FE YENOORD WEER TERUG Toch finaleplaats voor gehandicapt Atletico Olympia-proloog met valpartijen Arnhem helpt Vitesse uit de zorgen Finaleplaats in UEFA Cup-toernooi niet in gevaar EUROPA CUP I EUROPA CUP II UEFA CUP oer ver 'itiek en ïxcuses r - FC Magdeburg en AC Milan in eindstrijd Europa Cup II Leeds United zonder spelen toch kampioen )verwinning voor militair elftal __hlQU W/KWARTET DONDERDAG 25 APRIL 1974 SPORT Tll/Kll Van onze speciale verslaggever STUTTGART 'Het grote optimisme waarmee Vfb Stuttgart de (return tegen Feyenoord tegemoet gezien had, maar dat enkele dagen voor de wedstrijd in het grandioze en uitverkochte Neckar-stadion al (voor lichte twijfels plaatsgemaakt had, is inderdaad door Wiel Coer- jvers formatie gelogenstraft. In een duel waarin Feyenoord voor het (grootste deel het' heft in handen had, slaagden de Duitsers er niet Sn, de geringe 2-1 nederlaag van Rotterdam om te buigen in een uit slag die recht zou geven op een plaats in de finale tegen Tottenham Hotspur (2-2). Feyenoord zal, vier jaar na de gewonnen Europa Cup- jfinale in Milaan tegen Geltic Glasgow, weer aan de Europese top strijden. Op 22 mei in Londen en op 29 mei in Rotterdam. Stuttgart, hopend de Feyenoord ver dediging te kunnen verslaan, faalde daar, waar het in de Kuip zo groots in was: defensiefouten brachten de plaat sing voor de finale bij de club die er in Rotterdam al aanspraak op maakte, maar toen door veel pech niet verder kwam dan een weinig rustgevende kleine zege. Stuttgart begon aan het tweede deel in de halve finales om de UEFA-Cup vanuit een gunstige uitgangsstelling. Het verlies in de eerste confrontatie, twee weken geleden in de Rotterdam se Kuip, was immers beperkt geble ven tot een 2-1 nederlaag. 'Aan één doelpunt thuis hebben we genoeg", verklaarde trainer Hermann Eppen- hoff derhalve. En dat doelpunt zou dan moeten vallen dankzij de aanwe zigheid van zijn belangrijke pupillen Johan Ettmayer en Hermann Ohll- cher, een tweetal dat In Rotterdam op de tribune had moeten plaatsnemen-, omdat zij voor één Europa Cup-dueJ waren gestraft na hun optreden tegen Vittoria Setubal. Tegenover de presentie van Ohlicher en Ettmayer bij Stuttgart stond bij Feyenoord het ontbreken van Wim van Hanegem. Terwijl al gerekend was met het feit dat Theo de Jong zijn plaats zou moeten afstaan wegens een plotseling opkomende griep, miste Feyenoord de Kromme. Trainer Wiel Coerver had hem om taktische rede nen uit de ploeg gelaten, Wim Rijs- bergen als terrier op Ettmeyer gezet en Dick Schneider op de rechtsback- plaats geposteerd. Het betekende dat Wim Jansen als de grote spelmaker op het middenveld voetbalde. Jansen moest al op dat middenveld het spel van Stuttgart ontregelen en er tevens de kans leggen voor Feyenoords of fensieve daden. Verwacht mocht worden, dat Eppen- hofs équipe aanvallend zou starten, in de hoop Feyenoords laatste linie on der zware druk te overmeesteren. De gaten die Olicher en Stickel zouden trekken, moesten door de zware 'Buffy' Ettmayer met knallende scho ten doorboord worden. Eppenhof rekende in eerste instantie echter verkeerd. In zijn stelling dat één treffer voldoende was, vergat hij de mogelijkheid van Feyenoords coun ters. Was Schoenmaker na tien minu ten nog net te laat om een snelle uit val via Jansen doeltreffend af te ron den, drie minuten later was het wel raak: Wim Jansen prikte de bal tus sen twee Duitse verdedigers door naar de oprukkende Peter Ressel. De Rot terdamse rechtsbuiten, zaterdag tegen FC Amsterdam nog betiteld als de enige speler in het klasse-team die uit de toon viel, zag doelman Gerd Hein- ze in een flits verkeerd staan en schoot haarzuiver in de verste hoek: 01. Tegen alle voorspellingen