Strubbelingen in AVRO-top eoeo Internationale korenwedstrijd voor NOS-radio spfIS EO-landdag op 15 juni Laatste Sinatra-film op tv Kamerlid wil verbod van kunstmatig gekleurd eten Kwart miljoen voor verzet in Chili ...OPROEP CODE WALTER JOST TROUW/KWARTET DIN SP AC 7 MEI I')7t Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Ingaande zondag 12 mei zal het nieuwe programma 'Let the peoples sing' in de zomermaanden het programma Muzikale Varia van Ton de Leeuw vervangen. 'Let the peoples sing' is een internationale korenwedstrijd, die uitgaat van de BBC. Het program ma wordt in de zomer opgevolgd door bijdragen voor 'Rostrum of Composers', een jaarlijks concours voor componisten onder auspiciën van UNESCO, en door inzendingen naar de 'Prix Itabia', het jaarlijk se radio- en tv-concours in Italië. Het woensdagavond muziekmagazine, dat elke woensdag van vijf over acht tot vijf voor twaalf op Hilversum twee in stereo wordt uitgezonden, zal in de periode van 15 juni tot en met 6 juli in het teken staan van het Hol land Festival. De NOS-radio heeft het voornemen ongeveer vijftien concer ten rechtstreeks uit te zenden. In au gustus zal een aantal concerten van de Henry Wood Promenade-concerts (pcoms') van de BBC wordt overgeno men. met de deelnemende Skandinavische landen aan het festival. Zowel NOS-radio als VARA-radlo zul len rechtstreekse uitzendingen bren gen van het internationaal jazz-festi val Laren, dat van zes tot en met tien augustus in Singer in Laren wordt ge houden. Op 29, 30 en 31 augustus is een festival van Indonesische muziek dat voor radio wordt uitgezonden. Eurolight Nordring Van de lichte muziekprodukties van het Nordring Festival wordt in de pe riode van 21 tot en met 24 augustus in de Martinihal in Groningen elke festivaldag uitgezonden op Hilversum 3, dagelijks van twee over elf tot 's nachts één uur. Op de maandag en 12 en 19 augustus hoopt men een uit wisselingsprogramma uit te zenden Het wekelijks magazine over minder heden 'Meer over Minder' wordt in de zomermaanden twintig minuten inge kort. Deze tijd wordt gebruikt voor de rubriek 'EuroLight', met lichte mu ziek uit het aanbod van de Europese Radio Unie. 'Gastcollege' komt in de zomer te ver vallen. In de plaats komt de serie 'dichters in de vaart', waarin dichters in het cultureel centrum De Vaart in Hilversum voorlezen uit eigen werk. Frida Boccara in 'Voor Achten' Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Vanavond zal dc Franse zangeres Frida Boccara in het KRO-tv-programma 'Voor Achten' van Hans van Willigenburg een platina plaat krijgen voor meer dan vijftig duizend verkochte exemplaren van haar LP 'un Jour, un enfant'. Verder ontvangt Van Willigenburg onder an dere Henk Elslnk, fantaislst Roger Marino en zangeres Patricia Lavlla. Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM De EO belegt zater dag 15 juni zijn derde landdag in dc Irenehal van het jaarbeurscomplex in Utrecht. Daar zal onder andere optre den de Indonesische zang- en muziek groep 'Nariri Tuhan'. Twee jaar geleden traden ze al op voor de EO-televisie, hetgeen veel waardering oogstte bij de kijkers. Verder zal er massale koorzang zijn van een gemengd koor van duizend zangers en zangeressen onder leiding van koordirigeng Jan van den Driest. Voor andere muzikale klanken zorgt het gospelteam 'The Lighters', evenals 'De Trekvogels' onder leiding van Weasel Dekker, een radio-ensemble. Een van de sprekers is de bantoe-pre dikant uit Zuid-Afrika, ds. Sadrach