, onze innig geliefde Zuster, Behuwd zuster en Tante Leuntj e Zonneveld oud-onderwijzeres aan de Rehoboth-school te Puttershoek, draagster van de Orde van Oranje Nassau in goud. op de leeftijd van 79 jaar. Puttershoek: C. Zonneveld Zevenbergen: J. Molengraaf Piershil: M. A. Rozendaal-Zonneveld Pernis: J. Zonneveld-Scholts Puttershoek: L. Boender-Zonneveld P. Boender J. van Vliet-Zonneveld A. Zonneveld M. C. Zonneveld van de Graaf Neven en nichten Puttershoek, 8 mei 1974, Nassaulaan 7. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula bij de begraafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op zaterdag 11 mei a.s. des namiddags om 2.30 uur te Put tershoek. LoJ zij de Heer. Onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgroot moeder Machteld Kruithof-Speijer is in haar 91e jaar in Jezus ontslapen. „Welzalig zij die al haar kracht/en hulp alleen van U verwacht". Eindhoven: H. Kruithof H. Kruithof-'t Hart Zwolle: A. Kruithof-Dekker Kampen: K. Kruithof A. W. Kruithof-Hartsuiker Nijmegen: P. Kruithof A. Kruithof-Judels Soest: J. W. Kruithof IJ. Kruithof-van de Meer Klein- en achterkleinkinderen Kampen, 10 mei 1974. Correspondentie-adres: 3e Ebbingestraat IS te Kampen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula op de Algemene Begraaf plaats. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 14 mei a.s. op de Algemene Begraafplaats van Kam pen te IJsselmuiden om ca. 14.00 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Burgwalkerk. Burgwal 60 te Kampen te 13.00 uur. Na een rijk en lang leven nam God in vrede tot Zich, onze lieve Tante en Oud-tante Anna Lisette Louise Bender Oud-Hoofd van de „Bender School" in Rotterdam, op de leeftijd van 98 jaar. Overleden te Scheveningen op 7 mei 1974. Zij verwachtte: „Wat geen oog heeft gezien en geen\ oor heeft gehoord en wat in geen mensenhart is op gekomen". 1 Cor. 29. Rijswijk (Z.-H.): H. Siblesz. Monster: W. Siblesz. N. AL Siblesz-Krijgsman Harderwijk: J. Siblesz. H. Siblesz-Francke Nichten en neven Scheveningen, 10 mei 1974. Correspondentie-adres: Huis te Landelaan 15, Flat 809, Rijswijk (Z.-H.). Op haar wens heeft de begrafenis heden in stilte plaatsgevonden in het familiegraf op de begraaf plaats „Oud Eik-en-Duinen" te 's-Gravenhage. Na een langdurige ziekte nam God tot Zich onze lieve Broer, Zwager en Oom Philip Boot echtgenoot van H. J. Landwehr Hoogeveen: J. Stadig-Boot Veenendaal: S. A. Vergouwen-Boot Den Haag: J. Sap-Boot O. Sap Ede: E. Meyer-Boot J. Meyer Leiderdorp: J. Boot Neven en nichten Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden na langdurige smartelijke ziekte van onze beste Zwager en Oom oud 77 jaar. Filippus Boot J. H. Landwehr PI. Landwehr-van der Spek C. Burger-Landwehr Neven en nichten Rotterdam, mei 1974. Ravellaan'1 Utrecht Heden nam de Here tot Zich onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Adriaantje de Zeeuw weduwe van W. Verhey in de ouderdom van 73 jaar. Rotterdam: A. Barendregt-Verhey Rhoon: A. Jungerius-Verhey F. Jungerius Leiderdorp: A. J. den Os-Verhey T. den Os Kleinkinderen en achterkleinkind Rhoon, 10 mei 1974. Achterdijk 31a, Postbus 810. Geen bloemen Geen toespraken Aan huls liever geen bezoek De overledene ls opgebaard in de rouwkamer aan de Goereesestraat 10 te Rotterdam. Gelegenheid tot rouwbezoek aldaar: maandagavond van 7.30 8 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 14 mei a.s. om 2 uur in de Ned. Herv. kerk aan de Dorpsdijk te Rhoon, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de Alg. Begraaf plaats aldaar. Vertrek vanaf het woonhuis om 1.30 uur. