koudekerk met pijn en moeite naast JAC: 1-1 wervers krijgt lege niet cadeau Ritmeester bezorgt s-Gravenzande tranen Anton de Boer wipt RCL uit bekerstrijd Situatie Woubrugge précair ieoretische kampioenskans van Koudekerk definitief verkeken p35 biedt knap tegenstand in IJsselmonde: 0-2 RVVH-Feyenoord 3 Johan van Geest matchwinner bij matig Be Fair Nederlaag Maasdijk in Vlaardingen Geen interesse meer bij Quick Boys DSVP degradeert ondanks gelijkspel BWH zegeviert in degradatieduel: 2-1 Étöi SPORT HL15 JEKERK Het lijkt erop dat de van Koudekerk voor de aanvang |e wedstrijd tegen JAC om dit jaar impioenschap te behalen grondig lem ingeslagen is. ;s het goede veldspel kwam de :lub niet verder dan een gelijk- waardoor de titel-aspiraties weer één jaar in de ijskast kunnen hi gezet. de tegenvaller was er toch stemming bij de Kou- Dit komt omdat deze club mei de nacht van Koudekerk jert, hetgeen inhoud dat deze dag in het kader van koning voetbal zal staan. Op diie datum zal e in het sportpark ter gelegenheid van het in gebruik nemen van een lichtinstall atie een vierentwintig uur durende voetbalshow gehouden worden waarbij zestig elftallen in het strijdperk zul len treden. Koudekerk, Haazerswoudse Boys, Woubrugge en Bernardus zullen met hun junior- en seniorelftallen deze dag samen met de drive inn show en een Tirolerkapel tot een onvergetelijk festijn te maken. Het verloop van de eerste helft was minder feestelijk, tenminste voor de gastheren. Jacob en Jan Breur kreeg na tien minuten reeds geruime ge legenheid om ongehinderd in te kop pen en via de paal werd de kans ver zilverd (0-1). Na de rust ws het hoofdzakelijk Kou dekerk dat in de aanval was. Kees de Moed en Wim Ringelestein leverden met gave passes de ingrediënten voor goed voetbal. Deze twee waren zeker na de rust de uitblinkers, maar dat de maaltijd toch niet zo lekker smaakte als hij werd opgediend kwam doordat er de nodige kansen om zeep werden geholpen en het aan schotvaardigheid ontbrak. Piet Vonk kopte naast en ven later zag hij zijn voorzet door de opgekomen Joop de Vrind fraai inge kopt. Keeper Martin den Otter wist met een fraaie sprong onheil te voor komen. Na 15 minuten was het dan toch ge lijk, Hans Hogeveen gleed als een aal langs twee verdedigers en passte de bal in de diepte naar Herman Ho- genes die het leder doorschoof naar uitblinker Wim Ringelestein due de kroon op deze aanval zette, door gena deloos uit te halen: 1-1. Koudekerk voelde dat de winst bin nen handbereik was. Herman Hogenes kopte en schoot naast. Toch bleven de counters van JAC gevaarlijk. De boomlange Rob van der Maas schoot tweemaal rakelings naast en Frits de Jonge zag zijn kopbal over de lat be landen. Het was jammer dat Moret (scheids rechter) zoveel floot. Moret hierover: 'Mijn devies is, aan mijn lijf geen po lonaise, het is beter voorkomen dan genezen en als er iemand een gemene trap krijgt dan fluit ik. De spelregels zijn niet voor niets gemaakf. In de laatste minuut kogelde Bommers van Koudekerk in het zijnet. Trainer Boelee van de gastheren gaat zijn club na vijf jaar trouwe dienst verband verlaten omdat hij aardrijks kunde gaat studeren. KOUOEKERK-JAC 1—I (0—1). 