het onderwijs vraagt jszt Rabobank Q vrije universiteit amsterdam vrije universiteit amsterdam direkteur EEN HOOFDLEIDSTER docenten leraren/essen vwo, docenten leraar Nb/N III docenten vereniging "bartiméus' groepsleid(st)er leerling- groepsleid(st)er bartiméushage doom schoolpracticumdocenten administratief medewerker psychologisch assistent(e) hooge burch TROUW/KWiWIIET ZATERDAG 11 MEI 1974 T24/K l-y-, y- ZEGVELD (bij Woerden) Chr. Nat. Kleuterschool „De Eerste Stap" Het bestuur vraagt voor haar mooie 2- klassige kleuterschool van Pos. Christelijke beginselen Inlichtingen bij de voorzitter de heer J. W. v. d. Wind. tel. 03489-395. Sollicitaties met volledige inlichtingen te richten aan de secretaresse mej. W. de Vink, Hoofdweg 96, Zegveld. Chr. M.T.S. Dordrecht Prof. Waterinklaan 45 tel. 078-41000. vraagt voor de nieuwe cursus: leraar werktuigbouwkunde (theorie) leraar Elektrotechniek (theorie) herhaalde oproep: leraar A.V.0. (voor lessen Nederlands, maat schappijleer en 12-lessen Duits). Alle functies volledige weektaak. Christelijke levensovertuiging vereist. Nadere inlichtingen bij de directeur. Christelijke Scholengemeenschap „Over voorde" Lyceum-Havo-Mavo Westhovenplein 121, Tel. 070-662484 's-Gravenhage. Gevraagd per 1 augustus 1974 ZOETERMEER Chr. L.O.M.-school Het bestuur van de Vereniging voor Chr. B.O. te Den Haag en omliggende gemeenten vraagt voor bovengenoemde school, die per 1 aug. a.s. (of zo spoedig mogelijk daarna) zal starten een hoofd een onderwijzer een onderwijzeres Inlichtingen en sollicitaties te richten aan het bestuur p/a Dr. A. Schippers. Laan van Nieuw Oosteinde 165 te VOORBURG, tel. 070-667195. Inlichtingen kunt u ook verkrij gen bij de heer G. Rotmensen, hoofd chr. LOM.-school te RIJSWIJK ZH, tel. 070- 982090 (school). 940338 (thuis). De Vereniging voor Christelijk Nationaal Schoolonderwijs te Purmerend vraagt voor haar basisschool „DE WEGWIJZER" J. P. Sweelinckstraat 8 te Purmerend EEN HOOFD die de 9-klassige school en het team van leerkrachten op een deskundige en plezieri ge wijze kan leiden. Van belangstellenden verwachten wij een pos. Chr. levensbeschouwing. Onze voorkeur gaat uit naar iemand, die er varing heeft als hoofd. Huisvestingsproblemen zijn steeds op pretti ge wijze opgelost. Sollicitaties kunnen gericht worden aan de secretares se van de vereniging: mevr. A. H. M. Struik-Verhoef. Bazumstraat 2. Purmerend. tel. 02990-25078. die ook graag bereid is inlichtingen te verstrekken. voor biologie plm. 10 uur, 1e of 2e graad aardrijkskunde plm. 12 uur, 1e of 2e graad Ook studerenden kunnen solliciteren. Sollicitan ten. die achter de doelstellingen van het prot. christ. onderwijs staan, kunnen hun brieven zen den aan de directeur, dr. R. Reinsma, Westho venplein 121 te 's-Gravenhage of telef. een af spraak maken. BARENDRECHT Christelijke Streekschool voor Maatschappelijke Vorming scholengemeenschap voor lavo, leao, mavo Dorpsstraat 188, Barendrecht Gevraagd met ingang van 1 augustus a.s. LERAAR HANDENARBEID 32 lesuren in vb bevoegd voor handenarbeid l.o. sollicitan ten die in bezit zijn van de bevoegdheid, M.O.-A of V.S.H., of ervcor studeren, genie ten de voorkeur. de gemeente verleent medewerking voor het verkrijgen van een woning. leraar wiskunde plm. 25 lesuren naar deze funktie kunnen ook urenleraren solliciteren, het is niet noodzakelijk dat deze funktie door één leraar(es) wordt waargeno men. Inl. en soil, bij de direkteur van de school: M. D. Jan sen. tel. 01806-3900 b.g.g 3134. Rotterdam-Charlois Julianaschool voor Chr. Mavo Roerdomplaan 30. Gevraagd per 1 augustus 1974 voor: Geschiedenis 18 uur Aardrijkskunde 18 uur Handelskennis 4 uur Natuurkunde 10 uur Scheikunde 4 uur Wiskunde 8 uur Combinatie van vakken is mogelijk. Sollicitaties aan en inlichtingen bij de direkteur: E. Mos. Nachtegaalstraat 16A, Rotterdam, telefoon school 010-803400, telefoon privé 010-299661 ALKMAAR Chr. Scholengemeenschap HAVO, MAVO Gevraagd per 1 augustus a.s. Godsdienst plm.7uur Nederlands plm. 22 uur, 1e en 2e gr. Natuurkunde plm. 20 uur, 1e en 2e gr. Geschiedenis plm. 6 uur, 1e en 2e gr. Muziek plm. 24 uur, 1e en 2e gr. Aardrijkskunde aantal uren (1e en 2e gr). nader overeen te komen. Sollicitaties met de nodige inlichtingen (o.a. opgaaf van godsdienst) aan de rector drs A. G. v. d. Berg. p/a Fabritiusstr. 