ZELFSTANDIG VOORTBESTAAN VAN FIAT KOMT IN GEVAAR Bezig bedrijf Italiaans autoconcern vecht voor zijn toekomst DeVeenman Repro kopieert of 't gedrukt is. En verkleint óók de kosten. Olieprijs binnen paar jaar lager Duurdere grondstoffen kostten Hoechst al ruim 600 miljoen gulden sr%' Laat Veenman maar schuiven. Die zit gebeiteld op de kopieer- markt met z'n Repro. Kopiëren op gewoon papier doen er meer. Maar zó dat 't gedrukt lijkt, doet er maar één. Buitenlandse banken mogen nu ook buiten Djakarta werken Beursstaking Parijs Het tussentijds bericht is uit! WALL STREET ZEER VAST DOW JONES INDEX Jll S'ARTET DONDERiDAG I VPRIL 1974 l'l\\\r|p\ KV ECONOMIE '117 K19 Van een onzer redacteuren MILAAN - Fiat, wereldwijd symbool van de Italiaan se industrie en technisch kunnen, vecht om zijn voortbestaan als zelfstandige particuliere industrie. Het automobielconcern, dat over 1973 voor het eerst sedert 1943 niet in staat was om zijn boeken met winst af te sluiten, zal het waar schijnlijk niet zonder steun van de regering kunnen stellen, wil het de huidige situatie overleven. Door voortdurende stakingen, waar door miljoenen arbeidsuren reeds verloren gingen, een sterk teruglo pende produktiviteit van de werkne mers het afwezigheidspercentage bedraagt niet minder dan 11 tot 15 en de ook in Italië alsmaar toenemende inflatie, zit het concern momenteel dieper in de put dan ooit. In de fabrieken, goed voor een jaarlijkse produktie van zo'n twee miljoen auto's komen evenals vier jaar geleden met moeite 1.5 miljoen wagens van de lopende band. En dat niettegenstaande het in dienst nemen van duizenden nieuwe arbeidskrachten en aanzien lijke investeringen in produktie-in- stallaties in de laatste jaren. Afzet moeilijk Ook de energiecrisis is allesbehalve ongemerkt aan Fiat voorbijgegaan. Door afzetmoedlijkheden in binnen- en buitenland liggen de automobiel- voorraden momenteel 70 procent bo ven het normale peil in deze tijd van het jaar. Eind maart stonden ongeveer 250.000 auto's onverkocht op de fabrieksterreinen. Het behoeft dan ook geen verwonde ring te wekken, dat de gebroeders Agnelli, die aan de top staan van het (nog); particuliere Italiaanse au toconcern, de ontwikkeling met gro te zorg gadeslaan. Dit te meer nu de Italiaanse staat nog altijd niet bereid blijkt door een veranderde poli tiek een hand uit te steken om het concern te helpen. Volgens de ge broeders Agnelli zou één van de middelen daartoe een opheffing van de bestaande prijsstop voor Italiaan se auto's kunnen zijn. Lonen De lonen van het bedrijf, die vorig jaar met omstreeks 17 procent om hoog gingen, zijn in het kader van de nieuwe arbeidsovereenkomsten voor dit jaar met nog eens ruwweg elf procent verhoogd. Reden te meer waarom de leiding van Fiat zo ge brand is op een opheffing van de prijsstop. Aan de andere kant zou het Fiat, als de grootste individuele deviezenbrenger van Italië, ook niet onwelkom zijn indien de regering het bedrijf wat meer zou inschake len bij de uitbreiding van het open bare verkeersnet, zoals bij de aanleg van metrolijnen, de bouw van auto bussen, spoorwegmaterieel e.d. Het bedrijf is door de regering wel aan gespoord om voor de ontwikkeling van al deze zaken belangrijke inves teringen te doen, doch revenuen hebben hier tot dusverre vrijwel niet tegenovergestaan. Regering in gebreke Volgens de gebroeders Agnelli heeft de regering Fiat ook op andere wijze in de wielen gereden. Zo moest het bedrijf 15.000 woningen bouwen in Turijn en omgeving om dat de Italiaanse regering in gebre ke bleef dit te doen. Verder wordt het bedrijf verplicht vele, miljoenen te investeren in de Mezzogiorno in Zuid-Italië