TWEE GROEPSLEIDSTERS EEN LEIDSTER scheepvaart vereeoiging zei documentatie-meilewerke FAMILIEBERICHTEN HOE DICHTER IK NADER... Leidsters/Assistent Leidsters MET 5.000,- EIGEN GELD EN 337,50 PER MAAND WONEN TE WILLEMSTAD MODERNE WOONHUIZEN 337,50 VRIJE VESTIGING Orthopaedagogisch Behandelings-lnstituut Schreuder TROUW/KiWtAiRTETT ZATERDAG 6 APRLL 1974 K- Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of ln de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Gerard Haasnoot Inge van Duyn hebben het genoegen u, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op dinsdag 9 april a.s. om 14.45 uur in het raadhuis te Katwijk aan Zee. Kerkelijke inzegening om 15.45 uur in de Ned. Herv. Kerk, Boulevard te Katwijk aan Zee, door de weleer waarde heer ds. A. Vink. De receptie zal gehouden worden van 17.30-19.00 uur "in het Herv. Kerkelijk Centrum, Voorstraat 24 te Kat wijk aan Zee. 'Toekomstig adres: Zuidstraat 47, Katwijk aan Zee. Voor de vele blijken van medeleven, welke wij mochten ondervinden na het onverwacht overlijden van mijn lieve Man, onze lieve zorgzame Vader, Schoonvader en Opa Martinus Vinkestijn betuigen wij onze oprechte dank. F. Vinkestijn-Feitsma Kinderen en kleinkinderen Leiden, april 1974. Moriaansteeg 10. Daar het wegens de overstelpende belangstelling na het overlijden van ons aller Teunds den Duik helaas onmogelijk is ieder persoonlijk te antwoorden, betuigen wij hierbij onze hartelijke dank aan zovelen, die in woord of geschrift met ons meeleefden. Onze bijzondere dank gaat uit naar de predikanten Ds. A. Vink en Ds. Jac. de Vos, de huisarts en naar de firma •Vis, die de begrafenis voortreffelijk verzorgde. M. den Dulk-van der Leden Kinderen en kleinkinderen Katwijk aan Zee, april 1974. Vuurbaakplein 2. Op 12 april a.s. hopen onze lieve Ouders Hendrik Schalk en Maria Schalk-Yan der Heiden hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid hen hiermee te feliciteren op vrijdag 19 april a.s. van 16.30 tot 18.30 uur in hotel restaurant „Kaagzicht", Huigsloterdijk, Buitenkaag. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Buitenkaag, april 1974. Lisserdijk 36. Met dank aan de Heer herdenken onze Ouders en Groot ouders Izak Groenenberg Bab de Kleer dat zij D.V. vrijdag 19 april a.s. 45 jaar getrouwd zijn, terwijl het 28 april 45 jaar geleden is dat de bruidegom als geref. pred. werd bevestigd. Namens de kinderen en kleinkinderen Den Haag, Vlierboomstraat 499. Heden nam God tot Zich mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en lieve Grootvader Jan van der Meer Hij overleed op zijn verjaardag op de leeftijd van 68 jaar. Zijn leven was dienen. P. van der Meer-van Waart J. van der Meer H. J. van der Meer-Verschoof J. van der Meer G. Breman en de kleinkinderen Dan ja Marlinde Ruth Op dinsdag 9 april 1974 vindt in de namiddag 2.30 uur in de aula op de Algemene Begraaf plaats, Laan van Spieringshoek te Schiedam een korte rouwdienst plaats, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Geen bezoek Geen bloemen Schiedam, 4 april 1974. Westvest 27 B. Heden werd plotseling van ons weggenomen onze geliefde Broer en Zwager iA. v. Nieuwkoop op de leeftijd van 63 jaar. Rijnsburg: P. v. Nieuwkoop D. van Nieuwkoop-v. Dijk A. Noort W. Noort-v. Nieuwkoop N. v. Nieuwkoop N. v. Nieuwkoop-Monster J. v. Nieuwkoop J. v. Nieuwkoop-Timmers Katwijk a.d. Rijn: A. v. Nieuwkoop-Zwaan Rotterdam: N. v. Nieuwkoop-Buis Canada (B. C.): S. K. Hogewoning Zalig de doden die in