Nieuw-zeeJands lamsvlees nu Jekker voordefy bij AH De uitdaging Liedjes van verlangen tbcA\tocïde£i(f£SLi FAMILIEBERICHTEN Lamsschouder met been amsragoüt 500gram nu Lamsbout met been 500gram nu TROUW/KWARTET DINSDAG 7 MEI 1974 K12 :R< Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat cr 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Psalm 4 4 (berijmd) Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen, onze geliefde Moeder en Groot moeder Wdlhelimna Jungerius weduwe van T. van den Haak in de ouderdom van 79 jaar. Rijnsburg; M. C. Brussee-van den Haak K Brussee Drachten: W. Westra-van den Haak J. Westra Rijnsburg; W. van den Haak T. S. van den Haak-de Mooij Leiderdorp: A. Stikkelorum-van den Haak x A. Stikkelorum Rijnsburg: H. Glasbergen-van den Haak N. Glasbergen A. van der Meij-van den Haak H. van der Meij Leiderdorp: G. Storm-van den Haak B. C. Storm en kleinkinderen Rijnsburg,. 6 mei 1974. „Huize Avondzon", Oude Vlietweg 9. De overledene is opgebaard ten huize van haar zoon. Vliet Z.Z. 34. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.30 tot 9.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 9 mei a.s. om 4 uur n.m. in de aula op de Gereformeerde begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats aldaar. Heden is van ons heengegaan, zich geborgen wetende in Christus, onze lieve Man, Vader, Schoonvader, Zwager en Oom Aide Andries Woerlee echtgenoot van Evertje Pietertje Janna Boudewijn eerder van Margaretha Johanna de Jong oud 82 jaar. Uit aller naam: E. P. J. Woerlee-Boudewijn 's-Gravenhage, 6 mei 1974. Reitzstraat 255. Geen bezoek aan huis - Liever geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek dins dagmiddag van 45 uur en woensdagavond van 7-8 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 9 mei om 2.30 uur op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen". Kamperfoeliestraat 2a. Vertrek van de rouwkamer om 2 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Onze lieve moeder en oma Alberdina van *t Hoff weduwe van B. Schenkel werd heden, terwijl zij sliep door de Heer van leven en dood plotseling uit ons midden weg genomen. Zij mocht, dapper de pijn dragend, die zij moest lijden, 82 jaar oud worden. Zwijndrecht, 5 mei 1974. „De Lindonk", Rotterdamseweg 173 b. Dokkum: Soest: Schipluiden: Hellevoetsluis: J. A. Bezemer-Schenkel P. J. Bezemer Artine en Theo Bernard en Wemy I. A. Schouten-Schenkel D. Schouten Peter, Bernardo, Artine De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 9 mei a.s. 's middags om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Zwijndrecht De rouwdienst, welke om 14.00 uur aanvangt in de aula van „De Lindonk", wordt geleid door de Weleerwaarde heer Ds. C. D. Kousemaker. Gelegenheid tot condoleren woensdag 8 mei van 19.30 tot 20.30 uur in „De Lindonk". Heden nam de Heere tot Zich, na een kortston dige ziekte, mijn geliefde Man en onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Klaas Vos echtgenoot van P. van der Meij in de ouderdom van 81 jaar. Rijnsburg: P. Vos-van der Meij Canada: A. van der Kwaak-Vos W. van der Kwaak Rijnsburg: E. Vos Leiden: T. Vos A. Vos-Paauw Kleinkinderen en achterkleinkinderen Rijnsburg, 5 mei 1974. Moleneind 25. De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 9 mei a.s. om 1.30 uur n.m. in de Ned. Herv. Kerk te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Ned. Herv. Kerk aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de „Voorhof, Vliet N.Z. 36. Ps. 178 (ber.). In Jezus ontslapen, onze lieve zorgvolle Man, Vader, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Pieter van Iperen op de leeftijd van 56 jaar. J. van Iperen-van der Zwan Alice en Henk Helene Jan Peter 's-Gravenhage, 4 mei 1974, Ligusterstraat 49. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 8 mei a.s. om 14.30 uur op de Alg. Begraafplaats „West duin" aan de Ockenburghstraat te Loosduinen. Vertrek vanaf Ligusterstraat 49 om 14 uur. 'k Zal dan gedurig bij U rijn Psalm 73 12 ber. Op de dag des Heeren mocht Ingaan in de vreugde haars Heeren onze geliefde en zorg zame Moeder, Groot- en Over grootmoeder, Schoonzuster en Tante Maaike Grandia- van Ballegooijen weduwe van G. M. Grandla. In de gezegende leeftijd van 85 Jaar. Woubrugge: J. Grandla 's-Gravenhage: J. C. Grandla J. J. Grandla-Wlethoff Burnaby (Canada): E. Grandla A. Grandla-Jansen Nootdorp: M. Bloemberg-Grandla R. J. Bloemberg Hazerswoude: J. C. Dorsman-Grandla Waddlnxveen: E. Kortenoeve-Grandia N. Kortenoeve Hazerswoude: A. van Dorp-Grandla J. van Dorp MonUoort: W. Grandla H. W. Grandla-Vonk Hazerswoude. 5 mei 1974. Bejaardencentrum „Driehof" Dorpsstraat 27. Gelegenheid tot condoleren te Woubrugge "s avonds: Bate- weg 9 en na de begrafenis ln het gebouw „Immanuël". De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V., donderdag 9 mei 1974 op de begraaf plaats te Woubrugge. Vertrek van gebouw ..Imma nuël" 13.00 uur. Geen bloemen. „Mijn genade Is u genoeg" Na een kortstondige ziekte heeft God. toch nog vrij on verwacht, tot Zich genomen en uit de benauwdheid ver lost. mijn geliefde Man, onze dierbare Vader, Schoonvader, Groot- en Overgrootvader. Pkilippus Verbrugge op de leefljtd van 82 Jaar. Uit aller naam: N. Verbrugge-Alblas 's-Gravenhage. 4 mei 1974. Escamplaan 175. Liever geen bezoek aan hals. De overledene ls opgebaard tn het Bouwcentrum „Supre- rot Honores", Barentszstraat 50 's-Gravenhage, bezoek van 2-3 uur. De begrafenis zal plaatsvin den donderdag 9 mei om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats Westduin aan de Ockenburghstraat te 's-Gravenhage-Loosdulnen. Tot onze diepe droefheid ls, na een kortstondige ziekte, nog geheel onverwachts, uit ons midden weggenomen, onze lieve, zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder. Zuster, Be huwdzuster en Tante Margaretlia Neeltje van de Graaf weduwe van Jacob Plalsler, ln de ouderdom van 82 Jaar. Uit aller naam: W. Plalsler Dordrecht, 3 mei 1974. Correspondentie-adres: Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard In de rouwkamer van het Bejaardencentrum „Vree donk". Vreedonklaan 2. Ge legenheid tot bezoek aldaar dinsdag a.s. van 20 tot- 20.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 8 mei In huize „Vreedonk", om 10.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Al gemene Begraafplaats, om 11.30 uur. Vertrek vanaf hui ze ..Vreedonk" om 11.15 uur Na een kortstondige ziekte ging zacht en kalm van ons heen. onze beste Broer, Zwa ger en Oom Johannes Hoogstraten weduwnaar van Cornelia Knoops, ln de leeftijd van 82 laar. Namens de gehele familie: A. Owel Leiden. 4 mei 1974. „Huize Groenhoven", Witte Rozenstraat 21. Corr.-adres: Maredljk 51. De overledene ls opgebaard ln de rouwkamer van Groen hoven, Witte Rozenstraat 19. De rouwdienst ls bepaald op dinsdag 7 mei a.s. om 3.30 uur ln de aula van Groenho ven. Witte Rozenstraat 19. waarna de begrafenis zal plaats vinden om circa 4.15 uur op de begraafplaats "Rhljnhof" te Leiden. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat na een kort stondige ziekte, zacht en kalm. ls overleden, onze lieve, zorgzame Moeder en Oma, Zuster, Behuwdzuster en Tante, Mevrouw Maria Mechelina Ansems weduwe van Willem van Haren, In de ouderdom van 79 Jaar. Dubbeldam. 3 mei 1974, Wleldrechtse Zeedijk 73, post Dordrecht. De begrafenis zal plaatsheb ben woensdag 8 mei a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dubbeldam, om 14.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.15 uur. Adriana Schmidt en voor de belangstelling na het overlijden, danken wij u hartelijk. Uit aller naam: A. Schmidt, Hugo van GIJnweg 273. Dordrecht, mei 1974. Na een geduldig gedragen lijden heeft de Here van ons weggenomen mijn innig geliefde Man, onze lieve Vader en Opa Dirk Jacob Verschuur in de ouderdom van 81 jaar. Ps. 6817 (oude berijming): ,,'t ls Isrels God die krachten geeft, van Wien het volk zijn sterkte heeft: looft God, elk moet Hem vrezen". Alphen a. d. Rijn: J. Verschuur-Huisman J. J. Verschuur M. Verschuur-ter Wal H. D. Verschuur J. M. Verschuur-Houtman G. Verschuur M. Verschuur- van den Heuvel Woubrugge: S. J. van Oostende- Verschuur J. van Oostende J. C. Slingerland-Verschuur D. Slingerland en kleinkinderen Alphen aan den Rijn, 5 mei 1974, Zoutmanstraat 59. Gelegenheid tot condoleren: dinsdag en woens dagavond a.s. van 8.009.00 uur en na de be grafenis in de aula van de begraafplaats. De teraardebestelling zal plaatsvinden (fonderdag 9 mei 1974 op de Oosterbegraafplaats. Aankomst aula 1 uur n.m. God riep plotseling tot Zich ons erelid. Mevrouw E. C. Snoeck Henkemans-Bachofner Dankbaar gedenken wij, dat zij ruim 60 jaar met vreugde heeft gezongen en onze vereniging heeft gediend. Koninklijke Zangvereniging 'Excelsior' J. v. d. Burgh, voorz.; J. C. Koster, secretaresse. Begrafenis: 7 mei, 14.15 uur, Oud feikenduinen. Op de eerste dag der week ls onze lieve Broeder en Zwager Jacob Langen op 72-jarige leeftijd, na een geduldig gedragen lijden, door de Here opgeroepen om in heerlijk heid te aanschouwen Hem in Wien hij geloofde. Psalm 62 (onberijmd). Utrecht: Rotterdam: Putten: Utrecht: Putten: H. Langen J. S. Langen C. Langen-van Middelkoop M. Postmus-Langen A. Postmus T. Langen G. R. Langen C. Boot Amerongen, 5 mei 1974. De Heere heeft tot Zich genomen tot mijn grote droefheid mijn dierbare An voor wie ik haar hele leven heb mogen zorgen. Haar zuster: N. van/sch Culemborg, 5 mei 1974, Korte Havendijk 9. Liever geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatshebben op de oude begraafplaats van de Hervormde Gemeente te Culemborg, donderdag 9 mei a.s. Vertrek van het sterfhuis des namiddags 2 uur. Naar Zijn Woord en op Zijn tijd riep God tot Zijn eeuwig huis Zijn kind, onze Vader Jan Pieter Maria geboren 31 okt 1890, overleden 5 mei 1974 weduwnaar van Geertje Maria van der Snel. Klundert: P, W. Maris Gouda: J. Maris Klundert, 5 mei 1974, Voorstraat 10. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. donderdag 9 mei 1974 te Klundert na een rouwdienst in de aula op de Begraafplaats die om 14.30 uur aan vangt. Gelegenheid tot condoleren na de begrafe nis in de aula. Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze geliefde Moeder en Grootmoeder Neeltje van Rheenen weduwe van H. J. Rietberg op de gezegende leeftijd van 85 jaar, G. Rietberg C. G. Rietberg-Hemken Harm Jan Jeanette Rotterdam, 6 mei 1974. Corr.