10- J. Boer 0—1, 60: Ringelestein 1—1. Toeschouwers 250. Scheidsrechter Moret. KOUDEKERK: Vergunst. Guldemond, Veers, Borowitz. De Vrind. P. Hogenes (Hakke- brach) H. Hogeveen (Brommers) K. de Moed. P. Vonk. Ringelestein en H. Hogenes. JAC: Den Otter. Welling, Van der Heyden, F. de Jong. Van Wijk. Paal. Polman. Boer, Both, Van der Maas. Gordijk. Ralph van Hessen iELMQNDE 'Je verdient een joet!', riep één van de spelers van De Zwervers tegen zijn ggenoot toen deze alleen doorgebroken op het doel van SV'35 afsnelde. Floor Rikaart, tegen dit werd geroepen, kon zijn beloofde beloning niet in ontvangst nemen daar bij geen kans zag het le doelpunt voor zijn ploeg te scoren. was het deze speler, die kon te en-op een goed gespeelde wed- tegen het Haagse SV'53. Zwer- kreeg de winst behaald liiet in hoot geworpen. Er waren 48 mi- voor De Zwerver nodig om af- van hun gasten te nemen. Voor de eerste helft zijn weinig epunten te signaleren geweest. rers dat (bijzonder gespannen) een tegenwind van start ging, SV'35 als een moeilijk erbaren hindernis onderkennen. Irie minuten na rust wisten de naars hun gastheren te beletten it spel te komen. /el de Haagse aanval in Zwervers meerdere moest bekennen, wist efensie in het eerste bedrijf het bord onaangeroerd te houden. De ver kreeg derhalve voldoende en om de score in zijn voordeel e6lechten. Pierre Eijfferts, die 1 de aanvallen van de Zwerver ig inleidde, paste de bal naar de Weerdt die de bal doorschoof 'loor Rikaart, welke de bal niet ""controle kreeg en over de bal schoot, waarmee de eerste reële igskans een feit was. Hetzelfde irde Kees Heiden die uit een ge- hoekschop eveneens over het raptg. Uit een fraaie combinatie ijfferts, Stok en Wilstra kwam de derde achtereenvolgende maal tLfcaable voorschijn. £V'35, dat sterk was, liet geen kansrij- i om enten noteren. et beginsignaal van de uitstekend ide scheidsrechter Kardux, die weede bedrijf inluidden, voltrok il snel de inleiding van Zwervers i doelpunt. Het zal ongewtijfeld •eheel buiten de verwachting van :r Korte van SV'35 zijn geweest. de rust vertelde: 'De Zwervers te weinig het windvoondeel be* na rust zullen wij proberen daar leel uit te behalen'. móet SV35 een gevoelige tik en gegeven, toen de Zwervers in wt na de pauze de openingsgoal de. Op nog geen drie meter van ioel van SV'35 trachtte Jaap Rog al uit de doelmond te koppen. ukte niet en het was Wim van ïraaff die daarvan gebruik maak- de bal feilloos langs Rog en sr Knoester kopte: 1-0. Van de ze il bevrijd kwameh Zwervers in itme. Leb Vos kwam alléén voor doel van SV'35 te staan maat ste de bal juist naast de paal. jers bleef het doel van SV'35 on- Iruk zetten, terwijl de aanvallen 5V'35 minder gevaarlijk werden. awege de tweede periode maakte vers SV'35 duidelijk dat het zijn ke aanvallen beloond wilde zien. de Hek speelde Leen Stok aan, keihard tegen de paal schoot, waarna de bal weer terugkwam en op nieuw door Stok werd ingeschoten. Ditmaal zou het een doelputn zijn ge weest als niet Jaap Rog de bal via zijn arm uit het doel had gewerkt Een strafschop was dan ook op zijn plaats. Keeper Leen Slobbe zette rich er achter en schoot de bal keihard langs rijn collega Knoetser 2-0. ZWERVERS-SV '35 2—0 (0—0). 48. Van der Graaff 10. 70. Slobbe (strafschop) 2—0 Scheidsrechter: Kardux. Toeschouwers: 500. DE ZWERVERS: Slobbe. Eijfferts, Helden, De Weerdt, Donker. Vos. De Hek, Stok. Van der Graaff. WUstra. Rikaart.v '33: Knoeste Wa terreus, T. de Rijk, Pronk, J Rog, Dijkhui zen. J. de Rijk, Reusekom (Da Graaf), Bal Guppen, Harteveld. Steffen Vink Zwervers' stopper Heiden waagt een poging tegen SV'35. DEN HAAG Door met 21 op Woubrugge te zegevieren heeft Ornas de laatste strohalm gegrepen die mo gelijk het degradatiegevaar nog kan afwenden. Voor Woubrugge is gevaar naar het afdelingsvoetbal nu aanzien lijk toegenomen, waarbij dit elftal met nog twee wedstrijden te spelen zijn lot toch nog in eigen hand houdt. Hoewel we gezien de bescheiden posi tie van beide staartclubs geen voetbal van hoge kwaliteit hadden verwacht vielen de verrichtingen van beide équipes ons tóch sterk tegen. Daar ■kwam nog