in bleef Feyenoord het spel bepalen. VfB Stuttgart was nog amper bekomen van de eerste treffer, of Theo de Jong knalde op de paal. De weifelende Duitse defensie, zoveel minder acte rend dan in het duel in De Kuip, liet vervolgens Wim Rijsbergen bij een voorzet van Lex Schoenmaker volledig vrijstaan. Zijn kopbal was echter naast Het optimisme waarmee Stuttgart de wedstrijd tegemoet had gezien, en de rART Een in beginsel lo- ende Wiel Coerver kon er niet on- leruit: zijn ploeg had dan wel de [inale van het toernooi om de UEFA- fcup bereikt, de manier waarop dat tot ktand gebracht was ondervond toch bok de npdige kritiek. Feyenoord had met veel duidelijker cijfers dan de 2-2 le slotronden tegen Tottenham moe- en bereiken. 'Ons overwicht in de ïerste helft en de kansen die-daaruit iroortvloeiden, hadden nooit ongedaan gemaakt mogen worden door Stutt- ]»art\ stelde hij na afloop. Haar de Rotterdamse trainer wenste iok enkele excuses .daarvoor aan te roeren. Allereerst de basis-elf die hij Bet veld in moest sturen: 'Theo de ong lag dinsdag nog met griep op jed; met veel moeite hebben wij hem >p de been geholpen. Dat moest ook vel, want gistermiddag bleek dat Van lanegem weer last had van zijn kuit- leenblessure. Ik heb toen besloten om Vim Rijsbergen naar het midden te schuiven om Ettmayer af te stoppen. :en moeilijke taak voor hem, die hi; n de eerste helft wel, maar na de rust liet naar behoren heeft volbracht'. Joerver zat met zijn geblesseerde spe- ers wel onthand, 'omdat De Jong en van Hanegem tegen FC Amsterdam '5-0) juist degenen waren, waar de iloeg op steunde'. En over de wissel- ipelers: 'Peter Ressel is tegenwoordig lit vorm, maar ik heb hem er vanwege lijn snelheid niet uitgehaald, wel Kris- ensen, omdat Stuttgarts rechtsback Weidman steeds meer naar voren ging. lenk Wery moest nem in die pogin gen afstoppen. Na de 2-2 heb ik Israël joor Schoenmaker ingezet, omdat de Duitsers via Entemann steeds door het nidden aanvielen. Joop van Daele ïeeft dat daarna keurig afgeremd, ter wijl Rinus met zijn organisatievermo gen de rust in de verdediging her stelde'. /Bij Feyenoord heerste alom ontevre denheid over de twee Duitse doel- lunten. Dick Schneider, goed verde- ligend: 'Aan de eerste treffer was mitenspel voorafgegaan. De strafschop was ten onrechte, omdat het juist een wertreding van Stickel was, die Raml- jak overigens wel uitgelokt had. De icheidsrechter trapte echter in de co- nedie van Stickel'. En Eddy Treijtel, voor zijn woede over de penalty en Dver een niet-bestrafte buitenspel- iituatie met een gele kaart beboet: Die penalty was onvoorstelbaar. Raml- jak deed niets, hij bleef alleen maar staan'. Peter Ressel, ondanks zijn belangrijke inbreng in de beide Rotterdamse tref- iers, onopvallend acterend, wuifde dc iuggestie dat Feyenoord veel te veel cansen had laten liggen, weg: 'Natuur- ijk hadden we met een aantal doel- mnten verschil moeten winnen, maar wie praat daar over een paar weken nog over, als we ons voorbereiden op de finalewedstrijden. "Wij hebben het gehaald en daar zijn we vreselijk blij nee'. Over zijn doelpunt: 'Ik zag de doelman in een oogopslag bij de eer- ;te paal staan, terwijl het gat dat over- >leef net groot genoeg zou zijn om de ial er doorheen te jagen. Ik dacht maar één ding: schieten. En dat bleek juist'. Dick Schneider had pas twee uur voor net duel gehoord, dat hij de rechts- aackpositie moest innemen: 'Ik had er s middags overigens al een beetje re kening mee gehouden, toen Van Hane gem weer last van zijn blessure bleek te hebben. Zodoende was ik niet hele maal onvoorbereid. Vooral in de eer- Jste helft liep het erg lekker in de ach- Éterhoede, maar die treffer van Bren- bracht ons wat uit cadans. Er ging buitenspel aan vooraf. Toen Rami jak de bal voor de voeten van Brenninger schoof, knalde die langs mijn been het doel in'. Hermann Eppenhoff, twee weken ge- leden nog de grote optimist, kleineer de zijn woorden vap toen door te stel- "jlen, dat zijn ploeg eigenlijk geen re de kansen had. 