Nieuwbouw werkende jongeren tegenover de Hooglandse kerk -Ut )AB haalt Stipdonk toor kantonrechter Moeilijkheden bij Rembrandt voorbij v.d.wiel mchting H.W.J, gaat 19 flatjes op de plaats van drie krotten bouwen Grof vuil Leiden Nieuwe Leidse Courant v.d.wiel Tp.tpe'X'x ofttfgzigeCg Nota Streekplan Z.-Holland-West: reeks droomwensen 'Marathondag' op De Zolder zeldzaam-mooie, HERDENKINGSZEGELS Pogingen tot één regionale herv. gemeente mislukt Kerk Merenwijk op eigen benen Ds. Pannekoek met studieverlof Examen creatieve handvaardigheid Rapenburg heeft nieuwe walmuur Agenda Leiden Expositie bij Verbum Dei R0U\V/K\1iAiRTET ZATERDAG 6 AT RIL 1974. ST AD E.A REGIO IA Van een onzer verslaggevers LEIDEN De Stichting Huisvesting Werkende Jongeren zal nog dit jaar beginnen met de bouw van een complex van 19 wooneenheden op de hoek van de Middelweg en de Hooglandse Kerkrhoorsteeg. (ADVERTENTIE) ^oglandse Kerkchoorsteeg: de twee panden links op de voorgrond zullen jrden gesloopt en plaats maken voor een nieuw complex, dat rond de drukkerij I de hoek (links achter) zal worden opgebouwd. Illen schrijft ons conflikt tussen de veertien Ma- kanen aan de Steenschuur 7 ep 1 huisbaas J. Stipdonk, dat zich de elopen week heeft toegespitst, gaat h van de straat verplaatsen naar de ^jhtszaal, een geschikter strijdtoneel, veertien Marokkanen hebben de p ingeroepen vart het Juridisch ;ru|viesburo. De Leidse rechtswinkel ïft Stipdonk door deurwaarder Van et laten dagvaarden om op woens- 10 april om 10.00 uur in persoon bij vertegenwoordiger te verschij- voor de Kantonrechter. Marokkanen eisen dat de bepatin- van de Huurwet, waar onderande- de huurbescherming in staat, ook hun huurovereenkomst toegepast rdt. Daarnaast eisen zij dat hun neraad Hamdi, die op 2 april door pdonk op straat is gezet, zijn ka- r weer terug moet krijgen. Als de eis hebben ze aan de rechter rraagd om Stipdonk te verbieden huurgenot en rust te verstoren straffe van dwangsom van 500,- ir elke keer of dag dat hij dit tóch !t. t is in het verleden vaker voorge nen (vorig jaar'nog in de Groene- eg) dat huisbazen van buitenlandse rknemers denken met hun huur- rs te mogen doen wat ze willen, n ,emg fatsoen was niet vaak spra- Het was gebruikelijk dat buiten ders van de ene dag op de andere l op straat gezet werden als ze voorbeeld geen huurverhoging wil- betalen. ar de rechter denkt daar anders ir. Als iemand een kamer huurt, arvan hij het gebruik moet delen t andere huurders, een bed ge likt, er voor hem schoongemaakt rdt enz., heeft die huurder even- :1 bescherming dan iemand die een fl huis gehuurd heeft en aan wie huur wordt opgezegd. De verhuur- moet dan n.l. aan de rechter een ruimings'vonnis gaan vragen en dat Jgt hij alleen maar als de huurder ate huurachterstand heeft", de ver- urder er zelf in wil gaan wonen als geen drie jaar verlopen zijn tussen iraent van aankoop) van het huis or de verhuurder en het tijdstip arop hij ontruiming vraagt. Ook de huurder er nog uitgezet wor lds het huis vertrouwd moet wor- of als de huurders ernstige over- veroorzaken aan de medebewo- rs. Maar het blijft de regel, de urder hoeft er niet uit voordat de hter dat bepaald heeft, rechtspraak zegt het zo, De Huur- heeft de bedoeling om in verband t de schaarste aan wbningen en ners, de huurders een noodzakelij- bescherming aan woningen en ka- rs, te geven. Die bescherming kfij- i ook zij die woonruimte nodig )ben en bereid zijn genoegen te nen met een kamer die ze met leren moeten delen. Zodoende krij- i de voornamelijk buitenlandse