bij, dat de geringe techni sche vaardigheid nog ongunstig werd beïnvloed door de straffe wind. Bo vendien woog het belang van deze de gradatie wedstrijd zó zwaar voor enke le spelers dat zij in hun nerveusiteit de bal iedere keer finaal misten of slechts half raakten. De soms onbeheerste bewegingen had den ook tot gevolg dat er veel over tredingen werden begaan. Hoewel er zeker niet onsportief werd gespeeld was scheidsrechter A. J. Lansbergen (Vlaardingen) gedwongen om bijzon der vaak te fluiten. Temeer omdat de ze arbiter kennelijk de teugels strak in de hand wilde houden klonk elk ogenblik een fluitsignaal voor een kleinere of grotere overtreding. Het geen uiteraard nogal remmend werkte op het toch niet zo hoge tempo. Ornas had een bijzondere gunstige start. De Hagenaars die in de twintig voorgaande wedstrijden slechts negen keer hadden gescoord slaagden er nu reeds in na vijf minuten Woubrugge doelman Van Oostindië te passeren: 10. Jan de Gelder ondernam een lange rush die hij besloot met (een naar veler mening) een houdbaar schot waaruit de bal toch in het Wou brugge doel verdween: 10. Dót doelpunt bleek van groot belang want. Woubrugge speelde na deze te genslag nog zenuwachtiger, waardoor keer op keer gevaarlijke situaties ont stonden voor het doel van de bezoe kers. De geringe produktiviteit van Ornas was er ook nu oorzaak van dat het offensief lange tijd zonder resul taat bleef en dat het tot acht minuten Ornas-doelman Schrader springt omhoog om een doelpunt van Wou brugge te voorkomen. voor rust duurde voor Ornas de score tot 20 kon opvoeren. Het tweede doelpunt was van goede kwaliteit. Na een gladde combinatie tussen de snelle Jan de Gelder en de ijverige Heidenreich kwam de bal tenslotte bij Ben de Jong, die on houdbaar inschoot: 20. In de tweede helft had Woubrugge (met de wind in de rug) duidelijk het beste van het spel gehad. Het verweer van Ornas bleef beperkt tot een aantal niet ongevaarlijke uit vallen, doch verreweg het grootste deel van de tweede helft speelde zich af voor het door Schraber bekwaam verdedigende doel van Ornas. Toen Woubrugge na een kwartier dankzij het doorzetten van C. Boer tot 21 kon terugkomen was dit te- genpunt méér dan verdiend en gesti muleerd door dit succes bleef Wou brugge geestdriftig aanvallen. Naar mate de tijd verstreek werden die aanvallen echter gejaagder. Dat kwam niet ten goede aan de zuiverheid, waarmee de ballen werden geplaatst en dat bood Ornas steeds weer de kans om voor een tijdige afweer van het gevaar te zorgen. Een lange reeks hoekschoppen van Woubrugge bleef ook al zonder resul taat en nadat ook Woubrugge-aanvoer- der Kesting na een onschuldige over treding nog door scheidsrechter Lans bergen was opgeschreven kwam spoe dig het laatste fluitsignaal, waarbij het scorebord onveranderd op 21 voor Ornas was blijven steken. ORNAS-WOUBRUGGE 2—1 (2—O» 5: Dc Gel der 10. 37: De Jong 20, 60 Boer 21. Toeschouwers 200. ORNAS: Schrader. Gerrlts. Buitelaar. Wol- bersen. De Ruiter, Van Berkum. Verweij. Van der Bliek. De Gelder. Heidenreich. De Jongh. WOUBRUGGE: Van Oostindié. Kijklndevegte. Van dorp. Resting. Wolvers. Schoenburg, Bruin. Boer, De Wit, Burggraaf en Wijsman. Henk van der Werff RIJSOORD Rijsoords aanvalsspits Anton den Boer vervulde gisteren in de bekerconfrontatie met RCL gedu rende één uur een figurantenrol. Hal verwege de tweede episode (in de 21e en 27e minuut) diende Den Boer ech ter twee keer een huldiging te onder gaan. Eerst tornde hij bij een hoekschop van tegenvallende Dammis Dorsman boven alle Leiderdorpse verdedigers uit om koppend de ope ningsgoal te registreren en vervolgens verfraaide hij (wéér met