FAMILIEBERICHTEN allround Ie kapster GEMEENTE NAALDWIJK OPHALEN VAN HUISVUIL Dr. J. J. H. M, Luykx TROUW/KW ARTBT DINSDAG 9 APRIL 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw -f- Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. F. J. Mastenbroek arts AFWEZIG van donderdag 11 april t.e.m. woensdag 24 april Alle Leidse huisartsen zijn bereid waar te nemen. Looft Hem, die onze Schepper is! Met blijdschap delen wij U mede, dat bij onze Kin deren Jan Booden en Lidi Booden-Fros een Zoon werd geboren en dat Karei Simon er een Broertje bijkreeg Ronald Jan De dankbare Grootouders: M. A. Booden-Schurer K. F ros J. Fros-Boendermaker Rozenburg, Wilhelminalaan 5. Soestdijk, Julianalaan 35, 6 april 1974. Op de dag des Heren heeft God voor ons nog on verwacht van ons weggenomen mijn lieve Man, onze Vader, Broer, Zwager en Oom Cornells Rinze Valk echtgenoot van Cornelia van den Dool op de leeftijd van 58 jaar. Ps. 56. „Gij hebt mijn leven gered van den dood, zodat ik voor Gods aangezicht mag wandelen in het licht des levens." C. Valk-van den Dool Jentje Ella Rinze en Jolanda De Lier, 7 april 1974. Kijckerweg 18. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren maandagavond 8 april en dinsdagavond 9 april a.s. De rouwdienst wordt gehouden woensdag 10 april a.s. in de Johannes- kerk J. Vermeerplein te De Lier. Aanvang 2 uur njn. waarna de teraardebestelling zal volgen op de Algemene Begraafplaats te De Lier. Met verslagenheid geven wij kennis van het over lijden van onze geachte patroon de heer C. R. Valk Zijn gedachtenis zal steeds bij ons in herinne ring blijven. Personeel Valk's Schildersbedrijf De Lier 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheen Uw waarheid 't allen tijd vermelden door mijn reên Ik weet hoe 't vast gebouw van Uwe gunstbewijzen Naar uw gemaakt bestek in eeuwigheid zal rijzen Zoo min de hemel ooit uit zijnen stand zal wijken Zoo min zal Uwe troon ooit wanklen of bezwijken. Psalm 89 1 Diep bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten bezitten, is op de leeftijd van 89 jaar en 11 maanden onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Bastiana Helena Bijkerk weduwe van Dirk de Jong vanaf 25-3-1936 door haar hemelse Vader opgenomen in heerlijk heid. Zwijndrecht: E. de Jong-Stoop Erica: J. de Jong A. de ong-Kraaijeveld Dordrecht: H. P. de Wit-de Jong J. de Wit Alblasserdam: P. L. de Jong A. A. de Jong-Alderliesten Zwijndrecht: J. M. van Dam-de Jong C. van Dam M. Zoutewelle-de Jong L. Zoutewelle Klein- en achterklein kinderen Zwijndrecht, 7 april 1974 Huize „De Lichtkring", Burg. Jansenlaan 3. Correspondentie-adres: Reinkenstraat 11 te Dor drecht. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 11 april a.s. om 14 uur op de algemene begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Hieraan zal vooraf gaan een dienst in de Kro ningskerk aan de Burg. Jansenlaan 1, welke zal aanvangen om 13 uur. Na de begrafenis zal er gelegenheid zijn tot con doleren in de „Vonkenberg", Stoop van Zwijn- drechtstraat 1 te Zwijndrecht. Psalm 84 vers 6 berijmd. In vertrouwen in haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd, Groot- en Overgrootmoeder Neeltje Cornelia Zuijderduijn-Polderman weduwe van Willem Zuijderduijn in de gezegende ouderdom van 94 jaar. Katwijk a.d. Rijn: W. Zuijderduijn Rijnsburg: M. C. Hogewoning- Zuijderduijn P. Hogewoning C. Bloemendaal-Zuijderduijn H. Bloemendaal W. Hogewoning G. Hogewoning-Postmus Peter Katwijk aan den Rijn, 7 april 1974. Kerkstraat 44. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 9 april 's middags van 4 tot 5 en 's avonds van 7.30 tot 9.00 uur. Woensdag 10 april 's avonds van 7.30 tot 9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op donderdag 11 april a.s. om 2.00 uur non. in de grote zaal van het Hervormd Centrum aan de Kerklaan te Kat wijk aan den Rijn, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats al daar. In Jezus ontslapen in de ouderdom van ruim 79 jaar onze innig geliefde en zorgzame Nicht en Tante Pieternel la Schalk Psalm 130 onberijmd. Namens familie, vrienden en bekenden: J. H. den Dunnen Werkendam, 6 april 1974. Huize „Goesate". Corr.