rknemers, die eerst waren overgelp- 'd aan de willekeur van de pandjes- ®n, toch hun verdiende bescher- Het maakt nu niet meer uit of een heel huis huurt, een deel van huis, een kamer of dat je een ner met meerdere bewoont. Het ttnplezier van alle bewoners in wat ir omstandigheden dan ook wordt chermd. Ik geloof dat er veel kamerbewoners zijn en ook huurders van hele of halve huizen, die met de verhuurder moeilijkheden hebben over de huur prijs. Bedenk dat de wet u beschemt, maar dat de weg naar de bescherming niet altijd even makkelijk te vinden is. Als u moeilijkheden heeft of ge woon inlichtingen wil hebben kunt even langs gaan bij de Huuradvies- conrmdssie in de Breestraat of bij de Wetswinkel aan de Apothekersdijk 33. de vertegenwoordiger van de Marok kanen Leo Neve. Daartoe zullen op korte termijn drie zet'r oude panden moeten worden ge sloopt: twee in de Hooglandse Kerk choorsteeg en één op de Middelweg. Het complex wordt als het ware rond het bestaende drukkerijtje op de hoek opgetrokken. Financieel bleek het de stichting- niet mogelijk om ook dit pand aan te kopen, maar men over weegt zodanig te gaan bouwen dat hel hoekpand eventueel in een later stadi um altijd nog aan het complex kan worden toegevoegd. De nieuwbouwplannen betekenen ook een fikse opknapbeurt van het stad- beeld ter plaatse. De drie oude pan den worden gesloopt, maar zullen in dezelfde, gddaante en hoogte opnieuw worden opgetrokken. De toekomstige gevels worden geheel aangepast aan het huidige beeld. f. 150.- per maand Het architectenbureau Van Vliet en Herpertz heeft de tekeningen al ge reed, maar mogelijk kan daar nog iets aan worden veranderd. Het bestuur van de stichting zelf beschouwt deze plannen als een prestige-object, omdat het voordien niet mogelijk bleek om nieuwbouw voor werkende jortgeren in het hart van de binnenstad te realiseren. Als voldaan moet worden aan alle wenken en voorschriften, die de overheid als voorwaarde voor een rijksbijdrage stelt, vergt dat veeelal LEIDER Maandag; wordt in de volgende straten grof vuil opgehaald: Oude Heren gracht. Ververstraat. Zijlstraat. Oost- en West Havenstraat. Dwars Havenstraat, Dwars Havenstraat. Verversplein. Haven. Havenkade. Kalvermarkt. Kljfgracht, Minne broersgracht. Zuidsingel. Herengracht Korte en Lange Langestraat. Nwe. Waardstraat, Oosterkerkstraat. Waardkerkplein en steeg. Waardgracht, Oranjegracht, Kaarsemaker- straat. Looyerstaat. Wevestraat, Veste- straat. Groen es tegen. Uiterstegracht. Kerk steeg. Breestraat. Langebrug. Ketelboeter- steeg. Schoolsteeg, Wolstèeg. Gangethe. Bo termarkt. Vismarkt. Stadhuisplein. Koom- brugsteeg. Dwarskoombrugsteeg. Maarsman- steeg. Mandemakersteeg, Vrouwensteeg. Boommarkt, Aalmarkt. Nieuwe Rijn. den Burcht, Burchtsteeg, Nle'uwstraat, Hartes- teeg, Beschultesteeg, Moriaansteeg. Hoóg- landsekerkgracht. Koppehinksteeg, Hoogland- sekerkkoorsteeg, Middelweg, Oude Rijn. Hoogstraat. Kaasmarkt, Hooigracht. St. Pan- crassteeg, van Driessenistraat, Middelste gracht. Dinsdag zijn aan de beurt: Zoetenvoudsesin- §el (van Lammenschansweg tot Hoge Rijn- ijk>, v. d. Brandelerkade, Durieuxstraat, T. Slegenbeekstraat, Roodenburgerstraat, de Mey van Streefkerkstraat. Cobetstraat. de Ridderstraat. Thorbeckestraat. Wasstraat. de Laat de Kanterstraat. Croflesteinkade. P. J. Blokstraat. Fruinlaan. de Gijselaarstraat, Kernstraat. Verdamstraat. Woensdag komt de kraakwagen In de volgen de straten: Kort Rapenburg. Kabeljauwsteeg. Rapenburg. Doelensteeg. Doelengracht. Non nensteeg. Kolfmake: steeg. Zegersteeg. 