zijn hoofd) een voorzet van Henk Bestebreurtje: 20. Dat was tevens het eindresultaat van een wedstrijd met twee gezichten. Voor de pauze een RCL dat, zoals ge bruikelijk, technisch gaaf voetbal eta leerde. Hetgeen Rijsoords afweerlinie (met Jaap Roos als absolute uitblin ker) voor diverse moeilijkheden plaat ste. Anton van der Steen liet zich evenwel niet verrassen op schoten van Leo Holl, Bas Edeneen en Dick van der Bijl. Aan de andere kant was Rijs- oord in feite niet eens zó gevaarlijk, al moest Bert de Ruiter een inzet van Henk Bestebreurtje van de doellijn elimineren. Tijdens het tweede bedrijf waren de rollen volledig omgedraaid. RCL werd toen constant van het kastje naar de muur gestuurd, mede veroorzaakt door het windvoordeel van Rijsoord. In aanvallend opzicht kwam RCL er nauwelijks meer aan te pas. De vraag was hoe lang een Rijsoordse treffer zou uitblijven. Zelfs Jaap Roos en Hans Verschoor (trof de zijkant van de paal) waren soms aan het front te vinden. Maar RCL's achterhoede (met Bram Brand en August Broerse aan ROTTERDAM RVVH komt don derdagavond in het kader van het open amateurvoetbalkampioenschap van Rotterdam binnen de lijnen tegen Feyenoórd 3. De ontmoeting, die wordt gespeeld op sportpark De Vaan te Rotterdam, begint om 20.15 uur. Excelsior Pernis oefent vanavond op eigen terrein tegen SSS. Aanvang: 20.15 uur. het hoofd) wisten de schade tot de 21e minuut te beperken. Teen De Boer éénmaal succes liad, was de te genstand meteen gebroken. En wan neer Anton de Boer in de daarop vol gende periode niet zo nonchalant met de kansen was omgesprongen, was het zelfs nog op een debacle voor RCL af gelopen. Twee wisselingen (Jaap Akker en Da vid Brand voor resp. Sjoerd Teske en Bas Ederveen) zetten evenmin nog zo- denvaan de Leiderdorpse dijk. Rijs oord blééf de strijd beheersen tot de laatste fluittonen van goed leidende arbiter Van Driel. BE FAIR-M ONSTER 0—1. De kampioenen hebben er tegen Monster een gemakkelijke middag van gemaakt en leden prompt de eerste nederlaag op eigen veld. Het werd een saaie vertoning met veel middenveldspel een uur spelen Johan van Geest wist een algemene aanval van de WesUandse bezoe kers doeltreffend af te ronden (01). Be Fair heeft er nog van alles aan gedaan om te bewijzen dat het behalen van een titel enige verplichtingen met zich meedraagt. Toen was het echter te laat om het eerste verlies op de eigen grasmat te voorkomen Monster ging tevreden huiswaarts met de gedachte de kampioenen te hebben versla gen. SEMPER ALTIUS-CAPELLE 1—1. Een zeker niet onaantrekkelijk duel. Technisch was een Capelle een tikkeltje beter. Niettemin was het te danken aan hel knappe werk van Ca- pelle's sluitpost Van Vliet, dat Semper niet zegevierde. Capelle nam voor de pauze de leiding via W. Boer. Na de pauze een uitste kende kans voor Boudewljn C(apelle). wiens inzet echter door Lanting van de lijn werd gewerkt. Een kwartier na rust kwam Semper aan de gelijkmaker, toen één der Capelse verdedigers de bal met de hand bewerkte en Linde de strafschop verzilverde Daarbij bleef het. Al met al een Juiste uitslag. BOLNES-LYRA 1—2. Bolnes liet met name vóór de pauze talrijke kansen liggen. Zo trof Troost ondermeer na zo'n vlJfUen minuten de paal. Maar vijf minuten later had Paau- we aan de andere kant wél succes. Deze doeltreffende actie betekende in feite de eni ge reële mogelijkheid voor de Lierenaren in de eerste helft. In de tweede periode profi teerde Voskamp van een vergissing van Bol- nesd-oelman Spruit, waarna Lyra op 20 kwam. Krulff bracht daarna de spanning nog terug, maar knnrtMM meer schade te voorat VLAARDINGEN-MAAASDIJK 2-1. Vlaardingen distancieerde