Bijenkorf ACCESSOIRES 39,95 Speelbak Dreumes-bolide Samsonite tassen 9,95 Je naam te koop. De ongewone T-shirts van de Bijenkorf Eau de toilette Turelle. DeGebeurens. Onze eigen kousjes. Circle is het „huismerk" van de Bijenkorf. Naast de Circle 20 pan talonkousjes -15 kleuren uitsteken de kwaliteit, zijn er nu ook Circle 35 kniekousjes. „One-size-fits-all" uit voering. 15 Kleuren. Van zeer elas tisch Cantrece garen. i nir Prijswinners: Circle 20 l9«f O Circle 35 kniekousjes 2,95 Afd. kousen/panties. NJS Nieuwe zonnemode uit Frankrijk. De komende zomer mag u weer zon nen in een echt zonnejurkje. Ze zijn terug, kompleet met brede schouder banden, brede ceintuur en door- knoopsluiting. In gauloise-blauw, bruin en geel. Maten 36 t/m 42. 79,75 Afd. japonnen. de 3prilfecrf De luxueuze Piz Buin badmode tijdelijk met riant voordeel. Piz Buin is de naam van een weidse kollek- tie elegante strand- en flaneermode. Jurkjes en gewaden in elke lengte, blouses, gaucho- kombinaties, pantalons, charmant van snit en stijlvol gedessineerd. Opvallende mode die de Bijenkorf nu bin nen uw bereik brengt. Lekker waaierig gaucho-ensemble. Voor warme zomerdagen. Elk zuchtje wind krijgt de kans uw huid te strelen. Ideaal te kombineren met andere luchtige kleding in hetzelfde dessin, bijvoorbeeld een bikini. Maat 38-44. Normaal 115,-% Als prijswjnner OD." Strandrobe met bikini. Wijdvallende robe gesloten met 'n grote strik. Schilderachtig motief met als hoofdkleur blauw, groen of rood. Er Is ook 'n bijpassende bikini. Maten bikini en robe 38-42. Ook in zondooriatende stof. Robe normaal 95,-, als prijswinner rq Bikini normaal 42,-, ais prijswinner nm Badshop. Sandalettes. met de nieuwe hakhoogte. In twee modellen: aktueel beige, bruin of groen reptiel en groen, blauw, zwart of 'geel leer. Dunnere plateauzool en veel bandjes, zoals 't deze zomer hoort Maten 36 t/m 41. In reptiel 59,75, in leer 49,95. Afd. schoenen. Strooien hoed anno 192(k Echt naturelstro. gegarneerd met een bonte bloem. Biedt nog een uitste kende bescherming tegen de zon ook. Normaal 24,95. als 3-daagse prijs winner 19,95. /vw Afd. hoeden. All jlf O Streep strandstoel. Is natuurlijk net zo komfortabel in de tuin als op het balkon. Heel plat op te vouwen. Fris blauw/wit streepmotief. Normaal 26,50, als 3-daagse prijswinner AH b 17,95 Afd. vrijbuiten. Ruimtelijke ordening. In eerste en tweede huis, boot, caravan en appartement onder de zon. Anti-stof, anti mot, anti-kreuk en anti-zoeken. Oersolide, stofdicht vinyl met stevige ritsen. Kleding- hoes voor 8 stuks 11,25,10-paar schoenen- kast 15,40, 4-tassen-houder 12,30, ade mende bonthoes 9,20, dekenzak 5,25, koffer voor onder 't bed 15,90, demontabele 25- stuks-garderobekast 79,95. Berg-op-shop. Helanca slip met stretch kanten voorpand. In geel, zwart, appelgroen, wit, rood of marine. En met een badstof kruisje. One-size-fits-all. Als prijswinner q Q Afd. damestricotage. O VOOx t/i" Bijenkorf bontservice. Nu de winter weer 'ns de bons heeft gekregen wordt het tijd uit te zien naar een geschikt „overzomeringspiekje" voor uw. bontjas. We hebben voor dat doel een speciale bontkluis, met eeri konstante temperatuur en vochtig heidsgraad en ruimte voor heel wat jassen, ook de uwe. U kunt 'm er opbergen (de be- waarkosten zijn gering) en bovendien laten kontroleren op mogelijke slijtplekken. Zonodig zorgen we graag voor deskundige reparatie. Uw mantel is verzekerd tegen brand en dief stal ?nmotten. Pnur natuur voor uw huid. Een nieuwe koliektie Bijenkorf huidverzor gingspreparaten op zuiver natuurlijke basis. Kamille-extract is het hoofdbestanddeel. Speciale serie voor de droge of normale huid en één voor de vette huid. De verpak king geeft eerlijke informatie over de samenstelling. 