5e Btnnenvestgracht. Sterrenwacht. Kaiser- straat. Bakker-steeg. Molensteeg. Boisotkade, Kampersteeg. Conciëntiestraat. Vliet. Douza- straat. St. Jacobshof, St. Jacobsgracht. Jan van Houtkade, Hoefstraat. Raamsteeg. Garen- markt. Steenschuur, Nieuwsteeg. Heren- steeg. Salomonsteeg. Kloksteeg, Scheepma- straat. Zonneveldstraat. Pieterskerkkoor- steeg, Dlefseeg, Berkendaelstraa, Pieters kerkgracht en -straat, Pieterskerkhof. Papen- gracht. Korevaarstraat, Plantsoen. 4e Binnen-/ vesting-gracht. Rijnstraat! Kaaienstraat. 2e en 3e Havenstraat. Ie. 2e en 3e Gorterstraat. Geregracht. Levendaal. Oanjeboomstraat. Cathljnenstraat. Barbarasteeg, St. Joris- steeg. Koenesjeeg, Nwe. Brugsteeg, Wlelnia- kersteeg, Hogcwoerd. Watersteeg. Plantae. Utr Veer. Veeretraat. LEIDEN Gisteren hebben de leiding van het Rembrandtlyceum en vertegenwoordigers van leraren en leerlingen een gemeenschappe lijke verklaring uitgegeven naar aanleiding van de moeilijkheden, die bij dit lyceum waren gerezen. De verklaring luidt als volgt; Naar aanleiding van de ontstane moeilijk heden zijn tussen schooleiding, docen ten en leerlingen der scholengemeen schap diepgaande gesprekken gevierd. Uitgangspunt is, dat alle organen bin nen de school het tot hun taak reke nen en bereid zijn de democratie te blijven stimuleren en ervoor te zor gen, dat de inspraak van allen, die bij de school betrokken zijn zo groot mogelijk is. Alle partijen zijn nu tot de overtui ging gekomen, dat binnen de school voldoende mogelijkheden aanwezig zijn tot inspraak en democratie en dat voor de toekomst voldoende voorwaar- LHC doet niet mee aan raadsverkiezingen LEIDEN Het Leids Huurderscomi té zal nu definitief niet meedoen,aan de gemeenteraadsverkiezingen van 29 mei. Het L.H.C. als geheel heeft te weinig belangstelling voor een raads- zetel. PSP, PPR en D66 zullen nu met z'n drieën één 'ijst vormen. Deze ziet er als volgt uit; 1 Kees du Gardijn (PPR), 2 Anne v d Zande (PSP), 3 Bert Oosterman (D'66), 4 Laurens Beijen (PR), 5 Kees van Egmond (PPR), Gerrit Jan de Bruin (PSP), 7 Leo Neve (PPR), 8 Wil van Rooyen (D'66). Het eigen ochtendblad voor èlk protestants Christelijk gezin in Leiden en omgeving ZORG VOOR EEN STERKE CHRISTELIJKE PERS een>te groot verlies aan ruimte en is een project daarom vaak niet of nau welijks tot een redelijke exploitatie te brengen. Maar bij dit nieuwe project is dat eindelijk wél gelukt. Onder de noe mer 'excessieve bouwkosten' (door b.v. hogere bouwkosten in de binnen stad) is de stichtirfg in aanmerking gekomen voor een extra bijdrage, los gezien nog van het feit, dat de rijks- premiebeschikking voor nieuwbouw per 18 januari 1974 aanmerkelijk is verhoogd. Hierdoor wordt het moge lijk 'dat de woonejiheden na opleve ring (vermoedelijk eind volgertó jaar) ongeveer 150 per maand moeten gaan kostèn (kale huur). Maar mocht de rijkspremiebijdrage tegen die tijd weer gezakt zijn, dan zal aan een dergelijk bedrag onmogelijk kunnen worden vastgehouden Extra bijdrage Zoals gezegd zal de nieuwbouw niet hoger worden dan de bestaande be bouwing. Dat betekent dat aan de zijde van de Middelweg (op de plaats van een leegstaand voormalig fabrieks pand) vijf woonlagen komen en aan de zijde van de Hooglandse Kerk choorsteeg slechts twee en drie. DU wooneenheden bestaan uit een halle tje met open keuken, een doorverbin ding naar toilet en douche en tenslot te een flinke woonkamer van onge veer 18 m2. Aan de achterzijde van het complex blijft de bestaande bin nenplaats 'gehandhaafd. De woonheden worden onderling verbonden