nacht, t zo zacht I Familieberichten Hindrik Jan Klok S.G.P. TIJDREDE BEJAARDEN HELPSTER SHOVEL MACHINIST ADVERTEREN DOET VERKOPEN RODW KWARTET DINSDAG 2 \l Kil. 1 .1 KI6 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uor. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behno i te bevorderen wordt u dringend verzocht het ih. opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden Ebenhaëzer Heden 2 april is de dag dat onze geliefde OuJcis. mot- en Overgrootouders T. van Dnijvenbode en J. M. A. van Duijvenbode-van Zomeren hun 50-jarige echtvereniging herdenken. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren heden 2 april van 3 tot 6 uur in de „Open Hof", Rijnstraat, Katwijk. Psalm 32 3 (berijmd). Heden overleed in de Hope des Eeuwigen Levens na een geduldig gedragen lijden, mijn geliefde Vrouw, onze lieve Schoondochter. Zuster. Schoon zuster en Tante Hendrika Suzan na van Reen en -M o lend ijk op de leeftijd van 47 jaar. Mede namens verdere familie: C. G. van Reenen 's-Gravenhage. 31 maai} 1974. Melis Stokelaan 1616 Condoléancebezoek middags van 2.304 uur, '8 avonds van 7.30—9 uur Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben donderdag 4 april tc 2.30 uur op de begraafplaats "Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik-en-Duinen 38. Vertrek van Melis Stokelaan 1616 te 2 uur. Heden nam God tot Zich, voor ons toch nog onverwacht, onze lieyé zorgzame Moeder, Be huwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Be huwdzuster en Tante Susanna Cornelia Mostert weduwe van Willem van den Berg, in de ouderdom van 79 jaar W. J. van den Berg en verdere familie Bergschenhoek, 1 april 1974. Europasingel 60. Liever geen bezoek aan huis - Geen bloemen De rouwdienst, geleid door de weleerw. heer Ds. G. J. Wisgerhof, zal gehouden worden don derdag 4 april in de Herv. Kerk te Bergschen hoek om 1.30 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf vanuit de kerk zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Bergschenhoek om circa 2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de kerk. Hoe lieflijk zijn uw woningen, o Here des heirscharen. Psalm 84. Heden nam de Here, na een kortstondige ziekte, van ons mijn lieve Man, onze lieve Vader, Schoonvader en Grootvader Leqndert Johannes Keus echtgenoot van Jansje Cramer, op de leeftijd van 76 jaar. Uit aller naam: Scheveningen: J. Keus-Cramer Scheveningen, 30 maart 1974. Wieringsestraat 160. Bezoek van 70 uur. LieveT geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 3 april om 2.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf het sterfhuis om 2 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Met droefheid geven wij u kennis van het onver wacht overlijden van onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Teunis de Bruin sinds 1958 weduwnaar van Teuntje J. Uijterlinde in de ouderdom van ruim 86 jaar. Kinderen; klein- en achterkleinkinderen Koudekerk a. d. Rijn, 30 maart 1974. Hoogewaard 85. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 2 april des avonds van 7.309.00 uur en na de begrafenis in de aula. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 3 april op de Algemene Begraafplaats. Aankomst aula 2 uur. In volle overgave aan haar Heer en Heiland overleed onze lieve Schoonzuster en Tante Annette ter Veer op de leeftijd van 74 jaar. Uithuizen, 31 maart 1974 Haren (Gr.): J. ter Veer-Dekker Uithuizen: F. ter Veer-Pestman neven en nichten Corr.-adres: Uithuizen, Hunsingoheerd, kamer 18. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 4 april 's middags om 2 uur in „De Rank", Hoofd straat Oost 1, waarna de begrafenis zal plaatsvin den plm. 3 uur op de alg. begraafplaats. Hoofd straat West te Uithuizen. Gelegenheid tot condo leren na de begrafenis in voornoemd gebouw. De stroom van bloemen, cadeaus en bovenal de goede wensen, welke wij bij ons 60-jarig huwelijksfeest moch ten ontvangen waren zo overweldigend, dat het bijna on doenlijk is U persoonlijk te schrijven. Onze hartelijke dank is echter zeer welgemeend. Fam. F. M. Toet Scheveningen. april 1974, Stevinstraat 268. De Heer is mij tot hulp en sterkte. Hij is mijn lied, mijn psalmgezang. Psalm 118 7 In dit vaste geloof ontsliep in haar Heer en Hei land onze lieve Huisgenote en Nicht, Schoon zuster en Tante Sara Jacoba Visser op de leeftijd van 76 jaar. Alphen a/d Rijn: C. Voets A. F. Voets-Verhagen Langeraar: W. Visser-Kwakernaak Woubrugge: G. Visser-van Dorp Alphen a/d Rijn, 31 maart 1974. Prins Hendrikstraat 86. Aan huis geen bezoek Geen bloemen Er is gelegenheid tot condoleren in wijkgebouw „Bethel", Jan Nieuwenhuizenstraat 1 te Alphen a/d Rijn, dinsdag 2 april van 7.308.00 's avonds. De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben don derdag 4 april op de Oosterbegraafplaats te Al phen a/d Rijn. Aankomst aan de aula 2.00 uur 's middags. In plaats van kaarten. Heden overleed na een ziekte, nog vrij onverwacht onze geliefde Maaike de Bruijn weduwe van C. van den Bosch, op de leeftijd van bijna 82 jaar. Uit aller naam: de Familie. „Dubbelmonde". 31 maart 1974. Corr .-adres: A. van den Bosch, Eemsteijnplein 28. GEEN BLOEMEN De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van huize „Dubbelmonde", Koningstraat 290. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek aldaar dins dag 2 april a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaats hebben woensdag 3 april a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dor drecht om 13.00 uur. Vertrek van uit het bejaardencentrum om 12.45 uur. In Jezus ontslapen, onze lieve Man, Vader, Schoon vader, Schoonzoon, Oom, Opa, Broer en Zwager Klaas Oudshoorn echtgenoot van Hendrika Jacoba van Klaveren, eerder weduwnaar van Hendrika van Winkel, op de leeftijd van 59 jaar. 's-Gravenhage: H. J. Oudshoorn-van Klaveren Dallas, U.S.A.: Fam. M. Oudshoorn-Powers Lochem: Fam. A. Oudshoorn-Kapteyn 's-GravenhageFam. G. H. Oudshoorn- de Bruin 's-Gravenhage: Fam. R. Oudshoorn-van Tol 's-Gravenhage: Inge Oudshoorn f Voorburg: Fam. W. Tettero-Wouda Voorschoten: Fam. A. van Klaveren-Wouda en kleinkinderen 's-Gravenhage, 30 maart 1974. Ligusterstraat 51. Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Bautersemstraat 1 (tussen Waldeck Pyrmontkade en Loosduinseweg) te 's-Gravenhage van 7-8 uur. De teraardebestelling op de begraafplaats „West duin" aan de Ockenburghstraat te Loosduinen is bepaald op woensdag 3 april a.s. om 1.30 uur, na een korte rouwdienst te houden door Ds. J. Heule. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 1.15 uur. Al ware het, dat ik met de tongen der mensen en der engelen sprak, maar had de liefde niet, ik ware schallend koper of een rinkelend cimbaal. 1 Cor. hoofdstuk 13. Heden overleed onze innig geliefde Moeder en Oma Neeltje den Otter weduwe van Adrianus Vrijhof op de leeftijd van 87 jaar. Uit aller naam: H. Uyterlinde-Vrijhof B. A. Uyterlinde Kinderen- klein- en achterkleinkinderen Zoetermeer, 1 april 1974. Van Beeckstraat 2. Moeder is thuis opgebaard. U kunt afscheid van 1 haar nemen en de familie condoleren op woensdag a.s. van 19.3021.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden donderdag 4 april a.s. om 1 uur op de Algemene Begraaf plaats, Scheldestraat te Barendrecht Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een stil en moedig gedragen ziekte heeft God thuisgehaald onze lieve Vrouw. Moeder en Oma Johanna Wilhelmina Jansen-Jansen ze is 75 jaar geworden. „Ik zal u niet begeven, noch verlaten." Varsseveld, Hogeweg 13, 30 maart 1974. Varsseveld: H. Jansen Aalten: G. H. Jansen J. G. Jansen-Tolkamp Wieringerwerf: Joh. Jansen H. C. Jansen-Latté Chatham (Can.): H.Jansen C. Jansen-Wissink Ede: W. Jansen M. Jansen-Hazewindus St. Thomas (Can.): F. Jansen D. Jansen-Wissink Varsseveld: J. W. ten Brinke-Jansen G. ten Brinke Varsseveld: G. W. Jansen-Jansen D. Jansen Klein- en achterkleinkinderen De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 4 april a.s. 1.