'Feyenoord is zo ge routineerd, daar konden wij niet tegen op. Ik vind dan ook dat wij een uit stekende prestatie hebben geleverd. Tegen een dergelijke ploeg is 22 een mooi resultaat. Jammer dat de twee doelpunten van Feyenoord voor ons op zo'n ongunstig tijdstip vielen. Bij 01 hoopte ik nog op een ver lenging, maar na het doelpunt van Schoenmaker zag ik het niet meer Jitten'. HARO HIELKEMA - - - |i z». - Lex Schoenmaker (rechts) brengt Feyenoord op 2-0. Doelman Heinze valt tevergeefs uit. Grote vreugde bij de Feyenoor- ders Rijsbergen (rechtsj en Schoenmaker (op de rug; na de treffer van Ressel aangekondigde stormaanvallen bleken overmoed. Ohlicljer zat volledig in de tang bij de Joegoslaaf Mladen Raml- jak, Heinz Stickel trof een uitsteken de Harry Vos tegenover zich en moch ten de Duitsers gevaarlijk worden, dan stond Eddy Treytel als rustige laatste man in de Rotterdamse defen sie. De Schotse scheidsrechter Patterson had amper het fluitsignaal voor de tweede helft gegeven of Feyenoord kwam verdiend aan een tweede tref fer. Weer weifelde de achterste linie van Stuttgart, toen Schoenmaker vrij stond bij een hoekschop van Peter Ressel. Feyenoords spits toonde wel koelbloedigheid en schoot in alle rust raak: 0-2. Pas toen kwamen de serieuze Duitse aanvallen. Eddy Treytel moest eerst nog twee keer ten koste van een hoekschop redding brengen. Na acht minuten capituleerde de Feyenoord- doelman voor de eerste keer. De di recte aanleiding daartoe gaf Theo de Jong. Hij liet Stickel een vrije door gang naar Treytels veste toe. De rechtsbuiten van de Sehwaben knalde hard in, maar Ramljak haalde de bal vanachter de lijn weg. Helaas voor de Rotterdammers niet ver genoeg, waar door Brenninger de eerste deuk in het inmiddels opgeschroefde vertrou wen bezorgde: 1-2. Feyenoord wankelde, liet zich intimi- 2—0 (0—0) 3—0 (1-1) FC MagdeburgSporting Lissabon 2—1 (1—1) Borussia MönchengladbachAC Milan 1—0 (0-2) VfB StuttgartFeyenoord 2—2 (1—2) Tottenham HotspurLok Leipzig 2—0 (2—1) DUSSELDORF Borussia Mönchen» 'Gladbach, nog kanshebber op de Duit se titel, is uitgeschakeld in de strijd om Europa Cup II. Dé Duitsers won nen met 10 van AC Milan maar dat was niet voldoende na de 20 neder» laag in Milaan. Borussia leverde een vertwijfeld ge» vecht in het stadion in DüsseldorL Hoewel de Duitsers vier invallers had den werd vanaf het begin alles op de aanval gezet. Maar tot een eigen doel punt kwam men niet. De enige treffer viel na 27 minuten en werd gescoord door Sabadini die onder zware druk van Horst Koppel de bal langs zija eigen doelman kopte. Borussia vocht vertwijfeld en door het stugge verdédigen van de Italianen dreigden er regelmatig ernstige Inci denten. Na grove overtredingen moes ten Christian Kulik en de voor Milan spelende Duitser Karl Heinz Schnellin» ger van het veld worden gedragen. De Spaanse scheidsrechter Franco Marti nez dreigde het laatste half uur van de wedstrijd de controle bijna geheel kwijt te raken. De Duitsers appelleer den enkele keren voor strafschoppen maar Martinez wimpelde die protesten steeds weg. Aanleidingen leken er ech ter toch wel voldoende te zijn want er gingen binnen en buiten het straf schopgebied nogal eens Duitsers hard handig onderuit Tegenstander van AC Milan wordt FC Magdeburg. FC Magdeburg heeft zich, als eerst® Oostduitse club, geplaatst in de finale van het Europa Cup toernooi van do bekerhouders. Op