teneinde daar extra werk gelegenheid te creëren. Taken, die eigenlijk de staat op zich had moe ten nemen. Maar niet alleen over de houding van de regering is Fiat teleurge steld. Ook de vakbonden hebben het bij haar verbruid, omdat zij onvol doende bereidheid hebben getoond tot samenwerking. Fiat zowel als de vakbonden weten echter heel goed dat de onvrede bij de Italiaanse arbeiders zich in de eerste plaats richt tegen de misstanden in de Italiaanse samenleving, o.a. tegen de bureaucratie en minder tegen Fiat zelf. Ondanks meer mankracht en investeringen bleef de produktie bij Fiat nagenoeg gelijk de ladtste jaren. Hoop Tot voor kort vleide de Fiat-directie zich nog met de hoep, dat zij teza men met de werknemers wellicht iets tegen deze misstanden zou kun nen doen, doch de vakbonden toon- den weinig interesse om door een gezamenlijk optreden de voorwaar den te scheppen voor een dergelijke hervorming. Volgens Fiat-president Giovanni Agnelli hebben de vakbon den niet kunnen of willen inzien aan welke eisen een economische, aan concurrentie van buitenaf on derhevige produktie moet voldoen. Het doel dat de vakbonden nastre ven is, aldus Agnelli, louter en al leen politiek. Staatsbezit Zoals de situatie er nu voorstaat vrezen de Agnelli's, dat wat eens het grootste particuliere concern in Italië was, over niet al te lange tijd in het bezit van de staat zal komen. En die vrees is bepaald niet onge-, grond. Als er geen drastische veran dering komt in de huidige omstan digheden is niet meer te ontko men aan ontslagen op grote schaal en aan bijstand van de staat, die dan vermoedelijk wel zal uitdraaien op een algehele of gedeeltelijke overneming. Fiat zou daarmee niet de eerste onderneming in Italië zijn die deze weg opgaat. Talloze andere bedrij ven moesten reeds eerder de gang naar Canossa maken. Recent voor beeld van een bedrijf dat zich op enkele onderdelen na aan de staat (de Italiaanse ENI) moest ver kopen is de Italiaanse Shell, die ook geen mogelijkheid meer zag zelfstan dig voort te gaan. Tegen subsidie De eigenaren van Fiat kunnen voor het ogenblik het hoofd nog boven water houden, dcch het water komt met de dag dichter tot de lippen. Nog is het zo, dat Umberto Agnelli zich onder dreiging met ontslag onlangs openlijk kon uitspreken tegen enigerlei vorm van subsidie door de staat of overneming onder het mom. dat hij in dat geval niet meer een vrije ondernemer, maar een door de staat betaalde ambte naar zou zijn, wat hij persé niet wilde. Umberto Agnelli onderstreep te met deze uitlating echter wel duidelijk de uiterst precaire toe stand waarin Fiat zich bevindt. Of de Italiaanse regering hierdoor evenwel zal besluiten tot een ingrij pende wijziging van de tot dusverre door haar gevolgde politiek in het algemeen en met betrekking tot Fiat in het bijzonder zal moeten worden afgewacht De tijd zal het leren. (ADVERTENTIE) ADVERTENTIEi elijk dividend plus agio Irentsch-Overijsselsche COEVORDEN Drentsch-Overijs- lsche Houthandel zal aan de jaarver- idering op 28 mei voorstellen over 173 een dividend uit te keren van 15 A in contanten alsmede 5 pet in indelen uit de agioreserve, zo heeft t bestuur meegedeeld. Over 1972 erd 15 pet in contanten uitgekeerd. torna, CMC/Melkunie illen samenwerken EN HAAG Tussen de zuivelon- irnemingen Noordholland/Horna in pmeer en CMC/Melk Unie in Den aag worden besprekingen gevoerd 'er samenwerkingsvormen op het ge- ed van de consumptiemelk en de oordhollandse Kaas die begin vol- md jaar in werking zouden kunnen eden. Nog uit te werken plannen Hen uiteraard voorafgaand goedkeu- ng behoeven van de bevoegde orga- van de betrokken coöperatieve renigingen