'Relnigingscrème in 100-grams pot: 5,- dag- of nachtcrème in 60-grams pot: 5,- lotion In fles 200 cc: 6,-. Afd. parfumerie/De Vergulde Gaper. Voordelig ter overname: de moderne tijd. horloge in een |y y sportief grote Goudkleurig met vLcPxTtxvx/ cijfers. Een van ve'e h0rl09e" Bloemetjeslakens. Tover een kil bed om in een doezelig bloemetjesbed. Bleu, rose of goud. 100% krimp- en strijkvrije katoen. Maten: 160 x 250 met 1 sloop; 180x250 met 2 slopen: 200x 260 met 2 slopen: 230x265 met 2 slopen. Normaal resp. 39,95 - 47,95 - 49,95 en 59,95. Nu als prijswinner Afd. witgoed. 30.-40.-45.-50.- Vul 'm met zand en het Is een zand bak. Giet 'm vol water en het wordt een fijn stoeibad. 110 x85 cm. Met afvoerstop, ingebouwde zitjes en speeideksel. Normaal 47,50, ais 3-daagse prijswinner QQ O PC Afd. speelgoed. Driewieler voor de kleintjes van IV2 tot 6.jaar. Snelle vormgeving en echte sportwieitjes. En een onver woestbare kwaliteit. Normaal 35,-, als 3-daagse prijswinner AQ O PC Afd. speelgoed. Op Koninginnedag - dinsdag 30 april - zijn we töt één uur geopend. Nieuw van Samsonite: tassen met vele zijvakken om alle spulletjes in kwijt te raken. In zwart, wit, bruin, blauw, rood of cognac airion. Door verstelbare draagriem te gebruiken als schouder- of handtas. Van 24,95 tot 79,95. Afd. reis. Een waar epos van fijne dingen, waarin alle dankbare heerlijkheden een hoofdrol spelen. Er is van alles te proeven. En mocht u zelf een voorgerecht willen dichten,, dan vindt u in de Bijenkorf* alle nodige ingrediënten, van vlees en vis tot fruit en groente. Afd. levensmiddelen Bijvoorbeeld croustade aux fruits de mer, 3 bakjes gevuld met een compositie van vis, champignons, armagnac, kruiden, crème d'lssigny en muscadet.5,80 Of paté canard au porto, fijne eendepaté met portwijn en speciale kruiden. Normaal per 250 gram 3,70, als prijswinner 2,95 De ballade van het voorgerecht. Een Bijenkorf exclusivité. Afd. parfumerie. Aan Anja,. Anneke, Annelies, Barbara, Carla, Christine, Ellen, Gerda, Ineke, Ingrid, Irene, Jeanette, Joke, Karin, Uesbeth, Monique, Mieke, Marijke, Marja, Petra, Rita, Trudy, Yvonne: kom je even je naam halen, In een fijn, zwaar verzilverd naam- armbandje, dat zo leuk draagt samen met andere rinkel- armbanden?. Ligt gereed bij de Bijenkorf. 16,95 Afd. bijouterie. Zomerkombinatie voor 'n zacht prijsje. Een komfortabele kombinatie van een lichte, luchtige blouson met fijne jeans. De ongevoerde blouson wordt een wind- en waterdicht jack ais 't weer plotseling omslaat. In 6 effen tinten en de maten 46 t/m 54. De brushed jeans heeft de strakblauwe kleur van een zomerse lucht. Maten 46 t/m 54 en 47 t/m 53. Q A Als prijswinner: blouson oU." Afd. herenmode. Jeans 30.- Sieraden opbergers. Bijouteriedoosjes en -rollen gemaakt van rode, gele, groene of zwarte skai. 'n Sierlijk moederdag-geschenk. Normaal: doos 12,95; rol 24,95. Als prijswinner 8,95 en 17,95 Afd. bijouterie. Of ragout. Rundvlees-, kip-, kerry- en kalfs ragoüt uit eigen keuken, normaal 2,80, ais prijswinner 2,35 3 Pasteibakjes normaal 1,50, als prijswinner 1,35 We hebben ze met- ronde en V-halzen, boothalzen, polokragen, als tunesienne. Met dikke, dunne, schuine, rechte, verspringende en voetbal- strepen. Bedrukt alleen op 't voorpand of rondom. Met gewone en bloe zende tailleboorden. Uit acryl, katoen of velours. Tenslotte hebben we ook nog het uni-T-shirt waarmee 't allemaal begon. Als u er over denkt uw makkelijke uurtjes voortaan ook maar door te brengen in een T-shirt, kom dan beslist even langs. De verleidelijke en romantische geuren van rozen, jasmijn en oranjebloesem. Royale 190 cc flacon normaal 12,60, als prijs winner Den Haag Als lente-surprise krijgt u een leuke bos narcissen cadeau op onze totale tuin-afdellng, wanneer u er meer dan 25 gulden besteedt. Goed idee: stel uw tuin-aan- kopen even uit tot donderdag 25, vrijdag 26 of zaterdag 27 april. Maar komt u wel vroeg, want echt, op Is opl Verder is er in het restaurant - derde etage - een expositie van schilderijen van Ab Jong- mans. Te bezichtigen tot en met 8 mei. Fakkels in de tuin. Geven die zome avonden buiten wat extra sfeer. In 5 kleuren. Brandduur 2a3 uur. Per pak van 3 stuks normaal 4,50, als prijswinner Afd. kaarsen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8