eigen terrein zege vierde de ploeg voor 35.000 toeschou» were in een uitverkocht stadion, met 2-1 over Sporting Lissabon. De rust stand was 1-0 in het voordeel van de Oostduitsers. De eerste wedstrijd tus sen beide teams eindigde onbeslist: 1- 1. Pommerenke gaf zijn ploeg na negen minuten de leiding. Twintig minuten voor tijd bracht Sparwasser de stand op 2-0. Acht minuten later scoord® Marinho tegen. LONDEN (Reuter) Leeds United heeft gisteravond zonder zelf in het veld te komen de Engelse yoetbaltitel veroverd. Liverpool, de enige overge bleven concurrent van de ploeg van Leeds, verloor op eigen terrein met 1o van Arsenal. Leeds United werd daardoor met 60 punten uit 41 wed strijden onbereikbaar voor Liverpool dat met 55 punten uit 40 wedstrijden bleef staan. Liverpool, de titelverdediger, was dit seizoen op eigen terrein nog niet ver slagen. In de 55ste minuut van de wedstrijd scoorde Ray Kennedy echter het doelpunt dat voor de formatie van Bill Shankly het einde van dit onge slagen record en de kampioenskansen betekende. Voor Leeds United betekende de winst van Arsenal de tweede Engelse voet- baltitel. Ook in 1969 ging het kam pioenschap naar Leeds. DEN HAAG Herman Snoeyink uit Denekamp, plaatsvervanger in de sterke ploeg van Albert Schef- fer, heeft in Den Haag de proloog van Olympia's Ronde van Neder land gewonnen. Snoeyink zorgde daarmee voor het eerste succes van de door Ketting gesponsorde ploeg, die voor de strijd in het klassement om de wereldbeker als de Nederlandse ploeg in deze ronde werd beschouwd. Het succes van Snoeyink kan geen succes voor de organisatoren genoemd worden. Op het smalle parkoers bij de markt in de Haagse Herman Coster- straat waren valpartijen een regel matiger verschijnsel dan ontsnappin gen. Die valpartijen brachten druk werk voor tourarts Ab Rozijn, die een zevental patiënten te behandelen kreeg, van wie de Scheveninger Ben Pronk er het ernstigst aan toe was met mogelijk een gebroken sleutelbeen. Proloog: 1. Snoeljlnk, 65 kilometer In 1 uur 32 minuten en 2 seconden, met tijdsvergoe- ding 1.31.47, 2. Smit 1.32.02, met tijdsvergoe. ding 1.31.52, 3. Van Trigt 1.32.02, met tijds- vergoeding 1.31.57, 4. Kuys 1.32.02, 5. De Boer, 6. Schuiten, 7. Van Helvoirt, 8. Van Bragt, 9. Van Gerwen, 10. Kalis (Tsj), 11. RONDE VAN SPANJE De Belg Eddy Peelman is winnaar ge worden van de eerste etappe van de Ronde van Spanje, een ritje over 98 kilometer rond Almeria. Hij won de sprint van het peloton dat in een ge zapig tempo over de wegen was ge gaan. Algemeen klassement: 1. Swerts (Bel) 2.44.42, 2. Elorgta iSpa) 2.44.42, 3. Manza- neque (Spa) zt, 4. Peelman (Bei) zt. 5. Gon zalez Linares (Spa) 2.44.45. 6. Perurenn (Spa) 2.44.47. 7. Karstens (Ned) 2.44.4S. 8. Ocana (Spa) zt. 9. Torres (Spa) 2.44.49. Ettmayer°(dier™ Duel in Madrid toonbeeld vaii sportiviteit terson terecht een gele kaart voor kreeg) en moest terug in de defensie. Van Daele en Ramljak, de laatste we ken ogenschijnlijk nog zo'n ijzersterk tandem, grepen herhaaldelijk mis. Een fout van de Joegoslavische voor stopper (hij duwde Stickel in het strafschopgebied weg) werd bestraft met een strafschop. Weer was Brenni- ger trefzeker, nu van de 11-meter-stip: 2-2. Wiel Coerver wenste rust in zijn for matie, liet eerst routinier Henk Very opdraven voor de uitgebluste Kristen- sen en verving daarna Lex Schoenma ker door een extra verdediger: Rinus Israel. De rust kwam er ook enigszins, maar meer door het slechte passen van de tegenpartij dan door eigen kwaliteiten. Eddy Treijtel bijvoorbeeld, goed keepend, liet zich verleiden tot ongeloorloofde uitspraken tegenover de scheidsrechter en ontving daarvoor als beloning een gele kaart. De gedachte dat een derde treffer toch niet de vurig verlangde finale plaats zou opleveren, verlamde de Duitse aanvalsdrang en een slotoffen- sief bleef uit. Feyenoord had de Duit se aanvalsstormen geweerd en kreeg daarvoor als beloning een plaats in de finale. VFB STUTTGART-FEYENOOBD 2-2 (0-1) 13. Ressel 0-1. 