Maloka. Gastspreker is ook prof. dr. C. Veehof, te kampen. Het spreekt vanzelf dat ds. W. Glashouwer, EO- voorzitter ook het woord voert. Voor de kinderen wordt er in de Marijke- hal, naast de Irenehal, een apart kin derfeest georganiseerd. (ADVERTENTIE) Voor de allerliefste moeder in de wereld. UwFleurop bloemist is een waar V x ,-wr, leado eldorado SS-' FUurop/lnteiflor* K»der!»nd Gegarandeerd gOedt HILVERSUM Dezer dagen is naar buiten gekomen, dat er in de Avro-leiding wrijving is ontstaan tussen voorzitter M. J. Keyzer en Siebe van der Zee, directeur van bel televisiebedrijf. worden. Hij is thans hoofd program maleiding radio en plaatsvervangend directeur radio. Hij volgt radiodirec teur J. M. van Overvest op, die per 1 januari 1975 met pensioen gaat en wiens vertek eigenlijk de hele he- structurering aan het rollen heeft ge bracht. 'Vanavond komt de laatste Sinatra-film op het scherm: In 'Not as a stranger' speelt hij niet dc hoofdrol. Die gaf regisseur Stanley Kramer in 1955 aan Ro bert Mitcbum. Sinatra speelt de student met zeer veel ambities en zeer wei nig geld. Om zijn studie te kunnen bekostigen trouwt hij met een verpleeg ster met flink wat spaarduiten. Zijn beroep, hij wordt inderdaad arts, bedrijft hij met fanatisme, zodat daaruit nogal wat conflicten ontstaan. Frank Sinatra ContrOVSTSe speelt dc rol van de oude studiegenoot die het leven vanuit een wat licht voetiger instelling benadert. Op de foto: OLIVIA DE HAVILLAND als de verpleegster Kristina Hedvigson cn ROBERT MITCHUM als Lucas Marsh. Bij deze omroep is men op het ogen blik intensief bezig met het bestude ren uit welke personen de directie per 1 januari 1975 zal bestaan en wel ke bevoegdheden deze mensen zullen hebben. Volgens een ontwerp van een advies bureau, zou Siebe van der Zee alge meen directeur moeten worden. Het geen betekent dat er een eenhoofdige leiding komt op directieniveau. Dc AVRO-ondernemingraad is om te be ginnen al niet gelukkig met zo'n rege ling, die in feite de klok terugdraait naar vroeger tijden, toen de AVRO ook zo gedirigeerd werd. 15. Teon smidje Verholen weer tot zich zelf kwam, bemerkte hij al gauw. dat hij op een morsig bed lag, dat zich in een of ander vervallen vertrek bevond. Flarden spinrag hingen troos teloos naar beneden van de vermolm de zolderbalken en wapperden spoo kachtig heen en weer in de kille luchtstroom, die door kieren en gaten naar binnen drong. Een klein getra lied venstertje staarde hem hol aan als het gezichtsorgaan van een of an dere hongerige eenogige. Een knet terende vetkaars verlichtte sputterend het naargeestige hol. Veel was er ver der niet te zi'dn, behalve dan het half in elkaar gezakte voorwerp, dat in betere dagen als stoel had dienstge- daan. Het sombere interieur van dit kille vertrek kon dus moeilijk aanlei- FERDINAND ding geven tot enig vertoon van vro lijkheid en wij nemen het de smid dan ook helemaal niet kwalijk, dat hij nijdig rondkeek. 'Wel verdraaid! Ge boeid in bed!' gromde hij. 