Op Simon kun ie rekenen 1 AT0 ito Die halflange jasjes zullen wel weer niet langhangen bij ^bss. Nieuwe dingen beginnen bij\bss. i H sociaal-psychiatrisch verpleegkundige voor het bureau jeugdpsychiatrie, amsterdam Familieberichten TROUW/KWARTET DONDERDAG 25 APRIL IOTA Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw 4- Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Door een nacht hoe zwart hoe dicht voert Hij mij naar het eeuwig licht Na een geduldig gedragen lijden nam God tot Zich in zijn eeuwige Heerlijkheid mijn geliefde zorgzame Man Bernard us Bedek er echtgenoot van Pieternelletje van Delft op de leeftijd.van 60 jaar. Rijnsburg: P. Bedeker-van Delft De rouwdienst zal gehouden worden op maandag D.V. a.s. om 3.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Rijnsburg waarna de begrafens zal plaatsvinden op de Begraafplaats der Ned. Herv. Kerk aldaar. Vertrek van het sterfhuis om 2.30 uur. Rijnsburg. 24 april 1974. Burg. Meiboomstraat 31a. Na een moedig doch geduldig gedragen lijden behaagde het de Here in Zijn Heerlijkheid op te nemen mijn geliefde Zoon, onze Broer, Zwa ger en Oom Bermardus Bedek er echtgenoot van P. van Delft op de leeftijd van 60 jaar. Fam. Bedeker F am. Van Delft Rijinsburg, 24 april 1974. Hei stof keert weder tot de aarde zoals het ge weest is en de geest keert weder tot God, Die hem geschonken heeft. Prediker 12 7 Na een kortstondige ziekte werd heden van ons weggenomen mijn Echtgenoot, onze zorgzame Vader Bastiaan Koekkoek op de leeftijd van 58 jaar. Naaldwijk: A. M. Koekkoek van Bekkum Ede: Nan Koekkoek en Piet den Boef Gerard Koekkoek Ad Koekkoek Berna Koekkoek-Koelman Rotterdam: Cok Koekkoek en Elly Lindhout Naaldwijk: Marina Koekkoek en Piet van Straalen Naaldwijk, 23 april 1974. Ermgaart van der Lekstraat 7. Geen bezoek aan huis Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden in de Ont- moetingskerk. Anjerlaan 47, vrijdag 26 april a.s. om 2.15 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden in het familiegraf op de Algemene Be graafplaats, alhier. Gelegenheid tot condoleren in de kerkzaal van voornoemde kerk. na afloop van de begrafenis plechtigheid. Utrecht: Lagos (Nigeria): Het heeft God behaagd van ons weg te nemen onze ge liefde Broeder en Zwager Bastiaan Koekkoek Barendrecht: J. A. v. Helden-Koekkoek Barendrecht: P. C. Berkman J. Berkman-van der Haas Stadskanaal: D. H. Lugtenborg- Koekkoek Bussum: A. P. Koekkoek-Dane Driebergen: H. B. Koekkoek H. Koekkoek-Wegman Rotterdam: J. Batenburg-Koekkoek C. Batenburg Naaldwijk, 23 april 1974. Heden overleed mijn lieve Vrouw en onze lieve Zuster en Tante Anneke van Putten- van Duyne 's-Gravenhage: Dr. M F. van Putten Rheden: J. A. van Duyne C. van Duyne-Hijmans Leldschendam: W. M. J. van Duyne E. R. M. F. van Duyne- Wiegelt Neven en nichten. De begrafenis heeft woens dag 24 april op de algemene begraafplaats aan de Kerk hoflaan plaatsgehad. Dinsdagmorgen is van ons heengegaan ons zeer gewaardeerde schoolhoofd, de heer B. Koekkoek De leiding, die hij aan ons schoolteam gaf en zijn zorg voor de kinderen herdenken wij met grote dankbaarheiid. „Jezus leeft en ik met Hem, dood waar is Uw schrik gebleven? Hem behoor ik en Zijn stem roept ook mij straks tot het leven opdat ik Zijn licht aanschouw dit is al waar ik op bouw". Lied 217 vers 1. Personeel en leerlingen van de Christelijke Na tionale School „Rehoboth" te Naaldwijk. Naaldwijk, 23 april 1974. Met ontroering namen wij kennis van het over lijden van de heer B. Koekkoek vanaf 1961 hoofd van de Christelijk Nationale School „Rehoboth" te Naaldwijk. Wij herdenken met dankbaarheid de arbeid, die hij voor onze school heeft verricht. God trooste zijn familie met dit verlies. Het bestuur van de Chr. Nat. Schoolvereniging te Naaldwijk. Naaldwijk, 23 april 1974. Op 23 april overleed door een noodlottig ongeval onze trouwe Medewerkster, Mevrouw B. A. Benoist-Duiczok op de leeftijd van 63 jaar. Onze warme deelneming gaat uit naar haar nabe staanden, familie en vrienden. Haar verscheiden heeft een leegte achtergelaten. Wij zullen haar in de Tweede Kamer der Staten- Generaal erg missen. De crematie zal plaats vinden op vrijdag 26 april om 1.30 uur in het Crematorium Ockenburgh te 's-Gravenhage. De Leden en het Personeel van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. fö/naHF/lJAAiMET i/£M:OOPMVeKms.tMNM ENFMr srinltT/ri Bij het Bureau Jeugdpsychiatrie (afdeling Geestelijke Hygiëne) van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst te Amsterdam kan een sociaal- psychiatrisch verpleegkundige worden geplaatst. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van de diploma's Zieken verpleging A en B alsmede B-nazorg, ot het diploma Extra-murale gezondheidszorg (richting sociaal-psychiatrische verpleegkunde). Salaris volgens de gemeentelijke regeling voor verplegend personeel. De premie AOW/AWW komt voor rekening van de gemeente Amsterdam. Vakantietoelage 7,5 procent Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mejuffrouw zr. F. J. Stafleu, Nieuwe Achtergracht 100, telefoon 915111, toestel 316. gemeentelijke geneeskundige Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan de en gezondheidsdienst waarnemend directeur van de Dienst der Gemeentelijke Personeelsvoorziening, Jan Luijkenstraat 94, amsterdam Amsterdam (Oud-Zuid), onder no. A 643 9 Het gemeentebestuur van Streefkerk, geeft zeer verslagen, kennis van het plotseling overlijden van de heer A. Jongeneel drager van de ere-medaille in goud. Vele jaren diende hij de gemeente als raadslid en sinds 6 september 1966 als wethouder. Wij gedenken hem als een toegewijd bestuurder. Moge God zijn weduwe troosten. Streefkerk, 23 april 1974. A. D. Viezee, burgemeester C. Bakker, secretaris De Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente te Streef kerk geeft met verslagenheid kennis van het plot seling overlijden van de heer A. Jongeneel (in leven president-kerkvoogd). De Heere sterke en trooste zijn vrouw in dit voor haar zo zwaar verlies. Namens de Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente: Ds. R. H. Kieskamp, praeses J. Schoonderwoerd, scriba Streefkerk, 23 april 1974. ENIGE KENNISGEVING Heden overleed te Bussum onze geliefde Broeder, Behuwdbroeder en Oom Laurens Martinus Hendrik Jacob Vleesch Dubois ■echtgenoot van Jacoba Sjollema in de ouderdom van 80 jaar. Uit aller naam: H. L. Vleesch Dubois Dordrecht. 24 april 1974. „Dubbelmonde", Koningstraat 290. Psalm 68 10 (oude ber.) Na een kort ziekbed heeft de Here, voor ons tocl nog onverwacht, tot Zich genomen mijn liev< Man, onze zorgzame Vader, Grootvader en Ovei grootvader Albertue Wijnveen in de gezegende ouderdom van 93 jaar. Uit aller naam: G. Wijnveen-Geijtenbeel Amsterdam, 23 april 1974. Graanstraat 11. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 29 april om 11 uur np de Nieuwe Oosterbegraafplaats* Kruislaan. Vertrek van het P.C.B.-gebouw, Von^E delstraat 101, ongeveer 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Daar het ons door de veelheid van condoléances onmogelijk is allen persoonlijk te schrijven, wil len wij langs deze weg u onze dank betuigen voor uw hartelijk medeleven na het overlijden van onze Man, Vader en Opa Dirk Adrianus Johannes Spek De vele, enorm hartelijke brieven, bezoeken, bloe men en belangstelling bij de begrafenis, zijn ons tot grote steun. Hieruit bleek de grote waardering van zijn activi-L teiten en de manier waarop hij deze verrichtte. Hij wilde zijn Heiland dienen op allerlei terrein en onze ervaring is dat dit ook zo bij u is over gekomen. Zijn heengaan heeft een grote leegte teweegge bracht en wij missen hem erg. Dat hij nu bij zijn Heiland is, is ons tot grote troost. Hij is door de poort die hij open zag staan naar binnengegaan. Mede namens de kinderen: B. G. Spek-Veldwijk Ze zullen wel weer zó weg zijn. Links: matglanzend chintz in pvart en beige 129.- Rechts: zuiver katoen in beige of marine 69.- Maten: 38-44. De broeken met de superwijde pijpen in dezelfde maten ecru of zwart 59.- i

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 6