door ga lerijen Intussen vordert ook de bouw van het SHWJ-complex op het terrein van de voormalige fabriek van Backer Co. aan de Hoge Rijndijk. De fundering is al enige tijd gereed i'a de muren schieten al omhoog. Zoals bekend ko men hier 81 woonheden, onderver deeld in 65 eenkamerwoningen en 16 tweekamerwoningen. De stichting hoopt dit project in het voorjaar van 1975 gereed te hebben. Aanvankelijk was men (op basis van de in 1973 geldende premieregeling) van mening dat deze woonheden (ADVERTENTIE) biedt brillen om in te bijten' 'n Merkwaardige gewoonte. Vaak gesignaleerd bij gekon- centreerde mensen. Luisterende mensen. Intelligente mensen, kritische mensen. Misschien kochten ze juist daarom hun montuur bij v.d. Wiel. Wie weet weet er het fijne van ....van brillen! Nieuwe Rijn S2 Leiden DIT IS EEN GELIMITEERDE UITGAVE f 200 kaal zouden moeten gaan doen. Maar ook voor dit geval schept de nieuwe bijdrageregeling van het rijk gunstige perspectieven. Mocht de nieuwe regeling van 18 januari 1974 van kracht blijven, dan zullen woon eenheden na de oplevering ongeveer 130 kaal per maand gaan kosten VOORSCHOTEN De Voorsehotense commissie voor openbare werken be handelde de nota 'Plandoelen streek plan Zuid-Holland West' een nota, die volgens de samenstellers gezien moet worden als een discussiestuk. Mr. Begeer (VVD) noemde de nota een goedmoedig pakket droomwensen, de onnozelheid is groot en de nota staat los van alle financiële realiteit en daarom is het een teleurstellend stuk. De heer Uyterlinde (PCG) had al veel van dit soort rapporten gelezen en kon niet aan de indruk ontkomen dat hij veel reeds elders gelezen had: 'Men schrijft graag over'. Mr. Goosens (D'66) was van mening dat het een discussiestuk is en zich laat lezen als een politiek programma. De heer Van Wijk (PvdA) vond de kritiek van de heren Begeer en Uyter linde te negatief, hoewel de nota wel moeilijk te lezen is door de gezwollen taal. Ir. Franken (KVP) veronderstelde dat de PPD (Prov. Plan. Dienst) een poging waagt om een soort discussie on gang te brengen. Tijdens de behandeling van de nota ging de commissie op de wetenschap pelijke toer en wethoüder Koetser (WD) liet de secretaris alle kreten en beschouwingen nauwkeurig op schrijven. Ook de commissie voor openbare wer ken wees het voorstel tot het verle nen van subsidie 'in de restauratie -van het rieten dak van de Kniplaan 3 voorlopig af wegens het ontbreken van een kostennota. De culturele com missie had dat reeds eerder gedaan. De subsidie (in beginsel) werd wel verleend voor de restauratie van de boerderij 'Nooit Gedacht' aan de Leid- seweg 519. Niet alleen het voorhuis maar ook het interieur wordt in. his torische staat teruggebracht. De ge meentelijke subsidie wordt eerst van kracht zodra het rijk subsidie ver leend maar dat kan wel enige jaren duren. LEIDEN Vandaag, zaterdag 6 april, wordt op De Zolder, Morsweg 114, voor jong en oud een 'marathon dag' gehouden. Van 10 tot 24 uur. Het doel van deze dag is aan de hand van enquêteformulieren te polsen aan wel ke vormen van kreativiteitbehoefte bestaat. Bij voldoende animo hoopt men dan in september met diverse evenementen van start te kunnen gaan. 10.00-10.30 uur poppenkast: 10.30-12.30 uur koffiebar: 13.00-14.00 uur start puzzeltocht: 14.00-16. uur kreatieve markt (pottenbakken, schilderen, sie raden maken, schaken, damihen enz.), 16.3-17.30 uur judodemonstratie: 19.30-21.00 uur disco(tieherS) alleen voor leden; 20.30-24.00 uur popgroep. Iedereen kan komen en gaan wanneer hij wil. Nadere inlichtingen kan men krijgen bij het secretariaat. P. J. Segaar, Leidseweg 562 Voorschoten. öNY/i'-r 974 L. QPPIP'C VEELKLEURIGE U stort 7.70 op giro 40074 tn.v. 3 October Herdenkingszegel Leiden. Oen zenden wij u per omgaande twee series unieke herdenkingszegels „Lelden 400 Jaar ontzet". Serie A: met oud Lelds wapen. - Serie B: met nieuw Lelde wapen. Wilt u tevens lid worden van de 3 October Vereenlglng, dan stort u 10.