-adres: Wierinxwal 25. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.00 uur tot 8.30 uur in de aula van huize „Goesate". De begrafenis zal plaatshebben D.V. woensdag 10 april des namiddags 2.00 uur vanuit de aula van Huize „Goesate" te Werkendam. Gevraagd voor zo sp. mog. eer Moet leiding kunnen geven. Dameskapsalon ,.Ina Tulpenstraat 16a, Rijnsburg Tel. 01718-13261. Soil, tussen 12.30-1.30 uur of telefonisch. 's Maandags gesloten. Dr. HELMUT THIELICKE De hoofdwaarheden *»n het christelijk geloof, uiteengezet aan de hand van de Apo8toliscne Geloofs belijdenis Een sprankelend boek f 18.90 Verkrijgbaar In de boekhandel ZOMER KEUNINQ WAGENINGEN Bestuur, Raad van Beheer en Directie van de Coöperatieve Raiffeisenbank Molenaars graaf e.o. geven met leed wezen kennis van het over lijden van de 2e Voorzitter van het Bestuur, de Heer B. van Brandwijk op de leeftijd van 74 Jaar. Gedurende 36 Jaar heeft hij de belangen van de Bank met grote toewijding ge diend. Zijn nagedachtenis zal in dankbare herinnering bijven voortleven. Molenaarsgraaf, 5 april 1974. J. C. de Jong. voorz. Bestuur. Mr. D. C. Goes, voorz. Raad van Beheer. C&M- li tbcA \tootdeft<je\! Een echte Italiaanse shawlprint met schitterend iranddessinin geraffineerde kleuren. Rok met twee voor- plooien. 100% polyester.Ge- heel gevoerd. 40-4S8O? Alsofhet zijde is, zo fijn is deze polyester met frisse print, die overloopt in een dekoratief randdessin in o.a. groen en marine. Rok met half in- gestikte plooien. Geheel gevoerd. 40-46 55. Een eenvoudig slankkledend chemisier. Tal van schitterende kleurkombinaties in praktische polyester. Tussenmaten: Geheel gevoerd. 43/49 70,- Klassiek nopje, dat heel modieus is met een rand van felle tinten, met2voorplooien. 100% polyester, zacht als zijde, in marine, bruin of zwart. Geheel gevoerd. 40-48 95. Heden nam onze hemelse Vader, na een tijd van lijden tot Zich, Zijn kind, mijn geliefde zorgzame Vrouw, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Neeltje van der Schans-Groenendijk op de leeftijd van 78 jaar. Haar laatste verstaanbare woorden waren: „Onze hemelse Vader Loof, loof den HEER, mijn ziel met alle krachten." F. J. van der Schans en wederzijdse familie Rotterdam, 8 april 1974 Schippersstraat 29 B. Aan huis liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.007.30 uur in de rouwkamer aan de Mathe- nesserlaan 470. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. donderdag 11 april om 11.45 uur op de begraafplaats aan de Benedenrijweg te IJsselmonde. toCMFDLU Met grote verbijstering geven wij kennis dat door een tragisch ongeval door de Heer van ons is weggenomen onze lieve Zoon F reek op de jeugdige leeftijd van 16 jaar. Familie Kruizinga Marijke Geert Alfred Hannie Wij vertrouwen op Gods verbondsbelofte. Hoogvliet, 6 april 1974. Karwijstraat 57. Wie in mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11-26. Met droefheid geven wij u kennis, dat na een ge duldig gedragen lijden, op de leeftijd van 81 jaar, rustig van ons is heengegaan, mijn lieve Vrouw, onze goede Moeder, Schoonmoeder, Grootmoeder en Tante Pleuiitje Smit geb. Den Boer Zeist: Rotterdam: Wageningen: Gouda: A. Smit D. Smit R. Smit-Idskes W. Smit E. Smit-van Woerden M. Roos-Smit R. W. P. Roos A. M. van Dorp-Smit J. H van Dorp en kleinkinderen Rotterdam, 6 april 1974. Bovenstraat 6. Gelegenheid tot condoleren, woensdagavond van 79 uur aan het woonhuis. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden donderdag 11 april a.s. op de Ned. Herv. begraaf plaats van IJsselmonde te 1 uur. Benedenrijweg 489. Vertrek vanaf het woonhuis 12.45 uur. Na een blijmoedige levensreis, waarvan de laatste jaren dikwijls zeer moeilijk waren, doch met voorbeeldig geduld aanvaard, is in vol vertrouwen op haar lieer en Heiland ontslapen onze lieve, zorgzame Vrouw en Moeder Dieuwke van der Wielen op de leeftijd van 44 jaar. Groningen, 5 april 1974 Snelliusstraat 104 A. Homan Rimy De overledene is opgebaard in het „Uitvaartcen trum". Nw. Boteringestraat 31. Bezoekuren van 4-5 en van 7-8. Een rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de begraafplaats „Selwerderhof" op woensdag 10 april a.s. om 1 uur. waarna de teraardebestel ling zal plaatshebben. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de. ontvangkamer op de begraafplaats. In Jezus ontslapen onze lieve Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Dieuwke van der Wielen geliefde echtgenote van Albert Homan op de leeftijd van 44 jaar. Groningen, 5 april 1974 Grootegast: R. van der Wielen-Veenstra Leeuwarden: J. van Rooijen M. van Rooij en-de Rooij Grootegast: J. van der Wielen G. van der Wielen-Jakobs Assen: J. F. Stuip-van der Wielen G. J. Stulp Neven en nichten Met diepe verslagenheid geven wij kennis dat de Here plotseling tot Zich heeft genomen onze Dirigent, de heer Jan Zuidema op de leeftijd van 61 jaar. De wijze waarop hij onze koren met zijn groot muzikaal talent leidde, zal bij ons in dankbare herinnering blijven. Warffum, 6 april 1974. Chr. Mannenkoor „Lans Deo"; Chr. Jeugdkoor „Pro Musika"; Chr. Kinderkoor „Pro Arte". L n =5- koers bedrag Inschrijving inschrijvings kantoren 's-Gravenhage, 3 april 1974 N .V. BANK VOOR NEDERLANDSCHE GEMEENTEN gevestigd te 's-Gravenhage 91/2% 8-jarige obligaties 1974 per 1979/1982 in stukken van nominaal 1000, naar keuze in CF- of K-obiigaties. 150.000.000 Bij overteke'ning wordt het recht voorbehouden het bedrag van de lening te verhogen tot het totaal ingeschreven bedrag of minder, evenwel tot geen hoger bedrag dan f 200.000.000. Na toewijzing kunnen desgewenst in de plaats van obligaties schuldregister-inschrijvingen groot ten minste nominaal 50,000 worden verkregen. woensdag 10 april 1974 van 9 tot 15 uur De kantoren in Amsterdam. Rotterdam, "s-Gravenhage en 's-Hertogenbosch voor zover daar gevestigd van: Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. Algemene Bank Nederland N.V. Bank Mees Hope NV Hollandse Koopmansbank Lippmann Rosenthal N.V. Oyens Van Eeghen N.V. Pierson, Heldring Pierson Theodoor Gilissen N.V. Hollaiidsche Bank-Unie N.V. Nederlandse Credietbank N.V. Nederlandsche Middenstandsbank N.V. F. van Lanschot N.V. Slavenburg's Bank alsmede ten kantore van de vennootschap. Bij' deze kantoren zijn het prospectus van deze lening, inschrijvingsbiljetten en in beperkte mate - de statuten en het laatste jaarverslag verkrijgbaar. N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten Voor de belangstelling en de bewijzen van medeleven ons betoond na het heengaan van onze lieve Vader, Be huwd-, Groot- en Overgrootvader Leendert Blok zijn wij zeer dankbaar. Ze zijn ons in die moeilijke dagen tot grote steun ge weest. Bijzondere dank aan het personeel en de bewoners van het Bejaardencentrum „Rijn nn Vliet". Uit aller naam: I. van der Nat Leiden, maart 1974 Jac. Urlusplantsoen 414. Op Goede Vrijdag en 2e Paasdag zal geen huisvuil wor den opgehaald. In verband hiermee zal de route van donderdag 11 april gereden worden op woensdag 10 april; vrijdag 12 april gereden worden op donderdag 11 april; maandag 15 april gereden worden op dinsdag 16 april; dinsdag 16 april gereden worden op woensdag 17 april. Met onmiddellijke ingang wordt de praktijk van wijlen Dr. H. P. Schussheim voortgezet door: Laan van Poot 310, Den Haag. Telefoon 68 64 12. De spreekuren zullen zijn maandag t.m. vrijdag van 11-11.30 uur aan de Danckertsstraat tel. 39 11 55. Gelieve visites aan te vragen tussen 7.30-8 uur, tel. 68 64 12. Voor telefonische adviezen enz. ge- )u lieve te bellen tussen 13.00-14.00 uur, tel. 68 64 12. De overige spreekuren van Dr. Luykx blijven on gewijzigd.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14