'Een ketting om mijn handenl Dat neem ik niet! Ik zal het ze zeggen ók! Wat denken ze wel!?' Met een machtige zwaai van zijn forse rug ging de smid recht overeind zitten. Maar ocht, hij had er niet op gerekend, dat zijn vol ledige legerstede zich zó hoog in een nauw alkoofje bevond, dat er ternau wernood ruimte was om te liggen. Het gevolg van de woeste zwaai met zijn rug was dan ook dat hij zijn ar me hoofd met een hevige slag tegen de zolderbalken van de bedstee deed belanden. En zo ging die arme smidje Verholen voor de tweede maal bu; westen. In die toestand werd aangetroffen door de edele hertog i Zwiebelbeiss zu Heisserwursten, met een glibberige grijns op zijn dale gelaat eens kwam kijken hoe gast het maakte. Het feit. dat de tog zich maar nauwelijks met hoofd boven het bed van smidje1 holen kon verheffen, doet natuur al dadelijk vermoeden, dat er metb. bed dan óók weer iets geheimzin! aan de hand zal zijn. Toch zullen de nieuwsgierigheid van onze lei nog even moeten prikkelen. Wij melden tot slot alleen nog even, de simpele hertog lachend zei: zullen deze eenvoudige man van boeien ontdoen. Speculaties Wat is de zin van de reportage die AVRO's Televizier gisteravond meende te moeten brengen? Een verslaggever van dit team was naar de Franse zijde van de Pyreneeën getrokken om na te gaan of de Portugese omwenteling ook van invloed zou zijn op de binnenlandse toestanden in Spanje. Een aardige vraag, maar voor het antwoord verlies je je alras in speculaties omdat de omstandigheden verschillen en het Portugese spel toch niet na te spelen is. De gedachten konden dus tot de ongekende en oncontroleerbare hoogten opstijgen. Zo kon hel bijvoorbeeld gebeuren, dat onmiddellijk na de Spaanse socialistenleider Juan Iglesias de leider van de Spaanse Carlisten, Carel Hugo de Bourbon parma zich voor de kamera mocht melden om zich daar eveneens tot het socialisme te bekennen. Dat kon hij ongestraft doen, want de verslaggever wist duidelijk van toeten noch blazen en zo was er weer de mogelijkheid van een nieuw mis verstand geboren: prinses Irene in handen van linkse rebellen. Gelukkig weten lezers van deze krant beter, maar al die anderen: wat moeten zij aan met zo'n oncontroleerbaar verhaal? Wat is de zin van een reportage, die niets uitdiept, niets wezenlijks meedeelt en alleen maar aanleiding kan zijn tot nieuwe misverstanden? Helen, een vrouw van onze tijd, heet de nieuwe Engelse serie, waarvan gisteravond de AVRO de eerste aflevering uitzond. Een goed stuk televisie, leek het, waarvan de Engelsen kennelijk het geheim hebben, goed spel en een goede rolbezetting. Het verhaal heeft nog alle kansen in zich, de keuze tussen de brede weg van de uitgesponnen damesroman of de smalle weg van de psychologische verdieping. Nog even afwachten. J.K. Van een verslaggever DEN HAAG Het Tweede-kamerlid Jansen (PPR) meent dit er thans aan- leidkng is voor Nederland het Zweed- se voorbeeld te volgen door het kunstmatig kleuren van voedingsstof fen te verbieden. Gisteren heeft het Kamerlid daarover vragen gesteld aan minister Vorrink van volksgezond heid. die enige tijd geleden had mee gedeeld nog niet over voldoende gege vens te beschikken over de schadelijk heid van die kleurstoffen. Van een onzer redacteuren ODIJK Het Chileense verzet heeft 250.000 gulden uit Nederland gekre gen. Dit geld is bijeengebracht door een stichting die deze week definitief vorm gekregen heeft onder dc naam Stochting Beheersraad Strijdfon'j Chili. De stichting is opgericht door Evert Vermeerstichting, Sjaloom. Chi li Comité Nederland en het Coördina tie-centrum van de plaatselijke Chili- comité's. De stichting wil 'bekendheid en steun geven aan de strijd van de Chllenen - in de vormen en met de middelen die zij bepalen tegen het fascisme en imperialisme en voor een werkelijke demokratie'. Voorzitter van de beheersraad is An Thoim.osen Lint, secretaris is Cees Commandeur en leden zijn: Max Arian, Piet Reek- man. Anton Constandse. Santiago Thijsen en Jan Pegrom. Db