46. Schoenmaker 0-2, 53. Brenniger 1-2, 58. BrenniRer (strafschop) 2- 2 Scheidsrechter Paterson (Schotland). Toe schouwers 72.000. VFB STUTTGART: Heinze, Weidman, Ente mann, Zech, Elmer (Schkfer), Martin, Hand- schuh. Ettmayer, Stickel, Ohlicher, Brenni ger. I FEYENOORD: Treytel, Schneider. Ramljak, Van Daele, Vos, Rijsbergen, De Jong, Jan sen. Ressel, Schoenmaker (Israël), Kristen- sen (Wery). HARO HIELKEMA MADRID Niet favoriet Celtic maar het zwaar gehandicapte At letico Madrid heeft zich'gister avond geplaatst voor de finale van het toernooi om de Europa Cup voor landskampioenen. De Span jaarden versloegen de Schotten met 2-0, twee doelpunten die in het laatste kwartier vielen en waartegen Celtic niets meer kon doen. De Spaanse ploeg ontmoet in de finale Bayern München dat Ujpest Dosza met 3-0 kansloos liet. De strijd in Madrid kon bijna model staan voor keurig en sportief voetbal. De sfeer mocht dan explosief zijn vlak voor de wedstrijd, op 't veld viel nau welijks 'n zware overtreding te no teren. En toen de sterk leidende Zwitserse scheidsrechter Arm in Scheurer voor het einde blies, applaudisseerden de Schotse spelers voor de winnaars. Hoe anders was dat veertien dagen ge leden in Glasgow geweest. Toen liep TURNHOUT Het Nederlandse mili- jtairc elftal heeft gistermiddag in Turn- jhout in een wedstrijd voor de voor bonden van het toernooi om het inter nationale militaire voetbalkampioen- chap met 2-0 van België gewonnen, leyer van FC Amsterdam zorgde voor eide doelpunten. Hij scoordein de 15e en in de 86e minuut. ARNHEM Het voortbestaan van de voetbalclub Vitesse als semi-prof- club lijkt verzekerd. In Arnhem en directe omgeving hebben de finan ciële perikelen van de eerste divisie club de gemoederen danig in bewe ging gezet. B. en W. stellen nu voor Vitesse een extra subsidie te verlenen van 123.000 gulden, de schuld aan de ge meente inclusief Je rente van in to taal 370.000 gulden kwijt te schelden en bovendien nog een nieuwe finan ciële regeling te ontwerpen, die voor Vitesse voordeliger zal uitko men. De extra subsidie van 123.000 gulden strekt tot zuivering van het nadelige vermogen. De nieuwe financiële re geling houdt in dat Vitesse in plaats van een kostenwekkende huur voor een sportcomplex Monnikenhuizen een vergoeding betaalt die gelijk is aan tien pet van de bruto-recettes. Verder mag Vitesse zelf de reclame rond het hoofdterrein gaan verzor gen en de inkomsten daarvan in de clubkas storten en zal zij een basis- subs. lie van 150.000 gulden ontvan gen. Bovendien ontvangt de club nog een subsidie die gelijk is aan het verschil tussen dit bedrag aan vermakelijkheidsbelasting en een subsidie van 50 pet van de brutore- cettes tot een maximum van 100.000 gulden. Maandag 29 april zal de ge meenteraad over deze voorstellen moeten beslissen. en W. menen dat met dc voorge stelde maatregelen aan Vitesse de kans wordt geboden binnen een jaar het beleid zo om te buigen dat ook daarna geprobeerd kan worden het betaald voetbal in Arnhem te behou den. Waren de bezoekcijfers voor het eredivisieseizoen in 1971/72 nog roos kleurig (gemiddeld 7500 per wed strijd) en dacht men bij voorbaat óp een makimale terugloop daarna te moeten rekenen van 20 pet, de werke lijkheid toont aan dat die terugloop veel sterker is geweest. In het seizoen 1972/73 was die terugloop bijna 40 pet tot gemiddeld 4650 bezoekers per wedstijrd. De cijfers voor