en ondernemingen, oordholland' exploiteert vijf kaasfa- ■ieken in de provincie Noord-Hol- nd en via haar 100-procentbelang in orna twee melkinrichtingen in res- ictievelijk Heiloo en Amsterdam oord. CMC/Melk Unie heeft onder idere een kaasfabriek in Assendelft Voord-Holland) en consumptiemelk- drijven in Velsen, Amsterdam en .idere plaatsen in west-Nederland. IOZ verdiende meer 4STERDAM BOZ heeft in het rslagjaar 1973 een netto-resultaat haald van 1.789.000, hetgeen een ïname van 20 pet t.o.v. het voor- lande jaar betekent. De huurinkom- en bedroegen 8,5 miljoen 7,9 iljoen). De netto-winst per f 100 ndeel steeg tot 41,63 36,87), n toename van bijna 13 pet. De ijging van de netto-winst per aan- ;el kwam tot stand over een door nversie met 6 pet toegenomen ge- aatst kapitaal. Over 1973 wordt enals over 1972 een dividend van "rï 17 per nominaal 100 aandeel voor- ®°tsteld. De ontwikkelingsportefeuille or de jaren 1974 en 1975 bedraagt ans ruim 120 miljoen of, uitge- w ukt in verhuurbaar vloeroppervlak, 50.600 m2, voornamelijk in de ntorensector. In de ontwikkelings- rtefeuille nemen de buitenlandse iviteiten met ruim 31 pet een be langrijke plaats in. Per ultimo 1975 zal het aandeel van het buitenlands onroerend goed in exp'oitatie in het totaal gebouwd bezit van de vennoot schap daardoor kunnen stijgen tot ruim 22 pet. Het voornemen bestaat om dit percentage in de nabije toe komst nog verder op te voeren. De buitenlandse ontwikkeling is voor BOZ van belang daar de vennootschap in Nederland werd geconfronteerd met een belangrijk aanbodsoverschot in de kantorensector, met name in de Amsterdamse agglomeratie. De ver huur van het in het verslagjaar ge reedgekomen kantoorcentrum Rivier- staete verloopt hierdoor aanzienlijk trager dan werd verwacht. Per ultimo van het boekjaar was van het totaal verhuurbaar vloeroppervlak slechts een klein percentage verhuurd. Slavenburg's Bank verder gegroeid ROTTERDAM In het 48e boekjaar (1973) heeft Slavenburg's Bank op nieuw een sterke groei doorgemaakt. Het balanstotaal bereikte een nieuw hoogtepunt van bijna 3,5 miljard. Dit betekent ten opzichte van de 2,4 miljard eind 1972 een stijging met 45,8 pet. De directie ziet de resultaten van 1974 met een zeker vertrouwen tegemoet Aan baten ontving de bank vorig j aar 92,1 min tegen 70,2 min het jaar daarvoor. Na aftrek van diverse lasten resteert een batig saldo van 40,1 min (v.j. 28,8 min). Na toevoeging voorziening algemene risi co's en belastingaftrek bedraagt de nettowinst 16,3 min (v.j. 11,2 min), een stijging met 46 pet. Voorge steld is het dividend te handhaven op 150 in contanten per aandeel van 1000. Aandeelhouders kunnen desge wenst ook 40 in contanten en 60 in aandelen uit de agioreserve opne men (v.j. desgewenst 50 in contan ten en 50 in aandelen). Slavenburg is van plan over enkele maanden een kantoor in Leeuwarden te vestigen. Crane blijft zoeken naar samenwerkingsvormen DEVENTER Crane Nederland zal meer aandacht gaan schenken aan nieuwe produkten naast het verder pousseren van cv-ketels en warmwater- apparatuur. Bovendien wordt op ge heel ander terrein gezocht naar verde re expansiemogelijkheden. Onderhan delingen hierover hebben tot dusverre (ADVERTENTIE) Veenman.aniw.nr. 1037. Rotterdam F Meenman etn oodcracmu>( r.n BühnaMA-Tcttoodc ar. cf&2.00^ 3^13 niet tot het gewenste resultaat geleid. Het ligt in het voornemen het zoeken naar samenwerkingsvormen voort te zetten, aldus het jaarverslag. De netto-omzet in 1973 steeg van 40,8 min tot 42 min, terwijl de nettowinst verminderde van 1,85 min tot 1,22 min. Zoals bekend wordt voorgesteld het dividend te ver lagen van 12 tot 8 pet. Met