de Here sterven. Heden werd plotseling van ons weggenomen onze geliefde Broer en Zwager A. v. Nieuwkoop op de leeftijd van 63 jaar. Rijnsburg: A. Noort W. Noort-v. Nieuwkoop A. Noort A. Noort-de Mooy P. v. Bekum P. v. Bekum-Noort W. Schoneveld D. Schoneveld-Noort J. Noort J. Noort-Veldman C. Noort J. Noort-de Mooy N. Noort M. Noort-Wassenaar Zalig de doden die in de Here sterven. Na een kort lijden is onze lieve zorgzame Vader en Opa in Christus ontslapen Maarten van Duijn weduwnaar van Maria Schalkers in de leeftijd van 68 jaar. Hij die in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. Joh.1125 Noordwijk: P. C. Chatelain-van Duijn B. Chatelain J. van Duijn G. van Duijn-de Vreugd Breda: C. Smolders-van Duijn W. Smolders Katwijk: A. S. van Duijn C. van Duijn-Kluivers Würgendorf P. van Duijn West-Duitsland: I. van Duijn-Franz Oegstgeest: M. van der Luijt-van Duijn J. A. van der Luljt Katwijk: M. Varkevisser-van Duijn C. Varkevisser en kleinkinderen Katwijk, 3 april 1974 Randweg 15 Correspondentie-adres: Parstraat 23 De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Zuidstraat 103 te Katwijk. Gelegenheid tot bezoek zaterdag van 7-8 uur n.m. Thuis geen bezoek De rouwdienst is bepaald op maandag 8 april a.s. om 3 uur in het Jeugdhuis Voorstraat 72 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaats vinden om ca. 4 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Zuidstraat aldaar. „Rust, mijn ziel, uw God is Koning". Van ons is heengegaan mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Oma Jansje Blok-Verkuyl geboren 2 juli 1900 Hoofddorp: A. G. Blok Hoofddorp: J. Blok G. van Harten Hoofddorp: M. C. Blok J. G. Blok-van de Poppe Caroline, Jannemieke en Josineke Slikkerveer: J. Vos-Blok M. J. Vos Ard, Anneke en Koen Hoofddorp, 3 april 1974. IJweg 1111. Moeder is opgebaard in een der rouwkamers van Dunweg's Begrafenis Associatie, Tuinweg 9 te Hoofddorp; bezoek aldaar zaterdag van 16.00 tot 17.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 8 april om 15.00 uur in de aula van de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Hoofddorp, aan de Hoofdweg, hoek Vijfhuizerweg, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Ook nog gelegenheid tot condoleren in een der ontvangkamers van de aula na afloop van de be grafenis. Vertrek van het woonhuis om 14.30 uur. Herplaatsing wegens misstelling Heden nam God tot Zich onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Jansje Blok-Verkuyl Haar hartelijkheid en vriendelijkheid zullen wij altijd blijven gedenken. Bennebroek: A. Verkuyl Aalsmeer: M. Groenenberg-Verkuyl H. Groenenberg Middenmeer. P. Kroon-Verkuyl P. A. Kroon Neven en nichten Hoofddorp, 3 april 1974. Bij het plotseling overlijden van onze lieve en zorgzame Man en Vader Arnoldus Timotheüs Besselaar herinneren wij ons de woorden die zoveel voor hem betekenden: „Onrustig is ons hart totdat het rust vindt in U". (Augustinus). Hij is 46 jaar geworden. R. Besselaar-Verweij Anja Margriet Lenette Annelies Arnold Eindhoven, 5 april 1974 Piuslaan 36 Op woensdag 10 april om 13.00 uur zal in de Petrakerk (hoek Piuslaan—Leenderweg) een kerkdienst worden gehouden, waarna de begra fenis plaatsvindt op de Algemene Begraafplaats „Roostenhof" (Stratum). Pappa is opgebaard in het Diaconessenhuis. Liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis, in de Petrakerk. Algemene kennisgeving Heden behaagde het de Here na een kortstondige ziekte uit ons midden weg