INNEMEJ uv L. J. VEEM jMÈÊÊMé*. JULIANA FOTOALBUM Familieberichten Natanrgids voor bos en en bei van verli langen Een nieuw hartveroverend Oranjebcx TROUW/KWARTET MAjAXDAG 22 APRIL 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Op IS april 1974 geboren Merle Dorothy Heden overleed na een langdurig, doch geduldig gedragen lijden, mijn geliefde Man, onze zorg zame Vader en Opa, Zoon, Broer, Zwager en Oom Lodewijk Hendrikus van der Vos op de leeftijd van 54 jaar. J. C. van der Vos Stavleu Den Helder: S. Schutte-van der Vos L. Schutte Katwijk: J. van der Vos P. F. J. van der Vos- van Soest Leiden: J. C. van der Vos J. van der Leest L. H. van der Vos J. van Haastrecht H. P. van der Vos S. van der Vos-Matters Kleinkinderen verdere familie Ledden, 20 april 1974. Kanaalstraat 9. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 24 april a.s. te 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats Rhijnhof". Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. „Want wij weten, dat indieen de aardse tent waarin wij wonen wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben in de hemelen, een eeuwig huis." (2 Cor. 5 1). Heden nam de Here na een moedig gedragen lij den van ons weg, mijn innig geliefde Man, onze lieve Vader, Opa, Broer, Zwager en Oom Jan Hovinga op de leeftijd van 68 jaar. 's-Gravenhage: Delft: A. M. Hovinga-Schouten G. Willemsen-Hovinga P. Willemsen Annemiek Marlies en verdere familie 's-Gravenhage, 19 april 1974. Schalkburgerstraat 235. Thuis geen bezoek Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 23 april om 1 uur op Nieuw Eykenduynen, Kamperfoelie- straat 2a. Vertrek van de rouwkamer Burg. van Karnebeek- laan 13 om 12.45 uur. Geen bezoek aan de rouwkamer. ALGEMENE KENNISGEVING Op de dag des Heren nam God plotseling tot Zich in Zijn heerlijkheid mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Jan Kruithof op de leeftijd van 68 jaar. Ik weet aan Wien ik mij vertrouwe. Emmen: T. M. Kruithof-Reinds R. Kruithof G. Kruithof-Rozema Steenwijk: J. Kruithof T. Kruithof-Oost Losser: M. Kruithof H. Kruithof-Klein Heerde: A. van.Teeckelenburgh- Kruithof II. van Teeckelenburgh en kleinkinderen Emmen, 21 april 1974. Holtlaan 139. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum De Wolfsbergen, Weerdingerstraat te Emmen, al waar gelegenheid tot condoleren woensdagavnd van 19.0019.30 uur. Degenen de mijn lieve Man, Vader en Opa de laatste eer willen bewijzen worden as. donder dag 23 april D.V. verwacht in de Geref. Kerk te Klazienaveen om 12.30 uur. Aanvang rouwdienst 13.00 uur. Vertrek naar de Algemene Begraafplaats te Kla zienaveen om plm. 13.30 uur. Liever geen bloemen. Heden nam de Here geheel onverwacht tot Zich, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Va der en Opa Aart Ophoret op de leeftijd van 66 jaar. ,;Zijn leven was Christus". Rotterdam: E. Ophorst-Leene Hongkong: C. Blok-Ophorst P. H. Blok Erica en Ingrid Rotterdam: G. Ophorst C. H. M. Ophorst-Ellenbroek Haarlem: A. Ophorst Rotterdam: E. Ophorst en verloofde Rotterdam, 19 april «1974. Kortekade 111b. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7 7.30 uur in de rouwkamer aan de Voorschoter laan 51. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 24 april op de Ned. Herv. begraafplaats „Oud-Kra- lmgen", Kralingseweg 334, na aankomst in de kapel om 3 uur. Vertrek vanaf het wonhuis om 2.30 uur. Nog onverwacht heeft de Heere tot Zich geno men Zijn kind, onze lieve Vader, Groot- en Over grootvader Jebbe Hav erkamp op de gezegende leeftijd van 91 jaar; sedert 6 juli 1956 weduwnaar van Tjaarke van Deemter Zondag 1 H.C. Assen, 20 april 1974. Zuidersingel 31. Assen: S. A. van Dalen-Haverkamp R. van Dalen Kinderen en kleinkinderen Doesburg: J. Haverkamp G. B. Haverkamp-Swijtink Jebbo - Ans Zeno - Joke Tjaarke - Louwie, Jeroen Aleid - Jan Annie De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 24 april om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Beilen, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats Torenlaan te Beilen. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de zalen achter de kerk. Heden overleed na een kortstondige ziekte in de volle zekerheid van het geloof onze lieve Broer, Zwager en Oom Romke Postma in de ouderdom van 78 jaar. Zuidlaren: G. Postma G. Postma-Roubos A. Postma-Brisco Tj. Postma S. Postma-Postma P. Postma T. Kooistra-Westerhof Neven en nichten Venlo: Sneek: Hardegarijp: Zuidlaren, 19 april 1974. Opgeroepen door haar Heer op Wien zij volledig vertrouwde onze zeer geliefde en zorgzame Vrouw, Schoondochter, Moeder en Oma Jacoba Dekker-van Zeggelaar op de leeftijd van 72 jaar. Haar getuigenis: „Wij zijn des Heeren". Bussum: W. Dekker A. Dekker-Hoeve Zaandam: Koog a. d. Zaan: Lake Worth (Florida): G. A. Dekker A. K. Dekker-van Dijk René Annemarie A. M. Verkaden-Dekker C. H. Verkaden Wim Tim Kees Linda Jacoba Bussum, 20 april 1974. Gooilandseweg 65. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum. Condo leance-bezoek aldaar maandagavond van 8.30 9.15 uur. De crematie zal plaatshebben op woensdag 24 april a.s. 's middags om 2 uur in het cremato rium „Daelwijck", aula 1, Floridadreef 7 te U trecht-0 vervecht. Het crematorium is te bereiken van station Utrecht-Overvecht met bus 13. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Na een langdurig, doch moedig gedragen lijden, is ingegaan in de vreugde haars Heeren Lolkje F rouws-Dijkstra op de leeftijd van 50 jaar. Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd. Psalm 43 4 berijmd. Sneek: M. J. Frouws Meindert Nelly Koos Saska Elsje Marianne Sneek, 20 april 1974. Schoolstraat 43. De rouwdienst vindt plaats op donderdag 25 april a.s. om 13.30 uur in de Geref. Oosterkerk aan de Leeuwarderkade te Sneek, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Sneek. Gelegenheid te condoleren een half uur voor de aanvang van de rouwdienst. Heden werd uit onze familiekring weggenomen, op de leeftijd van 70 jaar, onze beste Schoon zoon, Zwager en Oom J. E. H. Hoexum echtgenoot van mevrouw J. Hoexum-de Jager Hardegarijp: L. S. de Jager-Bloemhof Zaandam: T. de Jager N. L. S. J. M. de Jager- Zwijsen Amstelveen: W. J. de Jager G. C. de Jager-Brons Gasselte: N. de Jager S. de Jager-Halbesma Den Haag: J. Ridder-de Jager B. Ridder Tochtelo: Johs. de Jager J. de Jager-de Leeuw Neven en nichten Zuidlaren, 17 april 1974. Voor uw blijken van medeleven betoond na het overlij den van onze Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Jan Noordermeer betuigen wij u onze hartelijke dank. Uit aller naam: S. Noordermeer. Rotterdam, april 1974. Charloisse Lagedijk 862. W. Fontei Keel-, neus- en o Afwezig tol 6 Voor spoedgevalle\ de praktijk door d< k.n.o. artsen waarg Voor al uw drukwerk DEKKER Boek/kantoorboek] Drukkerij Vriesestr. 