zich in de thuiswedstrijd tegen Maasdijk van al le degradaüeproblemen. Na tien mi nuten nam het de leiding in de twee de helft dankzij een doelpunt van Van de Merk, nadat Dumont en Van de Marei eerst hadden gemist. Na een half uur bracht Maasdijk-speler Lie- vaart de stand weer in evenwicht In blessuretijd door een blessure van Vlaardmger Van de Mark was het Dumont die vrij voor keeper komend geen fout maakte en Vlaardingen de winst bezorgde. Vlaardingen verdien de de overwinning, aangezien de ploeg in totaal meer inhoud toonde. Goede leiding van scheidsrechter Bos. KAMPEN Quick Boys heeft in Kaïnpen niet meer voor de volle honderd procent gestreden tegen Go Ahead K. Terwijl er toch nog een tweede plaats op het spel stond, kon de ploeg van scheidende Piet van der Kuil maar weinig interesse op brengen. Go Ahead stelde nog iets meer belang in die eervolle eindklas sering, maar zette ook niet alles op alles. Derhalve resulteerde een soort zomeravondvoetbal, dat de vierhonderd toeschouwers nauwelijks kon boeien. Go Ahead nam na achttien minuten de leading. Het was invaller Kouer, die oud-international Henk Kiel een niet te missen kans bood. Doelman Floor Schaap was kansloos op zijn in zet. De brrertjes Dick en Henk Kiel Lieten in die eerste helft nog enkele mogelijkheden liggen op een ruimere marge. Aanvallen kon Quick Boys er voor rust vrijwel niets tegenover zetten. Halverwege de tweede helft vergroot te Go Ahead de wedstrijd, voor zover er nog iets tebeslissen was, want Quick Boys drong zelden aan. Henk Kiel zette voor, waarna Schaap de bal voor de voeten van Van Grafhorst de poneerde, die met de verkregen kans wel raad wist. Het was in die periode, dat Quick Boys aan iets meer aanval lend spel toekwam. Zo ging een kei hard schot van Wim van der Plas juist naast. Na ruim een half uur kwam de thuisclub op een 3-0 voor sprong. Een combinatie tussen Henk en Dick Kiel werd door Van der Belt verzilverd: 3-0. Vier minuten voor het einde van de door scheidsrechter Kiers goed gelei de wedstrijd, was het Johan van Duyn, die voor de zeer schamele eer zorgde. Bovendien ging doelman Fa ken bij dat doelpunt niet vrijuit De zelfde Faken revancheerde zich even later enigszins, toen hij weer inzet van Van Duyn schitterend onschade lijk maakte. DSVP—HOOGVLIET 2—2. Ondanks het ene punt, dat DSVP aan het thuis- treffen met Hoogvliet overhield, be tekende de 2—2 remise degradatie naar de vierde klas. Na de twee achte- eenvolgende kampioenschappen uit de afdeling Den Haag naar de vierde klas en verleden jaar van daaruit naar de vierde klas. Na de twee achter- ling dus voor de ploeg uit Pijnacker. DSVP stond bij rust nota bene met 20 voor. Teun van Viegen Arjan van der Werff hadden voor die doel punten gezorgd. Door twee doelpun ten van Hoogeveen kwam het in de tweede helft betere Hoogvliet goed te rug. Sportief duel, juiste uitslag en goede leiding van scheidsrechter Goedman. SPIRIT/DONO 0—1. DUNO heeft voor een enorme surprise gezorgd door het hoog genoteerde Spirit op ei gen terrein met 0—1 te kloppen. Het enige doelpunt nam Klein na een half uur voor de Hagenaars voor rijn reke ning. Er ging overigens een fout in de defensie van de Ouderkerkers aan vooraf. Het technisch betere DUNO verdiende de overwinning ten volle, temeer daar het veel enthousiasme in het spel legde. In de tweede helft kwam Spirit sterk opzetten, maar mis te toch inventiviteit om het de gasten werkelijk moeilijk te maken. Van Erk was nog dicht bij 'een treffer. Hij raakte echter de paal. Grote uitblin ker was DUNO-doelman Van der Lin den, Sportief duel, dat scheidsrechter De Graaff correct leddde. PRIK IDO AMBACHT ASWH, feizoen meestal verkerend in de Kte regionen van de ranglijst te tegen het onderaan staande kyenzande een uiterst kostbare [zege. nte bijzonderheid hierbij was, dat 'winst:deze eerste thuisoverwin- van liet seizoen betekende. 