Bouwen aan de samenleving Koop méér,betaal minder. /TTIPa UUüéI Wél bij ons natuurlijk! SECRETARESSE Alles over zeilen voor beginners en gevorderden MET VOLLE ZEILEN QctU- HOE DICHTER IK NADER... BON TKOLW KWVRTET MAAND \G 8 M'RII. 1971 FAMILIEBERICHTEN Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw 4- Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Looft Hem, die onze Schepper is! Met blijdschap delen wij U mede. dat bij onze Kin deren Jan Booden en Lidi Booden-Fros een Zoon werd geboren en dat Karei Simon er een Broertje bijkreeg Ronald Jan De dankbare Grootouders: M. A. Booden-Schurer F. Fros J. Fros-Boendermaker Rozenburg, Wilhelminalaan 5 Soestdijk, Julianalaan 35. 6 april 1974. Op 20 april hopen onze Ouders J. B. H. Jansen J. Jansen-v. d. Sluijs Gelegenheid tot feliciteren op 20 april van 16.00 uur tot 18.00 uur in Hotel Dennenheuvel. Heerder- wet; 27, Epe. Een ieder dan. die Mij belijden zal voor de men sen, dien zal ook Ik belijden voor mijn Vader, die in de hemelen is. Mattheus 10.32 Op vrijdag 5 april heeft de Here tot Zich geno men onze lieve Zoon. Broer. Zwager en Oom Arnoldus Timotheus Besselaar ou de leeftijd van 46 jaar. Amsterdam: M. C. Besselaar-Bushoff C. Besselaar Den Haag: F. J. Besselaar H. Besselaar-Richters Hilversum: P. J. Besselaar M. Besselaar-van Amstel Eindhoven. 5 april 1974. Deputaten 'Reformatie-Rome' van de Gerefor meerde kerken geven uiting aan hun diepe ver slagenheid bij het plotseling overlijden van ds. A. T. Besselaar in leven geref predikant te Eindhoven. Als scriba van het deputaatschap, als eindre dacteur van 'Tenminste' en in tal van andere werkzaamheden heeft hij voor kontakt en ge sprek Reformatie-Rome zeer veel mogen beteke nen. Ons hart gaat uit tot God als wij zijn Vrouw, zijn Kinderen en zijn Moeder gedenken. Namens deputaten R. R.: Amsterdam: J. Hessels. Mulder, voorz. Eindhoven: B. Th. Jansen, secr. se Met diepe ontroering geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze vroegere pre dikant ds. A. T. Besselaar Met dankbaarheid denken wij aan de jaren dat hij in onze gemeente werkte. God doe Zijn nabijheid gevoelen aan hen die achterblijven. Namens de Gereformeerde Kerk van Krabbendijke: H. J. van Ham. praeses. M. C. Schipper, scriba. Krabbendijke. 1 april 1974'. Voor onze afdeling publiciteit zoeken wij op korte termijn een Haar werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het behandelen van de afdelingscorrespondentie, het typen van brochure-vertalingen en het bijhouden van het afdelings- en documentatie-archief. Behalve dat we enthousiasme verwachten, moet haar leeftijd ca. 25 jaar zijn de opleiding op MAVO-niveau liggen type- en archiefervaring aanwezig zijn. Als u houdt van samenwerken met voornamelijk jonge mensen op een prettig airconditioned kantoor, belt u dan om nadere inlichtingen of schrijft u aan de direktie. IMPORTEUR IN NEDERLAND VOOR Rijndijk 141 - Hazerswoude Tel. 01714-9010. Met grote verslagenheid geven wij u kennis, dat door een noodlottig ongeval te Oostvoorne van ons is weggenomen onze Vriend Freek Krui/inga oud 16 jaar. Gezang 335:6 (Liedboek voor de kerken) Hoogvliet, 7 april 1974. Namens Bestuur cn Leden G.J.O., diskussieclub en jougdkerkeraad van de Geref. kerk te Hoogvliet. Met diepe ontroering en grote verslagenheid ge ven wij u kennis dat door een noodlottig onge val God de Here van de zijnen, onze gemeente en onze kerkeraad, op de leeftijd van 55 jaar tot Zich riep Willem Otte (sedert 18 november Ouderling van onze gemeen te). 'Zalig zijn de doden die in de Here sterven van nu aan'. Ja, zegt de Geest dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. Namens de kerkeraad van de Her vormde Gemeente Rotterdam-IJs- selmonde, wijkgemeente Oost: J. Voordouw, praeses M. Burgers, scriba. Wij, het bestuur van SSR-Wageningen, geven met grote verslagenheid kennis van het plotse linge overlijden van ons Medelid Jan Lambers Voor het bestuur: Laurens van Veldhuizen h.t. voorzitter. Wageningen, 5 april. General Foulkesweg 30. De vereniging neemt t.m. 12 april rouw aan. Heden werd geheel onverwacht uit ons midden weggerukt, onze lieve Zoon en Broer, Jan Cliristiaan Max Lambers op de jeugdige leeftijd van 20 jaar. C. A. Lambers M. Lambers-Groen Rien cn Jannie Marja Dordrecht, 5 april 1974. Reviusstraat 12. Jan ligt opgebaard in het Rouwcentrum Kon. Wil- helminastraat 48 te Dordrecht. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 10 april a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dor drecht (ingang Nassauweg) om 13 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Na een moedig gedragen lijden is van ons heen gegaan, onze geliefde Moeder, Oma, Dochter, Zus ter, Schoonzuster en Tante Maria Mastenbroek weduwe van Johan Gerrit Snel, op de leeftijd van 66 jaar. Dordrecht: Vroomshoop: Nieuw-Vennep: Lisse: Anna Paulowna: I C. Stam-Snel A. de Jong-Snel D. de Jong A. Snel E. Punt M. van Stam-Snel P. van Stam J. C. Snel J. G. Boumans-Snel A. M. Bouwmans kleinkinderen en verdere familie. Lisse, 6 april 1974. Nieuwstraat 29. De overledene is opgebaard in de Pauluskerk, Ruishoornlaan te Lisse, waar gelegenheid tot condoleren op dinsdagavond 9 april a.s. van 6-7 uur. De begrafenis is bepaald op woensdag 10 april des nm. 2.30 uur op de Prot. Begraafplaats Duin hof te Lisse, voorafgegaan door een rouwdienst in de Pauluskerk. aanvang 1.30 uur. Heden is onverwacht rustig ingeslapen onze lieve Zuster. Schoonzuster en ons aller Tante llentlrika Johanna Stolk op de leeftijd van 76 jaar. Uit aller naam: J. Stolk. Rotterdam. 3 april 1974 Bergweg 96b. De begrafenis heeft zaterdag 6 april in stilte op de algemene begraafplaats „Cruoswijk" plaats gehad. Henderson en J. Sijtema Een bijzonder overzichtelijk handboek dat helemaal gericht is op de praktijk van het zeilen. Een perfect boek voor beginners, een meesterlijk naslagwerk voor gevor derden. De boot, de tuigages en de zeilen worden onderdeel voor onderdeel beke ken.Het essentiële van het zeilen blijft cen traal staan. Belangrijke zaken als bijvoor beeld het werken met de zeilen, stuur manskunst en wedstrijdzeilen worden helder en recht op de man af behandeld. Gebonden f 26,50 Verkrijgbaar bij üw boekhandel UV L. J. VEEN - WAGENINGEN UNIEKE KOLLEKTIE MODIEUZE BRILMONTUREN Wij kochten de mooiste modellen uit de nieuw ste kreaties van de brille- mode-ontwerpers en to nen er een deel van in onze etalage. De anderen laten wij U, uiteraard vrijblijvend, graag binnen zien. •ptfei Meesteropticien Ook voor oogmeting. VOORSTRAAT 386 DORDRECHT. TEL. 34120. Leverancier voor alle ziekenfondsen. Voor at uw drukwerk DEKKERS Boek/kantoorboekhandel Drukkerij Vriesestr. 43 Tel. 33474 HEINEN00RD Bestemmingsplan 'Bedrijfsterrein Boonsweg' De burgemeester van Hei- nenoord maakt bekend, dat Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland bij besluit van 13 maart 1974, B. no. 2554 (le afd.), G.S. no. 225/1, het door de raad dezer gemeente bij besluit van 12 februari 1973 vast gestelde bestemmingsplan 'Bedrijfsterrein Boonsweg' gedeeltelijk hebben goed gekeurd. Genoemde besluit van Ge deputeerde Staten, met het bestemmingsplan en bijbe horende voorschriften, ligt vanaf 9 april 1974 geduren de een maand voor een ieder ter gemeentesecre tarie ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen degenen, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeenteraad als tot het college van Gedeputeer de Staten hebben gewend, bij de Kroon beroep instel len. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die be zwaren heeft tegen de wij ziging. welke bij vaststel ling van genoemd plan in het ontwerp is aangebracht, alsmede tegen de gedeelte lijke onthouding van goed keuring door Gedeputeerde Staten. Dit beroepschrift behoort te worden gericht aan H.L. de Koningin en kan worden ingediend bij de Minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening te 's-Gravenhage. Heinenoord, 8 april 1974. De burgemeester voornoemd, J. Louter, loco. Het Nederlandse Rode Kruis gadering van de Afdeling Rot terdam van op dinsdag 7 mei 1974 te 20. uur In het gebouw der Afdeling. Koningin Emmapleln 12 te Rot- terdam-2. De agenda bevat o.a. de volgen de punten van behandeling: Notulen Algemene Ledenver gadering van 8 mei 1973. Jaarstukken 1973. De volledige agenda met bijbe horende stukken liggen voor de leden ter inzage op werkdagen van 09.00-12.30 uur en van 14.00- 17.00 uur. uitgezonderd zater dag. A fwezig B. Ii. C. Nieuwenhuis- Koster oogarts Refaja ziekenhuis van 6 t/m 75 april Dr. C. Gilhuis Gesprekken over het ouder worden 14e druk f 9.90 Vtrkrijgboor m d» boekhand* ZOMER ft KEUNING WAGENINGEN mantelspecialis Coaljc met vlotte strek- zakken en nigceinluur. IHolen/Cotton gaba rdine. In groen, kobalt, rood er neet. -yp» X 4* rseg pantalon odrkleuren. 53 r Jerseg coat je. Zuiver scheerwol. In groen, kobalt, rood, beige, lila en oranje. M: 36/50 Helenca pantalon. In beige, rood, kobalt, groen, marine cn d.-bruin. AI: 42/50 Regenmantel. Diolen! katoen gabardine. In beige, groen, kobalt, oranje, rood, marine, oud-rose en RAF. JZ; 38/50 OD9 Japon in verschillende kleurstellingen, 100% Polyester. M: 40/50 5 ap Lelden: Haarlemmerstraat 163a (donderdaj-koopavoi at Amersfoort, Amsterdam, Breda. Dordrecht. Kindhoven, Groningen, Den Haag, Haarlem, Hilversum, Leiden, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Zwo en Winkelcentra: Amsterdam-Beven 't IJ, Haarlem-Schalkwijk, Leidscnhagc, llotterdam-Zuidplein, Utrecht-Hoog Catharijne, Eindhoven-Woen en: De A.R.P. lieeft al 95 jaar een eigen plaats in de Nederlandse politiek. Op basis van haar program tracht zij christelijke politiek te bedrijven. Zij heeft daarbij de steun van velen nodig. Want politiek is geen eenmanszaak. Politiek zoals de A.R.P. die bedrijft is gebaseerd op samenwerking. Een dergelijke partij heeft een brede rugdekking nodig. Zij moet vanuit de basis gevoed worden. In de A.R.P. kan iedereen meedoen. Het is maar wat u er zelf van maakt. Blijf niet aan de kant staan, maar neem aktief deel. Wordt lid of vraag tenminste inlichtingen. De A.R.P. is de oudste politieke partij. Het is geen eendagsvlieg. De leden van de A.R.P. hebben een kritische inslag, maar zij zijn con structief. Vanuit hun bijbelse opdracht willen zij bouwen aan de samen leving. De A.R.P. wil dat doen met hen, die vanuit diezelfde opdracht werken. Daarom streeft zij naar nauwere samenwerking met C.H.U. en K.V.P. De A.R.P. bestaat 95 jaar. Om het werk voort te kunnen zetten en 'om een zo krachtig mogelijke inbreng in de samenleving met de beide partners te hebben heeft zij een werkfonds gevormd. Meer dan 21.000 personen brachten reeds meer dan twee en een halve ton bijeen. Sluit u daarbij aan en stort ook een bijdrage. Ons werk moet doorgaan en dat kost geld. Politiek bedrijven is een kostbare zaak, maar ook een kostelijk voorrecht om daar in volle vrijheid mee bezig te zijn. Ons gironummer is 712.000 t.n.v. A.R.P., Den Haag. (In enveloppe sturen aan Machtigingsnummer 66, Den Haag; u behoeft geen postzegel op te plakken) Ondergetekende: Adres: Woonplaats: wordt lid van de A.R.P. wil graag inlichtingen ontvangen stort een bijdrage van ontvangt graag enkele proefnummers van het weekblad Nederlandse Gedachten. ERICH MÖLLER Handboek voor de dieetkeuken twwwtt tloofW E-Lt, M«i| H,t Dook d,t *d,r dto mot Dot bereiden vin een dieet te mikee heeti volledig wegwijs maakt Doof een overvloed ven goede recepten n men in staat van dag tot dag smakalijka maaitijden op ta dienen. Precies naar het door de dokter voorgeschreven dieet en vol vanatie! Met eelorieèntabel en vele zwart/wit en kleurenfoto's gebonden f29.50 Vtrkfirgboar ,n dt boekhand* Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. yr/ceW-Kf Zo ziet Kinaar weer. geen onder reclame medium wordt zo Intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. cl

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16