-adres: Van Heutszpark 15, Vlaardingen. Geen bloemen. De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 10 mei om 11.30 uur in de rouwkamer van „De Rustenburg", Mathenesserlaan 500, waarna de bijzetting in het familiegraf op de algemene be graafplaats „Crooswijk" zal plaatsvinden om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Het behaagde de Here tot Zich te nemen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Jan Groenewegen van Wijk weduwnaar van Pieternella Hoogervorst Familie Groenewegen van Wijk Amsterdam, 4 med 1974. Margaretha van der Nagel In de ouderdom van 72 Jaar. Gelegenheid tot condoleren woensdag 8 mei a.8. 's avonds van 8.00-10.00 uur en na de teraardebestelling ln het Dorpshuls aan de KerUaan te Katwijk a/d Rijn. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvin den donderdag 9 mei a.s. 's morgens om 11.00 uur op de Algemene begraafplaats aan de Kerklaan te Katwijk a/d Rijn. Heden nam de Here tot Zich, na een geduldig gedragen lijden, mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Groot vader Cornells Vader op de lecfftljd van 77 Jaar. „In dit alles zijn wij meer dan overwinnaars door Hem die ons heeft lief gehad". Romeinen 8 37. Nijmegen: P. Vader E. Vader-Jongsma Kees, Thijs en Gert Utrecht: M. P. A. Vader J. P. C. Vader-Rai Johan, Ankle, BarL'ia, Erna Vlissingen, 5 mei 1974, Van Hoorn van Burghstr. 31. Hartelijk dank aan allen, ook uit vorige gemeenten, die op enigerlei wijze hun belangstelling hebben betoond met ons 45-jarig huwelijks- en ambtsjubileum, I. Groenenbeip B. Groenenberg-de Kleer Den Haag, Vlierboomstraat 499. INTERNAAT VOOR SCHIPPERSJEUGD 'PRINSES IRENE' Rotterdam Sportsingel 70. Voor het nieuwe schooljaar hebben wij plaats voor: a. Enige groepsleidsters leeftijd tenminste 23 jaar, bij voorkur in het bezit van op het beroep gericie di ploma's (K.B. A+B; M.B.O.), ervarin ver eist. b. Enige gr oeps assistent leid(st)ers leeftijd tenminste 19 jaar, voor deze mo tie is geen ervaring, maar wel een ophet beroep gerichte vooropleiding vereist. c. Een administratieve krach voor het voeren van een eenvoudige id- ministratie, bediening van telefoon en-e» ceptie. Voor alle genoemde funkties dient de vooropli- ding te liggen op mavo-niveau. Prot. Chr. levensovertuiging. De salariëring geschiedt volgens landelijke schal (C.O.S.) en is afhankelijk van leeftijd en ervarinf. Ons werk heeft een gunstige vakantieregeling. Sollicitaties te richten aan de direktie van het i> ternaat Sportsingel 70. Rotterdam. Telefoon 0D —328888. Nieuws gemeente- en kinderliederen voor In de kerk, op echoot en thule met muziek f6.90 Verkrijgbaar bi ds boekhandel ZOMER O KEUNINQ WAGENINGEN Een boek dat de volle waarheid zegt over het werk ven de satan In ons leven en In de moderne wereld over de reddende liefde van Jezus Chrlstut over de kracht van de Heilige Geest over de toekomst van Gods kinderen Dit getuigende boek bevat de tien Indrukwekkende toespraksn dia Billy Graham In 1969 gehouden heeft In New York, hl de stamp volle Madison Square Garden: Leer God kennen Da geastelljke dood De man» hi opatand Da verloren zoon Hemel en hal Waarheid en vrijheid Waaa radicaal Twee paar ogen W[J en da rauzen De dag komt... Het aptreden van Billy Oraham werd door de televle'e uitgazon den en bereikte de grootste kijk dichtheid dia een godsdienstige uitzending ooit gehad heeft 176 bladzijden f 0.90 Verkrijgbaar In de boekhandel lE EN BOEK VAN ZOMER KEUNING WAGCNINGElf Geweldige jeans-aanbieding, Nieuwste model metrechtepijp en steekzakken, in fijne tinneroy en ijzersBrke I chambray in goede modekleuren.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12