sticht'ng heeft giro-nummer 31 49 800 opengp steld. De heer Keyzer zou door bovenge noemde structuur als voorzitter ook een aantal bevoegdheden ontnomen worden, hetgeen hem zeker niet be valt. Daaruit is nu een controverse ontstaan tussen hem en Sieba van der Zee. Insiders menen zelfs, dat dit een reden kan zijn voor de heer Keyzer om zich geheel terug te trekken. In het adviesplan wordt vervolgens voorgesteld, dat Ger Lugtenburg. di recteur van het televisiebedrijf wordt, en dus opvolger van Van dei- Zee in die functie. Thans ia hij hoofd programmaleiding en plaatsvervan gend directeur televisie. Ton van Nieuwenhuijzen zou volgens de plan nen directeur van het radiobedrijf Voetbal woensdag rechtstreeks op tv Van radio- en tv-redactie HILVERSUM —De finalewedstrijd omde Europa Cup voor bekerwinnaars tussen FC Magdenburg en AC Milan, die wordt gespeeld in het Feijenoord- stadion in Rotterdam, worst woensdag rechtstreeks uitgezonden voof de tele visie. van vijf voor half negen tot kwart over tien op Nederland één verslaggever is Herman Kuiphof. De wedstrijd wordt rechtstreeks uitge zonden in Frankrijk. Luxemburg, Mo naco. België West-Duitsland, Oosten rijk, enemarken. Zweden, Zwitserland, Joegoslavië. Tunesië. Griekenland, Spanje, Portugal. GAlgerije, Turkije, Oost-Duitsland, Tsjechoslowakije en Hongarije. Vijf landen, waarender En geland en Italië, zenden later uit. De NOS-radio brengt rechtstreekse flitsen op Hilversum 3,woensdagavond van half negen tot kwart over tien. Ver slaggever is Bob van Houdt. Radio morgen HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Oehtendgymn. 7.20 (S> Dag met een» gaatje. met 8.00 Nws en 8 11 Radiojournaal. 8.50 Morgenwijd. 9.00 (S) Klass. muz. 10.00 (S) V.d. kleuters. 10.10 Ar beidsvitaminen. (11.00 Nws. 11.03 Radiojour naal.) 11.30 (S) Rondom twaalf: uur allerlei voor ledereen met groenteman. Paris vous parle en 11.55 Beurspl. 5. 12.30 Overhelds- voorl. Ultz. v d. landb. 12.40 (S) Mui. voor kinderen (IV) .13.00 Nws. 13.11 Ra- en Weer. 14.55 (S) Licht ensemble. 15.15 (S> Licht en Uitzicht: gewijde muz. 10.00 Nws. 16 03 Klankbord. 16.10 (S) Eigenwijs: v.d. kleuters 16.30 (S) Jeugdtoer. AVRO: 17.00 (S) Mobiel: beweegt, progr. voor beweegl. mensen. 17.55 Med. AVRO: 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal^ 18 21 Nabesch. Franse Verkiezingen. 18.40 (S) Jeugd en ritme. 19.05 (St Y'all come: country en westernprogr. 19,30 Vanavond: muz., vrolijkh. en verstrooiing. 22.30 Nws. 22.40 Radiojournaal. 22.50 (S) Combo met zangsollsten. 23.05 (S) Er floot een vogel ln de wei, 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II KRO: 7.00 Nws, 7 02 Levende woord. 7.07 7.50 ocho.) 8 24 Overweg. 8.30 Nws. 8.36 Gymn. v.d. huisvr. 8.45 Moeders wil is wei. 9.40 Schoolradio. 10.00 Wereld om ons heen: lnf. rubr. 10.20 (S) Aubade; klass. en mod. muz. (10.30 Nws.) 11.00 Gebakjes en een be ter leven. 11.30 Bejaardenprogr 11.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee; KRO's pauze- progr. met 1.22 WIJ v.h. land; 12.26 Med.; 12.30 Nws: 12.41 Echo en 13.00 Raden maar 14.00 Schoolradio. 14.30 (S) Interlokaal op dinsdag, met 15.30 Nws. Overheidsvoorl 17 00 Luchtpost uit de Ned. Ant. KRO; 17.10 V.d. kleuters. 17.30 Nws. 17.32 Echo. KRO: 18.00 (S) KRO muz. uit eigen pro- duktle. PP: 18.19 Uitz. v.d. P.P.R. KRO: 18-30 Nws. 18 41 Echo. 18.50 Progr. voorbesch 19.00 (S) Licht ork. met solisten. NOS; 19.50 Den Haag vandaag. 20.00 Nws. KRO: 20.05 Overweging. 