een minimale personeelsbezet ting, die terugliep van 733 tot 634, is de produktie in het afgelopen jaar ongeveer gelijk gebleven aan die van 1972. De omzet bleef achter bij de verwachtingen. Nu 89 gemeentes klant van de VAM AMSTERDAM In 1973 hebben vol- gens voorlopige gegevens 26 gemeen ten zich aangesloten bij de VAM (Vuilafvoer Maatschappij), waardoor het totaal eind 1973 is gekomen op 89. Sindsdien hebben al weer zes gemeen ten besloten hun afvalstoffen naar de VAM af te voeren, aldus het medede lingenblad van de VAM. Bij het VAM-bedrijf in Wijster be reikte de aanvoer van afval een re cord door een toeneming van rond 20 pet tot bijna 500.000 ton. Deze hoe veelheid werd voor 90 pet per trein aangevoerd. Het VAM-bedrijf in Mier- lo bereikte eveneens een mijlpaal in zijn geschiedenis. Voor het eerst over schreed de aanvoer de 110.000 ton, of wel 70 pet meer dan in 1972. Bols: hogere omzet en winst, gelijk dividend NIEUW VENNEP - Bols sal voor- stellen over 1973 een onveranderd dividend van 3,60 per aandeel van 10 uit te keren, waarvan reeds 1 als interimdividend in contanten werd gedeclareerd. Het siotdividend van 2,60 zal naar keuze in contanten worden uitgekeerd dan wel zal op 30 (vorig jaar 40) aandelen een aandeel ten laste van het agio worden uitge reikt. De geconsolideerde omzet aan derden nam met 12 pet toe van 356.2 min in 1972 tot 400.5 min in 1973, zo heeft de raad van bestuur, vooruitlopend op het begin mei te publiceren jaarverslag, meegedeeld. De exploitatiewinst steeg met 11 pet van 37,3 min tot 41,5 min. De winst na belastingen nam met 0,8 min ofwel 4.7 pet toe tot 17,7 min. Daarbij dient volgens de raad van bestuur in aanmerking tc worden ge nomen. dat in 1972 onder het hoofd 'buitengewone baten en lasten' 2,1 min boekwinst op verkochte activa was begrepen. Skol: zorgen over toekomst BREDA Door de oliecrisis, met als gevolg sterke prijsstijgingen en door de prijsmaatregelen van de regering, verwacht Skol Brouwerijen (onder deel van de Britse Mergroep Allied Breweries) een zware druk op de winst en de groei van de werkgele genheid binnen het bedrijf. Het be drijf stelt daarom voor om, ondanks V Meenman Veenman, antw.nr. 1037. Rotterdam Rotterdam 010-13 49 80 Amsterdam 020-24 85 65 Eindhoven 040-6 25 58 Zwolle 05200-378 33 pr-w li Veenman.enrw.nr. 1037.Rotterdam r /ppnrrinr» Rotterdamo;o-i3498o k. liCCi /O/ Amsterdam 020-24 85 65 SHV-directeur: door concurrentie producenten Van een onzer verslaggevers UTRECHT Over enige jaren gaat de Olieprijs weer dalen. Tegen 1980 hebben de oliemaatschappijen hun greep op. de eigen ruwe olie verloren. Maar er ontstaat dan een prijsconcurrentie, wanneer de olieproducerende landen hun olie zelf gaan verkopen Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Ontsluiting van nieuwe afzetgebieden, uitbreiding van de activiteiten in het buitenland, verbetering van produktiepro- cessen en voortdurende intensieve kostenbewaking zijn enkele van de hoofdpunten van het beleid, zoals het Westduitse chemische concern Hoechst dat voor de toekomst ziet geconsolideerde omzet behaald van 723 miljoen, een stijging van 21 pet ten opzichte van 1972. De winst vóór belastingen was ƒ38 (11) miljoen. De omzet van de produktiebedrijven ca. 90 pet van de produktie van Vlissingen, Weert en Breda, vindt zijn bestemming in het buitenland bedroeg ƒ524 miljoen; de binnenland se omzet was ƒ250 miljoen. De investeringsuitgaven waren in 1973 ƒ24 (62) miljoen. Voor dit jaar worden zij geraamd op 75 miljoen. Een beroep op bankiers voor de fi nanciering van deze uitgaven is niet nodig. Verwacht wordt, dat de cmzet dit jaar zal uitkomen op ca. ƒ895 