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Halle, ingang „Korenaar", waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Halle. Daarna gelegenheid tot condoleren in de „Koren- aar". Zij die de overledene de laatste eer willen bewij zen worden hierbij beleefd uitgenodigd. Liever geen bloemen Heden ging in vrede van ons heen naar zijn eeuwig huis, Frans Oosterhof Geboren 23-4-1893 te Gerkesklooster. Overleden 30 -3 - 1.974 te Grootegast. Eerder gehuwd geweest met Renstje Holman. Grootegast „De Schalck" 28. G. Qosterhof-Schoemaker Nijverdal: L. Oosterhof G. Oosterhof-Bos Nijmegen: Hanneke van Rooy- Oosterhof Willem van Rooij Amsterdam: Rens Oosterhof Enschede: Frans Oosterhof Carolien v. d. Veen Nijverdal: Herma en Geke Oosterhof Na zijn lang en werkzaam leven blijft hij in onze nagedachtenis als een lieve man, vader en groot vader, die heel veel voor ons allen is geweest. De teraardebestelling zal plaatsvinden donderdag n.m. 4 april a.s. op de algemene begraafplaats te Grootegast, na de rouwdienst in de "Goede Herderkerk", welke begint om 13.30 uur. Gelegenheid voor condoleance na de begrafenis in het kerkgebouw. Wij nodigen u hierbij gaarne uit. RECTIFICATIE In plaats van kaarten. Bedroefd, maar ook dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij U kennis van het overlijden van onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Johanna Theodora Roosendaal-Reijmerink in de ouderdom van 87 jaar. De Here was haar kracht en haar schild; Op Hem vertrouwde haar hart en zij werd geholpen. Maarssen: L. Roosendaal Deventer: H. Roosendaal Utrecht: N. Schouten-Roosendaal A. Schouten Westbroek: S. vawGarderen-Roosendaal M. van Garderen Zeist: H. Roosendaal M. Roosendaal-van Vulpen De Bilt: E. Roosendaal A. Roosendaal-Jorritsma Klein- en achterkleinkinderen Liever geen bezoek. Maarssen, 30 maart 1974. De begrafenis zal plaats vinden woensdag 3 april a.s. op de Algemene Begraafplaats te Westbroek om 13.55 uur. Met droefheid geven wij kennis van (het over lijden op 26 maart 1974 van onze Oud-compagnon en goede Vriend in de ouderdom van 69 jaar. Hij heeft bijna 48 jaar van zijn leven aan onze maatschap gewijd. Wij zullen hem niet licht ver geten. Leden van de maatschap van Dien en Co. Groningen, 2 april 1974. Ubbo Emmiussingel 75. De crematie heeft inmiddels plaats gehad. Na een kortstondige ziekte heeft de Heere heden tot Zich genomen, mijn lieve Vrouw, onze Moeder en Grootmoeder Gerardina Everlina Olij geb. Leijdekker, weduwe van W. van Egdom, in de ouderdom van bijna 78 jaar. Uit aller naam: P. K. Olij Bilthoven. 1 april 1974 ,.d'Amandelboom", Noord Houdringelaan 82, kamer 52. Liever geen bezoek. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden, worden donderdag 4 april om 10 uur in de conversatiezaal van „d'Amandelboom", Noord Houdringelaan 82 te Bilthoven, waarna de teraardebestelling om 11 uur zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats „Brandenburg", le Brandenburgerweg te De Bilt. Voor de zeer vele blijken van belanestelline die wii bii ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen, zeggen wij U ook namens onze kinderen heel hartelijk dank. T. van de Poppe C. C. van de Poppe-Meijer Heemstede, maart 1974.' Heemsteedsedreef 183. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, na het ontslapen van mijn Innig geliefde Vrouw Jannetje Maria Stevense-v. Koeveringe D.V. 2 april Drs. ,A. Vergunst Aanvang 7.45 uur. Kerkgebouw der Gereformeerde Gemeente Kasperspad Hervormd Bejaardencentrum „Loosduinen" Willem III-straat 36 vraagt voor z.s.m. een in- of extern, of iemand die hiervoor opgeleid wil worden. Salaris volgens richtlijnen gemeentelijke regeling. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingert aan de directie van bovengenoemd centrum. Met vakan tie-afspraken wordt rekening gehouden. Tel. 070- 253973. Gevraagd een ervaren: Aanmelden: Aannem.bedrijf Gebr. Schouls B.V. Kanaalweg 171177, Leiden. Telefoon na 19.00 uur: 01710 - 20349.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16