20.15 <S) Instrumentaal ensem ble: klass. muz. 21.15 Ja ik wil... niet; progr. rond thema ongehuwde moeders 22 30 Alt en piano: klass. liederen. 23.00 't Laatste woord wordt niet gezegd 23 55-24.00 Nws. HILVERSUM III NOS: 18.02 Joost mag niet eten V] SBadinerie: klass. muz. <7.30 Nws. 19.02 Drie loopt achter. 20 02 <S) Nai' 21.02 (Si Jazz en Blues. 22 02 (S) <P)0| der. 22 55 Med. 23 02 rSi Wachtern op dernacht. 0.02 (S) In de kleine uren. <S) Kees van Maasdam. 3.02 Willem Beusekom. 4.02 Alfred Lagarde. 5 01 Hans Hamburger en Wtm Bloemendaal. BELGIE 324 m NED. 12.00 Nws., med. en SOS-ber. 12.08 T) kron 12.15 Swing en soul. (12 50 Bul persovere. 13.00 Nws. akt.. weerber. tl neelagenda.) 13.55 Beursber. 14.00 14 03 Schoolradio. <15 00 Nws.) 16.00 Ni beursber 16.10 Licht klass. namiddafl 17 00 Nws en mod. 17.10 Uitz. voor o» luisteraars. 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.05 Uitz. v d. sold. 1S 30 genlnr. 18 45 Sport 18 55 Taalwenken. Ork. v.d. week. 19.00 Nws en akt 19.30 zikaal intermezzo. 19.35 Vakbondskron. Lichte muz. 20.00 Live optreden. 20.30 20 33 Live optreden 20 45 Hoorspel. Filmmuz. 22.00 Nws. 22.05 Roekmusical. Nws. 23.10 Lichte vokale muz. 23.40-: Nws. ADVERTENTIE Fijne schotel gebakken vis met gember «Snijd 700 g gefileerde vis in stukjes, zout ze en bak ze in weinig olie. Fruit in aparte pan 1 gesnipperde ui. 1 teentje knoflook, 1 tomaat, 1 appel en 3 gembernootjes. Bestrooi dit vervolgen» met wat kerrie. 1 flinke lepel bloem en voeg al roerend zoveel water toe tot V\|j*L' een gebonden massa ontstaat. Giet deze over de >5 vis en laat het geheel enkele minuten zachtjes stoven. Garneren met sla en schijven sinaasappel. U bóft als u van vis houdt want vis houdt fit Vraag recepten bij uw vishandelaar of bij het Produktschap^' —or Vla en Vlsproduklen. Wessenaerseweg 20, Den Haao. TV morgen NEDERLAND I NOS NOT 10.45-12.00 Schooltelevisie NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal KRO 19.05 Voor achten NOS 20.00 Journaal KRO 20.21 Not as a stranger 22.30 Witte kwis NOS 23.20 Den Haag vandaag In de vroege middag lijken de gevech ten zich weer naar onze omgeving te verplaatsen. Dc guerrilla's draaien de radio aan een luistere», gespannen naar de strijdkreet: 'Eia! Edè!' Wij zijn bang voor die woorden, hoewpl we ze niet verstaan. De guerrilla's stoppen al weer hand granaten in hun gordel en verdwijnen in de steeg De duivel breekt weer los. Var alle kanten knetteren de ma chinegeweren. Doffe ontploffingen duiden op een gevecht met handgra naten cn raketten. De Jordaanse artillerie blijft het ant woord niet schuldig. Het knalt, dreunt er dondert. De man met het houten been zal weer druk werk krij gen. De doodgraver trouwens ook. Maar voorlopig moeten ze nog even wachten. De doden zullen met deze hitte gaan stinken. Misschien hebben de vliegen, die ors voortdurend lastig vallen wel op hun bloederige gezcih- ten gezeten. We slaan er een heleboep dood. maar voor elke vlieg komen er tien terug. - Attila klaagt over erge pijn aan zijn nieren. Hij moet veel drinken. Maar hoe kan dat hier? Norbert porbeert zijr zorgen met zijn eeuwige sigaret te vergeten. 'Is er al wat beter nieuws?' vraagt hij aan Ro bert Dale. Ik zou het liefst helemaal geen nieuwsberichten m.er horen. Wat hebben we eraan? Meestentijds zijn ze slech. en op elk sprankje hoop volgt spoedig de ontnuchtering. We kunnen niers anders doen dan wach- ren op de dood of de bevrijding. Captain Schreiber vindt dzt het leven hier een prachtige vermageringskuur mogelijk maakt. 