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is in de consistoriekamer van de Ned. Herv. kerk gele genheid de familie te condoleren. Na geduldig gedragen lijden ls in Heerlijkheid opgenomen mijn Ueve Man, onze lieve Vader en Opa Albertus Linde Zuldwolde (Dr.): E. Llnde-Schonewille Voorburg: K. Schaafsma-Llnde R. Schaafsma Lunteren: J. Linde G. Linde.LIndemuldcr Leiderdorp: J. Linde Arnhem: A. Linde en kleinkinderen Dc begrafenis zal plaatsvin den dinsdag 14 mei vanuit het Geref. Jeugdgebouw. Bij Fokker-VFW b.v. ontstaat de vacature van personeelschef ten behoeve van de marketing organisatie voor civiele vliegtuigen, welke in een zelfstandige vennoot schap, Fokker-VFW International b.v., is ondergebracht. In deze organisatie zijn circa 500 personeelsleden werkzaam w.o. - commerciële functionarissen en technici van academisch niveau - technical representatives, die met de product-supportgroepen, gesteund door het thuisfront, de after-sales service verzorgen. - technical writers en authors, die de nodige handboeken voor de vliegtuigen samenstellen. Het accent van de taak, waarvooi deze functionaris verantwoordelijk is, ligt In eerste instantie op het vlak van het personeelsbeheer, zoals personeelsbeoordeling, loopbaan begeleiding, mutaties, werving en selectie etc. Hij zal bij het ontwikkelen, bepalen en uitvoeren van het totale perso neelsbeleid In samenwerking met collega's werkzaam in de produktie- en ontwikkelingssectoren van de „werkmaatschappij", een waarde volle bijdrage moeten kunnen leveren. De veelvuldige contacten - zowel Intern als extern - vereisen goede contactuele eigenschappen. Voor deze belangrijke functie gaan onze gedachten uit naar een medewerker, bij voorkeur van academisch niveau, doch ook candidaten met een middelbare schoolopleiding, aangevuld met een hogere beroepsopleiding en een aantal Jaren ervaring, komen In aanmerking. Geïnteresseerden wordt verzocht hun sollicitaties te richten onder nummer 059 tot de directeur personeel- en sociale zaken, postbus 7600, Schiphol-Oost. IV „Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij" Psalm 234 Heden heeft de Heere na een ernstige ziekte van vijf weken tot Zich genomen onze geliefde Broer, Zwager, Oom en Huisgenoot O. C. Koedijk weduwnaar van Trijntje Kok op de leeftijd van 68 jaar. Franklon (Australië): T. Hofer-Koedijk O. Hof er A. Visser-Koedijk W. Visser A. Koedijk T. Koedijk-van Zeeland S. de Bree-Kok A. de Bree J. Kok A. Kok-Kruk D. Kok W. C. Kok R. Kok-Lycktema a Nijenholt Mevr. Zwart Neven en nichten Broek op Langedijk, 10 mei 1974. Havenplein 6. Correspondentie-adres: A. de Bree, Havenplein 5, Broek op Langedijk. Gelegenheid tot condoleantie maandag 13 mei a.s. 's avonds van 7.308.30 uur in gebouw „Irene", Dorpsstraat 88, Broe^op Langedijk. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op dinsdag-14 mei a.s. vanuit „Irene" om 14.30 uur, na voorafgegaan te zijn door een rouwdienst, welke aanvangt om 14.00 uur. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Amersfoort: Alkmaar: Edmonton (Canada): Broek op Langedijk: St. Pancras: Broek op Langedijk: Broek op Langedijk: Heden nam de Heere op in Zijn Eeuwige Heer lijkheid, in de volle zekerheid des Geloofs, Zijn kind, onze innig geliefde Man en Vader Derk Veenkamp in de ouderdom van 84 jaar, na een zeer gelukkig huwelijk van bijna 55 jaar met Grietje Bakker. Psalm 47. Hoogeveen, 9 mei 1974, Bouwmeesterstraat 40. 9 mei 1974. Hoogeveen: G. Veenkamp-Bakker A. Veenkamp De begrafenis zal D.V. plaatsvinden te Lopper- sum op woensdag 15 mei 1974 om 14.00 uur van uit de hal van de Gereformeerde Kerk. De rouwdienst zal aanvangen om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren van 13.00 tot 13.30 uur. Thuis liever geen bezoek. Badhoevedorp: Haren (Gr.): Roodeschool: Hengelo (Ov.): Groningen: A. van der Meer-Klamer A. Dijkstra-Klamer R. Klamer H. Klamer-Bolhuis J. Bolhuis-Klamer A. H. Bolhuis D. Klamer neven en nichten DANKBETUIGING Voor de talrijke blijken van medeleven bij het heengaan van mijn geliefde zorgzame Man, onze dierbare Broer, Zwager en Oom Samuel de Mooy zeggen wij u langs deze weg onze oprechte dank. C. de Mooy-Heikoop en verdere familie Rijnsburg, Evertsenstraat 18. ALGEMENE DANKBETUIGING De zeer vele blijken van medeleven tijdens de langdurige ziekte en na het overlijden van onze lieve Zuster en Tante Antoinetta Margaredia Jacoba van Leeuwen maken het ons onmogelijk u in een persoonlijk schrijven te bedanken. Weest u ervan overtuigd, dat uw belangstelling zeer werd gewaardeerd; wij zulen er een dankbare herin nering aan bewaren. W. van Leeuwen S. E. van Leeuwen Neven en nichten Bussum, A. Noordewierlaan 5. Heden nam de Here uit ons midden, onze lieve zorgzame Vrouw, Moeder, Schoonmoeder en Oma Annija Klamer echtgenote van Jac. de Jong in de ouderdom van 82 jaar. Zoetermeer: Jac. de Jong Wassenaar: I. J. Graafstal-de Jong F. Graafstal Frans, Peter Jaap, Hans Paul Zoetermeer: J. W. de Jong M. H. de Jong-Koopman An ja Albert Jan Harm Dieren: J. A. Siegers-de Jong R. Siegers Erna Zoetermeer, 10 mei 1974 Nassaulaan 69 Op dinsdag 14 mei wordt om 12.00 uur een rouw dienst gehouden in de Morgensterkerk, waarna om 13.00 uur de teraardebestelling zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Gelegenheid tot con doleren maandag van 18.30-19.30 uur in de zaal van de Morgensterkerk. Heden ontsliep in haar Heer en Heiland, onze lieve Zuster, Schoonzuster, Tante en Oud-tante Annija Klamer echtgenote van Jac. de Jong op de leeftijd van 82 jaar. Tot onze grote droefheid is overleden mijn lieve Dochter en onze Zuster, Schoonzuster, Tante en Nicht Lieneke J. A. van Genderingen op de leeftijd van 47 jaar. R. van Genderingen-Polak J. J. J. van Wieringen-van Genderingen Dr. A. van Wieringen en kinderen H. Polak-Hertz Katwijk aan Zée, 8 mei 1974. Corr-adres: Dr. A. van Wieringen, 35 Gustav Preller Str. Parow North Cp. Prov. Zuid-Afrika. De crematie zal plaatsvinden maandag 13 mei 1974 des nam. 13.30 uur te Amsterdam in het crematorium „Westgaarde" aan de Ookmeerweg 275. Voor de overstelpende hoeveelheid bewijzen van mede leven. in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve en zorgzame Man, Vader, Behuwd- en Groot vader Pieter van Vliet betuigen wij U onze welgemeende