1. Alkmaar; tel. 02200-15938; huis 02208- 2969. CHRISTELIJKE TECHNISCHE SCHOOL DRACHTEN Splitting 63, tel. 05120-13369 Wegens benoeming van een huidige le raar elders wordt met ingang van het cursusjaar 19741975 gevraagd In verband met de te geven lessen is het bezit van akte N III vereist. Volledige weektaak. Positief christelijke beginselen. Het verkrijgen van een eengezinswo ning is in Drachten geen probleem. Sollicitaties worden omgaand verwacht bij het bestuur van de school, postbus 34 te Drachten. WADDINXVEEN, KONINGIN JULIANASCHOOL Het bestuur van de bovengenoemde school vraagt per 1 augustus a.s. of zo spoedig mo gelijk daarna EEN ENTHOUSIAST HOOFD van positief Chr. Beginselen. De nieuwe 8-mansschool vormt één com plex met een Chr. kleuterschool. De school is gesitueerd in een nieuwbouw wijk met prima verbindingen met Gouda. Amsterdam, Den Haag en Rotterdam. Eengezinswoning aanwezig met vijf slaap kamers. Inlichtingen te verkrijgen bij het huidige hoofd der school, de heer P. Speijer, Jan Luykenstraat 7. telefoon 01828-3563. Sollicitaties te richten aan: seer. A. M. van Weelden- Groeneveld. Beethovenlaan 52. Waddinxveen. Menso Alting College Chr. Scholengemeenschap voor Hoogeveen en omgeving vraagt per 1 augustus 1974 voor: Natuurkunde Aardrijkskunde plm. 15 uur plm. 17 uur Sollicitaties zo spoedig mogelijk aan de rector Drs. C. Miedema, Julianastraat 3, P.P. 22 in Hoo geveen. Telefoon 05280-63145. Hollandsche Beton Groep nv [HBG] De Raad van Bestuur van Hollandsche Beton Groep nv bericht dat het dividend over 1973 is vastgesteld op 4,20 per aandeel van 20,-. In verband met het uitgekeerde interim dividend van ƒ1,- bedraagt het slotdividend 3,20 in contanten. Dit slotdividend is met ingang van 16 mei 1974 betaalbaar op dividendbewijs nr. 13, onder aftrek van 25% dividendbelasting. Het slotdividend is betaalbaar bij de navolgende instellingen t.w.: Amsterdam-Rotterdam Bank nv de Heren Pierson, Heldring Pierson Algemene Bank Nederland nv te Amsterdam, 's-Gravenhage en Rotterdam. Rijswijk [zh], 9 mei 1974 Aan enthousiaste, jonge mensen, die zich willen inzetten voo'r de opvoeding en verzorging van meervoudig gehandicapte kinderen en jongeren, bieden wij graag een plaats als Voor leerling-groepsleid(st)er is een vooropleiding op MAVO-niveau en een minimum-leeftijd van 18 jaar vereist. In de (interne, verplichte) Z-opleiding kan men zich in het vak van groeps!eid(st)er bekwamen. Voor groepsleid(st)er is vereist een diploma verpleegkunde A of B, Z-opleiding, K.B.-B. of M.B.O.-I.W. In enkele groepen kunnen we met spoed (leerling)groepsleiding aanstellen. Het instituut Bartiméushage is een modern instituut waar de nu ruim 250 geestelijk en visueel gehandicapte jongens en meisjes in groepen van twaalf en onder leiding van een team (leerling) groepsleidsters en -leiders in een eigen wooneenheid hun leefklimaat vinden. Sollicitaties te richten aan: Bartiméushage, afd. Personeelszaken, Postbus 87, Doorn, met vèrmelding op enveloppe en brief CJ-74-11. christelijk instituut voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen oude amhemse bovenweg 3 Smeedt het Ijzer sta het heet la. Het recht van de werknemers op medezeggenschap, op mondig heid wordt door vrijwel niemand meer ontkend. De democratie klopt aan da poorten van het bedrijfsleven. Werkgevers en werknemers sa men moetan daar vorm aan geven. De christelijke vakbeweging werkt daaraan van harte mee, omdat zij uitgaat van de gelijk waardigheid van alle mensen in evangelische geest. Daarvoor hebben we alle krach ten nodig, leder, die op deze manier wil meewerken aan ver nieuwing van de samenleving, hoort erbij. Meldt u daarom ook aan bij: Aan het Instituut voor Pedagogisch-Didactische Vorming van a.s. leraren kunnen een aantal geplaatst worden voor de vakken Nederlands, Duits, Engels, Geschiedenis, Aardrijkskunde, Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde en Biologie. Deze schoolpracticumdocenten zullen in het academisch jaar 1974/1975 op hun schglen 2 groepen van 3 studenten gedurende een schoolpracticum (hospiteerstage) van 72 uur begeleiden. Zij worden hiertoe vooreerst door middel van een aantal trainingen en cursorische colleges ondersteund door het Instituut. De aanstelling geschiedt voor 0,1 weektaak (naast of binnen een betrekking aan een school voor HAVO en/of VWO) tijdelijk van 1 augustus 1974 tot 1 januari 1975 in één van de wetenschappelijke rangen, zoals deze voor de universiteiten en hogescholen van kracht zijn. In aanmerking komen ervaren en volledig bevoegde eerste graads leraren aan scholen voor VWO en HAVO (ook zij die reeds als mentor werkzaam zijn) in en om Amsterdam (reistijd ten hoogste 1 uur). Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie, onder vacaturenummer 635 -1404 en met vermelding van hun bevoegdheid, vak, school en ervaring als leraar (mentor), te zenden aan de Hoofdafdeling Personeels zaken, Vrije Universiteit, De Boelelaan 1105 te Amsterdam. Inlichtingen worden verstrekt door J. den Ouden (020 - 48 43 25), hoofd secretariaat van het Instituut. Bij onze administratie van de Hoofdafdeling Gebouwen, Installaties en Terreinen kan op korte termijn worden geplaatst een investeringen Deze sector behandelt o.m. de administratieve en financiële zaken betreffende nieuw-, aan- en verbouwplannen van onze Universiteit. Taakomschrijving e Het samenstellen van begrotingen voor nieuw-, aan-, verbouw en eerste inrichting t.b.v. het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen In overleg met de Hoofdafdeling Financieel-Economischd Zaken opstellen van de investeringsbegroting Het administratief verwerken van bouw- en inrichtingsplannen, w.o. het concipiëren van brieven. Voor deze functie zoeken wij bij voorkeur een medewerker van omstreeks 30 jaar met een opleiding op middelbaar niveau, die voorts over een goede administratieve aanleg en goede contactuele eigenschappen beschikt. Bekendheid met administratieve goedkeuringsprocedures van overheids instanties strekt tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en persoonlijke inbreng en maximaal f 2.327,- bruto per maand. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacature nummer 030 -1434, kunnen worden gericht aan de Hoofdafdeling Personeelszaken Vrije Universiteit De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam- Buitenveldert. De Coöperatieve Raiffeisenbank „Koggenland" te Opperdoes en de Coöperatieve Boerenleenbank gevestigd te Medemblik zullen per 1 oktober 1974 een fusie met elkaar aangaan. In verband met deze fu sie zal de gecombineerde bank overgaan tot het aanstellen van een Voor deze funktie wordt ge dacht aan iemand in de leeftijd van 35 tot 42 jaar met grondige kennis van het bankbedrijf in zijn hedendaagse presentatie. De aan te stellen direkteur zal op grond van langdurige erva ring naast organisatorische ca paciteiten om aan een groeiend personeelsbestand leiding te kunnen geven, goede contac tuele en commerciële vaardig heden. afgestemd op een geva rieerde cliëntenkring, moeten bezitten. Een brede algemene ontwikke ling op minstens middelbaar ni veau, aangevuld met gerichte vakdiploma's, is daartoe nood zakelijk. Aangeboden wordt een uitste kend salaris en goede secundai re arbeidsvoorwaarden. Aan het verkrijgen van een woning zal alle medewerking worden ver leend. Kandidaten dienen bereid te zijn tot het ondergaan van een psy chotechnisch onderzoek. Sollicitaties met recente pasfo to. binnen 4 dagen na het ver schijnen van deze oproep, te richten aan de voorzitter van de Raiffeisenbank, de heer P. Slag ter Jzn., Kerkelaantje 2a te Mid- woud. noemen zich Raiffeisenbanken en Boerenleenbanken Hooge Burch, Christelijkcèntrum voor geestelijk gehandicapten. Voor de psychologisch-pedagogische f afdeling vragen wij op korte termijn een in opleiding Gedurende twee jaar ontvangt hij/zij een praktische en theoretische opleiding om de hierna genoemde werkzaamheden zelfstandig te kunnen gaan verrichten: het afnemen van tests bij kinderen en volwassenen in individueel onderzoek. het werken met observatielijsten i.v.m. de uitvoering van programma's, het uitwerken van tests en observatiegegevens ten dienste van de behandeling en begeleiding van de huisgenoten, het zelf uitvoeren van programma's op het gebied van gedragsverandering. Voor een juiste functievervulling achten wij noodzakelijk: leeftijd van tenminste 18 jaar, algemene ontwikkeling op HAVO-niveau. Een extern psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie. Inlichtingen kunnen worden Ingewonnen bij Drs. L. van Hulzen of Drs. E. C. J. Timmers, A. ft. Kooistrastraat 4 te Nieuwveen, tel. (01723) 85 94. Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te worden aan Dr. J. Hoeing, geneesheer-directeur van de Johannes-Stichting, Postbus 1 te Nieuwveen (z-h) U v

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 24