dit seizoen zullen zelfs nog wat lager zijn, aldus b. en w. Zij mepen dat de teruggang van Vi- tessevan de ere naar de eerste di visie veel grotere gevolgen voor het bezoekcijfer te zien heeft gegeven als redelijkerwijs verwacht mocht wor den. De dalende belangstelling voor het kijken naar betaald voetbal langs de lijn wijdt het gemeentebestuur overigens ook aan de andere vrije tijdsbesteding van het publick en de invloed van het medium televisie. het gebeuren de Turkse scheidsrech ter Barbacan volledig uit de hand. Hij gaf zes Spaanse spelers een waarschu wing en zond er drie naar de kleedka mer. De Schotten beschuldigden, de Spaanse spelers van veel te hard en gemeen spel, de Spanjaarden gaven de schuld aan de scheidsrechter. Celtic besloot afgelopen week de supporters te adviseren niét naar Madrid te gaan om de club aan te moedigen omdat er moeilijkheden zouden kunnen ont staan. Daarnaast kondigde Celtic bij de UEFA aan dat men wel naar Madrid zou gaan, maar dat er onder protest zoi\ worden gespeeld. Onder protest in het uitverkochte stadion Vincente Calderon waar een grote politiemacht op de been was, waar bier in plastic bekertjes de sterkste drank was, waar voorzitter Calderon waarschuwde er enkele uren voor de wedstrijd nog voor 'wel eens doden zouden kun nen vallen'. Dat kon dan alleen van emotie. Als een toonbeeld van sporti viteit streden beide ploegen tegen elkaar. Atletico met niet minder dan zes reserves, maar ondanks dat beslist niet de minderen van de Schotten. In de eerste helft hielden beide ploe gen elkaar volstrekt in evenwicht, kre gen beide even weinig kansjes en mis ten die mogelijkheden ook nog. Dat veranderde echter na rust. Atletico legde steeds meer de nadruk op de aanval. Dat leverde een overwicht op waar Celtic maar heel moeilijk onder uit kon komen. Er moesten gaten val len. He* gebeurde uiteindelijk allemaal in de laatste vijftien minuten. Eerst scoorde José Eulogie Garate en vijf minuten voor het einde moest Celtic definitief buigen. Een prachtige tref fer van Adelargo Rodriguez beteken de het einde van alle kansen weer eens dc Europa Cup finale te bereiken. BAYERN MÜNCHEN Dc Duitse kampioen Bayern München plaatste zich als tweede ploeg voor de finale door een regelmatige 30 over winning op Ujpest Dosza. Maar de MUnchense ploeg liet zijn fans wel heel lang in het onzekere. In de eerste helft leverde een vloedgolf van aanvallen slechts één treffer op. Die \yas afkom stig van de Deen Torstensson die na 36 minuten van afstand de Hongaarse doelman Szentmihaly kansloos liet. Het doek voor Ujpest viel definitief in de tweede helft. Voor de 70.000 toeschouwers in München werd het 'n persoonlijke triomf voor Gerd Müller. de goaltjesdief van Bayern die dit sei zoen dikwijls erg veel moeite had zijn reputatie waar te maken. Twintig mi nuten na rust was het voor de eerste keer raak. Een tik van Müller ver dween nog aangeraakt door de Hongaarse verdediger Horvath in het doel. Ujpest was verslagen. Drong nog wel aan maar kon geen vuist maken. Ge dragen door de aanmoedigingen van de toeschouwers ging Bayérn zelfs nog door naar 30. Tien minuten na het tweede doelpunt bracht Gerd Müller van dichtbij de stand op 30. UEFA CUP Tegenstander van Feyenoord in de finalewedstrijden o mde UEFA Cup is Tottenham Hotspur. Bijna uiteraard Tottenham Hotspur, want de Britten hadden de uitwedstrijd bij Lokomotiv Leipzig al met 21 gewonnen. In Lon den werd het gisteravond 20. Voor 40.000 toeschouwers scoorden Chris McGrath en Martin Chivers na rust de doelpunten. Tottenham was de gehele wedstrijd door sterker dan de ploeg uit de DDR. ADVERTENTIE Het zingende.gras en vijf

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 11