dank. In het bijzonder danken wij Doctor v.d. Laan en v.d. Water en Ds. Huijsman. Uit aller naam: A. van Vliet-Glasbergen Sandtlaan 58 Rijnsburg. Het Getuigenis, dat een aantal voor aanstaande figuren uit de Neder landse Hervormde Kerk, bewogen door de nood der kerk, publiceerde, heeft tienduizenden Nederlandse christenen getroost en bemoedigd. Ze vonden er hun gevoelens in ver tolkt Maar er zijn er ook - en niet weinigen - bij wie het Getuigenis veel misverstand, ergernis en kritiek heeft gewekt De vragen die werden opgeroepen zijn brandend actueel. Ieder kerklid heeft ermee te maken. Hoe staat tegenover de dingen die dit geschrift poneert en signaleert? is de titel van een boek waarin theo logen van verschillende kerken hun mening geven over de uitdagende vragen van het Getuigenis. Het bevat bijdragen van Prof. Dr. J. N. Bakhui zen van den Brink, Dr. Okke Jager, Dra. H. de Jong, Dr. A. Noordegraaf, Ds. J. Overduin, Ds. J. H. Velerfia, Ds. W. W. Verhoef en Prof. Dr. J. Verkuyl. is een belangrijk boek voor ieder die in de huidige verwarring op kerkelijk en theologisch gebied zijn koers zoekt dan wel hertf wil controleren of bijetellen. Het werk, waarin be halve beschouwingen van de echt theologen de volledige tekst van het Getuigenis is opgenomen, verscheen bij Zomer Keuning te Wageningan. Bestel het In de boekhandel, 9.90 Student (Herv. Geref.) wil graag enkele middagen jbr per week geven. (Alleen in het midden van het land)'. Brieven onder nr. 3978, Trouw, A'dam. r: UITNODIGING De Benderschool voor Meisjes Mavo- en Basison- jt derwijs, Vondelweg 8789 Rotterdam nodigen u uit op MAANDAGAVOND 13 MEI en/of DINSDAGAVOND 14 MEI tussen 20 en 22 uur een bezoek te brengen aan öe TENTOONSTELLING van de Handwerk-, Handenarbeid en Tekenresultaten OPENBARE LESSEN Toneel, Vrije Expressie, E.H.B.O., Kinderverz. en Opv. en Muziek. Iedere belangstellende ls van harte welkom. Eveneens gelegenheid tot aanmelding van nieuw# leerlingen bij mej. W. L. van Wijlandt (Mavo) o! heer B. H. Weidstra (Basisschool). zaterdag 5 oktober 1974. Stuurt uw naam en adres aan Brahmsstraat 7 Amsterdam-Zuid, mede met het oog op het 10< lustrum. Zaterdag 25 mei (15.00 uur) Zondag 26 mei (19.00 uur) Een weekend voor mensert die verlangen naar:. balans ontwarring relatie oplossing zelfstandigheid geluk op de plaats die zij in deze samenleving innemen ea die willen onderzoeken wat religie kan betekenen. Kosten naar draagkracht: 43,—: 39.50; 34,—; 25.—. Er zijn ook twee zomerweken: 1-6 juli DE WEG VAN MIJN LEVEN 29 juli-3 augustus DE KERN VAN DE ZAAK Kosten naar draagkracht: 164.—; 150.—; 128,50; 93.50. Theo de Bont; voorbereiding en begel» Programma-omschrijving en inlichtin gen: Gerda de Leeuw-ter Haar. VORMINGSCENTRUM OUD-POELGEEST, Postbus 4,0EGSTGEEST. Telefoon 01710-52445. Da IsMr C. M. ta A. (42) •Overal loop Ik ta zoek» naar aan oud» vogelkool. Een kadootje voor mijn vrouw. Vergt» Ik klik eigenlijk toevallig In die rubrieken van d- krant mei kleine advertenties Wet etaat daan Aangeboden een vogelkool, oud maar gaaf. Meteen gebeld. Te laat. Al weg. Zo kwam Ik erop zeil een advertentie te plaatsen. Mijn bult Ma dril telefoontjes èn een vogelkooi.' Het dagblad la uw kansrtlkele kontaktad'ea.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 4