'Rosa, breng eens een pilsje!' roept hij plotseling. 'Wat heb je aan die geintjes? Je maakt er de mensen hier stzapeldol mee', zegt Horst. eHMm Captain Schreiber laat zich niet uit zijn evenwicht bréngen. 'En nog maar een pilsje, Rosa!' roept hij. 'Maar dan niet in zo'n kinderachtig glaasje!' Ik herinner me dat ik nog altijd een doos chocolade in mijn zak heb. Wie zin in chocolade heeft, mag een stuk pakken. H.l is door de hitte gesmol ten, maar nog niet bedorven. Dat v j ons laatste noodrantsoen. Tegen de avond geven de berichten weer wat hoop. Koning Hoessein heeft zijn troepen bevolen vanaf 17.15 uur plaatselijke tijd in de Jordaanse hoofdstad niet meer op de Palestijnen te schieten. Hij moet woordelijk verklaard hebben: 'Gehoorzamend aan mijn geweten en mijn plicht tegeno ver de natie, en ook met het oog op de tragedie, die dit land en dit volk door een samenzwering is opgedr ja gen. wil ik een einde make;, aan deze strijd. Ik beveel strikte wapenrust in Amman'. Morgen moet de door de Tunesische president voorgestelde Arabische top conferentie in Cairo beginnen. De re geringen van Jordanië, Egypte, Saoe- die-Arabië, Syrië, Soedan, Libië, Yemen Koeweit, Marokko en Libanon nemen er aan deel. Laten we maar afwachten. WIJ durven niet aan een echt 'staakt het vuren' te geloven. De Palestijnen zullen z' h ook deze keer wel niets van het bevel van de koning aantrekken. Zij haten de Jordaanse koning soms nog meer dan ISraël. Het verbaast me nog dat hij tot op heden alle moordaanslagen heeft overleefd. Het zal dc Baraka, de zegen van Allah, zijn Jic hem on kwetsbaar maakt. Het avondeter is eentonig als altijd. Blikvlees en nog eens blikvlees. Nie mand lust het meer. Het enige wat we nog lusten zijn de olijven en de thee. Captain Schreiber droomt nos altijd over zijn groot glas pils. Ik denk daar liever niet aan. Wat heb je eraan, als het toch onbereikbaar is! Was er maar genoeg water. We heb ben nog een voorraadje in de ketel naast de deur. We zijn gaan liggen en wachten op c'e nacht. De Palestijnen zitten op het erf bij elkaar te discussiëren. Er vallen slechts enkele schoten. Misschien wordt de wapenstilstand ditmaal toch geërbiedigd. Er komg een jongeman in een zwarte trui binnen. 'Hello boys, how are ijou?' vraagt hij in het Engels. 'Onder de omstandigheden niet be paald florissant', antwoorden wij. De man is hier voor het e:rst. 'Heeft u iets nodig?' vraagt hij. Nou, we heb ben van alles nodig: beter voedsel, zuiver water, menswaardige sanitaire verzorging en vóór alles: vrede. Attila wil weten of wc voor het desin fecteren niet de beschikking kunnen krijgen over wat alcohol of eau ue co logne. Anderen vraten om boeken. Mao hebben we al genoeg gelezen. De man belooft al het mogelijke te doen. Hij komt morgen weer terug. De situatie is echt beter geworden. De Palestijnen zullen nu gau.. de overwinning behalen. Hij vertelt, c'it hij kort geleden in Europa is ge\.c- i. Hij kent de meeste Europese vliegvel den. Hij vindt dat de Arabieren in Europa slecht behandeld worden. Overal worden ze gefouilleerd en ge chicaneerd. Daarentegen laat men de ISraëli's, die toch aan alles schuld heb- be, vriendelijk met rust. We luisteren en spreken hem niet te gen. De man wenst ons goede nacht en de Ijzervreter sluit de deur. Dinsdag. 22 september 1970 Het was een rustige nacht, maar we zijn nog ver van de vrede verwijder!. De wapenst'Ntand is niet doorgegaan, want ze blijven maar voortdurend schieten. D" Palestijnen blijven aan hun cverwinning geloven. Ze hebben er w°l enige reden toe, want da Syriërs vechten aan hun kant en hun tanks zijn b'iikbaar Jordanië bin. ge drongen. 