te nemen onze lieve zorgzame Man, Vader, Behuwd- en Groot- vadei Pieter Vooijs in de ouderdom van 69 Jaar. Katwijk aan Zee, 4 april 1974 Meidoornstraat 3 Gelegenheid tot condoleren: 's middags van 3-5 uur en 's avonds van 7-9 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 9 april a.s. des nam. 1.45 uur ln hel Jeugdhuis, Voorstraat 72 te Katwijk aan Zee. waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats Duin- rust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u hiermede allen zeer hartelijk danken voor het medeleven, betoond bij het overlijden van mijn geliefde Vrouw, Johanna Clasina Bester veld geboren Wapperom Uw belangstelling was een grote steun voor ons allen. Z. Besterveld Heden ls overleden onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante, Wilhelmina Johanna van Papenvelt 89 jaren oud. G. van Papenvelt E. van Papenvelt- den Otter A. van Papenvelt G. van Papenvelt-van As Neven en nichten Dordrecht, 5 april 1974. Bejaardencentrum „Vijverhof'. Henrl Polakstraat 7. Geen bloemen De overledene ligt opge baard in de rouwkapel van „Vijverhof". Gelegenheid tot bezoek aldaar maandag a.s. van 19 tot 19.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben dinsdag 9 april a.s. op de Algemene Be graafplaats. om 11.30 uur vanuit de aula. Vertrek van af „Vijverhof" om 11.15 uur. Voor de vele blijken van m leven die wij ontvingen bij het overlijden van onze Man en Vader Laurentius Abraham Lourier zeggen wij ieder hartelijk dank. God nam tot Zich mijn Man, onze Vader en Groot vader Cornells Hendrikns van den Berg Registeraccountant geboren 24 november 1885 Hij was Officier in de Orde van Oranje Nassau en ingeschreven in het Gulden Boek van de gemeente Hilversum Hilversum: A. J. van den Berg-de Vos Hilversum: A. van den Berg J. van den Berg van Altena 's-Gravenhage: W. Heetebrij-van den Berg H. E. Heetebrij Bergen (N.H.): A. G. van den Berg D. A. van den Berg-Manten Laren (N.H.): A. M. G. Meijer-van den Berg H. J. Meijer Hilversum: L. C. van den Berg J. E. van den Berg-Algra Aalten: C. H. van den Berg W. A. van den Berg-Tolk Leiden: A. P. Menken-van den Berg M. W. J. Menken en kleinkinderen Hilversum, 5 april 1974 Graaf Florislaan 10. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Diakonessenhuis, van Riebeeckweg 212 te Hilversum. Uitsluitend aldaar condoléance- bezoek dinsdagavond van 7.30 tot 8.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 10 april a.s. 's middags om 2.00 uur in de aula van de Begraafplaats „Zuiderhof" aan de Kol- hornseweg te Hilversum, waarna de begrafenis aldaar zal plaatshebben. Heden overleed onze oud-firmant de heer C. H. van den Berg dankbaar voor de wijze waarop hij onze maat schap diende en met mooie herinnering gedenken wij zijn persoon en werk. Firmanten en Personeel van Van den Berg, Top en Co. -, 5 april 1974 „Hij is verlost, God heeft hem i Heden nam God tot Zich mijn geliefde Man, onze zeer zorgzame Vader, Grootvader en Overgroot vader Cornelis van Zuilen op de leeftijd van 79 jaar. Amstelveen: J. van Zuilen-Parlevliet Amstelveen: M. van Zuilen P. H. van Zuilen-Koopman Amstelveen: J. van Zuilen J, van Zuilen-Verboom Leiderdorp: J. Dijs-van Zuilen T. Dijs Schöppingen M. M. Petersen-van Zuilen West-Duitsland: J. M. Petersen Amstelveen: C. van Zuilen jr. L. van Zuilen-Obêe Overijse, België: M. Norel-van Zuilen J. J. Norel Kleinkinderen en Maaike Amstelveen, 4 april 1974. Galerij 42. Liever geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 8 april om 13.45 uur in de Pauluskerk, Wolfert van Borsselenweg te Amstelveen, waarna de be grafenis zal plaats vinden om 15.00 uur op de begraafplaats „Zorgvlied", Amsteldijk te Amster dam. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de aula. Psalm 911 (onberijmd) In vertrouwen in haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Antje Francyna Bons-De Haan weduwe van Pieter Cornelis Bons op de leeftijd van 88 jaar. Wij zijn bedroefd, maar ook past ons dankbaar heid, dat zij deze leeftijd mocht bereiken. Sliedrecht: A. Lanser-Bons A. Lanser J. Bons J. Bons-van Rijsbergen P. C. Bons C. Bons-Barendregt Australië, Leongatha: M. J. Bons T. Bons-Smits Sliedrecht: W. van Wijngaarden-Bons J. van Wijngaarden Rotterdam: D. K. van Ballegooien-Bons Drs. A. van Ballegooien Klein- en achterklein kinderen Sliedrecht, 5 april 1974 „Huize Parkzicht", Lijsterweg 1 Correspondentie-adres: J. Bons, Reigerlaan 63 Liever geen bloemen Gelegenheid tot condoleren op maandag 8 april 's avonds van 7 tot 8 uur en na afloop van de be grafenis in Huize Parkzicht De teraardebestelling zal plaatsvinden op dins dag 9 april a.s. om 2.15 uur op de begraafplaats te Sliedrecht. Vooraf zal in „Huize Parkzicht" een rouwdienst worden gehouden welke aanvangt om 1.30 uur. Voor ons volkomen onver wacht, maar op Zijn tijd nam de Heer tot Zich onze geliefde Broer, Zwager en Oom Nicolaas Hendrik Sieb recht Amstelveen, 2 april 1974 Deventer, A. F. van Bockel-Slebrecht J. van Bockel Weesp, J. A. Siebrecht M. J. Slebrecht- van Verseveld Botterdam, J. F. Siebrecht C. Siebrecht-van Bruggen Rotterdam, J. A. Siebrecht Zierikzee, E. W. de Vrles-Buitenhuls A. Ph. de Vries en kinderen KIJK- EN INFORMAHEBOEK VOOR AQUARIUM- LIEFHEBBERS Aqaarininvissen inkleuren Dr. E. Braum en K. Paysan Schitterend uitgevoerd boek met kleurenfoto's van 135 (I) vissen. Na- tuurgetrouwl Met be schrijving van elke soort. Deze gids verschaft de aquariumliefhebber te vens praktische informa tie over de verzorging. In de serie De Natuur in Kleuren. Gebonden f 18,50 Verkrijgbaar bij uw boekhandel ZOMER KEUNINQ WAGENINGEN Dr. HELMUT THIELICKE De hoofdwaarheden van het christelijk geloof, uiteengezet aan da hand van de Apostolische Geloofs belijdenis Een sprankelend boek f 18.90 Verkrijgbaar In de boekhandel ZOMER KEUNINQ WAGENINGEN Dr. C. Gilhuis Gesprekken over het ouder worden 14e druk f 9.90 Verkrijgbaar in d» boekhandei ZOMER KEUNINQ WAGENINGEN Avenue Concordia 39 Telefoon 010-142961 Rotterdam Dat zijn de mensen, waaraan wij op dit moment behoefte hebben voor de verzorging van geestelijk gehandicapten, waarvan de meesten overdag buitenshuis werken. Jonge krachten, leeftijd vanaf 20 jaar, welke enige ervaring hebben, maar vooral begrip voor de minder begaafde medemens .kunnen rekenen op dankbaar werk met prettige leeftijdsgenoten. Onze Stichting is erkend voor het diploma Kinderbescherming A, terwijl tz.t de mogelijkheid bestaat deel te nemen aan de O.P.M. cursus. "Plaatsing als leidster of assistent leidster is afhankelijk van ervaring en opleiding. Wilt u eerst eens komen praten, dan bent u na telefonische afspraak van harte welkom. Uw sollicitaties gaarne schriftelijk met uitvoerige inlichtingen aan de direkteur der Stichting. In dit historisch vestingstadje met z'n fraaie Jachthaven en Ideale ligging tussen: BREDA (35 km) - ANTWERPEN (45 km) en ROTTERDAM (30 km) zijn In een omgeving die rijk is aan RECREATIEMOGELIJKHEDEN