miljoen, een stijging van 24 pet. ten opzichte van 1973. De winst vóór belastingen zal in de orde van grootte van ƒ47 miljoen liggen. De omzet groei in de eerste maanden van dit jaar heeft ruwweg zo'n 35 pet bedra gen. Het i< niet bekend welk deel hiervan prijsstijging en welk deel ech te volumestijsine was. Dit is de mening van de heer P. (niet te verwarren met zijn broer ir. F.) Fentener van Vlissingen, grcepsdirec- teur van de SHV die sprak op een bijeenkomst van het Nederlands Cen trum van directeuren in Utrecht. Zijns inziens zijn er nog andere facto ren, waarom de olieprijs op mid dellange termijn zal dalen. In de tijd van de zeer lage prijzen voor ruwe olie is de vraag sterk gestegen. De gestegen prijzen zullen die vraag doen afnemen en tegelijk de winbare hoe veelheden vergroten en de ontwikke ling van alternatieve energiebronnen bevorderen. De heer Fentener wan DJAKARTA Buitenlandse barken in Indonesië mogen voortaan hun diensten ook buiten Djakarta aanbie den. Hun werkterrein was tot nog toe tot de hoofdstad beperkt ter bescher ming van de eigen Indonesische ban ken. Vijf Nederlandse instellingen kunnen van de maatregel profiteren, nl. de ABN. de AMRO-bank. Bank Mees Hope. Slavenburgs Bank en Pierson, Heldring Pierson. Deze banken hebben alle hun vestigingsver gunning voor Indonesië gekregen tij dens het bewind van president Soe- harto. Aan het besluit van de Bank Indone sia de centrale bank dat per 1 april is ingegaan, zijn wel enkele voorwaarden verbonden. Zo zullen de banken slechts in samenwerking met Indonesische banken kredieten mogen verlenen en wel tot ten hoogste 75 procent van het te verlenen kredietbe drag. Dit houdt in dat deze kredieten voor tenminste 25 procent door natio nale banken gegeven moeten worden. Om deze voorwaarde te kunnen reali seren. dienen buitenlandse banken die voor een dergelijke uitbreiding van hun arbeidsterrein belangstelling heb ben. samenwerkingsovereenkomsten met nationale banken te sluiten die vooraf door de Bank Indonesië goed gekeurd moeten zijn. Voor kredietverlening van de in en uitvoerdocumenten voorbehouden blijft aan de Indonesische bankpart- ner in het samenwerkingsverband NED. FONDSEN IN NEW VOKK Kon Olie noleerde gisteren S 327,-33% i32V"s). Unilever S 3S%-38:. 38- Phi lips $11%-', iU-%-%) en KLM 26'25"«- 261. Opgave Hornblowcr en Weeks. PARIJS In verband met een staking waren er gisteren geen noteringen van de Parijse beurs. Vlissingen zei dat een verlaging van de fiscale druk op gasolie en zware olie in Nederland wellicht noodzake lijk is om de gevolgen van de Ener giecrisis op te vangen. Gemeten in aardevaste guldens is de prijs, exclusief belastingen, van ruwe olie in Nederland thans teruggekeerd op het niveau van 1955. Met andere woorden: na de recente prijsstijgingen tot maart jl. is de ruwe olie in werkelijkheid niet duurder dan ln 1955. Maar de fiscale druk op alle olieprodukten is sinds 1955 in Neder land constant gestegen en dat ver sluiert het prijsbeeld voor de consu ment. Om de Nederlandse economie, nu in de jaren van aanpassing intact te houden, zullen maatregelen nodig zijn, vindt de SHV-man. Behalve min der belasting op gasolie en ruwe olie bepleitte hij ook andere fiscale tege moetkomingen om het rendement van de Nederlandse ondernemingen te verbeteren. Verder stimulering van de winstactiviteiten in Nederland en op het continentie plat en een tijdelijke voorzichtigheid bij het hanteren van milieu-eisen. ADVERTENTIE Vraag toezending en stuur (zonder postzegel) uw naam en adres met vermelding van L4 aan: ROLINCO Antwoordnr.1957 Rotterdam. Doelstellingen, die voor de chemische industrie belangrijker zijn