'WC, plese1' zegt Majoor Potts. 23.35 Journaal NEDERLAND II NOS 18.15 Ti-fa-tovenaar 18.55 Journaal VARA 19.05 Stratemakeropzee- show 19.30 Guyana-Waterland NOS 20.00 Journaal VARA 20.21 OnedinLijn 21.10 Van Onderen 21.25 2 voor 12 22.05 Achter het nieirrs NOS 22.55 Journaal TELEAC 23.00 Beton les 10 naai. 16.15 Journaal. 16 20 Rep. 17.05 Kin- derprogr. 17.30 Klnderprogr. 17.55-18.00 Journaal. (Reg. progr NDR: 9 30-10 oo Sesamstrasse. 18.00 Disk. 18.30 Akt. 18 45 Zandmann. 18 55 Nordschaumagaztne. 19.26 TV-s«rie. 19 59 Progr.overz. WDR: S.20-8.50 en 8.55-12.15 TV- kursussen (9.30-10.00 Sesamstrasse.) 18.00 Nws uit Noordr.-Wesif. 18.10 TV-serle. 18 40 Akt. 19 20 TV-serie. 20.00 Journaal en weer ber. 20.15 Amusem.progr. 21.00 Armer Ri chard 22.30 Journaal, komm. en weerber. 22.50 boe. 23.45 Jburnaal. DUITSLAND II 16.30 Uitz. voor oudere kijkers. 17.00 Jour naal. 17.10 TV-serie. Aandl Mini-Krimi. 17.40 Akt. en muz. 18.25 Follyfoot-Farm. 19 00 Journaal. 19 30 Ehen por Gerecht. 21.00 Journaal. 21.15 Nws uit Oost- en West-Duits!. 22.00 Korte lilms. 23.10 Journaal. DUITSLAND III NDR s.05-12.10 Schooltelevisie 16.30-17 30 Schooltelevisie. 18 00 Sesamstrasse. 18.30 TV-cursus. 18 30 Progr. voor Joegosl, gastarb. 18,45 Opvoe- d.experiment. 19.30 Kursusprogr. 20.0 OJour- naal en weerber. 20.15 Pollt. progr. 21.00- 21.45 Grand Chef sprlcht. DUITSLAND III WDR 8.20-11.45 Schooltelevisie. (B.30-10.30 Sesam strasse.)' 16.00 Sesame Street. 17.00 Schoolte levisie. 18.00 Sesa'mstrasse. 18.30 Studteprogr. 18.30 Idem. 19 00 Zandmann. 19.05 Progr. voor Griekse gastarb. 19 15 Weekalmanak. 19.43 Nws uit Noordr.-Weslf. 19.55 Comm. 20 oo Journaal en weerber. 20.15 Popul.-wetensch. progr. 21.00 TV-portret. 21.45 Aki. 22.05-22.35 Stuaic- en cursusprogr. BELGIE NEDERLANDS 14.00-15.00 Schooltelevisie. 17.30 Schooltele visie. 18 00 Pabeltjeskr. 18 05 Grote koraalrif. 18.30 Tienerklanken. 19.10 Uit dierenwereld. 19 85 Kortweg. 19.45 Journaal. 20.15 The man who was hunting himself(2). 21.05 Gezin- sprogr. 2155 Korte tekenfilm. 22.10 Vrij# woord. 22 40 Journaal. 18.10 Kleuterprogr. 18 30 Ultz. v< kijkers. 19 00 Reg. nws. 19.15 L'Agi fleurs. 19.45 Journaal. 20.12 Weerber. Gevar. progr. 20.45 La Cloche thibetaini 21.35 Kunstprogr. 22.30 Korte Belg. I 23.10 Journaal. t 2 3 4 3 7 8 9 2 3 4 s' 7" 3 Horizontaal: 1. vonnis, 2. priem-gi soort-familielid; 3. inwendig org kortschrift; 4. stok met voettrede- mestvocht, 5. honingbij-muziek steensoort; 6. doortochtgeld-mui noot-honingdrank; 7. godin van vrede-schaapkameel; 8. telwoord-P gaai-vod; 9. flenter-loot. Verticaal: 1. overgevoelig; plaats in Rusland; 3. naschrift (al water in Utrecht-rivier Sibië; 4 ver-onderricht-dwaas; 5. droogovuij k-Eerwaarde Heer (afk. Lat.); 6. n mer (afk.)-vreemde munt-tussenzet^ 7. gesloten-bergweide-zangstem; electrisch geladen atoom-watering- moeid; 9. aandoening-woonboot. OPLOSSING VAN GISTEREN Ilor.: 2. gamel, 6. Po, 8. el, 10. ral, fan. 12. laf, 14. terras, 13. emoe, gaar 18. nar, 19. uiïg, 21. mare! Ier, 25. Taag, 26. mede, 27. kr^ 29. lom, 30. oot, 31. nap, 33. me,i L.S. 35. etter. Vert.: 1. 1 Selene, 3. ar, 4. mat, 5. gie, 6. paar, 7. ons, 9. lama, 11-J giel, 13. formaat, 15. Rai, 19. urfl 20. tremel, 22. aam, 24. Edom, tros, 27. kol, 28. rat, 32. p.e.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 6