—, Per omgaande zenden wtj u dan de hordenklngszegels ean lidmaatschaps- kaart van onze vereniging, die ook geldt als toegangsbewijs tot het Lunapark voor twee personen. Medio september ontvangt u nog de (raai verzorgde 3 October (eestwljzer. De unieke herdenkingszegels zijn ook verkrijgbaar bij uw bank en het V.V.V.-kantoor. Nadere Inlichtingen: postbus 40074 - telefoon 01710 - 20279. IDEZE UNIEKE UITGAVE IS EENMALIG 11 LEIDEN De pogingen van de regi onale commissie van de hervormde gemeente Leiden, Leiderdorp, Oegst- geest en Voorschoten om de samen werking tussen de vier gemeenten in deze regio uit te bouwen tot zo moge lijk één centrale gemeente of tot een orgaan met vergaande bevoegdheden om allerlei projecten op te zetten en uit te voeren, zijn definitief mislukt. Géén van de gemeenten is financieel in staat nieuwe kerkelijke activiteiten ter hand te nemen. Wel ligt er nog een voorstel voor dè vorming van een regionaal contactorgaan, waarin de centrale organen van de verschillende gemeenten kunnen overleggen hoe door samenwerking op allerlei terrei nen er ook goëdkoper kan worden gewerkt. De centrale kerkeraad van de Leidse hervormde gemeente heeft al met dit plan ingestemd. LEIDEN Op maandag 29 april om 8 uur zal in de aula van de school in de Meenwijk een bijeenkomst worden gehouden van de algemene kerkelijke Merenwijkraad met de commissie Me renwijk van de Gemeenschap van Ker ken. Deze commissie werd in 1969 vorrad om de oecumenische opzet van het kerkelijke werk in de Meren wijk voor te bereiden. De geloofsgemeenschap van de Meren wijk wil nu de Verantwoordelijkheid van de commissie officieel overnemen. De Gemeenschap van Kerken heeft dan ook besloten, de commissie op te heffen. Er zal die avond niet alleen afscheid van de commissie worden genomen, ook zal een toelichting worden gege ven op de plannen voor het maken van kerkelijke ruimten in het wijk centrum. LEIDEN Het Stedelijk Gymnasium organiseert van maandag 8 april t.m. donderdag 11 april de 28e GOTA, een grote intergymnasiale sportmanifesta tie. Er zullen 19 gymnasia naar Lei den komen, waar zij elkaar zullen bekampen in atletiek, hockey, volley bal, tafeltennis en zwemmen. den geschapen zijn voor een goede samenwerking. De verklaring is ondertekend door de rectrix, mevr. J. L. de Boer-Pino, de conrector J. van Mameren, de leraren D. P. den Baars en W. Jager en de leerlingen W. Snijder en F.' C. Wei land. LEIDEN Ds. E. M. Pannekoek, predikant van de wijkgemeente Kooi- wijk-Pniël, is èan de beurt om voor enige maanden met studieverlof te gaan. Ds.-A. J. Lamping zal in die tijd consulent van deze wijkgemeente zijn. LEIDEN Voor het examen Creatie-' ve Handvaardigheid B zijn de volgen de kandidaten (bij de stichting Leidse Jeugd Actie) geslaagd: Leiden: de heer B. H. Bavelaar; Leiderdorp: mevr. H. M. T. Disseldorp-Hendriks; mevr. H. C. Guns-Bal, mevr. C. G. M. Verberg-Moerkerk; Noordwijkerhout: mevr. G. M. Huitzing-van der Meer; Oegstgeest: mevr. M. A. de Jong-van Zeventer,- mevruow T. W. Nieboer-de Graaf; Voorschoten: mevr. L. F. Kloeg- Auping, mej. C. Ouwekerk. LEIDEN In de nacht van