dan ooit al was het alleen maar met het oog op de prijsstijgingen van petro chemi sche grondstoffen. De hieruit voort vloeiende kostenstijgingen hebben uitsluitend voor de Hoechstbedrijven in Duitsland tot nu toe meer dan ƒ600 miljoen bedragen. Getracht wordt de noodzakelijke prijs verhogingen van de produkten tot een minimum te beperken. Daarbij is het de vraag, hoever de prijzen nog ver hoogd kunnen worden zonder dat de afnemers in ernstige moeilijkheden geraken en zonder dat het bedrijf zelf 'zelfmoord' pleegt, zo werd medege deeld tijdens een persconferentie van Hoechst-Holland. De winst van het moederbedrijf Hoechst steeg vorig jaar (vóór belas tingen) met 31,2 pet tot bijna ƒ800 miljoen. Na belastingen beliep de winst omstreeks 300 miljoen, een vrijwel gelijke stijging. Een verho ging van het dividend (vorig jaar 15 pet) lijkt niet uitgesloten. Het zwaar tepunt van de investeringspolitiek (investeringen in de komende jaren 1,5 a 2 miljard) zal in de toekomst in het buitenland liggen. De Nederlandse Hoechst-ondernemin- gen hebben in het afgelopen jaar een F.FFECTENKOEIISEN AVONDVERKEEK AMSTERDAM In het telefonische avond- verkoer kwamen gisteravond de volgende koersen tot stand (tussen haakjes dc offici ële slotkoers van gistermiddag)AKZO 54 40 ged. laten (54 40). Hoogovens geen notering 172,00). Kon. Olie 88.80-89.40 (88.80). Philips 32 00—32.20 ged. laten (32.10 gl>. Unilever 104.50-105.50 0 04.70'. KI.M geen notering (71.00). NEW YORK Af F Industrie Alreo Alhed Chemical Alum Co of Am American Brands American Can Am Cyariamid Am Elecir Power Am Melal Cl.ma* Am Motors Am Smelt C Kei Am Tel Tel Ampex Keiid-x Beihl Steel Boeing Burlington Ind. Can Pacalic Ky Celanese Chase Manhattan Chessie Svstem Chrysler Cilies Service 514, 51' 12% 12% 41% 42 48*. 49", 37 37% 28% 2914 23 23*4 24*4 24'j 44% 43% 9 9% 23*4 28*4 49 49*4 26'. 27 4 5'4 45'. 25% 28 19% 19*; 27'', 28 19 19>4 25*4 25% 39% 39*. i! 11'.4 11 1 apr. 843 48 184.66 90.08'71.56 734.9 2 apr. 846.61 184.27 89.85 71.44 731.7 3 apr. 858.03 186.55 89.95 71.30 733.6 4«».i inn i..i, 11. 1. 1 apr. 11.470 13.540 1.762 473 908 2 apr. 12.010 14.040 1.770 581 797 3 apr. 11.500 14.750 1.745 773 574 Deere and Co Dow Chemical Du Poni (Eli Eastman Kodak 1 City Ford Motor 48% 49% uehaut 23 23 Gen Electric 54*4 55% Gen Foods 25% 25% Gel. Molors 50'4 49% Gen Publ 11til 18% 18% Gen Tel Tel 24 24% Geiiy t)U 135% 137% Gileltn 3514 36% Glmbel Brother* 18*. 19 Goodvear 1 and B 26% 26% Gull Oil 22*4 22*, Illinois Central Ind. 17% 18 Il.slco 8*. 8% Ir.t Busiri Mach 234 239'. Intern Harvester 27% 27*. 1 i.l Nick ol Can 35% 36 lot Paper 50*. 50% Int Tel Tel 22% 22% Johns Manville 20*4 20*4 Jones and Laugh 19% 19% Kennecoil Copper 38% 39% Krall Co 42% 42 Lmg-Lemcn Vough 10% 10% Llttor. Ind 9% 9% Lockheed Aircraft 5 474 Marcor 23% 24% Martin Marietta 17% 17% May Dep Store* 23 24*. McDonnell D-.,jg| 16 16 Pac Gas and El Penn Central Pepsico Phelps Dodge Philip Morris Philips Petr Procter Gambl 98*. 99'. 52% 53' 88 89", KCA 19% 19'.2 Republic Steel 25% 24% Reynolds Ind 43 43' Royal Dutch Petr 32*» 33 Sa ril a Fé Ind Sears Roebuck Shell ml Sou'hern Co Southern Pacific Southern Railway Sperrv Rand tinned Aircraft niied Brands IS Steel Koersen in Montreal een hogere nettowinst in 1972-1973. het dividend te passeren en de hele winst, 6.5 miljoen (v.j. 4.8 miljoen) toe tc voegen aan de reserves. Over het voorgaande boekjaar werd 375 per aandeel van 2500 uitgekeerd. (al! Ohio .1 Telephnr r Corp l 8 86 8.87 23*4 25'.. 31% 32% b98%b 4 37% 40*. 8% 8'. 6%b fi»i 66', 66% 19% 19*. I Ijltetf Ua 23', 25%

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 19