1 dit resultaat nam ASWH ruim nd van het nu vermoedelijk tot Bdatie gedoemde 's Graven/ande. wedstrijd droeg de typische ken- ten van een degradatiewedstrijd: tToots voetbal, soms erg slecht ?ele misverstanden, waarbij het ttharde effectvolle veld duidelijk Invloed was. Tel daarbij de straf- jhuin over het veld staande wind lie ingrediënten daarmee aanwe- deze wedstrijd tot een 'hele 8e' te karakteriseren. Geen goed ml dus, maar de spanning v er- de veel. Tot aan de v ijf minuten het einde was de score nog ge lijk, toen was Ritmeester van ASWH de meest bejubelde speler werd, toen hij koppend zijn ploeg tot wln^t bracht. 's Gravenzande verzuimde vooral v oor rust afstand te nemen van de gasthe ren. Gedurende de eerste 45 minuten hadden zij het beste van het sp el. Hun aanvallen waren iets be ter van opzet en hun b eloning daarvoor kre gen zij al in de dertiende minuut toen Noordermeer (niet gedekt door zijn directe tegenstander Helmink) ongehinderd scoorde: 01. Koos Lan- kester van 's Gravanzande activeerde zijn voorhoede herhaalde malen, maar ondanks de vele slordigheden die de verdediging van AWWH zich veroor loofde slaagden zij er niet in de score uit te bouwen. Keeper Van der Meulen moest her haaldelijk handelend optreden, ón der andere bij een hard schot van Dieke. ASWH dat toch en kele malen tot aan vallen kwam, zag zich een mooie kans op de gelijkmaker ontgaan, toen J. den Braven niet profiteerde van een misser van keeper Van Staalduinen, die een bal van zijn borst liet stuiten. Aan de andere kant buitte Dieke een misser van Bakker evenmin uit. ASWH kwam in de 37e minuut toch nog onverwacht naast 's Gravenzande toen Provifjf (op rechts vrijkomend) keihard inschoot: 11. Na de hervatting waren d erollen om gedraaid. ASWH vertoefde doorlopend op de helft van 's Gravenzande. Zo moest in de derde minuut Van Ant werpen zijn keeper Van Staaldui nen al assisteren door e en inge schoten bal van de doellijn te koppen. Langkester, voor rust de grote anima tor van ijn ploeg, zakte steeds verder weg. ASWH veroverde het midden veld en bouwde aan een imponerend overwicht. De vele hoge voor het doel gebrachte ballen zorgden voor panie kerige situaties voor het doel van Va* Staalduinen. ASWH forceerde vele hoekschoppen, waar Provilij enkele mogelijkheden k reeg tot scoren, 's Gravenzande, dat vele aanvallen krachtig onderbrak, kreeg van de ac tieve en goed leidende scheidsrechter Labrujère vele vrije schoppen tegen. Uit één daarvan schoot Mallegrom ontstellend hard tegen de onderkant van de lat. Tóch was het uitstel van executie. De bezoekers, die bijna niet meer aan aanvallen toekwamen, ver oorloofden rich steeds meer slordighe den en het was uiteindelijk Ritmees ter die in de 40e minuut zijn club in veilige haven bracht: 21. Een zwaar bevochten zege voor de thuisclub, welke door het beter spel na rust verdiend was. GRAVENZANDE 2—1 0—1. 37: l—l Prov Toeschouwers 250 Schridsrech- ASWH: Van der Meulen. Mallegrom. Hof. Bakker. Helmink, Van der Linden (den Uil) Ritmeester, H. de Braven, Pgovllly, Kui ters en J. den Braven. 's-GRAVENZANDE: Van Staalduinen. Van den Berg. Van Antwerpen. Boon. Noordam, Noorloos (De Gier) Langkester, Langenberg. Noordermeer (Van der Knljff), Van Zanten en Dieke. r. n .1 b* f \'i:. Het doel van 's-Gravenzande's ASWH'ers. keeper Van Staalduinen (rechts) wordt onder druk gezet door de

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 15