donder dag op vrijdag sloeg een 22-jarige automobilist, komende uit de Chur- chilllaan, met een te hoge snelheid rechtsaf naar de Voorschoterweg. Hier door tuimelde zijn auto enige malen opzij. De man kwam met de schrik vrij maar zijn auto werd flink bescha digd. LEIDEN Na een jaar afgesloten te zijn geweest, is het gedeelte van het Rapenburg tussen Nieuw steeg en Universiteitsbibliotheek weer gereed. De oude vervallen walmuur is gesloopt en is vervangen door een nieuwe, die er weer 'n tijdje tegen kan. Tegelijk met deze nieuwe kademuur is er een nieuw straatriool aangelegd. Dit alles als voorloper van het z.g. 15-jarenplan voorde binnenstad, dat een totale vernieuwing van walmuren, rioleringen en bestratingen in de gehele binnenstad beoogt. Hiermee hoopt men spoedig te beginnen. ZATERDAG 6 APRIL Opstandlngskerk Steenschuur 9. 8 uur: wel- komsupenst, voorganger ds. H. Toorman Den Haag, medewerking van De Alquettes te Voorschoten. ZONDAG 7 APRIL OEGSTGEEST Groene Kerk. 8.15 uur: concert K. en O.. .MAANDAG 8 APRIL Stadhuis. 7.30 uur: gemeenteraad. Rapenburg 10. 8 uur amateurfotografen. DINSDAG 9 APRIL Museum Volkenkunde. 8 uur: Filmclub l* K. en O. Rijnlands Lyceum Oegstgeest. 8.15 uur caba ret Don Qutshockmg Koord Studio, Oude Rijn 88. 8 uur Jack F Chandu over 'Magiër ln de 20ste eeuw'. Groene Kerk Oegstgeest. 8 uur toneelgroep Geref. vrouwenver. Oegstgeest. opvoering van paasspel 'Jezus leeft'. Driftstraat 49. 10.30 tot 11.30 uur: spreekuur soc. raadsvrouw. WOENSDAG 10 APRII. Dljfcstr&at 2a. 10 tot 11 uur: spreekuur soc. raadsvrouw. DONDERDAG 11 APRIL Zaal Bevrijdingskerk. 8 uur afd. Zuid-Weet Christenvrouwenhond ledenvergadering: me vrouw J. Kollewijr. te Voorschoten over eigen werk (schilderen en kunstboek-bin den). Stadhuis, 6 tot 8 uur: spreekuur soc. raads vrouw. ZATERDAG 13 APRIL Museum Volkenkunde, 2.30 uur kinderfilm. ZONDAG 14 APRIL Leiderdorp, Dorpskerk 3 uur: concert Elgin High School Choir. Koord Studio. Oude Rijn 88 Leiden: hulsmti- ziekmiddag 3.15 uur. DIENST APOTHEKEN De avond- nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Lelden wordt waarge nomen van vrijdag 5 april tot 12 april door de apotheek Herdingh en Blanken. Hoge- woerd Leiden, de apotheek Voorschoten en de apotheek Beker. Lijtweg Oegstgeest. TENTOONSTELLINGEN Galerie Van der Vlist, Botermarkt 3 Leiden: schilderijen van Antoine Tames, zinkplastie- ken van Piet van Piet van Steyn. textielob- Jecten van Machteld Wiegersma. Van 9 april tot 12 mei. Dinsdag tot en met zaterdag van 10 tot 5 uur. donderdag tot 21 uur. LEIDEN In 'Verbum Pei', Planta ge 16, is een expositie ingericht rond het thema van de Vastenbrief en de Vastenaktie. De expositie bestaat uit tientallen posters over het onderwerp 'Macht, Onmacht, Hoop' en wordt be geleid met een interressante dia-serie. Ze is geopend tot en met woensdag 10 april, dagelijks van 10 uur 's morgens tot 10.00 uur 's avonds. Op ieder heel uur zal de dia-serie vertoond worden. De hele dag zullen mensen aanwezig zijn voor een gesprkeje. LEIDEN Vanavond 'om 6 uur be gint de tafeltenniswedstrijd Sanocel Scy 11 a-Iduna-Habe in het tafeltennis- centrum, Catharij nestraat 10. Beide teams zijn in degradatiegevaar. ADVERTENTIE auto-inzittenden brand glas inbraak ongevallen rechtsbijstand reis storm wettelijke aansprakelijkheid voor particulieren ziekte ziektekosten om zéker te zijn! vraag inlichtingen aanuwraafintlemen of eventueel aan n.v. verzekeringsmaatschappij \HremqhrU e» fésm-3 W. 010-388«44y

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 3