43 - Tel dubbelfoc glazen bieden tegenwoord meer mogelijkhedi vroeger. Wij adviseren U omtrent de uitv die voor U het me schikt is. iciel ml Meesteropticii Ook voor oognu Voorstraat Dordrecht - Tel. Levenrancier voq ziekenfondsen Muitobandei vullingen DEKKER Boek/kantoorboek Drukkerij Vriesestr. 43 - Tel. door Dr. J. Graf en M.Wehner Wat daar buiten leeft en groeit. Aan de hand van dit boek herkent de wandelaar gemak kelijk planten en dieren die hij in bos en veld tegen komt Voor natuurliefhebbers een kostelijke gids. 2e druk, gebonden f 19.90 Verkrijgbaar In de boekhandel WAGENINGEN HANS BOUMA Nieuwe gemeente- en kinderliederen voor in de kerk, op school en thuis met muziek f6.90 Verkrijgbaar in de boekiiandel ZOMER KEUNINQ WAGENINGEN Voor uw medeleven betoond na het zo plotseling overlij den van mijn lieve man G. J. den Heijer betuig ik u mijn hartelijke dank. K. den Heij er-Groen. Scheveningen, april 1974. Korendijkstraat 145. Heden behaagde het de Hee re van onze zl]de weg te ne men. na een kortstondige ziekte, onze geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader Pieter van Dalen weduwnaar van Adriana Roos. In de hoge ouderdom van 90 jaar „Ja allen, die L' verwachten, zullen niet beschaamd wor den". Psalm 25:3a Kinderen, behuwd- en kleinkinderen Zwijndrecht. 16 april 1974, Huize „De Lindonk Rotterdamseweg 137b. Corr. adres: W. van Well. Admiraalsplein 298. Dordrecht. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van „De Lindonk". Gelegenheid lot bezoek en condoloren al daar: maandagavond van 7- 8 uur. De begrafenis zal plaatsvin den dinsdag 23 april a.s. om 3 uur op de Algemene Be- Heden werd door God thuisgehaald, na een ge duldig gedragen lijden, onze lieve jongste Zuster, Behuwdzuster en Tante Aleida Johanna Koopsen op de leeftijd van bijna 70 jaar. „Maar 't blij vooruitzicht dat mij streelt, enz." Psalm 17 8 (berijmd). Ermelo: M. Koopsen Ermelo: P. Koopsen S. Koopsen-Klooster Ermelo: H. J« Koopsen Ermelo: K. Koopsen-Klooster Ermelo: R. Koopsen sr. Deventer: G. Koopsen-v. d. Kwast Neven en nichten Ermelo. 20 april 1974. Horsterweg 241. Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donder dag 25 april 1974 om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Ermelo. Vooraf zal er een rouwdienst gehouden worden in de Immanuëlkerk, Stationsstraat 135 te Er melo, aanvang 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop der begra fenis in de aula van de Algemene Begraafplaats te Ermelo. PRAKTIJK ASSISTENTE per 1 juni. Diploma doktersassistente geldt als aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Polikliniek oogheelkunde St. Elisabeth Ziekenhuis Leiderdorp Den Haag, Denneweq 71, 070-603^)5 Delft. Vlamingstraat 46, 015-126808 25 jaar koningin der Nederlanden Zo is Juflanal Hoogtepunten uit haar persooi leven en tal van situaties die vorstin en Vblk sai hebben doorleefd, weerspiegeld in een prach collectie foto's in kleur en zwart-wit. Met boeiende tekstl Een uiterst karakteristiek bt van de regerende Oranje, f 9.90 JK Een boek van fj;e Zomer £r Keunlng, Wagenlnger- Verkrijgbaar in da boekhandel I

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14