FRISSE LUCHT en RUIMTE aan en nabij de STEENWEG, In aanbouw (waarvan enkele binnenkort te aan vaarden) een aantal luxueus uit te voeren met garage, voor- en achtertuin, KOOPSOMMEN V.A. f 74.000,— v.o.n. De woningen worden geheel voorzien van een aardgas-centrale verwarmings installatie. MODELWONINGEN Bezoek onze door de Fa. v. d. Werken te Willemstad geriefelijk Ingerichte model woning die van maandag t/m vrijdag geopend Is van 13.30 - 16.30 uur en op zaterdag van 14.00 - 17.00 uur. Onze medewerker ter plaatse zal u dan gaarne alle door u gewenste inlichtingen en documentatie verstrekken. Terwijl u zich dan tevons persoonlijk kunt overtuigen van de fraaie ligging en afwerking van deze woningen. Voor een woning van f 74.000, IS AANKOOP REEDS MOGELIJK MET 5.000. EIGEN GELD De maandelijkse last aan rente, f 521,50 welke na aftrek van het fiscaal voor deel, bij een Inkomen van b.v. 30.000,per jaar met aftrek voor 2 kinderen zal dan zijn Voor Inlichtingen en afspraken buiten bovenvermelde tijden kunt u zich ook in verbinding stellen met B.V. UMACO (Dir. W. J. v. Vliet, mak. o.g.), Wilhelminapark 58, Utrecht, tel. (030)-51 13 21. Na 19 uur: tel. (02150) - 55982. TE KOOP TE GOUDA PREMIEWONINGEN Totaal te verkrijgen rijksbijdrage van 11.830.- tot 15.411.- In het royaal opgezette uitbreidingsplan „BLOEMENDAAL I" zijn aan en nabij de Lobelialaan in aanbouw genomen een beperkt aantal (2e serie) zeer gunstig en zonnig gesitueerde luxueus af te werken AJOURWONINGEN met voor- en achtertuin. Alle woningen worden voorzien van C.V. KOOPSOMMEN vanaf 92.500.- k.k. (deze kosten koper zullen momenteel ca. 2.600.- bedragen) Desgewenst is een zeer ruime financiering mogelijk. VRIJE VESTIGING. Voor inlichtingen dagelijks (ook zaterdags) van 13.30 - 16.30 uur in het verkoopkantoor op het bouwplan en bij B.V. UMACO (Dir. W. J. van Vliet, mak. o.g.) Wilhelminapark 58, Utrecht, tel. 030 - 511321. Hereniging van ondernemingen en organisaties in de haven-.vervoer-enaanverwantebeilrijv zoekt voor haar afdeling documentatie een met middelbare schoolopleiding, in het bezit van ee diploma GO-A en bekend met het U.D.C.-systeem. Gedacht wordt aan een leeftijd tot ca. 25 jaar. Geboden wordt een gunstige salaris- en gratificatie regeling. De kleine afdeling verzorgt de literatuur-signalering o| sociaal-economisch en haventechnisch gebied ten be hoeve van het eigen bureau van de vereniging en va haar leden. Daarnaast wordt een maandelijks literatuui ovetzichtTransporttechnieksamengesteidenuitgegeve Sollicitaties te richten aan het secretariaat van d vereniging. vraagt voor zijn gezinstehuis Ruimzicht in Laag-Soeren zo spoedig mogelijk: Voor dit werk vragen wij betrouwbare medewerksters, die samen met e nog een collega de zorg op zich willen nemen voor 10 geestelijk gehan- dicapte dames. Tevens vragen wij: die ambulant is over twee gezinstehuizen te Laag-Soeren. Instituut Schreuder is een christelijke instelling en sollicitanten dienen zich in deze sfeer thuis te voelen. Ze moeten niet jonger dan 23 jaar zijn en bij voorkeur het kinderbeschermingsdiploma A of B hebben of het Z-diploma. De salarissen en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de richtlijnen van de Nationale Federatie voor Kinderbescherming. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de directeur van het Instituut, Bakenbergseweg 258, Arnhem, met vermelding van het advertentie nummer 5277.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10